m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

advertisement

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Бостад (Швеція), грунт

12:00Шарді Ж. (Fra) - Харрі Н. (Chi) -:-
13:30Дельбоніс Ф. (Arg) - Соуза Ж. (Por) -:-
15:00Лондеро Х. І. (Arg) - Гаске Р. (Fra) -:-
16:30Карбальєс Баена Р. (Esp) - Рамос А. (Esp) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кубок Девіса - Група IV (Світ)

12:00Siddall D. (Ice) - Шипхеджа Г. (Alb) -:-
12:00Сервос Ногер Е. (And) - Селіта Г. (Kos) -:-
12:00Форстер Р. (Lie) - Ефстатіу М. (Cyp) -:-
13:30Rodeiro-Stetson R. (And) - Байраліу Г. (Kos) -:-
13:30Лойх В. Ф. (Lie) - Хрисокос П. (Cyp) -:-
13:30Сігурдссон Е. (Ice) - Мджештрі Е. (Alb) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Ньюпорт (США), трава

18:00ПризупиненоЗвєрєв М. (Ger) - Гранольєрс М. (Esp) 0:1
19:00Юмбер Ю. (Fra) - Івашко І. (Blr) -:-
20:00Бублік А. (Kaz) - Сандгрен Т. (Usa) -:-
21:30Ізнер Дж. (Usa) - Ебден М. (Aus) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Умаг (Хорватія), грунт

23:15Бедене А. (Slo) - Зіннер Я. (Ita) 2:0
18:30Дьєре Л. (Srb) - Маєр Л. (Arg) -:-
18:30Травалья С. (Ita) - Балаш А. (Hun) -:-
21:00Бедене А. (Slo) - Лайовіч Д. (Srb) -:-
22:30Багніс Ф. (Arg) - Карузо С. (Ita) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Lausanne (Швейцарія), грунт

12:00Хань С.-Ю. (Chn) - Пера Б. (Usa) -:-
13:30Стосур С. (Aus) - Ферро Ф. (Fra) -:-
16:30Корне А. (Fra) - Віхлянцева Н. (Rus) -:-
18:30Тайхманн Ж. Б. (Sui) - Корпач Т. (Ger) -:-
advertisement

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Бухарест (Румунія), грунт

15:00Рибакіна Є. (Kaz) - Кужмова В. (Svk) -:-
16:30Бегу І. (Rou) - Зігемунд Л. (Ger) -:-
18:00Тіг П. М. (Rou) - Плішкова Кr. (Cze) -:-
20:00Крейчикова Б. (Cze) - Ді Джузеппе М. (Ita) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Бостад (Швеція), грунт

15:00Єбави Р./Мідделкооп М. - Жиль С./Фліген Й. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Кубок Девіса - Група IV (Світ)

15:00Гуннарссон Б./Магнуссон А. - Мджештрі Е./Шипхеджа Г. -:-
15:00Форстер Р./Маєр К. - Кіраціс С./Неос Е. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Ньюпорт (США), трава

20:00Маклахлан Б./Сміт Дж. П. - Монро Н./Звєрєв М. -:-
20:30Гон М./Чжан З. - Гранольєрс М./Стаховський С. -:-
22:00Ебден М./Ліндстедт Р. - Деніелл М./Паес Л. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Умаг (Хорватія), грунт

20:00Молчанов Д./Зеленай І. - Хаасе Р./Освальд Ф. -:-
21:30Марах О./Мельцер Ю. - Маєр Л./Молтені А. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Lausanne (Швейцарія), грунт

13:00Калашнікова О./Шибахара Е. - Потапова А./Сізікова Я. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Бухарест (Румунія), грунт

15:30Аррубаррена-В. Л./Міту А. - Крістіан Ж. А./Русе Г. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Amersfoort (Нідерланди), грунт

12:00Коларж З. (Cze) - Рола Б. (Slo) -:-
13:30Мазур Д. (Ger) - Коппеянс К. (Bel) -:-
16:00Мартінес П. (Esp) - Морайнг М. (Ger) -:-
19:00Сейслінг І. (Ned) - Хімено-Травер Д. (Esp) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Nur-Sultan (Казахстан), хард

08:10Віола М. (Ita) - Корда С. (Usa) 0:2
09:55Чун Ю. (Kor) - Вукіч А. (Aus) 0:2
Сет 1Герасимов Є. (Blr) - Султанов Х. (Uzb) 0:0 (4:5)
12:30Донской Є. (Rus) - Еліаш Г. (Por) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Гатіно (Канада), хард

23:00Нойкріст М. (Aut) - Гомбош Н. (Svk) 0:2
01:40Галарно А. (Can) - Лі Д. Х. (Kor) 0:2
18:00Кінг Д. (Bar) - Жанвьє М. (Fra) -:-
18:00Полманс М. (Aus) - Куако Е. (Fra) -:-
19:30Менезес Ж. (Bra) - Гомбош Н. (Svk) -:-
23:00Лі Д. Х. (Kor) - Кублер Дж. (Aus) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Сан-Бенедетто (Італія), грунт

23:05Оліво Р. (Arg) - Форті Ф. (Ita) 2:0
18:30Мартін А. (Svk) - Рока Б. О. (Esp) -:-
20:00Сатрал Я. (Cze) - Оліво Р. (Arg) -:-
20:30Джаннессі А. (Ita) - Арнабольді А. (Ita) -:-
22:15Маркора Р. (Ita) - Гайо Ф. (Ita) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Amersfoort (Нідерланди), грунт

14:00Хеліоваара Х./Руусувуорі Е. - Бегеманн А./Ленц Ю. -:-
15:30Де Йонг Є./Нейбур Р. - Ігнатик В./Рола Б. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Nur-Sultan (Казахстан), хард

12:00Барьєнтос Н./Менья Ф. - Голубєв А./Недовєсов А. -:-
13:30Марченко І./Олівейра Г. - Чун Ю./Нам Чжі С. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Гатіно (Канада), хард

23:30Лоусон А./Полманс М. - Харріс Е./Лі Чж. 2:0
00:40Майтін Р./Вітроу Дж. - Койяр С./Холт Б. 2:1
19:30Хойт Е./Мансурі С. - Гах Г./Новіков Д. -:-
21:00Майтін Р./Вітроу Дж. - Лоусон А./Полманс М. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Сан-Бенедетто (Італія), грунт

18:30Гальдос С./Варільяс Х. П. - Сільєстрем А./Вальков Ш. -:-
21:30Пеллегріно А./Вавассорі А. - Шабанов І./Шабанов М. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Iowa City (США), хард

17:00Хабіб Х. (Leb) - Дугаз А. (Tun) -:-
17:00Чжу Е. (Usa) - Макнеллі Дж. (Usa) -:-
18:30Геллер А. (Arg) - Сміт Е. (Usa) -:-
18:30Рибаков А. (Usa) - Туліатос П. (Usa) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Гандія (Іспанія), грунт

17:00Вівес Маркос П. (Esp) - Вінтер Лопес Б. (Esp) -:-
17:00Гастон Ю. (Fra) - Баррозо Кампос А. (Esp) -:-
17:00Пла Мальфейто Х. (Esp) - Бертола Р. (Sui) -:-
18:30Санчес Ховер К. (Esp) - Корреа Ж. (Bra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Губбіо (Італія), грунт

16:00Вільянуева Г. (Arg) - Джакалоне О. (Ita) -:-
16:00Рікка Дж. (Ita) - Діас Акоста Ф. (Arg) -:-
19:00Вірджілі А. (Ita) - Етчеверрі Т. М. (Arg) -:-
20:30Пассаро Ф. (Ita) - Форіо Дж. (Ita) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кассель (Німеччина), грунт

14:00Герх Л. (Ger) - Воцел М. (Cze) -:-
15:00Думбія С. (Fra) - Гюнтер В. (Ger) -:-
15:30Вессельс Л. (Ger) - Цен Ч. С. (Tpe) -:-
18:30Окала Ж. (Fra) - Луж О. (Bra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Berkeley (США), хард

23:00Чанг Х. (Usa) - Вікері С. (Usa) 0:2
00:20Хібі М. (Jpn) - Ю С. (Chn) 2:1
00:30Родіонова А. (Aus) - Якшич Й. (Srb) 2:1
00:50Арконада У. М. (Usa) - Ан К. (Usa) 0:2
03:10Баптіст Х. (Usa) - Доулхайд К. (Usa) 0:2
20:00Хан Н. (Kor) - Хібі М. (Jpn) -:-
21:30Доулхайд К. (Usa) - Вікері С. (Usa) -:-
22:00Бренгл М. (Usa) - Бродскі Г. (Usa) -:-
23:00Родіонова А. (Aus) - Ан К. (Usa) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Nur-Sultan (Казахстан), хард

08:10Костіч Н. (Srb) - Захарова А. (Rus) 2:1
08:15Боузкова М. (Cze) - Бююкакчай Ч. (Tur) 2:0
Сет 2Шиманович І. (Blr) - Гайзен В. (Ger) 1:0 (6:4,1:5)
Сет 2Ван С. Ю (Chn) - Болквадзе М. (Geo) 0:1 (6:7,1:2)

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Біарріц (Франція), грунт

12:00Томова В. (Bul) - Зарицька А/ (Cze) -:-
16:00Кепеде В. (Par) - Костова Е. (Bul) -:-
18:00Понше Дж. (Fra) - Схофс Б. (Ned) -:-
20:00Раміалісон І. (Fra) - Ковініч Д. (Mne) -:-

КОМАНДИ - ЧОЛОВІКИ: Кубок Девіса - Група IV (Світ)

12:00Андорра - Косово -:-
12:00Ірландія - Мальта -:-
12:00Ісландія - Албанія -:-
12:00Ліхтенштейн - Кіпр -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.