ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

advertisement

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

13:30Кінгстон Сіті - Паско Вейл 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера

23:00Атлетіко Рафаела - Сармьєнто Хунін 2:3
01:10Банфілд - Расінг 1:3
02:00Колон Санта-Фе - Рівер Плейт 0:0
00:00Арсенал Саранді - Тігре -:-
00:00Патронато - Атлетіко Тукуман -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Б Насьйональ

01:00Крусеро дель Норте - Бока Унідос 2:3
00:05Чакаріта Хуніорс - Сантамаріна -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана

21:30Трістан Суарес - Колехіалес -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана

21:30Лаферрере - Сакачіспас -:-
advertisement

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана - Підвищення у класі - плей-оф

20:30Атлас - Вікторіано А. -:-

АФРИКА: Кубок КОСАФА

28'Мозамбік - Зімбабве 0:0
20:30Мадагаскар - Сейшельскі острови -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

18:30Нафтан - Славія Мозир -:-

БОЛІВІЯ: Професійна футбольна ліга - Apertura Adecuacion

00:15Орієнте Петролеро - Насьональ Потосі 4:1

БРАЗИЛІЯ: Серія А

00:30Баїя - Фламенгу 0:1
01:00Шапекоенсе СК - Атлетіку Мінейру 0:1

БРАЗИЛІЯ: Серія С

23:00Куяба Еспорте - АСА 1:1

БРАЗИЛІЯ: Серія D

00:007 де Сетембро - Uniao Rondonopolis 1:2
00:00Real Desportivo - Прінсеса Солімоеш 0:1
00:00АЕ Алтуш - Токантінс 4:0
00:00Акреану - Трем 4:0
00:00Америка ПЕ - Гуарані де Жуазейру 1:1
00:00Анаполіс - Сейландія 2:0
00:00Бангу - Вілла Нова МЖ 1:1
00:00Боавішта - Кальденсе 3:1
00:00Брускі - Операріу 1:0
00:00Глобо - Парнаіба 2:0
00:00Гуарані - Рівер ПІ 2:1
00:00Гурупі - Сан-Раймундо ПА 3:1
00:00Деспортіва Ферровіарія - Португеза 1:0
00:00Жуазейренсе - Коруріпі 0:1
00:00Кампіненсе - Атлетіку Пернамбукану 2:0
00:00Лузіанія - Апаресіденсе 3:3
00:00Мараньян - Потігуар 3:0
00:00Мурісі - Америка Натал 0:2
00:00Одакс - Ітумбіара 2:2
00:00Парана СТС - Метрополітано 0:1
00:00Ред Булл Бразіл - Espirito Santo 0:1
00:00Сан-Бернанду - Ново Гамбурго 2:1
00:00Сан-Жозе - Ітуано 1:0
00:00Сан-Раймундо РР - Ріу-Бранку 1:0
00:00Сантос АП - Кордіну ЕК 2:1
00:00Сан-Франсіску - Женус 3:2
00:00Сержипі - Жакобіна 2:0
00:00Сіноп - Комерсіал МС 2:3
00:00СК Сан-Паулу - Пірасікаба 3:4
00:00СК Сентрал - Соуза ЕК 0:1
00:00УРТ - Португеза РЖ 0:0
00:00Фаст - Баре 1:1
00:00Флуміненсе де Фейра - Ітабаяна 2:2
00:00Фос-ду-Ігуасу - Інтер де Лагес 1:1

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Апертура - плей-оф

02:00Монагас - Каракас 1:0

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр - Плей-оф

01:00Реал дю Кап - Расінг де Гонев 1:0

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF

23:00Баугер - Сібао 1:2
23:00Вега Реал - Барселона Атлетіко 2:0

ЕКВАДОР: Серія А - Перший етап

01:00СК Барселона - Дельфін 1:2

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Дандолк - Голвей Юнайтед -:-

ІСЛАНДІЯ: Вища ліга

22:15Вікінгур Рейк'явік - Олафсвік -:-
23:00Брейдаблік - Гріндавік -:-

КИТАЙ: Суперліга

14:35Бейцзин Гоань - Дзінсу Сунін 0:0

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

19:00Скасовано Упесциємс - Афа Олайне -:-

ЛИТВА: Кубок Литви

19:00Дайнава Алітус - Вільняус Вітіс -:-
20:00Прелегентай Вільнюс - Стумбрас -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:00AD Macuacua - FC Lichinga 1:0
16:00ЛД Мапуту - Чібуту 0:2
16:00Ферровіаріу Бейра - Машакене 0:0
16:00Ферровіаріу Нампула - UD Songo 0:0
16:00Чінгале ді Тете - ЕНХ Віланкуло 2:0

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

20:00Стремсгодсет - Молде -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

77'Одд 2 - Егерсундс 1:0

ПЕРУ: Прімера - Апертура

00:00Альянса Ліма - Спорт Росаріо 4:1
23:30Комерсіантес Унідос - Уніон Комерсіо -:-

ПЕРУ: Сегунда

23:00Альфредо Салінас - Спорт Вікторія 0:0
23:30Віллі Серрато - С'єнсіано 5:1
23:30Карлос Мануччі - Лос Кайманес 2:2
23:30Спорт Бойз - Сесар Вальєхо 0:0
23:30Спорт Лорето - Дефенсор Ла Бокана 3:0
23:30Уараль - Депортіво Коопсоль 0:1

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга Челлендж

13:30Ansan Greeners - Пусан 0:3
14:00Сеул Е-Ленд - Теджон 3:3

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Карибський кубок

00:00Французька Гвіана - Мартиніка 1:0
02:30Ямайка - Кюрасао 1:2

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

16:00Otoho d'Oyo - Kimbonguila Kinkala -:-
16:00St-Michel Ouenze - Jeunes Fauves -:-
16:00Шеміно - Ніко-Нікоє -:-
18:00Патронаж Сент-Анн - Пото-Пото -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:00Ліберія (Cos) - Сапрісса (Cos) 1:1
10:00ФК Тамбов (Rus) - Тюмень (Rus) 1:1
13:00Сибір (Rus) - Томськ (Rus) 4:0
15:00Балтика (Rus) - Курськ (Rus) 0:1
16:00Долгопрудний (Rus) - СКА Хабаровськ (Rus) -:-
16:00Хаммарбю (Swe) - Естерсунд (Swe) 0:3
19:00Заглембє (Pol) - Хапоель Беер-Шева (Isr) -:-
19:00Локомотив Москва (Rus) - Анкаран Хрватіні (Slo) -:-
19:00Олімпіакос Пірей (Gre) - Лудогорець (Bul) -:-
20:00ТСФ Гавельзе (Ger) - Сент-Жиллуаз (Bel) -:-
21:00Цельє (Slo) - ФК Віторул (Rou) -:-

США: МЛС

05:30Портленд Тімберс - Сіетл Саундерс 2:2

США: ЮСЛ

04:30Лос-Анджелес 2 - Сакраменто Репаблік 2:3

США: NWSL (Жінки)

01:00Чикаго W - Скай Блю W 2:1

УРУГВАЙ: Прімера - Torneo Intermedio

00:00Клуб Насьйональ - Хувентуд 3:1

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

18:30Рованіємі - Ільвес -:-
19:30СІК - ПС Кемі -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00Вернаму - Хельсінборг -:-
20:00Далкурд - Норрбю -:-
20:00Треллеборг - Броммапойкарна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

20:00Акрополіс - Соллентуна -:-
20:00Вестерос - Браге -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

20:00Ютсіктенс - Ассиріска БК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

20:00Слейпнер - Сильвія -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

20:00Гаутіод - Греббестад -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація

20:00Бурос - Хускварна -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

19:30Русенгорд W - Бункефлу W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch