ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

advertisement

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

ПерерваАПІА Тайгерс - Мельбурн Вікторі 1:0
46'Броудмідоу - Бентлі Грінс 0:0
ПерерваЕвондейл ФК - Девонпорт 2:1
ПерерваКейрнс - ФК Сідней 1:0

АЗІЯ: Asian Games Women

11:00Японія W - В'єтнам W 7:0
14:30Індонезія W - Південна Корея W -:-
14:30Китайський Тайбей W - Мальдіви W -:-

АЗІЯ: Кубок АФК - Плей-оф

14:30Хоум Юнайтед (Sin) - 25 квітня (Prk) -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Дербі - Іпсвіч -:-
21:45КПР - Бристоль Сіті -:-
21:45Ротергем - Халл Сіті -:-
21:45Свонсі - Лідс -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Блекпул - Ковентрі -:-
21:45Бредфорд - Бертон -:-
21:45Бристоль Роверс - Портсмут -:-
21:45Вімблдон - Волсолл -:-
21:45Донкастер - Шрусбері -:-
21:45Лутон - Саутенд -:-
21:45Оксфорд Юнайтед - Аккрингтон -:-
21:45Плімут - Віком -:-
21:45Рочдейл - Барнслі -:-
21:45Чарльтон - Пітерборо -:-
advertisement

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Йовіл - Олдем -:-
21:45Карлайл - Порт Вейл -:-
21:45Кембридж Юнайтед - Ексетер -:-
21:45Колчестер - Крю -:-
21:45Кроулі Таун - Свіндон -:-
21:45Лінкольн - Бері -:-
21:45Маклсфілд - Челтнем -:-
21:45Мілтон Кінз Донз - Грімсбі Таун -:-
21:45Моркем - Нортгемптон -:-
21:45Ньюпорт - Ноттс Каунті -:-
21:45Транмер - Менсфілд -:-
21:45Форест Грін - Стівенедж -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга Ванарама - Північ

21:45ПеренесеноЧестер - Кіддермінстер -:-

АНГЛІЯ: Північна Прем'єр-ліга

21:45Бамбер Бридж - Воркінгтон -:-
21:45Гейнсборо - Мікловер -:-
21:45Ланкастер - Воррінгтон -:-
21:45Нантвіч - Бакстон -:-
21:45Норт Феррібі - Вітбі -:-
21:45Скарборо Атлетік - Метлок -:-
21:45Стаффорд - Грантем -:-
21:45Стейлібридж - Марін -:-
21:45Фарслі - Саут Шілдс -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

23:45Сан-Мартін Т. - Уніон де Санта-Фе 1:1

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана

03:05КА Естудіантес - Альміранте Браун 2:0

БРАЗИЛІЯ: Серія А

02:00Васку - Сеара 1:1

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Плей-оф

03:00Куяба Еспорте - Акреану 2:0

ЕКВАДОР: Серія А - Другий етап

03:15Ель Насьйональ - Гуаякіль Сіті 1:1

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

18:30Kadrina - Нарва -:-
18:30Маарду - Сілламяе -:-
18:30Ярва-Яні - Aksi Wolves -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Кваліфікація

22:00БАТЕ (Blr) - ПСВ (Ned) -:-
22:00Бенфіка (Por) - ПАОК (Gre) -:-
22:00Црвена Звезда (Srb) - Зальцбург (Aut) -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

21:00Аль-Ахлі - Ваді Дегла -:-

ІНДІЯ: Calcutta Premier Division A

49'Rainbow - Вест Бенгал 2:0

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

21:00Гротта - Вестрі -:-
22:15Волсунгур - Лейкнір Ф. -:-
22:15Карі - Афтурелдінг -:-
22:15Тіндастолл - Хоттур -:-
22:15Троттур Вогар - Відір -:-
22:15Хугінн - Ф'ярдабіггд -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Атлетік - Леганес 2:1

ІТАЛІЯ: Коппа Італія Серія С

21:30Ювентус U23 - Кунео -:-

КИТАЙ: Кубок ФА

14:35Дайлянь Їфан ФК - Шаньдун Лунен -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Клаусура

01:30Енвігадо - Ла Екідад 0:1

КОЛУМБІЯ: Прімера Б

03:30Перейра - Кукута 0:1

ЛИТВА: I Ліга

20:00Коралас Клайпеда - НФА Каунас -:-

ЛІХТЕНШТЕЙН: Кубок Ліхтенштейну

21:00Трізенберг - Бальцерс B -:-

МЕКСИКА: Liga MX Women - Апертура

00:00Монаркас Морелія W - Чівас Гвадалахара W 1:5
05:00Клуб Тіхуана W - Толука W 1:2
05:00Сантос Лагуна W - Клуб Леон W 1:2

НІДЕРЛАНДИ: Кубок Нідерландів

21:00FC 's-Gravenzande - Ексельсіор Масслейс -:-
21:00Алсідес - ВВОГ -:-
21:00ГВВВ - ТЕК -:-
21:00Ейсселмірвогелс - Нордвейк -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

19:30Вормс - Ульм -:-
20:30Пірмазенс - Гессен Драйайх -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

19:00Баварія II - Нюрнберг II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

20:00Ойтін - Тодесфельде -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

20:00Кобленц - ШОТТ Майнц -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

20:00Мйондален - Асане -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

18:00Алта - Одд 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії (Жінки)

18:00Кульботн W - Клепп W -:-
19:00Тронхейм-Орн W - Сандвікен W -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

00:00Депортіво Капіата - Діас 3:1
02:10Лібертад Асунсьйон - Насьйональ Асунсьйон 1:0

ПЕРУ: Прімера - Апертура

23:30Уніон Комерсіо - Кахамарка 2:3

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок

23:00Баїя (Bra) - Ботафогу (Bra) -:-
23:00Депортіво Куенка (Ecu) - Флуміненсе (Bra) -:-
23:00Каракас (Ven) - Атлетіку Паранаенсе (Bra) -:-
23:00Санта-Фе (Col) - Мільйонаріос (Col) -:-
23:00Хуніор (Col) - Колон Санта-Фе (Arg) -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

12:00Лех Познань U19 - Ягеллонія U19 -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

16:00ЖС Таланге - Ніко-Нікоє -:-
18:00Тонго ФК Жамбон - Пото-Пото -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

03:00Барбадос - Ямайка 2:2

СВІТ: Клубні товариські матчі

22:00Камас (Esp) - КД Херена (Esp) -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Міхаловце - Жиліна -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

17:30Бардейов - Інтер Б. -:-

УЕЛЬС: Cymru Alliance

20:30Ратін - Денбі -:-
21:30Баклі - Гресфорд -:-
21:30Лланрхедр - Ейрбас -:-
21:30Престатін Таун - Ріл -:-
21:45Бангор Сіті - Портмедог -:-
21:45Пенрінкок - Гайлсфілд -:-

ХОРВАТІЯ: Кубок Хорватії

17:30Рудар Лабін - НК Крк -:-

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії

18:00Їндржихув Градец - Чеське Будейовіце -:-
19:00Ланшкроун - ФК Пардубіце -:-
19:00Маріанські Лазні - Усті-над-Лабем -:-

ЧЕХІЯ: Молодіжна ліга

11:15Словацко U21 - Сігма Оломоуц U21 3:2
70'Злін U21 - Острава U21 2:2

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація

19:30Team TG FF - АФК Ескільстуна -:-
19:30Карлберг - Далкурд -:-
19:30ПеренесеноЛундс - Мальме -:-
19:30Скофтебюнс - Фалькенберг -:-
19:30Стремсберг - Сіріус -:-
19:30Хесслехольм ІФ - Треллеборг -:-

ШОТЛАНДІЯ: Кубок виклику

21:45Лівінгстон U20 - Форфар Атлетік 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch