ОНОВИТИ

Гандбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРІЯ: ГЛА

20:00Лінц - Бернбах/Кофлах -:-
20:00Ферлах - Швац -:-

БЕЛЬГІЯ: Дивізіон 1

21:15Гент - Мерксем -:-
21:15Кортрейк - Ейнаттен-Рарен -:-
21:15Сас'я КВ - Візе 2 -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

19:00Горажде - Іскра -:-
19:30Ізвідац - Борац -:-
20:00Drina - Брчко -:-
20:00MRK Sloga - Босна Вісоко -:-
20:00Sloga Doboj - Sloboda Tuzla -:-
20:00Маглай - РК Конюх -:-
20:00Славія - Леотар -:-

ГРЕЦІЯ: А1

14:00Філіппос Берояс - Аріс -:-

ДАНІЯ: Чоловіча гандбольна ліга

17:10Нордшелланн - Колдінг -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон

15:00Аякс Копенгаген - Тоннер -:-
15:00Мідтьюлланн - Роскілле -:-
16:00Рінгстед - ХЕЙ -:-
16:30Оддер - Оденсе -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів

16:00Вісла Плоцьк - ГОГ -:-
17:00Ірун - Спортінг -:-
17:00Севехоф - Татран Прешов -:-
18:15Монпельє - Порту -:-
18:30Веспрем - Віве Кельце -:-
18:30Мєшков Брест - Вардар -:-
21:00Барселона - Фленсбург-Х. -:-

ЄВРОПА: Кубок ЄГФ - Попередній раунд

16:00Хольстебро - Вікторія Пльзень -:-
18:00Альпла Хард - Куенка -:-
19:00ZTR Запоріжжя - Татабанья -:-
20:00Азоти-Пулави - Гвардія Ополе -:-
20:00Бенфіка - Нексе -:-
20:30Адемар - Балатонфюред -:-
21:15Бохолт - Ла-Ріоха -:-
21:30Нім - Чурго -:-

ЄВРОПА: Кубок виклику

15:00Дікен (Fin) - Драммен (Nor) -:-
16:00Гранітас Каунас (Ltu) - Бейкоз Беледієспор (Tur) -:-
16:00Машека (Blr) - КСМ Бухарест (Rou) -:-
17:00Алінгсос (Swe) - Харрі-Ап (Ned) -:-
18:00Аеропос Едессас (Gre) - Санкт-Петербург (Rus) -:-
18:00Берн (Sui) - Донбас (Ukr) -:-
19:00АЕК Афіни (Gre) - Вогоща (Bih) -:-
21:00Діфферданж (Lux) - Нове Веселі (Cze) -:-

ЄВРОПА: СЕГА Ліга

14:00Металопластика (Srb) - Єврофарм Работнік (Mkd) -:-

ЄВРОПА: БЕНЕ-Ліга

20:00Візе - Хасселт -:-
20:00Лімбург Лайонс - Євротех Бево -:-
20:00Хаутен - Алсмер -:-
21:30Хахт - Тонгерен -:-

ІСЛАНДІЯ: Вищий дивізіон

18:00KA - ІБВ Вестманнаейяр -:-

ІСПАНІЯ: Ліга АСОБАЛЬ

19:00Бенідорм - Нава -:-
20:00Атлетіко Вальядолід - Гранульєс -:-
20:00Пуенте-Хеніль - Моррасо Кангас -:-

ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор Плата

18:30Сісне - Самора -:-
19:00Алькобендас - Торрелавега -:-
19:30Сьюдад Реал - Кордоба -:-
20:00Бордільс - Вілья де Аранда -:-
20:00Новас - Малага -:-
20:30Аменабар - Теукро -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

19:00Сієна - Конверсано -:-
20:00Боцен - Сассарі -:-
20:00Бріксен - Трієст -:-
20:00Гаета - Колоньє -:-
20:00Фазано - Фонді -:-
21:00Прессано - Меран -:-
21:30Кассано - Еппан -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

15:00Латвія U20 - Добелес Тенакс -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: AXA League

19:00Кер'єнг - Шиффланж -:-
21:15Бершем - Дюделанж -:-
21:15Дікірх - Еш -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Еммен - Лімбург Лайонс 2 -:-
21:30Smezo/BFC - КРАС/Волендам 2 -:-
21:30Квінтус - Валвейк -:-
21:45Havas - Арнем -:-
21:45Алсмер 2 - Хеллас -:-
21:45Херкулес - Olympia 89 -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:00Deurningen W - Квінтус W -:-
20:00Вестфрісланд W - Флуг ен Леніг W -:-
20:00Гандбол Венло W - Борхаве W -:-
20:30Амстердам W - КРАС/Волендам W -:-
21:00Voorwaarts W - JuRo Unirek W -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:45Вецлар - Мінден -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

20:30Бітігхайм-М. - Гуммерсбах -:-
20:30Гуттенберг - Дормаген -:-
21:00Констанц - Кобург 2000 -:-

НОРВЕГІЯ: REMA 1000-ligaen

16:00Фюллінген - Нербе -:-

НОРВЕГІЯ: 1. Дивізіон

17:00Фалк - Неттерей -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга

13:00Металург Скоп'є 2 - Работнічкі -:-
18:30Struga - Радовиш -:-

ПОЛЬЩА: Суперліга

14:00Вибжезє Гданск - MMTS Kwidzyn -:-
18:00Тарнув - Щецін -:-

ПОЛЬЩА: I Liga

15:30SMS ZPRP Gdansk - GKS Zukowo -:-
18:00Войцік Ельблонг - Цеханув -:-
18:00Гвардія Кошалін - Ольштин -:-
18:00Островєц-Свєентокшискі - ZPRP Kielce -:-
19:00Oborniki Slaskie - Ол. Гродкув -:-
19:00USAR Kwidzyn - Косьцежина -:-
19:00Warszawa AZS - Бяла Підляська -:-
19:00Грюнвальд Познань - KS Forza Wroclaw -:-
19:00Конське - AZS UJK Kielce -:-
19:00Олімпія Пекари - Острув-Велькопольскі -:-
19:00Перемишль - Вісла Плоцьк 2 -:-
19:00Реал Астромаль Лешно - Лодзь -:-
19:00Хожув - Азоти-Пулави II -:-
20:00Зельоногуський університет - Гожув-Вєлькопольскі -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Андебол 1

20:00Агуаш-Санташ - Гая -:-
20:00Віторія - Белененсеш -:-
21:00Мая-ІСМАІ - АБК Брага -:-

РОСІЯ: Суперліга

15:00Чеховські ведмеді - Таганрог -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

09:10Сербія W - Росія W -:-
10:30Словенія W - Бразилія W -:-
11:00Південна Корея W - Угорщина W -:-
13:00Японія W - Франція W -:-
14:00Швейцарія W - Польща B W -:-
16:00Чехія W - Австрія W -:-
17:00Данія U20 W - Румунія U20 W -:-
18:00Литва W - Білорусь W -:-
19:00Угорщина U20 W - Норвегія U20 W -:-
20:15Польща W - Україна W -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

20:00Рудар Костолац - Обіліч Белград -:-
20:00Самот - Нови Пазар -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00Кошице - Глоговец -:-
19:00Топольчани - Модра -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. НЛБ Ліга

19:00Крка - Рибніца -:-
20:00Єрусалим Ормож - Словень Градец -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга (Жінки)

17:00Казино Ізола W - Веплас Веленє W -:-

УГОРЩИНА: НБ І

19:00Будакалас - Вац -:-
19:00Дьондьоші - Комло -:-

УКРАЇНА: Суперліга

11:00ЗТР-Буревісник - Портовик -:-

ФІНЛЯНДІЯ: СМ-Серія

17:00Кокс - ШІФ -:-

ФІНЛЯНДІЯ: СМ-Серія (Жінки)

13:00Атлас W - Дікен W -:-
16:00ХІФК W - КюІФ W -:-

ФРАНЦІЯ: Proligue

21:30Массі Ессон - Селеста -:-

ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга

20:00Пореч - Дубровник -:-
20:00Сесвете - Горіца -:-
20:00Умаг - Вараждин -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

19:00Зубржі - Граніце -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

19:00ГК Крінс - Цюрих -:-
20:00РТВ Базель - ТФ Ендінген -:-

ШВЕЦІЯ: Гандбольна ліга

17:00Оннеред - Гуйф -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

15:30Аранес - Торсланда -:-
16:00Kungalvs HK - Ліндесберг -:-
17:00Рімбу - Карра -:-
17:15Тюресе - Bodens -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

15:00Гельсінборг W - Хельтон W -:-
15:00Нака W - Еслев W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати гандбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.