ОНОВИТИ

Баскетбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НБЛ

08:30South East Melbourne - Сідней -:-
11:00Кейрнс - Перт -:-

АВСТРАЛІЯ: WNBL (Жінки)

10:05Таунсвілл W - Southside W -:-

АВСТРІЯ: Superliga

18:30Капфенберг Буллз - Відень Тімбервулвз -:-
21:00Грац УБСК - Оберварт Ганнерс -:-

АВСТРІЯ: Друга ліга

18:00Фюрстенфельд - Дорнбірн Лайонс -:-
19:00Вертерзее Піратен - Маттерсбург -:-
19:30Зальцбург - BBC Nord -:-

АВСТРІЯ: Superliga Women

15:00Відень Тімбервулвз W - Флаїнг Фоксес Швехат W -:-
20:15Linz-Enns W - Клостернойбург W -:-

АЗІЯ: АБЛ

10:00Моно Вемпайр - Formosa Dreamers -:-
14:00Wolf Warriors - Macau Black Bears -:-

АРГЕНТИНА: Ліга А

02:00Естудіантес - Сан-Лоренсо -:-
02:30Лібертад - Кімса -:-

БЕЛЬГІЯ: Top Division Women

21:30Mechelen W - Брен W -:-
21:30Антверпен W - Laarne W -:-
21:45Шарлеруа W - Сінт-Кателейне-Вавер W -:-
22:00Phantoms W - Намюр W -:-

БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга

13:00Імпульс - Гомель -:-
13:00Цмокі Мінськ 2 - Брест -:-
15:30SDUSHOR Minsk - Борисфен -:-
17:00Рубон - Гродно -:-

БОЛГАРІЯ: НБЛ

18:00ПБК Академік - Спартак Плевен -:-
18:30Балкан - Ямбол -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ

19:00Bratunac - Слобода -:-
19:00Спарс Сараєво - Мостар -:-
20:00Вогоща Сараєво - Мрконіч Град -:-
20:00Леотар Требінє - Какань -:-

БРАЗИЛІЯ: НББ

3-я чвертьПаулістану - Сеаренсі 36:29
02:10Піньєйруш - Фламенгу -:-
17:45Мінаш - Франка -:-
23:00Сан-Жозе - Ріу-Клару -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: WBBL Women

15:00Лондон Лайонс W - Оуклендс Вулвз W -:-
16:30Кардіфф Мет Арчерс W - Севеноукс Санз W -:-
18:00Манчестер Містікс W - Ньюкасл Іглз W -:-
19:00Essex Rebels W - Ноттінгем Вайлдкетс W -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Кубок ББЛ

21:30Лондон Лайонс - Суррей Юнайтед -:-

ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга

15:45Larisa - Ifaistos Limnou -:-
15:45Іонікос - Колоссос -:-
15:45ПАОК - Ретимно -:-
15:45Промітеас - Паніоніос -:-
17:45Лавріо - АЕК Афіни -:-

ГРЕЦІЯ: А2

17:00Amyntas - AS Karditsas -:-
17:00AO Triton - Dafni Dafniou -:-
17:00Eleftheroupoli - Diagoras Driopideon -:-
17:00Harilaos Trikoupis - Психіку -:-
17:00Oiakas Nafpliou - Анатолія -:-
17:00Аполлон Патри - Agriniou -:-
17:00Олімпіакос B - Короївос -:-
17:00Філіппос Верой - Паграті -:-

ГРЕЦІЯ: A1 Women

17:00Sporting Athens W - Олімпіакос W -:-

ГРУЗІЯ: Суперліга

11:45Titebi - ТДУ Тбілісі -:-
14:00Tskhum-Apkhazeti - Динамо Тбілісі -:-
16:00Vera Tbilisi - Олімпі Тбілісі -:-

ДАНІЯ: Баскетбольна ліга

16:30Херлев Вулфпак - Амагер -:-

ДАНІЯ: Жіноча ліга - Перший етап

14:00Херлев W - Амагер W -:-
15:00Лемвіг W - Сісу W -:-
15:00Обюхей W - Херсхольм W -:-

ЄВРОПА: EWBL Women

12:30Лієпая ССС W - Динамо Москва W -:-
16:00Amsterdam Angels W - Ніка Сиктивкар W -:-

ЄВРОПА: Латвійсько-естонська ліга

17:00БК Огре - Валга -:-
17:00Рапла - Вентспілс -:-
17:00Таллінна Калев - Valmiera Glass Via -:-
17:00Юрмала - Раквере Тарвас -:-

ЄВРОПА: Ліга АВА

19:00Пріморска - ФМП Белград -:-
21:00Крка - Ігокеа -:-

ЄВРОПА: WBBL Women

14:00ТТТ Рига W - Талліннський унів. W -:-
16:00ТТТ Рига 2 W - Аудентес W -:-

ІРЛАНДІЯ: Суперліга

19:30Дублін - Трелі Ворріорз -:-
21:00Інна БК - Мойкаллен -:-
21:00Кіллестер - Темплоуг -:-
21:00Маріан - KCYMS -:-
21:00Нептун - Белфаст Стар -:-
22:00ДСЮ Сейнтс - Maree -:-

ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки)

18:00Брейдаблік W - Снефелл W -:-
18:00Кефлавік W - КР Рейк'явік W -:-

ІСПАНІЯ: АКБ

19:00Фуенлабрада - Ховентут Бадалона -:-
21:30Обрадойро - МораБанк Андорра -:-
21:30Сарагоса - Манреса -:-
21:30Унікаха - Більбао -:-

ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро

18:00Ріо Бреоган - Пейксегалего -:-
19:30Ов'єдо - Вальядолід -:-
20:00Almansa - Гранада -:-
20:00Оуренсе - Уеска -:-

ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата

21:00Ponferrada - Альхесірас -:-
21:00Real Murcia - Бенікарло -:-
21:00Альбасете - Basquet Girona -:-
21:00Вільярробледо - Гран Канарія B -:-
21:00Іраургі СБ - Тальдеа -:-
21:00Ла Рода - Pardinyes -:-
21:00Марбелья - Клавіхо -:-
21:00Морен - Zamora -:-
21:00Наварра - Estela -:-
21:00Прат Ховентут - Менорка Баскет -:-
21:00Хіхон - Tizona Burgos -:-

ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)

19:00ІДК Гіпускоа W - Кампус Промете W -:-
19:00Перфумеріас Авеніда W - RPK Araski W -:-
19:00Херніка Біскайя W - Енсіно W -:-
19:15Бембібре W - Каді Ла Сеу W -:-
22:30Clarinos Tenerife W - Валенсія W -:-

ІТАЛІЯ: Ліга А

21:30Реджо-Емілія - Варезе -:-

ІТАЛІЯ: А2 Захід

19:00Leonis Roma - Агрідженто -:-

ІТАЛІЯ: А2 Схід

21:30Orzinuovi - Касерта -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

20:00Венеція W - Баттіпалья W -:-
22:00BK Costa W - Сан-Джованні W -:-

КАЗАХСТАН: Національна Ліга

15:00Кокшетай - Атирау -:-

КАНАДА: U Sports

02:00Акадія - Далхаузі -:-
03:00Альгома - Юніверсіті оф Віндзор -:-
03:00Карлтон - Лейкхед -:-
03:00Квінс - Торонто -:-
03:00Лорентіан - Макмастер -:-
03:00Ніпіссінг - Брок -:-
03:00Томпсон Ріверс - UNBC -:-
03:00Юніверсіті оф Оттава - Йорк -:-
04:00Саскачеван - Реджайна -:-
05:00Альберта - Маунт Роял -:-
05:00Калгарі - Трініті Вестерн -:-
06:00UBC Оканаган - UBC -:-
06:00UFV - Летбридж -:-
06:00Вікторія - Брендон -:-
22:00Гвелф - Ватерлоо -:-
22:00Лор'є - Вестерн -:-
23:00Вінніпег - Манітоба -:-
23:00Макгілл - Конкордія -:-

КИТАЙ: КБА

13:35Цзянсу Дрегонс - Шаньдун -:-
13:35Циндао - Січуань -:-
13:35Чжецзян Гуанша - Чжецзян Чоучжоу -:-

КІПР: Дивізіон А

16:00ЕТА Енгомі - Омонія -:-

КОСОВО: Суперліга

18:00Lipjani - КБ Раховеці -:-
20:00Трепча - Голден Ігл Іллі -:-

ЛИТВА: ЛКЛ

17:00CBet - Пієно Жвайгждес -:-

ЛИТВА: NKL

16:00Делікатесас Йонішкіс - Gargzdu -:-
16:00Жальгіріс Каунас 2 - Ежерюнас -:-
16:00Мажейкяй - Шакяй Вітіс -:-
16:00Судува-Мантінга - Silales Lusis -:-
16:00Шилутє - Паланга Тріобет -:-
19:30Сінтек Йонава - Вільнюс МРУ -:-

МЕКСИКА: ЛНБП

04:30Lenadores - Plateros -:-
04:30Фуерса Рехія - Dorados -:-
05:00Libertadores - Мінерос -:-

НІДЕРЛАНДИ: ДБЛ

21:00Лейден - Гронінген -:-
21:00Леуварден - Зволле -:-

НІМЕЧЧИНА: ББЛ

19:00Альба Берлін - Ольденбург -:-
19:00Геттінген - Гіссен -:-
19:00Скайлайнерс - Бамберг -:-
21:30Вюрцбург - Людвігсбург -:-
21:30Крайльсхайм - Фехта -:-

НІМЕЧЧИНА: Pro B

15:00Баварія 2 - Ганау -:-
20:00Bochum - Itzehoe -:-
20:00Coburg - Oberhaching -:-
20:00Orange Академі - Elchingen -:-
20:00Ріст Ведель - Ізерлон Кенгарус -:-
20:30БІС Баскетс Шпеєр - Скайлайнерс 2 -:-
20:30Швельм - Munster -:-

НІМЕЧЧИНА: Про А

20:00Егінген - PS Karlsruhe -:-
20:00Єна - Тюбінген -:-
20:00Фенікс Хаген - Кірхгайм -:-
20:30Падерборн - Артланд -:-
20:30Трір - Леверкузен -:-
21:00Panthers Schwenningen - Росток -:-

НІМЕЧЧИНА: ДББЛ (Жінки)

18:30Heidelberg W - XCYDE Енджелс W -:-
19:00Галле W - ГіроЛайв Пантерз W -:-
19:00Гернер W - ТК Ганновер W -:-

НОРВЕГІЯ: БЛНО

16:00Нідарос Джетс - Берум -:-

НОРВЕГІЯ: Жіноча ліга

16:00Берген W - Уллерн W -:-
17:00Тромсе W - Ульрікен W -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: КБЛ

08:00Вонджу ДБ - Сеул Тандерс -:-
10:00Чонджу Еджіс - Аньянг -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга

19:00FMP Akademija - Вардар -:-
19:00Куманово - МЗТ Скоп'є 2 -:-
19:00Пелістер - Кожув -:-

ПОЛЬЩА: Таурон Баскет Ліга

16:00Легія - Полфарма Старогард -:-
18:30Бидгощ - Гдиня -:-
20:30Острув-Велькопольскі - Трефль Сопот -:-

ПОЛЬЩА: 1. Ліга

18:00Ниса Клодзько - Кросно -:-
18:00Познань - Погонь Прудник -:-
18:30Ланьцут - Лешно -:-
19:00Ксєнжак Лович - Котвіца Колобжег -:-
19:00Прушкув - ГКС Тихи -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса (Жінки)

18:00Арка Гдиня W - Вісла Кан-Пак W -:-
18:00Любін W - Політехніка Гданськ W -:-
18:00Університет Гданськ W - Слеза Вроцлав W -:-
19:00Гожув W - Артего Бидгощ W -:-
19:00Торунь W - Відзев Лодзь W -:-
20:00Польковіце W - АЗС Познань W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: ЛПБ

17:00Олівейренсе - КАБ Мадейра -:-
17:00Спортінг КП - Віторія -:-
18:00Оваренсе - Мая Баскет Клуб -:-
19:00Терсейра - Лузітанія -:-
20:00Галітуш - Бенфіка -:-
20:00Ільябум - Ежгейра -:-
20:00ФК Порту - Баррейренсе -:-

РУМУНІЯ: Дивізіон А - Перший етап

17:00БК Стяуа Бухарест - Клуж-Напока -:-
17:00Меркуря-Чук - CSM Focsani -:-
18:00Municipal Galati - Газ-Метан Медіас -:-
18:00Констанца - Сигету-Мармациєй -:-
18:00КСУ Сібіу - БК Тімішоара -:-
18:30ASC Targu Jiu - Voluntari -:-
19:00КСМ Орадя - СКМ Крайова -:-

РУМУНІЯ: Liga National Women - Перший етап

19:30Олімпія Брашов W - Sfantu Gheorghe W -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

20:00Борац - Napredak Aleksinac -:-
20:00КК Динамік - ОКК Белград -:-
20:00Слобода - Колубара -:-
20:30КК Металац - OKK Novi Pazar -:-
21:00КК Дунав - Zlatibor Cajetina -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00БК Світ - Жиліна -:-
19:00МБК Гандлова - Левіце -:-
19:00МБК Лученец - Інтер Братислава -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

18:30Dubcek Bratislava W - Ружомберок W -:-
19:00Young Angels Kosice W - Банська Бистриця W -:-
19:00П'єштянські Чайки W - Шаморин W -:-

СЛОВЕНІЯ: Ліга Нова КБМ

20:00Златорог Лашко - Подчетртек -:-
20:00Ползела - Геліос Домжале -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SKL Women

17:00Ілірія W - Атлет Цельє W -:-
18:00Марибор W - Коніце W -:-
18:00Тріглав W - Ledita W -:-
19:00ЖКК Домжале W - Гросуплє W -:-

США: НБА

02:00Вашингтон - Шарлот -:-
02:00Детройт - Атланта -:-
02:30Бруклін - Сакраменто -:-
03:00Оклахома-Сіті - Лейкерс -:-
03:00Філадельфія - Сан-Антоніо -:-
03:00Чикаго - Маямі -:-
03:30Даллас - Клівленд -:-
04:00Денвер - Бостон -:-
04:00Юта - Голден Стейт -:-
05:30Кліпперс - Х'юстон -:-
00:00Міннесота - Фінікс -:-

США: NBA G League

1-а чвертьErie BayHawks - Capital City Go-Go 2:5
1-а чвертьВестчестер - Wisconsin Herd 4:6
1-а чвертьГранд Репідс Драйв - Форт Вейн Мед Ентс 5:0
1-а чвертьГрінсборо Сворм - Вінді Сіті Буллз 5:2
1-а чвертьКентон Чардж - Лонг-Айленд Нетс 3:5
03:00Айова Вулвз - Остін Торос Сперс -:-
03:00Оклахома-Сіті Блю - Memphis Hustle -:-
03:30Ріо-Гранде Веллі Вайперс - Ріно БігХорнс -:-
05:00Agua Caliente Clippers - Сіу Фоллз Скайфорс -:-

США: NCAA

23:00Лойола Мерімаунт - Індіана Стейт 60:72
23:30Норт Тексас - Род-Айленд 47:60
00:00Джордж Вашингтон - UMKC -:-
00:00Секрід Харт - Пресбітеріан -:-
00:45Цинциннаті - Іллінойс Стейт -:-
01:00Айона Гейлс - Стетсон -:-
01:30Ейр Форс - Дюкейн -:-
02:00Merrimack Warriors - Леслі -:-
02:00Батлер - Морхед Стейт -:-
02:00Бредлі - Редфорд -:-
02:00Вест Вірджинія - Бостон Юніверсіті -:-
02:00Кентукі - Маунт Сент-Меріс -:-
02:00Меріленд - Джордж Мейсон -:-
02:00Мічіган - Х'юстон Баптист -:-
02:00Нейві - Ліпском Бізонс -:-
02:00Огайо Стейт - IPFW -:-
02:00Річмонд - Макніс Стейт -:-
02:00Саут Кароліна - Гарднер Вебб -:-
02:00Фермен - Коламбія Інтернешнл -:-
02:00Юта Стейт - LSU -:-
02:05Холі Кросс - Гарвард Крімсон -:-
02:30Девідсон - Вейк Форест -:-
02:30Джорджія Стейт - Прері-В'ю A&M -:-
02:30Квінніпіак - Олбані -:-
02:30Луїзіана Тек - Норт Алабама -:-
02:30Саутіст Міссурі Стейт - Міссурі S&T -:-
03:00UTSA Роудраннерс - Вайлі -:-
03:00Вандербілт - Саут Кароліна Стейт -:-
03:00Вестерн Кентукі - Боулінг Грін -:-
03:00Іст Кароліна - Евансвіл -:-
03:00Небраска - Саутерн Юнів. -:-
03:00Нортвестерн - Норфолк Стейт -:-
03:00Оклахома Стейт - Вестерн Мічіган -:-
03:30Кеннесо Стейт - Монмаут -:-
04:00Арканзас - Саут Дакота Койотіс -:-
04:00Крейтон - Кел Полі -:-
04:00Орегон - Х'юстон -:-
05:00Каліфорнія Баптист - Сентрал Арканзас -:-
05:00Лонг-Біч Стейт - Фресно Пасифік -:-
05:00Сан-Дієго Стейт - LIU Sharks -:-
05:00Санта-Клара - Айдахо Стейт -:-
06:00Вашингтон - Монтана -:-
06:00ЮСК - Темпл Оулс -:-
18:00Інкарнейт Ворд Кардіналс - Сент-Френсіс (Ілл.) -:-
18:30Чарльстон Саутерн - Саутерн Юта -:-
19:00Бостон Коледж - Депол Блю Дімонс -:-
19:00Сетон Холл - Флорида A&M -:-
19:00Сірак'юз - Бакнелл -:-
19:00ЮМасс - Вірджинія -:-
20:00Істерн Іллінойс - Бетюн Кукмен -:-
20:00Мемфіс Тайгерс - Оул Місс -:-
20:00НК Вілмінгтон - Флорида Інтерн. -:-
20:00НК Стейт - Арканзас-Літтл Рок -:-
21:00UCF Найтс - Чарльстон -:-
21:00Джеймс Медісон - Нью-Гемпшир -:-
21:00Іст Теннессі Ст. - Делавер Стейт -:-
21:00Маркетт - Роберт Морріс -:-
21:00Сентрал Мічіган - Трініті (Ілл.) -:-
21:00Толедо - Нортвестерн Огайо -:-
21:00Флорида Стейт - Сент-Френсіс (Пенс.) -:-
21:00Хай Пойнт - Істерн Вашингтон -:-
21:00ЮСК Апстейт - Янгстаун Стейт -:-
21:30Канішес - Сент-Бонавентюр -:-
21:30Орегон Стейт - Гремблінг Ст. -:-
21:30Сент-Джонс (Н.-Й.) - Аризона Стейт -:-
22:00SIU Едвардсвілл - Нортерн Іллінойс -:-
22:00Вагнер - Стоуні Брук -:-
22:00Вічіта Стейт - Орал Робертс -:-
22:00Семфорд - Трой -:-
22:30Болл Стейт - Говард -:-
22:30Клівленд Стейт - Істерн Кентукі -:-
23:00Бінгхемтон - Армі -:-
23:00Елон - Манхеттен -:-
23:00Пенн Стейт - Єйл -:-
23:00Портленд - ЮК Девіс -:-
23:00Провіденс - Пенн -:-
23:00Секрід Харт - Олбані -:-
23:00ЮК Санта-Барбара - Менло -:-
23:30Браун - NJIT -:-
23:30Тексас A&M-КК - Сент-Томас -:-
00:00UIC - Мерсер -:-
00:00Коламбія - Райдер Бронкс -:-
00:00Сент-Луїс - Белмонт -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:00Газіантеп - Бююкчекмедже -:-
14:15Тофаш - Бешикташ -:-
16:30Тюрк Телеком - Bandirma -:-

ТУРЕЧЧИНА: ТБЛ

13:30Фінал Спор Бурса - Соджар Спор -:-
14:00Маніса - Anadolu Basket -:-
15:00Balikesir - Konyaspor -:-
15:00Mamak Bld. - Ялова Блд. -:-
16:00Самсун - Fethiye Bld. -:-

ТУРЕЧЧИНА: TB2L - Перший етап

17:00Ankara Kayi Genclik - Murat Pasaoglu -:-
17:00Nazilli - Ерзурум БСБ -:-
17:00Коджаелі - Gecit Spor -:-
18:15UPS Spor - Karsiyaka Belediyespor -:-

ТУРЕЧЧИНА: КБСЛ (Жінки)

13:00Джанік W - Галатасарай W -:-
14:00Орманспор W - Беллона Кайсері W -:-
14:15Чукурова W - Фенербахче W -:-
15:00Боташ W - Izmit Belediyespor W -:-

УГОРЩИНА: НБ І. А

15:30Альбакомп - Дебрецен Едьєтем -:-
19:00OSE Lions - Печ ВСК -:-
19:00Керменд - Ясберень -:-
19:00Сомбатгей - Солнокі Олай -:-
20:00Шопроні КК - Атомерому Пакш -:-

УГОРЩИНА: Дивізіон І (Жінки)

16:00ПІНКК-Печ W - ЗТЕ НКК W -:-
17:00Атомерому Сексард W - Уйбуда W -:-
17:30Євролізинг Шопрон W - Вашаш Чата W -:-
18:00Мішкольц W - NKE-Csata W -:-
19:00TFSE-MTK W - УНІ Дьйор W -:-

УКРАЇНА: Кубок України

14:00Дніпро 2 - Хімік -:-
18:00Політехніка-Галичина 2 - Тернопіль-ТНЕУ -:-
18:00Скасовано Харківські Соколи - Тернопіль-ТНЕУ -:-

УКРАЇНА: Superleague Women

14:00БК Франківськ-Галичина W - ОСДЮсШОР Рівне W -:-
14:00Динамо К. W - Чайка Бердянськ W -:-

УРУГВАЙ: Liga Uruguaya

ПерерваГоес - Sportivo Capitol 48:38
ПерерваДефенсор - Трувіль 34:48
ПерерваОлімпія - Агуада 48:32

ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга

17:00Karhu Basket - Кобрат -:-
17:00Ura Basket - УУ-Коріхайт Уусіукаупункі -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Korisliiga Women

14:00Лаппеентранта W - Torpan Pojat Helsinki W -:-
17:00Еспоо Тім W - Вімпелін Вето W -:-
17:00Котка Пелі Кархут W - Форссан Алку W -:-
17:00ХюПо W - HBA W -:-

ФРАНЦІЯ: ЛНБ

21:00Лімож - Орлеан -:-
21:00По-Ортез - Гравлін-Дюнкерк -:-
21:00Шоле - Діжон -:-
21:30Ле-Ман - Страсбур -:-

ФРАНЦІЯ: Про Б

21:00Нансі - Кемпер -:-
21:00Пуатьє - Ада Блуа -:-
21:30Париж - Сен-Кантен -:-

ФРАНЦІЯ: ЛФБ (Жінки)

21:00Charnay Bourgogne Sud W - Флеймз Кароло W -:-
21:00ЕСБ Ліль W - Латте Монпельє W -:-
21:00Ла-Рош W - Landerneau Bretagne W -:-
21:00Тарб ЖБ W - Бурж W -:-
21:00Уньон Ено W - Ланд W -:-

ХОРВАТІЯ: Premijer liga

20:00Алкар - Осієк -:-
20:00Забок - Шкрлєво -:-

ЧЕХІЯ: ЗБЛ (Жінки)

16:30КП Брно W - Хомутов W -:-
18:30Трутнов W - Градец-Кралове W -:-
20:00Славія Прага W - Острава W -:-

ЧИЛІ: ЛНБ

3-я чвертьВальдівія - Леонес де Кільпе 45:52
3-я чвертьКД Пуерто-Варас - Католіка 43:55

ЧОРНОГОРІЯ: Prva A Liga

18:00Примор'є - Ібар Рожає -:-
19:00All Stars - Зета -:-
19:00Даніловград - Тіват -:-
20:00Студентскі Центар - Ловчен Цетинє -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга

18:00Лугано Тайгерс - Vevey Riviera -:-
18:30ББК Монте - САМ Массаньйо -:-
18:30Сдент ББК Ньйон - Невшатель -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-ЛІга (Жінки)

15:30Альте Канту Арау W - Геліос ВС W -:-
18:30Ріва Баскет W - Nyon W -:-
18:30Фрібур W - Порте дю Солей W -:-

ШВЕЦІЯ: Basketligan

17:04Умео - Седертельє -:-

ШВЕЦІЯ: Superettan

16:00Norrort - IK Eos -:-
16:00Банкерід - Гельсінборг -:-
17:00AIK Basket - Team4Q -:-
18:00Альвік - KFUM Fryshuset -:-

ШВЕЦІЯ: Basketligan Women

15:30Лунд W - Альвік W -:-
16:00Wetterbygden Sparks W - Марбу W -:-
16:30Hogsbo W - Умео W -:-
17:00Вісбю W - Уппсала W -:-

ШВЕЦІЯ: Basketettan Women

14:00BG Lulea W - Вестерос W -:-
16:00Лідінге W - Фрісхусет Баскет W -:-
16:00Хага W - Бурос W -:-
17:00Худдінге W - Оскархамн W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.