ОНОВИТИ

Футзал » Сьогодні » Усі матчі

БЕЛЬГІЯ: Дивізіон 1

22:15Прост Лір - Ноордвейк -:-
22:25Жет - ZVC Renolim Borgloon A -:-
22:30Eisden-Dorp - Мускрон -:-

БІЛОРУСЬ: Premier League

13:00Borisov - Dynamo BNTU -:-
13:00Світлогорськ - Гомель -:-
14:30VRZ Gomel - ФК Мінськ -:-
16:30Охрана-Динамо - VITEN Orsha -:-

БРАЗИЛІЯ: Ліга - Плей-оф

16:00Pato - Жарагуа -:-

ГРЕЦІЯ: Super League

18:30Іконіо - Ерміс Зографу -:-
19:00Саламіна - Дукас -:-
22:00Ініохос - Панатінаїкос А. О. -:-

ДАНІЯ: Futsal Ligaen

16:00Фйордболд - LA 12 -:-
19:00ПеренесеноMidtals - Фортуна Х'єррінг -:-
20:00Копенгаген - Albertslund -:-

ЕСТОНІЯ: Saaliliiga

17:00Sillamae NPM Silmet - Sillamae Alexela -:-
19:00Космос Таллінн - Кохіла -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів з футзалу - Елітний етап

11:00Спарта Прага - Продексім -:-
13:30Барселона - Stolitsa Minsk -:-

ІСПАНІЯ: Національна ліга

14:00Рібера Наварра - Палма Футзал -:-
19:15ФС Вальдепеньяс - Картахена -:-
19:30Хаен - Cordoba -:-
20:00О Парруло - Бурела -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division

17:00Барселона B - Реал Бетіс -:-
18:00Антекера - Ельче -:-
18:00Сьюдад Мурсія - Manzanares FS -:-
18:30Кастельйон - Мостолес 2008 -:-
19:00Ceuti - Талавера -:-
19:20Colo Colo Zaragoza - Nitida Alzira -:-
19:30Mengibar - Ноя -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

19:30Mantova - Генуя -:-
19:30Аква е Сапоне - Реал Рієті -:-
19:30КАМЕ Доссон - Signor Prestito -:-
20:00Падова - Катанія -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

16:00Dobele - Петров -:-
18:00Резекне - Даугавпілс -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

17:00Саннефйорд - КФУМ -:-
17:00Утлейра - Ранхейм -:-
18:00Fredrikshald - ОСІ -:-
19:00Фрейдіг - Хуллой -:-
22:30Вестеролен - Шармтроллан -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

18:00Хожув - Руда Шльонска -:-
19:00Orzel Jelcz-Laskowice - Торунь -:-
19:00МОКС Бялисток - П'яст Глівіце -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga Placard

19:30Футзал Аземейш - Фундау -:-
20:00Portimoense - Електріку -:-
21:00Белененсеш - Буріньйоса -:-
22:15Ломбуш - Візеу 2001 -:-

РОСІЯ: Суперліга

12:00Беркут - Норільський Нікель -:-
15:00Нова Генерація - Ухта -:-
17:00ПеренесеноСінара Єкатеринбург - КПРФ -:-
17:00ПеренесеноТюмень - Югра -:-

РОСІЯ: Другий дивізіон

08:00Сінара Єкатеринбург 2 - Сігма -:-
09:00Alga - Липецьк -:-
09:00Ухта B - Надим -:-
10:00ЗІК УрФУ - Урал -:-
11:00Mospolitekh Moscow - Дельта Астрахань -:-
11:00Нова Генерація B - Тюмень B -:-
13:00Novokuznetsk - Факел Сургут -:-
13:00Severnaya Dvina - Спартак Москва -:-
13:00Veliky Novgorod - Волга Саратов -:-
13:00Динамо Москва - КПРФ 2 -:-
13:00Югра 2 - Оргхім -:-
15:00Сибіряк 2 - СДЮШОР Нафтовик 2 -:-
17:00Кемерово - Арсенал Перм -:-

РОСІЯ: Кубок Росії - Плей-оф

13:00Schelkovo - Самара -:-

УКРАЇНА: Екстра-ліга

12:00Сокіл Х. - Полісся -:-
12:00Ураган - ХІТ Київ -:-
13:00Енергія - Food Centre-СумДУ -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

13:30КаДю - Кемі -:-
15:00Мед Макс - ПП-70 -:-
16:00ГФТ - Рієму -:-
16:00Ільвес - Сієві -:-
16:00Лейона - ToPV -:-
16:00СоВо - JoSePa -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Liiga Women

13:00GFT Prinsessat W - МуСа W -:-
14:00ACE W - ФТК W -:-
15:00FC Sport W - Ільвес W -:-
16:00КаДи W - Vanpa W -:-
16:30Ylojarven Ilves W - FC OPA W -:-

ФРАНЦІЯ: Д1

17:00Бісетр - Орші -:-
18:00Paris Acasa - Гарж -:-
19:00Рубе - Toulouse Metro -:-
19:00Тулон - Париж -:-
19:00Тулуза - Paris 92 -:-
19:30Бетюн - Nantes Metropole -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХМНЛ

17:00Алумнус - Успіняча -:-
19:00Спліт - Crnica -:-

ШВЕЦІЯ: Futsalligan

16:00Skoftebyns - Nacka -:-
17:00Торсланда - Юргорден -:-

ЯПОНІЯ: Ф.Ліга

09:00Фучу Атлетік - Фугадор Суміда -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футзал - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.