ОНОВИТИ

Волейбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРІЯ: АВЛ

19:00Рід - СГ СВС Сокол -:-
19:30Нідеростеррайх - УВК Грац -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга

15:00Штайр - Lenzing -:-
16:30Аон хотВолліс - УВК Грац 2 -:-
18:00Зальцбург - Еннс -:-
18:00Санкт-Пельтен - ВК Мільс -:-
18:00ТСВ Гартберг - Вінер-Нойштадт -:-
19:30ВБК Клагенфурт 2 - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
20:00Вайц 2 - Гаусманнштаттен -:-
20:00Оберндорф - Вольфурт -:-
20:30Лібенау - СК Посоїльніца 2 -:-

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

19:00ВК Тіроль W - СГ СВС ТІ-Волей W -:-
20:00Айзенерц/Трофаях W - УВК Грац W -:-
20:00Брунненбау W - СГ СВС Пост W -:-
20:30Зальцбург W - Лінц-Штег W -:-
20:30Хартберг W - Вайлдкетс W -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки)

16:00Вольфсберг W - УВК Грац 2 W -:-
17:00СГ СВС хотВолліс W - Лінц-Штег 2 W -:-
17:00СУ Інцінгволей W - Бізамберг W -:-
17:30Брунненбау 2 W - Пургшталь W -:-
17:30СГ Айзенерц/Трофаях 2 W - Оберндорф W -:-
18:00Лібенау W - Вайлдкетс 2 W -:-
19:00Зекірхен W - Дорнбірн W -:-

АНГЛІЯ: Super League

13:30Мелорі Іглз - Essex Blaze -:-
15:45Тендрінг - Вессекс -:-
20:00Ньюкасл - Лондон Полонія -:-

АНГЛІЯ: Super League Women

16:30Мелорі Іглз W - Кембридж W -:-
17:00Ноттінгем W - Полонія Лондон W -:-
18:00Тендрінг W - Вессекс W -:-

АРГЕНТИНА: LVA

01:30Хігантес дель Сур - ПСМ Волей -:-
02:00Сьюдад - Рівер Плейт -:-

БЕЛЬГІЯ: EuroMillions League

21:30Ліндеманс Алст - Ахел -:-
21:30Маасейк - Хасроде Левен -:-
21:30Префаксіс Менен - ВДК Гент -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга А (Жінки)

20:30Tchalou W - Аудегем W -:-
21:30Гент W - Asterix Avo W -:-
21:30Тонгерен W - Остенде W -:-

БІЛОРУСЬ: Дивізіон А

13:00Строітєль Мінськ - Західний Буг -:-
15:00Марко Вітебськ - Bate-BGUFK -:-
16:00Солігорськ - Мапід Мінськ -:-
17:00Energia - Легіон Обухово -:-

БОЛГАРІЯ: Суперліга

18:30Hebar - Арда Кирджалі -:-

БОЛГАРІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Perun Varna W - Раковскі W -:-
17:00Маріца Пловдив W - ЦСКА Софія W -:-
18:00Казанлик W - Бероє W -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Premijer liga

19:00Борац - Bijeljina -:-
20:00Domaljevac - Maglic Foca -:-
17:00Modrica - Tempo -:-
19:00Какань - Єдінство -:-

БРАЗИЛІЯ: Суперліга

23:00Карамуру Волей - Volei Ribeirao -:-
23:30Фанвік - Монтіс-Кларус -:-
00:00Сада Крузейру - Марінга -:-

БРАЗИЛІЯ: Суперліга (Жінки)

Сет 1Прая Клуб W - Curitiba Volei W 0:0
01:00Мінас W - Піньєйруш W -:-
02:30Фламенгу W - SESC-RJ W -:-
00:00Волей Бауру W - Баруері W -:-

ГРЕЦІЯ: А1

16:00Олімпіакос - Александрополіс -:-
17:00Elpis Ampelokipi - Кіфісіас -:-
18:00Памвохаїкос - Фойнікас -:-

ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)

18:00Іліуполі W - Олімпіакос Пірей W -:-
18:00Маркопуло W - Паннаксіакос W -:-
18:30Евосму W - Ілісіакос W -:-
19:00Thira W - ПАОК W -:-
19:00АСП Тетіс W - АО Порфіра W -:-
20:00Аріс W - Панатінаїкос W -:-

ДАНІЯ: Волейбольна ліга

15:00Міддельфарт - Aarhus -:-
16:00Гентофте - Маріенлюст -:-
17:00Ольборг ХІК - Відовре -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

14:00ДХВ Оденсе - Раннерс ВК -:-

ДАНІЯ: Кубок Данії

18:00Ікаст - Ісхей -:-

ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

15:00Брондбю W - Aarhus Volleyball W -:-
18:00Гентофте W - Фортуна Оденсе W -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

18:00ДХВ Оденсе W - Есб'єрг W -:-
20:00Ікаст W - Фортуна Оденсе 2 W -:-

ЕСТОНІЯ: Meeste Liiga

13:00Tallin University - Валіо Вору -:-
13:00Кійлі - Ноортекоондіс -:-
14:00Неемеко - Еесті Мааулікоолі -:-
14:00Раквере - Таллінн II -:-
14:00Сааремаа 2 - Ярвамаа -:-

ЄВРОПА: Чемпіонат MEVZA

19:00ХАОК Младост (Cro) - Кальцит Камнік (Slo) -:-
20:00Младост Брчко (Bih) - Младост Каштел Лукшич (Cro) -:-
20:00СК Посоїльніца (Aut) - OK Maribor (Slo) -:-

ЄВРОПА: Чемпіонат MEVZA (Жінки)

20:00Кальцит Камнік W (Slo) - Младост W (Cro) -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга

16:00Біоларс/Олайне - РТУ -:-
18:00Єкабпілс - Таллінн -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга (Жінки)

16:00Ausrine KKSC W - Riga VS W -:-
16:00Тарту Улікоол W - Алітус W -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга

18:30Альмораді - Пальма Воллей -:-
20:00Весіндаріо - Емеве Луго -:-
20:00Ібіца - Грау -:-
20:00Манакор - Мелілья -:-
20:30Альмерія - Сантандеріна -:-
20:30Ріо-Дуеро - Волейбол Теруель -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

19:00Аро Ріоха W - Логроньйо W -:-
20:00Algar Surmenor W - Сан-Кугат W -:-
20:00La Laguna W - Алькобендас W -:-
20:30CV Madrid W - CV Kiele Socuellamos W -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1

19:00Падова - Латіна -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

21:30UYBA Busto Arsizio W - Cuneo W -:-

КАТАР: Волейбольна ліга

15:00Катар Спортс - Поліс Клаб -:-
16:30Аль-Вакра - Аль-Хаур -:-

КИТАЙ: КВЛ (Жінки)

10:00Баї W - Пекін W -:-
10:00Гуандун W - Тяньцзінь W -:-
10:00Сичуань W - Ляонін W -:-
10:00Цзянсу ЕКЕ W - Юньнань Юніверсіті W -:-
10:00Шанхай W - Шаньдун W -:-
13:30Хебей W - Чжейцзян W -:-

ЛАТВІЯ: Національна ліга

13:00РТУ - Кулдігас -:-
15:00Jelgava NSC - Озолнієкі -:-
18:00Айзпуте - Вентспілс -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга

19:00Нецхопперс - Giesen -:-
20:30Дюрен - Люнебург -:-
20:30Фрідріхсгафен - Роттенбург -:-
21:00Бюль - Герршінг -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ

19:00Ліндов/Гранзее - Міттельдойчланд -:-
20:00Біттенфельд - Ессен -:-
20:30Мерзер - Шютторф -:-
20:30Мондорф - Брауншвейг -:-
21:00Кіль - Баден -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь

16:30Графінг - Гота -:-
20:00Гонзенхайм - Лейпциг -:-
21:00Mimmenhausen - Unterhaching II -:-
21:00Гаммельбург - Фрайбург -:-
21:00Деліч - Кріфтель -:-
21:00Карлсруе - Швайг -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)

18:00Штральзунд W - Боркен W -:-
20:00Essen-Borbeck W - ВКО Берлін W -:-
20:30Дінгден W - Емліхгайм W -:-
21:00Bad Laer W - Леверкузен W -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

16:00Фільсбібург II W - ВКО Дрезден W -:-
20:00Нойвід W - ВК Вісбаден II W -:-
20:30Альгой Зонтхофен W - Вальдгірмес W -:-
20:30Штутгарт II W - Дінгольфінг W -:-

НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)

18:30Дрезднер W - Аахен W -:-
20:00Зуль W - Фільсбібург W -:-
20:30Штутгарт W - Erfurt W -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

14:00Вікінг - Колл -:-
17:00НТНУІ - Рандаберг -:-
17:30Тромсе - Ферде -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

12:00Вікінг ТІФ W - Колл W -:-
14:00Волда W - Осло W -:-
15:00Тромсе W - Ферде W -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга

07:00КБ Старз - КАЛ Джамбос -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

09:00Експрессвей Ко W - ІБК W -:-

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Слепск Сувалькі - Ольштин -:-
18:30Бидгощ - ГКС Катовіце -:-

ПОЛЬЩА: I. Liga

18:00Jaworzno - Бельсько-Бяла -:-
18:00Strzelce Opolskie - Politechnika Lublin -:-
19:00Chrobry Glogow - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
19:00Сєдльце - Спала -:-

ПОЛЬЩА: Liga Siatkowki Women

19:00Легьоново W - Радом W -:-

ПОЛЬЩА: I. Liga Women

18:00KS AZS Gliwice W - Tarnow W -:-
18:00MKS Jaroslaw W - Czestochowianka W -:-
18:00Карпати Кросно W - Joker Swiecie W -:-
18:00Сольна Велічка W - Ополе W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato Honda

17:00Лейшоеш СК - Фамалікенсе -:-
19:00Ешморіш ГК - АЖФ Баштарду -:-
20:00Sporting CP - Бенфіка -:-
20:00Віана - Віторія Гімарайш -:-
20:00Жінастіка - СК Калдаш -:-
20:00Каштелу Мая ГК - Спортінг де Ешпінью -:-
20:00Мамеде - Клуб К -:-

ПОРТУГАЛІЯ: 1. Дивізіон (Жінки)

17:00Каштелу Мая W - Спортінг КП W -:-
18:00AJM/FC Porto W - Боавішта W -:-
18:00Белененсеш W - Вілаконденсе W -:-
19:00Лейшоеш W - Клуб Кайруш W -:-
20:00Брага W - CD Aves W -:-
20:00Порту Волей W - Фамалікан W -:-

РОСІЯ: Суперліга

15:00Новий Уренгой - Красноярськ -:-
15:00Новокуйбишевськ - Зеніт С.-П. -:-
15:00Сургутський район - Кемерово -:-
16:00Бєлгород - Уфа -:-
16:00Зеніт Казань - Динамо Ленінградська обл. -:-
17:00ASK N. Novgorod - Нижньовартовськ -:-
17:00Динамо Москва - Новосибірськ -:-

РОСІЯ: Вища ліга А

16:00Динамо Москва 2 - МГТУ Москва -:-

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

14:00Динамо-Метар W - Сахалін W -:-
19:00Калінінград W - Єнісей W -:-

РУМУНІЯ: Дивізіон А1 (Жінки)

13:00Волунтарі W - Пітешть W -:-
13:30Рапід Бухарест W - Меджидія W -:-
17:00Стіінта Бакеу W - Belor Galati W -:-
17:00Тирговіште W - Лугож W -:-

СЕРБІЯ: Ліга

19:00Войводіна - Нови Пазар -:-
19:00Партизан - Црвена Звезда -:-
19:00Раднічкі - Суботіца -:-
20:00Рибніца - Млади Раднік -:-

СЕРБІЯ: Ліга (Жінки)

19:00Візура W - Партизан W -:-
19:00Тент W - Железнічар W -:-
19:00Уб W - Стара Пазова W -:-
20:00Клек W - Црвена Звезда W -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

18:00Прешов - Нітра -:-
19:00Тренчин - Комарно -:-
19:30Кошице - Зволен -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

18:00Славія Братислава W - УКФ Нітра W -:-
19:30Пезінок W - Брусно W -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон

20:00Помград - Триглав Крань -:-
20:00Шоштань - Салоніт Ангово -:-
21:00Хоче - Чрнуче -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон (Жінки)

18:00Formula Formis W - Бранік Марибор W -:-
20:30Гросуплє W - Альянса W -:-

СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії (Жінки)

20:00GEN-I Volley NG W - Бранік Марибор W -:-

ТУРЕЧЧИНА: Дивізіон 1 (Жінки)

14:00THY W - Aydin Bld. Spor W -:-
15:00Бейликдюзю W - Бешикташ W -:-
17:00Єшіл Юрт W - Еджзаджібаші W -:-
18:00Вакіфбанк W - Галатасарай W -:-

УГОРЩИНА: НБ І

17:00Дебрецен - Капошвар -:-

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

16:00Вашаш Будапешт W - Капошвар W -:-
17:00МТК Будапешт W - Ясберень РК W -:-
18:00Палота РСК W - SZBBRA W -:-
19:00Геделле W - Діошдьйор ВТК W -:-
19:30DSZC Eotvos W - ТФСЕ W -:-
19:30Будаорс W - MAV Elore SC W -:-

УКРАЇНА: Суперліга (Жінки)

11:00Запоріжжя W - Тернопіль W -:-
12:00Волинь Луцьк W - Білозгар-Медуніверситет W -:-
13:00Прометей W - Регіна-МЕГУ W -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

17:00ВаЛеПа - Вантаа Дакс -:-
17:00Хуррікаані - Лаккапяа -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

17:00ЛійгаПлокі W - ОрПо W -:-
17:00ЛП-Вампула W - Hameenlinna W -:-
17:00ПуВо W - Кангсала W -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга A

20:00Тулуза - Нант -:-
20:30Пуатьє - Шомон -:-
20:30Тур - Париж -:-
21:00Аяччо - Ренн -:-
21:00Монпельє - Канни -:-
21:00Нарбонн - Ніцца -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга B

19:00Ле-Плессі-Робенсон - France Avenir -:-
21:00Камбре - Іллакез -:-
21:00Мартіг - Нансі -:-
21:30Lozere - Frejus -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга А (Жінки)

18:00France Avenir 2024 W - Марк Баруель W -:-
20:00Сен-Рафаель W - Венель W -:-
21:00Ле-Канне W - Шамальєруа W -:-
21:00Мужен W - Вандевр W -:-
21:00Париж W - Мюлуз W -:-
21:00ТФОК W - РК Канни W -:-
21:30Безьє W - Нант W -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга

14:00Трнє - Вараждин -:-
18:00Рієка - Сісак -:-
18:00Спліт - Ровінь -:-
19:00Mok Mursa - Марсонія -:-
19:00Центрометал - Задар -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга (Жінки)

20:00Марина К. W - Олімпік W -:-
20:30Рієка W - Брда W -:-
21:00Спліт W - Вуковар W -:-

ХОРВАТІЯ: Prva Liga Women

19:00Нова Градішка W - Младост II W -:-
21:00Карловац W - Дренова W -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

17:00Брно - Усті -:-
19:00Карловарско - Одолена Вода -:-
19:00ЧЗУ Прага - Злін -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга (Жінки)

18:00Олімп Прага W - Пржеров W -:-
18:00Острава W - ВК Ліберец W -:-
18:00Простейов W - КП Брно W -:-
19:30Selmy Brno W - Фрідек-Містек W -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

15:30Базель - Лютрі-Лаво -:-
18:00Амрісвіль - Нефельс -:-
19:00Шенуа - ТСФ Йона -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА (Жінки)

17:30Готель Кристал W - Шесо W -:-
18:30Val-de-Travers W - NUC Volleyball W -:-
18:30Женева W - Лугано W -:-
18:30Тоггенбург W - Шаффхаузен W -:-
19:00Еш Пфеффінген W - Дюдінген W -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

15:00Вінгокер - Соллентуна -:-
15:30Лунд - Hylte/Halmstad -:-
17:00Лінчепінг - Фалькенберг -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки)

14:00Лінчепінг W - Іславед W -:-
18:00Лунд ВК W - Хюльте/Гальмстад W -:-
18:00Сведала W - Соллентуна W -:-
18:00Фальчепінг W - Ліндесберг W -:-

ЯПОНІЯ: V.League

05:00Нагоя - Nagano -:-
06:00Осака Сакай - Дж.Т. Тандерс -:-
06:00Санторі Санбердс - Торей Ерроуз -:-
08:00JTEKT - Панасонік Пантерз -:-
09:00ФК Токіо - Ойта Мійосі -:-

ЯПОНІЯ: V.League Women

05:00Himeji Victorina W - Боді Квінсейс W -:-
05:00НЕК Ред Рокетс W - Дж.Т. Марвелос W -:-
06:00Окаяма Сігаллс W - Торей Ерроуз W -:-
08:00Агео W - Хітачі W -:-
08:00Денсо Ейрібіз W - Kurobe Aqua Fairies W -:-
09:00Хісаміцу Спрінгс W - ПФЮ Блю Кетс W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.