ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АЗІЯ: Кубок АФК

16:45Ватбах (Syr) - Аль-Кувейт (Kuw) -:-
17:00Манама Клуб (Bah) - Аль-Ахед (Leb) -:-
18:00Аль-Кудс (Pal) - Аль-Джайш (Syr) -:-
19:00Аль-Ансар (Leb) - Аль-Файсалі Амман (Jor) -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

18:45ЮСМ Алжир - МК Алжир -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Ліверпуль - Вест Гем -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Бристоль Сіті U23 - Іпсвіч U23 -:-
15:00Крю U23 - Барнслі U23 -:-
15:00Лідс U23 - Ноттінгем U23 -:-
21:00Болтон U23 - Бірмінгем U23 -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

15:00Чарльтон U23 - Редінг U23 -:-
16:00Ліверпуль U23 - Сандерленд U23 -:-
20:00Колчестер U23 - Свонсі U23 -:-
21:00Донкастер U23 - Ексетер U23 -:-
21:00Хаддерсфілд U23 - Віган U23 -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:00Ferroviario do Huambo - КРД Ліболу -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

51'Бока Хуніорс - Годой Крус 1:0
02:45Естудіантес Л.-П. - Рівер Плейт -:-
00:40Дефенса і Хустісія - Росаріо Сентраль -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

23:30Кільмес - Хімнасія Мендоса 2:2
88'Сан-Мартін С.-Х. - Клуб Атлетіко Мітре 0:0
22:00Платенсе - Нуева Чикаго -:-
00:05Темперлей - Гільєрмо Браун -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

23:30Уньйон Сунчалес - Чако Фор Евер 2:0
57'Сармьєнто Ресістенсія - Сан-Мартін Формоса 0:0
45+'Дефенсорес Бельграно ВР - Деф. Пронунсіамьенто 0:1
45+'Чіполетті - Олімпо Баїя-Бланка 0:1
22:00Вілья Мітре - Сансіньєна -:-
22:00КС Пеньяроль - Спортіво Естудіантес -:-
22:00Сіркуло Депортіво - Десампарадос -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Клаусура

22:00Архентіно де Мерло - Сан-Мартін Бурсако -:-
22:00Ель Порвенір - Депортіво Мерло -:-
22:00Каньюелас - Екскурсіоністас -:-
22:00Спортіво Італьяно - Реал Пілар -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Клаусура

22:00Атлас - Клейпоул -:-
22:00Депортіво Парагвайо - Хувентуд Уніда С.-М. -:-
22:00Сентраль Баллестер - Депортіво Муніс -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

14:30Бангладеш Поліс - Барідхара -:-
14:30Шейх Руссел - Мохаммедан -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00JS Pob - ДЖЕ -:-
17:00Есе - Енержі Спортс -:-
17:00Краке - Upi Onm -:-
17:00Реал Спорт - Пантерес -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:00Славія Софія - Дунав Русе -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:00Спартак Плевен - Лудогорець II -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура

23:15Вільстерманн - Олвейс Реді 2:0

БРАЗИЛІЯ: Campeonato Paulista A2

23:30Пірасікаба - RB Brasil -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Роял - Мажестік -:-
17:30Саліта - АСФ Діулассо -:-
19:45Кадіого - АС Поліс -:-
19:45УСФА - Козаф -:-
17:30Етуаль Філанте - УС Уагадугу -:-

БУРУНДІ: Primus League

16:00Віталь'О - Kayanza -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

23:00Мінерос - Атлетіко Венесуела 0:1
22:00Сулія - АК Лала ФК -:-
00:00Монагас - Яракуянос -:-

ГАБОН: Чемпіонат D1

16:30Мбері Спортіф - КФ Мунана -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00Камсар - КО Коя -:-
18:00Сателліт - Калум Стар -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - 1-а стадія

45+'Олімпія - Маратон 1:0

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

16:00ФК Платаніас - Яніна -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

15:00Альмопос - Florina -:-
15:00М. Александрос Трікала - Astrapi Mes. -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Ipato - Kitheron Kapareliou -:-

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Хорсенс - Орхус -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Букаву Дава - Санга Баленд -:-
16:30Мазембе - АС Віта Клуб -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап

23:00Емелек - Гуаякіль Сіті 1:2

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Сент-Джордж - Адама Сіті -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

19:30Аль-Ахлі - Замалек -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

20:15Маккабі Тель-Авів - Хапоель Тель-Авів -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00М. Назарет - Хапоель Катамон -:-
19:00Хапоель Бней-Лод - Х. Іроні Рішон -:-
19:00Хапоель Умм-ель-Фахм - Маккабі Петах-Тіква -:-

ІНДІЯ: І-Ліга

10:30Real Kashmir - Ерроуз -:-

ІРАК: Суперліга

14:00ПеренесеноАль-Васат - Ербіль -:-
14:00ПеренесеноАль-Шорта - Аль-Талаба -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:00Вотерфорд - Шемрок Роверс -:-
21:45Богеміанс - Слайго Роверс -:-
21:45Дандолк - Корк Сіті -:-
21:45Сент-Патрікс - Деррі Сіті -:-
22:00Фінн Харпс - Шелбурн -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

22:00Перуджа - Емполі -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

21:45Про Верчеллі - Новара -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:00Рома U19 - Наполі U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

16:00Чіттаделла U19 - Верона U19 -:-

ІТАЛІЯ: Serie B Women

15:30Наполі W - Lady Granata W -:-
15:30Чезена W - Riozzese W -:-

КАМЕРУН: Елітний дивізіон

16:00Котонспорт - Юніон Дуала -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

70'Букараманга - Агілас 2:0
02:30Онсе Кальдас - Патріотас -:-

КОЛУМБІЯ: Primera B - Апертура

22:30Богота - Атлетіко ФК -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00Лимон - Сантос де Гуапілес 3:0
90+'Селедон - Ередіано 0:1

МАЛЬТА: Дивізіон 1

19:00ФК Сент-Джорджс - ФК Мкабба -:-
21:15Наксар Лайонс - Сент-Ендрюс -:-

МАРОККО: Ботола Про

20:00Раджа Касабланка - Renaissance Zemamra -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

45+'Керетаро - Атлетіко Сан-Луїс 0:1
03:00Хуарес - Сантос Лагуна -:-

МЕКСИКА: Ascenso MX - Клаусура

03:00Тампіко Мадеро - Алебріхес де Оахака -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

00:00Ребосерос де Ла П'єдад - Атлетіко Сан-Луїс 2 -:-
00:00Nayarit - УА Чіхуахуа -:-

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:00Куаутла - Ла-Пас 3:1

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Клуб Америка W - Толука W -:-
00:00Монаркас Морелія W - Крус Асуль W -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Йонг АЗ Алкмар - ФК Ейндховен -:-
21:00Йонг Утрехт - ФК Волендам -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап переможців

15:00Йонг Зволле - Йонг Херенвен -:-
15:30Йонг Гронінген - Йонг Хераклес -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Айнтрахт Франкфурт - Уніон Берлін -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00ФК Хемніцер - Баварія II -:-

ПАЛЕСТИНА: West Bank League

15:00ПеренесеноАхлі Аль-Халіл - Аль-Кудс -:-
16:00Аль-Амарі - Мерказ -:-
17:00Аль-Халіл - Шабаб Альсаму -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:00ПеренесеноГуарані - Рівер Плейт -:-
23:00Діас - Гуайрена ФК -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Апертура

22:00Llacuabamba - Універсідад Сан-Мартін -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

19:30Бідвест Вітс - Чіппа Юнайтед -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U20 - Кваліфікація

22:30Барбадос U20 - Кайманові О-ви U20 -:-
65'Сент-Вінсент і Гренадини U20 - Американські Віргінські Острови U20 2:1
01:30Пуерто-Рико U20 - Бермудські Острови U20 -:-
03:30Нікарагуа U20 - Гаяна U20 -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U20 (Жінки)

ПерерваГаяна U20 W - Нікарагуа U20 W 1:0
19:00Сальвадор U20 W - Ямайка U20 W -:-
22:00Гватемала U20 W - Канада U20 W -:-
22:00Домініканська Республіка U20 W - США U20 W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

21:30Жил Вісенте - Бенфіка -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00Сертаненсе - Фатіма -:-

РОСІЯ: Кубок ФНЛ - 13-16 місця

10:00Томськ - Мордовія -:-

РОСІЯ: Кубок ФНЛ - 5-8 місця

15:30Чертаново М. - ФК Рига -:-

РОСІЯ: Кубок ФНЛ - 9-12 місця

12:45Крилья Совєтов Самара - СКА Ростов-на-Дону -:-

РОСІЯ: Кубок ФНЛ - Плей-оф

18:15ФК Тамбов - Шинник Ярославль -:-

РУАНДА: Національна футбольна ліга

15:00АС Кігалі - Муханга -:-
15:00Бугесера ФК - Марін -:-
15:00Етансель - Район Спорт -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:00ФК Ботошані - Політехніка Ясси -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

17:30Меркуря-Чук - УТА Арад -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:30El Vencedor - Санта-Текла 1:1

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

16:30Камерун - Руанда -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

10:00Окжетпес (Kaz) - Альянс (Ukr) -:-
10:30Рух Брест (Blr) - РФС (Lat) -:-
13:00Плоцьк (Pol) - Варта Познань (Pol) -:-
16:00Окжетпес (Kaz) - Спартак Москва 2 (Rus) -:-
17:00Волеренга (Nor) - Саннефйорд (Nor) -:-
19:00Конгсвінгер (Nor) - Мосс (Nor) -:-
00:00Луїсвілл Сіті (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

14:30Хорсід - Хіган -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

15:30Рабіта Кості - Ахлі Шенді -:-
18:30Alfalah Atbra - Аламаль Атбара -:-

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

21:00Майті Блекпул - Олд Едвардіанс -:-

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00Gbohloe-Su - Ifodje -:-
17:00Sara Sport - ОТР -:-
17:00АС Того-Порт - Анж Ноце -:-
17:00Гомідо - Динамік Тоголез -:-
17:00Кара - Семассі -:-
17:00Корокі Метете - Мараната -:-
17:00Юніспорт - АСК Кара -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Касимпаша - Денізліспор -:-
19:00Різеспор - Башакшехір -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:30Чанкая - Чаталджа -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

56'Дефенсор Спортінг - Пеньяроль 0:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

21:45Труа - Осер -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

19:00Острава - Яблонець -:-

ЧИЛІ: Прімера

ПерерваАудакс Італьяно - Палестіно 0:0
23:00Куріко Унідо - Коло-Коло -:-

ЧИЛІ: Прімера В

90+'Вальдівія - КД Санта-Круз 1:0
02:30Депортес Темуко - Ньюбленсе -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції

20:00Сундсвалль - Броммапойкарна -:-
20:00Хаммарбю - Варберг -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

03:00Арнетт Гарденс - Маунт Плезант -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.