ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

advertisement

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

09:00Веллінгтон Фенікс - Ньюкасл Джетс -:-
11:00Перт Глорі - ФК Сідней -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

07:00Вуллонгонг Вулвз - Менлі Юнайтед -:-
09:00ПеренесеноРокдейл Сіті Санз - Парраматта Іглз -:-

АВСТРАЛІЯ: Прем'єр-ліга Брісбена

09:15Холланд Парк Хокс - Мітчелтон -:-
11:00Іпсвіч Найтс - Квінсленд Лайонс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Бейсвотер - Флоріт Атена -:-
10:00Стерлінг Лайонс - Інглвуд Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

07:00Саншайн Коуст - ФК Олімпік -:-
advertisement

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

06:30Кларенс Юнайтед - Лонсестон -:-
06:30Олімпія Ворріорз - Нортерн Рейнджерс -:-

АВСТРАЛІЯ: Північний НПУ

06:30Вестон Берс - Лембтон Джаффас -:-
06:30Чарльзтаун Сіті Блюз - Лейк-Маккуорі -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід

11:30Вергль - Вакер Іннсбрук (Am) -:-

АЗІЯ: Кубок Азії - Кваліфікація - Третій раунд

13:07Китайський Тайбей - Туркменістан -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

14:30Сканторп - Бредфорд -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

16:45Донкастер - Плімут -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:00Сан-Лоренсо - Кільмес 3:0
00:15Хімнасія Л.-П. - Сармьєнто Хунін 1:0
02:00Расінг - Годой Крус 2:1
90+'Атлетіко Рафаела - Естудіантес Л.-П. 2:2
22:00Колон Санта-Фе - Ланус -:-
22:30Сан-Мартін С.-Х. - Бока Хуніорс -:-
23:00ПеренесеноДефенса і Хустісія - Індепендьєнте -:-
00:30Рівер Плейт - Бельграно -:-
00:30Темперлей - Атлетіко Тукуман -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Б Насьйональ

00:05Інстітуто - Чакаріта Хуніорс 2:3
01:00Сантамаріна - Браун Адроге 3:1
23:00Бока Унідос - Олл Бойз -:-
23:00Хімнасія Хухуй - Спортіво Естудіантес -:-
00:30Сентраль Кордоба - Ферро -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана

18:00Тальєрес Ескалада - Акассусо -:-
22:00Депортіво Еспаньйол - КА Естудіантес -:-
22:00УАІ Уркіса - Депортіво Рієстра -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана

19:00Спортіво Барракас - Сан-Мігель -:-
22:00Деф. де Камбасерес - Клуб Лухан -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

22:00Пуерто Нуево - Хенераль Ламадрід -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А - Етап переможців

22:00Депортіво Мадрин - Хімнасія Мендоса -:-
23:00АО Сапла - Спортіво Патрія -:-
23:00Хімнасія і Тіро - Сармьєнто Ресістенсія -:-
00:00Спортіво Лас Парехас - Вілья Мітре -:-
00:00Чако Фор Евер - Антоніана -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А - Етап невдах

23:00Депортіво Майпу - Рівадавія -:-
23:00Депортіво Рока - Хенераль Бельграно -:-
23:00Деф. Пронунсіамьенто - Хімнасія Е.Р. -:-
23:00Індепендьєнте де Неукен - Ферро Хен. Піко -:-
23:00Лібертад де Сунчалес - Guarani Antonio Franco -:-
23:00Хувентуд Уніда Універсітаріо - Гутьєррес Мендоса -:-

АФРИКА: Кубок африканських націй - Кваліфікація - Попередній раунд

14:30Мадагаскар - Сан-Томе і Принсіпі -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Proximus - Вибування

15:30Серкль Брюгге - Ломмел Юнайтед -:-

БЕЛЬГІЯ: Перший аматорський дивізіон

16:00АСВ Гел - Коксейде -:-
16:00Ауденарде - Спрімон-Комблен -:-
16:00Хейст - Дейнзе -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

16:00Алст - Борнем -:-
16:00Гуллегем - Галле -:-
16:00Зехавен - Менен -:-
16:00Ізегем - Темсе -:-
16:00Кнокке - KRC Harelbeke -:-
16:00Олса Бракел - Вестхук -:-
16:00Петегем - Торхоут -:-
16:00Сінт-Ніклас - Сен-Елої -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

16:00Cappellen - Дюффель -:-
16:00Hades - Оверейсе -:-
16:00K. Berchem Sport - Волюве Завентем -:-
16:00Бохолтер - Бом -:-
16:00Грімберген - Лондерзел -:-
16:00Тінен - Зварте Леув -:-
16:00Хогстратен - Вейгмал -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

16:00Вален - Варем -:-
16:00Валлонія Сіне - Ме -:-
16:00Жеврі - Кувен-Мар'ємбург -:-
16:00Ла Каламін - Шатле -:-
16:00Намюр - Сольєр Спорт -:-
16:00РФК Льєж - Амуар -:-
16:00Шарлеруа Флерюс - ЮР Ла Лувьєр -:-
17:00Акран - ОК Шарлеруа -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Premier League

23:00Devonshire Cougars - Boulevard Blazers -:-

БОЛІВІЯ: Професійна футбольна ліга - Apertura Adecuacion

22:00Реал Потосі - Насьональ Потосі -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: ФБіГ

16:30Бановичі - Слога Сімін Ган -:-
16:30Братство Грачаніца - НК Нови Травнік -:-
16:30ГОСК Габела - Bosna Sema -:-
16:30Градачац - Вісоко -:-
16:30Єдінство Біхач - Gorazde -:-
16:30Какань - Ораше -:-
16:30Травник - Чапліна -:-
16:30ФК Раднічкі Лукавац - Вележ Мостар -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Перший етап

22:00Еспортіву Ольядагуенсе - Санта-Ріта -:-
22:00Коруріпі - АСА -:-
22:00КРБ - КСА -:-
22:00Мурісі - Мігеленсе -:-
22:00Сете де Сетембру - КСЕ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

22:00Clube Esportivo Flamengo - Баїя -:-
22:00Жакуйпенсе - Баїя де Фейра -:-
22:00Жуазейренсе - Галісія -:-
00:30Жакобіна - Віторія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

22:00Сейландія - Гама -:-
02:30Лузіанія - Санта-Марія -:-
22:00Атлетіку Тагуатінга - Формоза -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Ріо

00:30Волта-Редонда - Нова-Ігуасу 2:1
21:30Резенді - Боавішта -:-
22:00Бангу - Ботафогу -:-
00:30Фламенгу - Васку -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе - Другий етап

16:00Метрополітано - Жойнвіль -:-
22:00Шапекоенсе СК - Аваї -:-
00:30Крісіума - Інтер де Лагес -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе - Плей-оф

22:00Орізонті - Ферровіаріу -:-
00:30Форталеза - Тірадентіс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу

01:00Греміу - Жувентуде 4:0
22:00Крузейру - ФК Іпіранга -:-
22:00Сан-Жозе - Інтернасьйонал -:-
22:00СЕР Кашіас - Пасу-Фунду -:-
00:30Веранополіс - СК Сан-Паулу -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояно

22:00Віла-Нова - Гояс -:-
22:00Гоянезія - Апаресіденсе -:-
23:00Ітумбіара - Іпора -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

22:00Куяба Еспорте - Дон Боску -:-
00:00Міксто - Operario-VG -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро

00:30Америка МЖ - Трікордіану 3:0
02:00Кальденсе - Демократа 1:3
22:00Атлетіку Мінейру - УРТ -:-
22:00Вілла Нова МЖ - Тупі -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе - Перший етап

22:00Кастаньял - Парагомінас -:-
22:00Пайсанду - Ремо -:-
00:00Сан-Франсіску - Камета -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

22:00Каскавел - Прудентополіс -:-
22:00Малуселлі - Лондріна -:-
22:00Толеду - Парана -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

00:30Новорізонтіну - Мірасол 0:0
01:00Ферровіарія - Ітуано 3:1
22:00Сан-Паулу - Корінтіанс -:-
00:30Сан-Бенту - Понте-Прета -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано - Другий етап

22:00СК Сентрал - Салгейру -:-
22:00Спорт Ресіфі - Санта-Крус -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Другий етап

01:30Santa Cruz de Natal - АБС 0:3
23:00Америка Натал - Глобо -:-
23:00Ассу РН - Бараунас -:-
23:00Потігуар - Алекрім -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану - Другий етап

21:30Фрей Паулістану - Бока Жуніор -:-
23:00Ітабаяна - Сержипі -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану - Вибування

22:00Ботафогу АСФ - Лагарту -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сул-Матогроссенсе

23:00Uniao - Новопераріу 1:0
22:007 де Сетембро - Корумбаенсе -:-
22:00Operario MS - Шападау -:-
22:00URSO - Агія Негра -:-
22:00Коста-Рика - Комерсіал МС -:-
22:00Навіраєнсе - Івіньєма -:-

БРАЗИЛІЯ: Campeonato Maranhense - Перший етап - плей-оф

01:15Імператріз - Мараньян -:-

БРАЗИЛІЯ: Campeonato Piauiense - Перший етап - плей-оф

23:00АЕ Алтуш - Парнаіба -:-

БРАЗИЛІЯ: Campeonato Paraibano

22:00Ауто Еспорте - Соуза ЕК -:-
22:00Ботафогу ПБ - Серрану ПБ -:-
22:00Кампіненсе - Інтернасьональ ПБ -:-
22:00Трезе ПБ - Параїба -:-
23:00Кажазейренсе де Деспортос - КСП -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

19:00БПС Кудугу - УС Уагадугу -:-
19:00Етуаль Філанте - Сонабель Уагадугу -:-
19:00Кадіого - УСФА -:-
21:15Козаф - Сантос -:-
18:00AJEB - АС Поліс -:-
18:00Rahimo - АСФА Єннега -:-
18:00АСФ Діулассо - Мажестік -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Апертура

00:00ПеренесеноКарабобо - Мінерос -:-
00:00ПеренесеноСулія - Каракас -:-
23:00Атлетіко Венесуела - Трухільянос -:-
23:00Монагас - Депортіво Ансоатегі -:-

ГАБОН: Чемпіонат D1

17:30Adouma - Mberi Sportif -:-
18:00КФ Мунана - Мангаспорт -:-
18:00Порт-Жентіль - Міссіль -:-
18:00Сапен - Lozo -:-
18:00ФК Лібревіль - Pelican -:-

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр

22:00Балтимор - Тампет -:-
22:00Расінг Гаітьєн - Америка де Кає -:-
22:00Расінг де Гонев - Кавалі -:-
22:00Реал дю Кап - Фіка -:-
22:00Ювентус - Дон Боско -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

18:00Ва Олл Старз - ВАФА -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура

05:00Малакатеко - Міктлан -:-
05:00Шелаху - Маркенсе -:-
20:00Сучітепекес - Депортіво Карча -:-
00:00Кобан Імперіаль - Гуастатоя -:-
00:00Мунісіпаль - Антігуа -:-

ГРЕЦІЯ: Футбольна ліга

15:00Ахарнаїкос - ФК Панегіаліос -:-
15:00Каллоні - Спарті -:-
15:00Кіссамікос - Кардіца -:-
15:00ОФІ Крит - Каллітея -:-
15:00Пансерраїкос - А. Астерас -:-
15:00Смірніс - Айгініакос -:-
15:00ФК Трикала - Аріс -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:45Сківе - Нествед -:-
14:45Хельсінгер - Фредерісія -:-
14:45Хобро - Фремад Амагер -:-

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група підвищення

16:00Аварта - Тістед ФК -:-
16:00Греве - К'єллеруп -:-

ЕКВАДОР: Серія А - Перший етап

19:30КД Клан Хувеніль - Рівер Плейт Еквадор -:-
20:00Макара - Індепендьєнте дель Вальє -:-
23:00Фуерса Амарілья - ЛДУ Кіто -:-
23:30СК Барселона - Універсідад Католіка -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Арба-Минч - Велайта Діча -:-
16:00Ефіопія Нігд Банк - Addis Ababa Ketema -:-
18:30Дедебіт - Jimma Aba Bunna -:-

ЄВРОПА: Чемпіонат світу - Кваліфікація

19:00Азербайджан - Німеччина -:-
19:00Англія - Литва -:-
19:00Вірменія - Казахстан -:-
19:00Сан-Марино - Чехія -:-
21:45Мальта - Словаччина -:-
21:45Північна Ірландія - Норвегія -:-
21:45Румунія - Данія -:-
21:45Чорногорія - Польща -:-
21:45Шотландія - Словенія -:-

ЄВРОПА: Евро U17 - Другий етап

14:00Ізраїль U17 - Росія U17 -:-
14:00Норвегія U17 - Угорщина U17 -:-

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Другий етап

15:00Греція U17 W - Росія U17 W -:-
17:00Франція U17 W - Бельгія U17 W -:-

ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)

16:00СКЧФ Севастополь - Океан Керч -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

16:00ПеренесеноАраб Контракторс - Наср Таадін -:-
16:00ПеренесеноПетроджет - Аль-Іттіхад -:-
16:00ПеренесеноТанта - Енппі -:-
18:15ПеренесеноЕль-Дахлея - Ель-Ентаг Ель-Харбі -:-
18:15ПеренесеноЕль-Ісмаїлі - Ель-Шаркея -:-
20:30ПеренесеноВаді Дегла - Ель-Гаїш -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

13:00Хетафе - Луго -:-
17:00Кадіс - Тенеріфе -:-
19:00Мірандес - Уеска -:-
19:00Реус Депортіу - УКАМ Мурсія -:-
19:00Севілья B - Кордоба -:-
21:30Ельче - Сарагоса -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 1

13:00Сельта Віго B - Понферрадіна -:-
13:15Паленсія - Леонеса -:-
18:00Бургос - Вальядолід B -:-
18:00Понтеведра - Туделано -:-
18:00Расінг С. - Сомосас -:-
18:30Ісарра - Леальтад -:-
19:00Ферроль - Осасуна B -:-
19:15Гіхуело - Бойро -:-
19:30Саудаль Депортіво - Арандіна -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 2

13:00Сан-Себастьян Реєс - УД Логроньєс -:-
13:15Герніка Клуб - Толедо -:-
13:30Менсахеро - Сестао -:-
18:00Альбасете - Фуенлабрада -:-
18:00Навалькарнеро - Аренас Клуб -:-
18:00Р. Уньйон - Самудіо -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3

13:00Ебро - Еркулес -:-
13:00Л'Успіталет - Балеарес -:-
13:00Льєйда - Мальорка B -:-
13:00Прат - Алькояно -:-
18:00Ельденсе - Гава -:-
19:00Бадалона - Корнелья -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 4

13:00Естремадура - Мелілья -:-
13:00Марбелья - Картахена -:-
18:00Мурсія - Кордоба B -:-
18:00Рекреатіво Уельва - Ехідо -:-
18:00Хаен - Сан-Фернандо -:-
18:30Ліненсе - Ла Рода -:-
19:00Вільяновенсе - Ла Хоя Лорка -:-
19:00Лінарес - Манча -:-
19:00Хумілья - Меріда -:-
19:30Санлукеньйо - Гранада B -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

12:30Валенсія W - Оярцун W -:-
12:30Райо Вальєкано W - Еспаньйол W -:-
13:00Атлетіко Мадрид W - Атлетік Більбао W -:-
13:00Барселона W - Уельва W -:-
13:00Реал Сосьєдад W - Альбасете W -:-
13:00Санта-Тереса W - Zaragoza CFF W -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

13:30Верона - Піза -:-
16:00Віченца - Брешія -:-
16:00Ентелла - Чезена -:-
16:00Карпі - Перуджа -:-
16:00Латіна - Про Верчеллі -:-
16:00Салернітана - Асколі -:-
16:00СПАЛ - Фрозіноне -:-
16:00Тернана - Авелліно -:-
21:30Барі - Новара -:-

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група А

19:30Комо - П'яченца -:-

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група В

15:30Самбенедеттезе - Реджана -:-
17:30Альбінолеффе - Модена -:-
17:30Анкона - Зюдтіроль -:-
17:30Венеція - Сантарканджело -:-
17:30Губбіо - Парма -:-
17:30Мантова - Терамо -:-
17:30Мачератезе - Фералпісало -:-
21:30Падова - Бассано -:-
21:30Форлі - Фано -:-

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група С

15:30Вібонезе - Андрія -:-
15:30Касертана - Козенца -:-
15:30Катанія - Фоджа -:-
15:30Лечче - Фонді -:-
15:30Мельфі - Акрагас -:-
15:30Сіракуза - Реджина 1914 -:-
19:30Матера - Мессіна -:-
19:30Монополі - Віртус Франкавілла -:-
19:30Юве Стабія - Катандзаро -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

16:00Varesina - Інверуно -:-
16:00Бра - Bustese Roncalli -:-
16:00Вербанія - Фольгоре Каратезе -:-
16:00Гоццано - Кунео -:-
16:00Казале - Кароннезе -:-
16:00Леньяно - ОльтрепоВогера -:-
16:00Про Сесто - Варезе -:-
16:00Про Сеттімо - Pinerolo -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

16:00Cavenago Fanfulla - Левіко Терме -:-
16:00Grumellese - Scanzorosciate -:-
16:00Больцано - Virtus Bergamo -:-
16:00Дро - Про Патрія -:-
16:00Леччо - Чізерано -:-
16:00Монца - Караваджо -:-
16:00Перголеттезе - Сереньо -:-
16:00Понтісола - Ольджинатезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

16:00Calvi Noale - Абано -:-
16:00Feltre - Корденонс -:-
16:00Vigontina - Беллуно -:-
16:00Альтовічентіно - Віртус Верона -:-
16:00АрціньяноК'ямпо - Монтебеллуна -:-
16:00Есте - Campodarsego -:-
16:00Леньяно Салюс - Carenipievigina -:-
16:00Тамаї - Местре -:-
19:00Трієстіна - Комітел Вігазіо -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

16:00Rignanese - Фйоренцуола -:-
16:00Кастельфранко - Castelvetro -:-
16:00Корреджезе - Delta Rovigo -:-
16:00Меццолара - Рібелле -:-
16:00Поджібонсі - Імолезе -:-
16:00П'янезе - Adriese -:-
16:00Равенна - Lentigione -:-
16:00Сан-Донато Таварнелле - Санджованнезе -:-
16:00Скандіччі - Колліджана -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

16:00Finale - Real Forte Querceta -:-
16:00Sporting Recco - Аргентина -:-
16:00Unione Sanremo - Савона -:-
16:00В'яреджо - Гівіццано Борго -:-
16:00Гаворрано - Вальдініеволе Монтекатіні -:-
16:00Лаваньєзе - Fezzanese -:-
16:00Массезе - Сестрі Леванте -:-
16:00Монтемурло - Гроссето -:-
16:00Понсакко - Ligorna -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

16:00Alfonsine - Сан-Ніколо -:-
16:00Sammaurese - Чівітановезе -:-
16:00Аньонезе - Кастельфідардо -:-
16:00АСД Пінето Кальчо - Сан-Марино -:-
16:00Вис Пезаро - Monticelli -:-
16:00Єзіна - Vastese -:-
16:00Кампобассо - Fermana -:-
16:00Реканатезе - Мателіка -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30Lanusei Calcio - Vivi Altotevere -:-
16:00Monterosi FC - Нуорезе -:-
16:00Арцакена - Citta di Castello -:-
16:00Л'Аквіла - Albalonga -:-
16:00Латте Дольче - San Teodoro -:-
16:00Остія Маре - Фламінія -:-
16:00Рієті - Avezzano -:-
16:00Трестіна - Muravera -:-
16:00Скасовано Фоліньйо - Торрес -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

16:00Citta di Ciampino - Anzio Calcio 1924 -:-
16:00Madrepietra - Потенца -:-
16:00Picerno - Сан-Северо -:-
16:00Vultur Rionero - Trastevere Calcio -:-
16:00Агрополі - Herculaneum -:-
16:00Гельбісон Чіленто - Сінтія -:-
16:00Ночеріна - Gravina -:-
17:00Нардо - Манфредонія -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

16:00Castrovillari - Сарнезе -:-
16:00Gragnano - Sersale -:-
16:00Sancataldese - Аверса -:-
16:00Sicula Leonzio - US Palmese -:-
16:00Turris - Ренде -:-
16:00Джела - Роччелла -:-
16:00Скасовано Дуе Торрі - Гладіатор -:-
16:00Неростеллаті Фраттезе - Кавезе -:-
16:00Помільяно - Іджеа Віртус -:-

КАМЕРУН: Елітний дивізіон

16:30АПЕЖЕС Академі - Лез Астр -:-
17:30Stade Renard - Colombe Lobo -:-
17:30Егль Рояль - Нью Стар -:-
17:30Котонспорт - Feutcheu -:-
17:30Ліон Блесс - ФК Бамбутос -:-
17:30Юніон Дуала - Бафуссам -:-
17:30Янг Спортс - Eding Sport -:-
18:30Dragon de Yaounde - УМС де Лум -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Вестерн Стіма - Софапака -:-
15:00Какамега Хоумбойз ФК - Мухороні -:-

КИТАЙ: Кубок ФА

10:00Dalian Tongshun - Jilin Baijia -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Апертура

23:15Уїла - Депортес Толіма 1:0
02:00Санта-Фе - Мільйонаріос 2:1
37'Хуніор - Ягуарес де Кордоба 0:1

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Апертура

23:15Форталеза - Леонес 1:0
01:30Перейра - Валледупар 2:1
02:00Реал Сантандер - Богота 2:0
00:00Атлетіко ФК - Попаян -:-
00:00Барранкілья - У. Магдалена -:-
00:15Кукута - Орсомарсо -:-
00:30Льянерос - Картахена -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Торнео Верано

60'Алахуеленсе - Белен 0:0
05:00Селедон - Кармеліта -:-
22:30Сантос де Гуапілес - Сапрісса -:-
23:30Лимон - Сан-Карлос -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30AS Denguele - Африка Спортс -:-
18:30Академі де ФАД - WAC -:-
21:00SO Armee - Танда -:-

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноButha-Buthe - Дефенс Форс -:-
15:00ПеренесеноSandawana - Roma Rovers -:-
15:00ПеренесеноБанту - Liphakoe Football Club -:-

ЛИТВА: Дивізіон 2

13:00ФК Паневежис - Шилутє -:-

МАВРИТАНІЯ: Чемпіонат D1

17:00Арме - Riadh -:-
17:00Ксар - Поліс -:-
17:00Нуадібу - Гард Насіональ -:-

МЕКСИКА: Ліга Ассенсо - Клаусура

02:00Алебріхес де Оахака - Лорос 3:1
02:00Мінерос де Сакатекас - Тампіко Мадеро 2:0
02:00Сакатепек Сігло - Хуарес 0:0
22'Селая - Лобос БУАП 0:0
06:00Дорадос де Сіналоа - Леонес Негрос -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Katsina United FC - Енугу -:-
18:00Remo Stars - Віккі -:-
18:00Абіа Ворріорз - Кано -:-
18:00Гомбе - MFM FC -:-
18:00Ель-Канемі - Лобі -:-
18:00Еньїмба - Rivers United FC -:-
18:00Найджер Торнадос - Саншайн Старз -:-
18:00Насарава - Шутінг -:-
18:00Плато - Букола Саракі -:-
21:15Аква - Ifeanyi Ubah -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30УНА - ВВСБ -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура

00:00Нандасмо - Реал Мадріс 1:5
22'Ювентус Манагуа - Манагуа ФК 0:0
21:00Діріанген - Себаку -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

15:00Вайхе - Брауншвейг II -:-
16:00Боруссія Хільдесхайм - Ганновер II -:-
16:00Дрохтерзен / Ассель - Айнтрахт Нордерштедт -:-
16:00Реден - Лупо-Мартіні Вольфсбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Оберлаузіц - Герта Берлін II -:-
14:30Фюрстенвальде - Ауербах -:-
15:05Бабельсберг - Єна -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Ален - Редінгхаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

15:00Альтлюдерсдорф - ТБ Берлін -:-
15:00Вісмар - Ганза Росток II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Inter Leipzig - Айнхайт Рудольштадт -:-
15:00Wismut Gera - Єна II -:-
15:00Мерсебург - Маркранштадт -:-
15:00Плауен - Бранденбургер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00Ноймюнстер - Schonkirchen -:-
15:00Ойтін - Oldenburger -:-
16:00TSV Lagerdorf - Frisia Risum-Lindholm -:-
16:00Гартенгольм - Ноймюнстер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

12:30Кондор Гамбург - Букстехудер -:-
14:00KF Kosova - Бармбек-Уленхорст -:-
15:00Ніндорфер - Wedeler TSV -:-
15:00Ругенберген - Альтона -:-
15:00Хальстенбек-Реллінген - ТуС Оздорф -:-
16:00Конкордія Гамбург - Turkiye Wilhelmsburg -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

14:30BTS Neustadt - Вердер Бремен III -:-
16:00Melchiorshausen - Брінкумер -:-
16:00Гролланд - Обернойланд -:-
16:00Грон - Аумунд-Фегезак -:-
16:00Хабенхаузер - Geestemunde -:-
17:00Леер - Швахгаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Айнтрахт Нортхайм - ФТ Брауншвейг -:-
16:00Bersenbruck - Шпелле-Фенгауз -:-
16:00Uphusen - Gifhorn -:-
16:00Ольденбург - SVG Gottingen -:-
16:00Оснабрюк II - Клоппенбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

16:00Kaan-Marienborn - Роланд Бекум -:-
16:00Армінія Білефельд II - Гютерсло -:-
16:00Брюннінггаузен - Хаммер -:-
16:00Вестфалія Рюнерн - Хассель -:-
16:00Еннепеталь - Айнтрахт Райне -:-
16:00Ліппштадт - Еркеншвік -:-
16:00Нойєнкірхен - Марль-Хюльс -:-
16:00Падерборн II - Ерндтебрюк -:-
16:00Штадтлон - АСК 09 Дортмунд -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

16:00Вікторія Грісхайм - Kelsterbach -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:00Гонзенгайм - Армінія Людвігсхафен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

16:00Піпінсрід - Kirchanschoring -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00Вальдорф II - Фрайбург II -:-
15:00Штутгартер Кікерс II - Балінген -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

16:00Rheinbach - Хіляль Берггайм -:-
16:00Бергіш Гладбах - Альфтер -:-
16:00Германія Віндек - Вегберг-Бек -:-
16:00ФК Вікторія 08 - Inde Hahn -:-
16:00Фрайальденхофен - ТФ Геркенрат -:-
16:00Хеннеф - Весселінг-Урфельд -:-
16:00Хюрт - Friesdorf -:-
16:15Зігбургер - Ойскірхен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

16:00Германія Ратінген - TuRU Dusseldorf -:-
16:00Капеллен-Ерфт - Хеннепель-Нідермертмер -:-
16:00Крефельд-Фішельн - Бохольт -:-
16:00Кроненбергер - Хомберг -:-
16:00Хільден - Ян Хісфельд -:-
16:00Шварц-Вайс Ессен - Баумберг -:-
16:00Шоннебек - Край -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

12:00Боруссія М. W - СГС Ессен W -:-
12:00Занд W - Потсдам W -:-
15:00Баварія Мюнхен W - Баєр Леверкузен W -:-
15:00Гоффенгайм W - Єна W -:-
15:00Дуйсбург W - Вольфсбург W -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Чемпіоншип - Плей-оф

06:05Тім Веллінгтон - Вайтакере Юнайтед -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

02:00Мігеліто - Арабе Унідо 1:1
02:00Чоррільйо - Санта Хема 1:1
04:00Атл. Верагуенсе - Сан-Франциско -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:00Насьйональ Асунсьйон - Олімпія Асунсьйон 2:4
02:10Лібертад Асунсьйон - Діас 3:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга Челлендж

09:00Кьоннам - Теджон -:-
09:00Сеул Е-Ленд - Ansan Greeners -:-
09:00Сувон Сіті - Asan Mugunghwa -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

12:00Нове Място Любавске - Урсус Варшава -:-
17:00ЛКС Лодзь - Ягеллонія II -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

14:00Lechia Dzierzoniow - Бжег -:-
16:00Unia Turza Slaska - ГКС Ястшембє -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

14:00Spartakus Daleszyce - Люблін -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Сегунда

17:00Варзім - Академіка -:-
18:00Академіко Візеу - Санта-Клара -:-
18:00У. Мадейра - Візела -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00Пото-Пото - Леопард -:-

РОСІЯ: Перший дивізіон

07:00СКА Хабаровськ - Тюмень -:-
09:00Луч-Енергія - Зеніт 2 -:-
13:00Сибір - Саратов -:-
16:00Кубань - Нафтохімік -:-
16:00Тосно - Динамо Москва -:-
16:00Хімки - Шинник Ярославль -:-
17:00Мордовія - Факел Воронеж -:-
17:00Спартак Нальчик - Волгар-Астрахань -:-

РОСІЯ: Другий дивізіон - Південь

14:00Краснодар 2 - Динамо ГТС -:-
15:30СКА Ростов-на-Дону - Чорноморець Н. -:-
16:00Армавір - Ангушт Назрань -:-
16:00Афіпс - Ротор В. -:-
16:00Біолог - Vladikavkaz -:-
16:00Майкоп - Машук -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

12:00Академіка Арджеш - Ювентус Бухарест -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

00:00Агіла - Метапан 1:1
00:15Драгон - УЕС 2:0
00:00Мунісіпаль Ліменьйо - Sonsonate -:-
00:30ФАС - Пасакіна -:-

СВАЗІЛЕНД: Прем'єр-ліга МТН

17:00Tambuti - Грін Мамба -:-
12:30Ред Лайонс - Манзіні Сандаунс -:-
14:30Мбабане Хайлендерс - Манзіні Вондерерс -:-
16:30Мідас Мбабане Сіті - Мбабане Сволловс -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

14:00Латвія U21 - Білорусь U21 -:-
15:00Кенія - ДР Конго -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:30Зеніт (Rus) - Уфа (Rus) -:-
14:00ЦСКА Москва (Rus) - Арсенал Тула (Rus) -:-
15:00АІК (Swe) - Норрчепінг (Swe) -:-
15:00Фірст Відень (Aut) - Рапід Відень (Aut) -:-
16:00Трабзонспор (Tur) - Самсунспор (Tur) -:-
17:00Мйондален (Nor) - Стабек (Nor) -:-
17:00Тромсе (Nor) - Буде/Глімт (Nor) -:-
19:00Сарпсборг 08 (Nor) - Фредрікстад (Nor) -:-
19:00Хаугесунн (Nor) - Саннес Ульф (Nor) -:-

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

20:00АСЕК Ндіамбур - Каса -:-
20:30Мбур - Дуане -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

16:30Buducnost Dobanovci - Півара -:-
17:00Земун - Індія -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга - Захід

16:30Жиліна B - Нове Место -:-
16:30Нітра - Спартак Трнава B -:-
16:30Погронє - Б. Бистриця -:-
16:30Святи Юр - С. Братислава B -:-
16:30Середь - МСК Мартін -:-
16:30Скаліца - Шаморин -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга - Схід

16:30Бардейов - Попрад -:-
16:30Кошице - Спішска Нова Вес -:-
16:30Липани - Зволен -:-
16:30Л. Мікулаш - Рімавска Собота -:-
16:30Локомотив Кошице - Ганіска -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

16:00Габчиково - Топольчани -:-
16:00Кристал - Недед -:-
16:00Немшова - Дунайска Стреда B -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

11:30Прешов B - Вранов -:-
16:00Пушовце - Стропков -:-
16:00Свидник - Сабінов -:-
16:00Снина - Требішов -:-
16:00ФК Світ - Плавніца -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

11:30Л. Градок - Чадця -:-
16:00Ліптовска Штявніца - Жарновіца -:-
16:00Наместово - Подбрезова B -:-
16:00Нова Баня - Теплічка -:-
16:00Філаково - Маков -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

16:00Іванка - Вайнори -:-
16:00Кральова - Багон -:-
16:00Лозорно - Бернолаково -:-
16:00Ровінка - Малацки -:-
16:00Рогожник - Дунайска Лужня -:-
16:00Слован Мост - Пезінок -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

16:00Анкаран Хрватіні - НК Крка -:-
16:00Брда - Триглав -:-
16:00Брежице - Вержей -:-
16:00Драва - Доб -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноРабіта Кості - Меріх Кості -:-
20:00ПеренесеноАль-Хартум - Hilal El Obied Club -:-

США: МЛС

23:00Нью Йорк Ред Буллс - Реал Солт Лейк 0:0
84'Коламбус Крю - Портленд Тімберс 2:2

США: Північноамериканська футбольна ліга - Весняний сезон

83'Кароліна РейлХокс - Маямі ФК 1:1
ПерерваПуерто-Рико - Нью-Йорк Космос 0:0
05:00San Francisco Deltas - Інді Елевен -:-

США: ЮСЛ

00:00Лос-Анджелес 2 - Ванкувер Вайткепс 2 2:0
00:00Піттсбург - Нью Йорк Ред Буллс 2 3:3
00:00Річмонд Кікерс - Гаррісберг Сіті 1:0
02:00Чарльстон - Цинцинатті 2:1
86'Тампа-Бей - Орландо Сіті 2 1:0
57'Талса Рафнекс - Колорадо Спрінгс 3:1
45+'Своуп Парк - Оклахома-Сіті Енерджі 1:1
04:30Phoenix Rising - ФК Торонто 2 -:-
05:00Ріно - OK Блюз -:-
05:30Портленд 2 - Реал Монархс -:-
00:00Сіетл 2 - Сакраменто Репаблік -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування

16:30АС Марса - ЮС Татауїн -:-

ТУРЕЧЧИНА: Перша ліга

13:00Умранієспор - Баликесірспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: Спор Тото 2. Ліг - Біла група

15:00Анадолу Ускудар - Зонгулдак -:-
15:00Буджаспор - Анадолу Сельджукспор -:-
15:00Ерзурум ББ - Пендікспор -:-
15:00Карагюмрюк - Назілліспор -:-
15:00Кечіоренгюджю - Тепеджик -:-
15:00Коджаелі Бірлікспор - Кахраманмарашспор -:-
15:00Офспор - Амедспор -:-
15:00Сівас Беледієспор - Хаджеттепе -:-
15:00Фетхієспор - Істанбулспор АС -:-

ТУРЕЧЧИНА: Спор Тото 2. Ліг - Червона група

15:00Айдінспор - Еюпспор -:-
15:00Анкарагюджю - Менемен Блд. -:-
15:00Інеголспор - Токатспор -:-
15:00Кайсері Ерджиєсспор - 1461 Трабзон -:-
15:00Каршияка - Нігде Блд. -:-
15:00Кастамонуспор - Гюмюшханеспор -:-
15:00Кірклареліспор - Сарієр -:-
15:00Тузласпор - Бугсасспор -:-
15:00Хатайспор - Етімесгут -:-

ТУРЕЧЧИНА: Третя ліга - Група 1

15:00Karacabey Birlikspor - Козанспор -:-
15:00Байбурт - Кизилджаболукспор -:-
15:00Ванспор Блд. - Ерзінджан -:-
15:00Джізреспор - Текірдагспор -:-
15:00Ерзін - Голджюкспор -:-
15:00Карталспор - Алтай -:-
15:00Коджаеліспор - Чорум -:-
15:00Кутахьяспор - Санджактепе -:-
15:00Манавгатспор - Бейлербеї СК -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІ

18:00Балмазуйварош Спорт - Бекешчаба 1912 -:-

УЕЛЬС: Прем'єр-ліга - Група вибування

17:00Ріл - Ньютаун -:-

УЗБЕКИСТАН: Кубок Узбекистану

15:00Согдіана - Арал Нукус -:-

УКРАЇНА: Ліга Парі-Матч

14:00Олімпік - Карпати Л. -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

15:00Суми - Оболонь-Бровар -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

22:30Данубіо - КА Серро -:-
22:30Клуб Насьйональ - Ліверпуль Монтевідео -:-
22:30Суд Америка - Рівер Плейт -:-
22:30Хувентуд - Пласа Колонія -:-

ФРАНЦІЯ: Аматорський чемпіонат - Група D

20:00Пезенас - Стад Монтуа -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

13:00Бордо W - Мец W -:-
16:00Альбі W - Монпельє W -:-
16:00Жувізі W - Сент-Етьєн W -:-
16:00Марсель W - Генгам W -:-
16:00ПСЖ W - Суайо W -:-
17:00Ліон W - Родез W -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ

16:00Бенатки - Запи -:-
16:00Їрни - Влтавін -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Словацко B - Отроковіце -:-
11:15Унічов - Бланско -:-
11:30Злін B - Вишков -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

16:00Седлчани - Адміра Прага -:-
16:00СК Янков - Сушіце -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

16:00Соуш - Брозани -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

16:00Колін - Двур Кралове -:-
16:00Трутнов - Усті-над-Орліці -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:15Брумов - Росіце -:-
16:00Велка Бітеш - Пелгржімов -:-
16:00Ждяр-над-Сазавоу - Годонін -:-
16:00Тасовіце - Славічин -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

11:15Гавіржов - Велке Карловіце -:-
16:00Козловіце - Пржеров -:-
16:00Фридлант - Валашске Мезіржічі -:-
16:00Шумперк - Єсенік -:-

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії

13:15Опава - Брно -:-

ЧЕХІЯ: Молодіжна ліга

14:00Дукла Прага U21 - Богеміанс 1905 U21 -:-

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

14:00Вікторія Пльзень W - Ліберец W -:-
15:30Брно W - Славія Прага W -:-

ЧИЛІ: Прімера В - Клаусура

23:00Вальдівія - Іберія 3:2
23:00С. Морнінг - Кокімбо 2:1
01:00Ла-Серена - Уніон Ла Калера 0:1
22:30Ньюбленсе - Сан-Маркос де Аріка -:-
23:00Кобрелоа - Сан-Феліпе -:-
23:30Магальянес - Куріко Унідо -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

15:30Oberwallis Naters - Янг Бойз II -:-
16:00Сарраз-Еклеплен - Лозанна Уші -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

15:30Мурі - Золотурн -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

15:30Локарно - Вінтертур II -:-
15:30Мендрісіо-Стабіо - Ред Стар Цюрих -:-
15:30Тальвіль - Зойцах -:-

ШОТЛАНДІЯ: Lowland League

18:00Вейл оф Лейтен - БСК Глазго -:-
22:00Хоїк Роял Альберт - Іст Стерлінгшир -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

23:30Jamalco - Арнетт Гарденс -:-
23:30Портмор - Харбор В'ю -:-
23:30Тіволі - Бойз Таун -:-

ЯПОНІЯ: Джей-Ліга Дивізіон 2

07:00Канадзава - Мачіда -:-
07:00Кумамото - Ойта -:-
07:00Ренова Ямагучі - Каматамаре -:-
08:00Кусацу - Окаяма -:-
08:00Мацумото Ямага - Нагоя -:-
08:00Монтедіо Ямагата - Авіспа Фукуока -:-

ЯПОНІЯ: Чемпіонат Японії (Жінки)

07:00Альбірекс Ніїгата W - Куноічі W -:-
07:00Белеза W - Саяма W -:-
07:00Джеф Юнайтед W - Вегалта Сендай W -:-
07:00Інак Кобе Леонеса W - Ноджіма Стелла W -:-
07:00Парсейро Нагано W - Урава W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch