m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

advertisement

АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Тихоокеанські ігри

23:00Папуа-Нова Гвінея - Тонга 8:0
00:00Нова Каледонія - Тувалу 11:0
03:00Таїті - Американське Самоа 8:1
06:00Вануату - Самоа 11:0
09:00Фіджі - Соломонові Острови 4:4

АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Тихоокеанські ігри (Жінки)

02:00Тонга W - Фіджі W 1:3
03:30О-ви Кука W - Папуа-Нова Гвінея W 1:5
05:00Вануату W - Таїті W 0:0
05:00Нова Каледонія W - Самоа W 2:3

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

01:15Атлетіку Мінейру - Крузейру 2:0
01:15Баїя - Греміу 0:1
03:30Інтернасьйонал - Палмейрас 2:0пен
03:30Фламенгу - Атлетіко ПР 1:2пен

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

21:00Фламенгу U20 - Інтернасьйонал U20 2:0

БРАЗИЛІЯ: Brasileiro Women

03:00Ірандуба де Амазонія W - Сантос W 0:5
21:00Спорт Ресіфі W - Сан-Жозе W 1:2
21:00Фламенгу W - Фоз Катаратас W 5:0
00:30Ферровіарія W - Корінтіанс W 0:2
advertisement

ЕКВАДОР: Copa Ecuador

03:00Макара - Текніко У. 2:1

ЕСТОНІЯ: Есілііга

19:00Вапрус Пярну - Ярве 5:2

ЄВРОПА: Ліга Європи - Кваліфікація

15:00Тобол (Kaz) - Женесс Еш (Lux) 1:1
17:30Кайрат Алмати (Kaz) - Широкі Брієг (Bih) 2:1
17:30Македонія ГП (Mkd) - Алашкерт (Arm) 0:3
18:00Теута (Alb) - Вентспілс (Lat) 1:0
18:30Інтер Турку (Fin) - Брондбю (Den) 2:0
19:00Левадія (Est) - Стьярнан (Ice) 3:2пдч
19:00Рованіємі (Fin) - Абердін (Sco) 1:2
19:00РФС (Lat) - Олімпія Любляна (Slo) 0:2
19:00Унів. Крайова (Rou) - Сабаїл (Aze) 3:2
19:30Динамо М. (Blr) - ФК Лієпая (Lat) 1:2
19:30Левскі (Bul) - Ружомберок (Svk) 2:0
20:00Аполлон (Cyp) - Кауно Жальгіріс (Ltu) 4:0
20:00Вадуц (Lie) - Брейдаблік (Ice) 2:1
20:00Жальгіріс (Ltu) - Гонвед (Hun) 1:1
20:00Зріньскі (Bih) - Академія Пандєв (Mkd) 3:0
20:00Краковія (Pol) - Дун. Стреда (Svk) 2:2пдч
20:00Мілсамі (Mda) - Стяуа Б. (Rou) 1:2
20:00Нефтчі Баку (Aze) - Сперанта Ніспорень (Mda) 6:0
20:00Петрокуб (Mda) - АЕК Ларнака (Cyp) 0:1
20:00Торпедо Кутаїсі (Geo) - Ордабаси (Kaz) 0:2
20:00Хаугесунн (Nor) - Кліфтонвілл (Nir) 5:1
20:30Нідеркорн (Lux) - Корк Сіті (Irl) 1:2
20:30УЕ Енгордань (And) - Динамо Тбілісі (Geo) 0:1
20:30Хапоель Беер-Шева (Isr) - Лачі (Alb) 1:0
21:00Б36 Торсхавн (Fai) - Крузейдерс (Nir) 2:3
21:00Кукесі (Alb) - Дебрецен (Hun) 1:1
21:00МОЛ Фехервар (Hun) - Зета (Mne) 0:0
21:00Мура (Slo) - Маккабі Хайфа (Isr) 2:3
21:00Норрчепінг (Swe) - Сент-Патрікс (Irl) 2:1
21:00Хайдук Спліт (Cro) - Гзіра (Mlt) 1:3
21:00Хіберніанс (Mlt) - Шахтар Солігорськ (Blr) 0:1
21:30Вітебськ (Blr) - КуПС (Fin) 1:1
21:30Шкупі (Mkd) - Пюнік Єреван (Arm) 1:2
21:45Баллімена (Nir) - Мальме (Swe) 0:4
21:45Будучност (Mne) - Нарва (Est) 4:1
21:45Домжале (Slo) - Бальцан (Mlt) 1:0
21:45Кілмарнок (Sco) - Конна Квей (Wal) 0:2
21:45Раднічкі Ниш (Srb) - Флора (Est) 2:2
21:45Рейнджерс (Sco) - Сент-Джозефс (Gib) 6:0
21:45Спартак Трнава (Svk) - Раднік Бієліна (Bih) 3:0пен
22:00КР Рейк'явік (Ice) - Молде (Nor) 0:0
22:00Легія (Pol) - Європа ФК (Gib) 3:0
22:00Шемрок Роверс (Irl) - Бранн (Nor) 2:1

ЄВРОПА: Евро U19

17:45Чехія U19 - Норвегія U19 0:0
20:00Ірландія U19 - Франція U19 0:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30Персела Ламонган - Балі Юнайтед 2:0
11:30Пусаманія Борнео - ПС Баріто Путера 4:3

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2

11:30Персібат Батанг - Срівіджая 0:1
11:30ПСПС Ріау - BaBel United 0:2

ІРАК: Суперліга

17:00Аль-Бахрі - Аль-Худод 1:2
17:00Аль-Васат - Ербіль 3:1
17:00Аль-Діванія - Аль-Зарваа 3:2
17:00Аль-Кахраба - Аль-Сінаат Аль-Кахрабайя 1:1
17:00Аль-Нафт - Аль-Хуссейн 2:1
17:00Аль-Сімава - Аль-Наджаф 1:1
18:00Аль-Талаба - Аль-Кува Аль-Джавія 0:2

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

22:15Карі - Троттур Вогар 3:4

КАНАДА: Canadian Premier League - Осінній сезон

02:00Forge - HFX Wanderers 2:0
02:00York 9 - Pacific FC 2:1
04:00Едмонтон - Valour 0:0

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла (Жінки)

23:00Америка Калі W - Атлетіко ФК W 1:0
23:00Інд. Медельїн W - Депортіво Перейра W 2:0
23:00Кортулуа W - Деп. Калі W 3:1
23:00Уїла W - Орсомарсо W 3:0
03:30Індеп. Санта-Фе W - Мільйонаріос W 1:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок

03:30Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) - Каракас (Ven) 2:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)

13:00Гумі Спортстото W - Чханньон W 4:0
13:00Кьонджу W - Сувон ФМК W 5:2
13:00Сеул W - Інчхон Ред Ейнджелс W 1:2
13:00Чонбук W - Бен Сангму W 2:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

02:00Cafessa (Mex) - Саламанка (Esp) 1:2
03:00Міннесота (Usa) - Астон Вілла (Eng) 0:3
03:00ФК Даллас (Usa) - Севілья (Esp) 1:3
04:00Тампіко Мадеро (Mex) - Сапрісса (Cos) 2:0
05:30Сіетл Саундерс (Usa) - Боруссія Д. (Ger) 1:3
12:00Арсенал U23 (Eng) - Славія Прага B (Cze) 1:1
12:00Марітіму (Por) - Брага (Por) 0:0
12:30Авеш (Por) - Анадія (Por) 5:0
12:30ФК Сідней (Aus) - Данбар Роверс (Aus) 6:0
14:00ЗупиненоСівасспор (Tur) - Єні Малатьяспор (Tur) 1:0
15:00Левен U21 (Bel) - Остенде U21 (Bel) 3:1
17:00Арарат Єреван (Arm) - Junior Sevan FC (Arm) 9:0
17:00Генчлербірлігі (Tur) - Хатайспор (Tur) 2:1
17:00Ден Гааг (Ned) - Аль-Вахда (Uae) 1:1
17:00Денізліспор (Tur) - Алтай (Tur) 3:1
17:00Зіра (Aze) - Кешла (Aze) 2:2
17:00Пейкан (Irn) - Arman Gohar (Irn) 2:0
17:00Торіно (Ita) - Про Патрія (Ita) 3:2
17:30Зоря (Ukr) - Маріуполь (Ukr) 3:1
18:00Аталанта (Ita) - Брусапорто (Ita) 9:0
18:00Боавішта (Por) - Жил Вісенте (Por) 0:0
18:00Скасовано Фенербахче (Tur) - Умранієспор (Tur) -:-
19:00Аякс (Ned) - Вотфорд (Eng) 2:1
19:00Бейтар Єрусалим (Isr) - Омонія (Cyp) 3:1
19:00Борча (Srb) - Сіндєліч Б. (Srb) 0:0
19:00ЗупиненоВардар (Mkd) - Дравіня (Slo) 1:0
19:00Міддельфарт (Den) - Несбю (Den) 0:0
19:00Раднічки Зренянін (Srb) - Kabel Novi Sad (Srb) 1:2
19:00Шварц-Вайс Ессен (Ger) - Реллінггаузен (Ger) 5:0
19:45СФ Оберперфусс (Aut) - Кематен (Aut) -:-
20:00Дассендорф (Ger) - Гольштайн Кіль II (Ger) 3:0
20:00Еннепеталь (Ger) - Хорст Емшер 08 (Ger) 1:1
20:00Кумберг (Aut) - СК Вайц II (Aut) 2:3
20:00Реал Мурсія B (Esp) - Вулвергемптон U23 (Eng) 1:0
20:00Ренн (Fra) - Челсі U23 (Eng) 1:1
20:00Скасовано Рода (Ned) - Мехелен (Bel) -:-
20:00Сучітепекес (Gtm) - Малакатеко (Gtm) 1:1
20:00СФ Меттлах (Ger) - Рехлінг (Ger) 0:0
20:30Зігбургер (Ger) - Боннер (Ger) 0:0
20:30Конкордія Вімельхаузен (Ger) - Фролінде (Ger) 3:1
21:00Лузітано ФКВ (Por) - Академіко Візеу (Por) 2:2
21:00Ной-Ізенбург (Ger) - Еддерсгайм (Ger) 0:4
21:30Аріс (Gre) - Атромітос (Gre) 2:1
21:30Бенфіка B (Por) - Сандерленд (Eng) 0:0
21:30Гейнсборо (Eng) - Грімсбі (Eng) 2:0
21:30Сквайрс Гейт (Eng) - Файлд (Eng) 0:2
21:45Глостер (Eng) - Еберіствіт (Wal) 4:0
21:45Йоркшир (Ам) (Eng) - Гайзлі (Eng) 0:1
21:45Рашден (Eng) - Лейтон Орієнт (Eng) 0:1
21:45Сент-Хеленс (Eng) - Скелмерсдейл (Eng) 4:0
21:45Чешем (Eng) - Велдстон (Eng) 3:2
23:30Racing Junior (Sal) - Еспартано (Sal) -:-

СВІТ: Міжнародний кубок чемпіонів

06:00Арсенал - Баварія Мюнхен 2:1

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

14:45Хоум Юнайтед - Альбірекс Ніїгата 3:3
14:45Янг Лайонс - Тампінес 1:1

США: МЛС

02:00Атланта Юнайтед - Х'юстон Динамо 5:0
02:00Нью-Інгленд Революшн - Ванкувер Вайткепс 4:0
03:00ФК Торонто - Нью Йорк Ред Буллс 3:1
03:00Чикаго Файр - Коламбус Крю 2:2

США: USL Championship

02:00Північна Кароліна - Loudoun 3:0
03:00Своуп Парк - Hartford Athletic 4:3
03:30Мемфіс - Нешвілл СК 0:2
04:00Ель-Пасо - Сан-Антоніо 1:3
04:00Оклахома-Сіті Енерджі - Ріно 2:3

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

18:30АК Оулу - МуСа 1:2
18:30ТПВ - Яро 0:2

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.