ОНОВИТИ

Хокей » Сьогодні » Усі матчі

АЗІЯ: Азійська ліга

08:00Тем'юн - Нікко Айс Бакс -:-
09:00Одзі Іглз - East Hokkaido Cranes -:-
10:00Аньянг - Тохоку Фрі Блейдс -:-

БІЛОРУСЬ: Екстраліга

13:00Білорусь U18 - Вітебськ -:-
13:00Білорусь U20 - Химик Новополоцк -:-
13:00Бобруйськ - Авіатор -:-
17:00Гомель - Солігорськ -:-
17:00Жлобін - Молодечно -:-
17:00Локомотив Орша - Брест -:-
17:00Німан Гродно - Могильов -:-
17:00Юність Мінськ - Ліда -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

21:00Брейхед - Guildford -:-
21:00Данді - Ковентрі -:-
21:00Кардіфф - Белфаст -:-
21:00Шеффілд - Ноттінгем -:-
21:15Файф - Манчестер -:-

ЕСТОНІЯ: Hokiliiga

17:00Valk 494 - Everest -:-
18:00HC Viking - Narva PSK -:-

ЄВРОПА: Алпійська хокейна ліга

19:00Єсеніце - Клагенфурт II -:-
20:00Лівест Лінц II - ХК Олімпія -:-
20:30Брегенцервальд - Вієнна Кепіталз II -:-
20:30Віпітено - Гердейна -:-
20:30Лустенау - Фельдкірх -:-
21:00Валь Пустерія - Кортіна -:-
21:00Ріттен - Кіцбюель -:-
21:30Азіаго - Айсберен -:-
21:30Фасса - Зальцбург 2 -:-

ЄВРОПА: БеНе-ліга

20:45Мехелен - Еренталь -:-
21:00Ден Гааг - Liege Bulldogs -:-
21:00Левен - Лімбург -:-
21:30Антверпен - Херенвен -:-

ІСПАНІЯ: ЛНХХ

22:45Урдін - Хака -:-
23:00Пуйсарда - Барселона -:-

ІТАЛІЯ: IHL

20:00Bressanone - Комо -:-
20:30Еппан - Fiemme -:-
21:30Valpeagle - Аллеге -:-

КАЗАХСТАН: Чемпіонат

09:00Алмати - Теміртау -:-
13:00Павлодар - Кулагер -:-
13:00Торпедо - Актобе -:-

КАНАДА: OHL

02:00Гемілтон Буллдогз - Норт-Бей Баталіон -:-
02:00Кінгстон Фронтенакс - Садбері Вулвз -:-
02:00Флінт Фаєрбердз - Су-Сен-Марі -:-
02:30Гвелф Сторм - Сарнія Стінг -:-
02:30Кітченер Рейнджерс - Лондон Найтс -:-
02:35Ошава Дженералз - Еррі Оттерс -:-
22:30Оттава 67с - Міссісога Стілхедс -:-
23:00Гемілтон Буллдогз - Гвелф Сторм -:-

КАНАДА: WHL

03:00Свіфт-Каррент Бронкос - Реджайна Петс -:-
03:30Брендон Віт Кінгз - Калгарі Хітмен -:-
04:00Летбридж Харрікейнз - Принс-Альберт Рейдерс -:-
04:30Медісин-Хет Тайгерс - Муз-Джо Ворріорз -:-
05:00Принс-Джордж Кугарс - Камлупс Блейзерс -:-
05:05Вікторія Роялс - Едмонтон Ойл Кінгз -:-
05:05Трай-Сіті Амеріканс - Winnipeg Ice -:-
05:35Еверетт Сілвертіпс - Саскатун Блейдс -:-
05:35Сіетл Тандербердс - Келоуна Рокетс -:-

КАНАДА: QMJHL

01:00Сент-Джон Сі Догз - Шикутімі Сагенен -:-
02:00Квебек Ремпартс - Шовініган Катарактс -:-
02:30Гатіно Олімпік - Руен-Норанда Хаскіз -:-
02:30Драммонвіль Вольтіжер - Шербрук Фінікс -:-
23:00Бленвіль-Буабріан Армада - Рімускі Оушеанік -:-
23:00Шовініган Катарактс - Руен-Норанда Хаскіз -:-

КАНАДА: LNAH

03:00Жонкір Маркіз - Petroliers du Nord -:-
03:00Сорель-Трасі - Сент-Джорджс -:-
03:00Тетфорд Майнс Айзотермік - Рів'єр-дю-Луп 3Л -:-

КАНАДА: U Sports

01:00UNB - Далхаузі -:-
01:00UPEI - Сент-Меріс -:-
01:00Монктон - StFX -:-
02:00Ватерлоо - Юніверсіті оф Торонто -:-
02:00Лейкхед - Лор'єр -:-
02:15Йорк - Брок -:-
02:30UOIT - UQTR -:-
02:30Ніпіссінг - Карлтон -:-
02:30РМК - Квінз -:-
03:00Манітоба - Альберта -:-
03:00Реджайна - Саскачеван -:-
04:00Летбридж - Калгарі -:-
04:00Маунт Роял - UBC -:-
22:30UOIT - UQTR -:-
23:00Вестерн - Віндзор -:-
00:00Маунт Роял - UBC -:-

ЛАТВІЯ: Хокейна ліга Optibet

13:30Мого - ХС Рига -:-
15:00Курбадс - Лієпая -:-
16:00Земгале - Рига Призма -:-
17:00Даугавпілс - HK Olimp -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

17:00Волеренга - Стьєрнен -:-
17:00Спарта Сарпсборг - Грюнер -:-
17:00Ставангер - Фріск Аскер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

17:00Рінгеріке - Хасле/Лерен -:-
18:00Леренскуг - Нідарос -:-
18:00Тенсберг - Хаугесунн -:-

РОСІЯ: КХЛ

16:00Авангард - Динамо Мінськ -:-

РОСІЯ: NMHL

11:00Рязань - Олімпія -:-
12:00Дизеліст - Липецьк -:-

РОСІЯ: ВХЛ

09:00КРС-БСУ - Хімік -:-
09:00О.Р.Джі - Хумо -:-
11:00Єрмак - Югра -:-
12:00Сокіл - Рубін -:-
12:00Торпедо-Горький - Молот-Прикам'я -:-
12:00Цен Тоу - Zvezda Moscow -:-
16:00Барс - Іжсталь -:-
16:00Рязань - Нафтовик А. -:-
16:00СКА Нева - Динамо СПб -:-

РОСІЯ: МХЛ

09:00Омські Яструби - Мамонти Югри -:-
12:00Реактор - Сибірські Снайпери -:-
12:00Спутник Альметьєвськ - Кузнєцкі Ведмеді -:-
13:00Алтай - Сармати -:-
13:00Сніжні Барси - Ладья -:-

РУМУНІЯ: Національний чемпіонат

18:30Дунеря Галац - Спортул Студентеск -:-

СЛОВАЧЧИНА: 2. Liga

18:00Прєвідза - Дольни Кубін -:-
18:00Сабінов - Ліптовскі Мікулаш B -:-
18:30Gelnica - HC 19 Humenne -:-
18:30Бардейов - Санок -:-
18:30Требішов - Рімавска Собота -:-
19:00Сеніца - Партизанске -:-
19:45Брезно - Жяр-над-Гроном -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL

14:00Войводіна - Hidria Jesenice -:-
19:00Младост - Црвена Звезда -:-
19:00Скасовано Славія - Медвещак -:-

СЛОВЕНІЯ: Хокейна ліга

20:00Цельє - Триглав -:-

США: НХЛ

02:00Піттсбург - Нью-Джерсі -:-
02:30Оттава - Рейнджерс -:-
19:30Вашингтон - Ванкувер -:-
20:00Філадельфія - Калгарі -:-
23:00Лос-Анджелес - Аризона -:-

США: АХЛ

02:00Гренд-Репідс Гриффінс - Мілуокі Адміралс -:-
02:00Лейк Ері Монстерс - Чикаго Вулвз -:-
02:05Бінгхемтон Девілз - Беллвілл Сенаторс -:-
02:05Ліхай Веллі Фентомс - Шарлотт Чекерс -:-
02:05Провіденс Брюїнз - Бриджпорт Саунд Тайгерс -:-
02:05Рочестер Амеріканс - Хартфорд Вулф Пек -:-
02:05Спрінгфілд Тандербердс - Вілкс-Беррі/Скрентон -:-
02:30Лаваль Рокет - Ютіка Кометс -:-
03:00Сан-Антоніо Ремпейдж - Тексас Старз -:-
04:05Тусон Роудраннерс - Онтаріо Рейн -:-
05:00Сан-Хосе Барракуда - Колорадо Іглз -:-
22:00Лаваль Рокет - Ютіка Кометс -:-
23:00Торонто Марліз - Манітоба Муз -:-
23:15Сан-Хосе Барракуда - Колорадо Іглз -:-

США: ECHL

02:00Редінг Роялс - Newfoundland -:-
02:05Грінвілл Свомп Реббітс - Атланта Гладіейторз -:-
02:30Норфолк Адміралс - Maine Mariners -:-
02:30Флорида Еверблейдз - Саут Кароліна Стінгрейс -:-
02:35Індіанаполіс - Вілінг Нейлерс -:-
02:35Цинциннаті Сайклонс - Каламазу Вінгз -:-
03:05Аллен Амеріканс - Вічіта Тандер -:-
03:05Форт-Вейн Кометс - Толедо Воллай -:-
04:05Репід Сіті Раш - Талса Ойлерс -:-
04:10Айдахо - Канзас-Сіті -:-
04:10Юта Гріззліс - Орландо Солар Берз -:-

США: ФХЛ

02:00Danbury Hat Tricks - Battle Creek -:-
02:05Delaware Thunder - Elmira Enforcers -:-
02:30Вотертаун Вулвз - Денвілл Дешерс -:-
02:35Columbus River Dragons - Carolina Thunderbirds -:-
02:35Mentor Ice Breakers - Порт-Гурон Праулерс -:-

США: SPHL

02:05Роанок - Хантсвілл Хевок -:-
02:30Мейкон Мейхем - Evansville Thunderbolts -:-
02:35Ноксвілл Айс Берз - Пенсакола Айс Флаєрз -:-
03:10Quad City Storm - Піорія Рівермен -:-
03:30Birmingham Bulls - Фаєттвілл Марксмен -:-

США: USHL

02:05США U18 - Сіу-Сіті -:-
02:05Янгстаун Фантомс - Сіу Фоллз Стампід -:-
03:05Ватерлоо Блек Хокс - Дебюк Файтінг Сейнтс -:-
03:05Грін-Бей Гемблерс - Седар Репідс -:-
03:05Де-Мойн Бакканірс - Фарго Форс -:-
03:05Медісон Кепітолз - Чикаго Стіл -:-
03:05Омаха Лансерс - Маскігон Ламберджекс -:-
03:05Трай-Сіті Сторм - США U18 -:-

ТУРЕЧЧИНА: Super Lig

12:10Zeytinburnu Istanbul - Коджаелі -:-
15:00Buz Adamlar - Buz Beykoz -:-
19:15Gumus Patenler - Ізмір -:-

УГОРЩИНА: Ерсте Ліга

18:30Брашов - Уйпешт -:-
18:30Меркуря-Чук - Ференцварош -:-

УКРАЇНА: УХЛ

14:00Кременчук - Донбас -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

17:00Ессят Порі - Кярпят -:-
17:00КалПа - Пеліканс -:-
17:00КооКоо - Таппара -:-
17:00Юкуріт - Лукко -:-
18:30СайПа - Ільвес -:-
18:30ТПС Турку - ХІФК -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местіс

17:00КеуПа - К-Вантаа -:-
17:00Коовее - ІПК -:-
17:00Пелітат - Йокипоят -:-
17:00РоКі - ТуТо -:-
17:00СаПКо - Гермес Коккола -:-
17:00Хоккі - Кеттеря -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

16:00Джаянтс - Рієму -:-
17:00Kiekko-Espoo - ЮХТ -:-
17:00РаахеК - Хантерз -:-
17:00Тінааніт - С-Кієкко -:-
17:30Д-Кієкко - Муйк Хокей -:-
18:00Лазер ХТ - Ярвенпяа -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Nuorten SM-Liiga

11:30ХІФК U20 - Спорт Вааса U20 -:-
12:00Ессят Порі U20 - Лукко U20 -:-
12:30Ільвес U20 - ТуТо U20 -:-
12:30КалПа U20 - Таппара U20 -:-
13:00Юкуріт U20 - СайПа U20 -:-
14:45Kiekko-Espoo U20 - Ювяскюля U20 -:-
16:00Хяменлінна U20 - КооКоо U20 -:-
18:00Йокеріт U20 - Кярпят U20 -:-
20:15ТПС U20 - Пеліканс U20 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga

13:45Sport W - ХІФК W -:-
14:00Хяменлінна W - Рауман Лукко W -:-
14:30Кярпят W - Kiekko-Espoo W -:-
16:20ТПС W - Куортане W -:-
20:00КалПа W - Ільвес W -:-

ФРАНЦІЯ: D1

19:00Страсбур - Монпельє -:-
19:30Неї-сюр-Марн - Мон Блан -:-
20:30Шоле - Шамбері -:-
21:00Брест - Марсель -:-
21:30Cergy-Pontoise - Дюнкерк Корсар -:-
21:30Кан - Клермон-Ферран -:-
21:30Тур - Нант -:-

ЧЕХІЯ: Chance Ліга

17:00Поруба - Ческе-Будейовіце -:-
18:00Всетін - Їглава -:-
18:00Гавіржов - Бенатки -:-
18:00Простейов - Кадань -:-
18:00Соколов - Усті-над-Лабем -:-
18:30Тржебіч - Літомержіце -:-

ЧЕХІЯ: 2. Liga - North

19:00Врхлабі - Біліна -:-
19:00Дечин - Двур Кралове -:-
19:00Трутнов - Mostecti Lvi -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Центр

18:00Pribram - ДС Ческе-Будейовіце -:-
18:30Клатови - Колін -:-
18:30Пісек - Табор -:-
19:00Кобра Прага - China Golden Dragon -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Схід

18:00Валашске Мезіржічі - Гавлічкув Брод -:-
18:00Копрживніце - Годонін -:-
18:00Нови Їчин - Опава -:-
18:00Шумперк - Моравске-Будейовіце -:-

ЧЕХІЯ: O Pohar DHL

13:00Злін U20 - ХК Маунтфілд U20 -:-
13:00Тржінец U20 - Млада Болеслав U20 -:-
13:00Ческе-Будейовіце U20 - Пльзень U20 -:-
14:00Вітковіце U20 - Ліберец U20 -:-
14:00Кладно U20 - Карлові Вари U20 -:-
14:00Оломоуц U20 - Пардубіце U20 -:-
15:30Зальцбург U20 - Їглава U20 -:-
16:00Хомутов U20 - Спарта Прага U20 -:-
17:00Литвинов U20 - Славія Прага U20 -:-

ЧЕХІЯ: ULLH

12:40Cavaliers Brno - UP Olomouc -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

20:45Амбрі-Піотта - Лугано -:-
20:45Лозанна - Серветт -:-
20:45Рапперсвіль - Давос -:-
20:45Тайгерс - Цуг -:-
20:45Фрібур - Берн -:-
20:45Цюрих - Біль -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Швейцарська ліга

18:00ГКК Лайонс - Ольтен -:-
18:30Вінтертур - Академі Цуг -:-
19:00Сьєрр-Анівьєр - Ла Шо-де-Фон -:-
20:45Клотен - Лангенталь -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

16:15Лінчепінг - Фрелунда -:-
16:15Мальме - Брюнес -:-
16:15Оскарсхамн - Фар'єстад -:-
19:00Лександ - Лулео -:-
19:00Шеллефтео - Регле -:-
19:00Юргорден - Векше -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Північ

17:00Kiruna AIF - Лейон -:-
17:00Тегс - Буден -:-
19:00Веннес - Пітео -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Схід

17:10Худіксвалль - Вісбю/Рома -:-

ШВЕЦІЯ: SuperElit U20

13:00Лулео U20 - Тімро U20 -:-
13:00Шеллефтео U20 - МОДО U20 -:-
14:00Вестерос U20 - Юргорден U20 -:-
14:00Еребру U20 - Мальме U20 -:-
14:00Мура U20 - Лександ U20 -:-
14:00Седертельє U20 - ХВ-71 U20 -:-
14:00Фар'єстад U20 - Регле U20 -:-
15:00Векше U20 - Карлскруна U20 -:-
15:00Лінчепінг U20 - Фрелунда U20 -:-

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

13:00Лександ W - СДЕ ХФ W -:-
14:00Брюнес W - АІК W -:-
15:00Юргорден W - Лулео W -:-
18:30Лінчепінг W - МОДО W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.