m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

advertisement

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00ПеренесеноХуссейн Дей - МО Беджая -:-
17:00ПеренесеноМК Алжир - Оран -:-
19:00ПеренесеноСаура - Константін -:-
19:00ПеренесеноТадженан - Белуіздад -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Бристоль Сіті U23 - Колчестер U23 1:2

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана

21:00Док Суд - Лаферрере 2:0

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А - Етап невдах

02:00Депортіво Рока - Ферро Хен. Піко 1:1
02:30Чіполетті - Депортіво Мадрин 1:1

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

23:10Сан-Мартін С.-Х. - Вілла Дальміне 1:0
01:10Атлетіко Тукуман - Платенсе 1:0
23:10Хімнасія Л.-П. - Дефенсорес Бельграно ВР 1:0пен
advertisement

АФРИКА: Кубок африканських націй U23 - Кваліфікація

15:00Ефіопія U23 - Малі U23 1:1
17:00Скасовано Камерун U23 - Сьєрра-Леоне U23 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Плей-оф

02:30Jacyoba - КРБ 2:3

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно - Плей-оф

02:30Віторія-да-Конкіста - Баїя де Фейра 1:1
00:15Баїя - Алагоіньяс 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

00:30Лузіанія - Сейландія 3:1
20:30Bolamense - Формоза 0:5
20:30Санта-Марія - Taguatinga Esporte 0:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Ріо

02:30Резенді - Васку 0:2
00:30Кабуфріенсе - Волта-Редонда 1:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

01:00Шапекоенсе СК - Тубарау 0:0
01:30Метрополітано - Фігейренсе 0:1
02:30Аваї - Марсіліо Діас 3:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе - Другий етап

02:30Атлетіку СЕ - Гуарані 1:1
02:30Барбалья - Орізонті 1:1
02:30Ферровіаріу - Сеара 2:6
02:30Форталеза - Флореста 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу

02:30Айморе - Сан-Луїс 2:1
02:30Веранополіс - Бразіл ді Пелотас 3:3
02:30Жувентуде - Авеніда 1:0
02:30Інтернасьйонал - Ново Гамбурго 2:0
02:30Пелотас - Греміу 0:2
02:30Сан-Жозе - СЕР Кашіас 2:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояно

02:30Анаполіна - Гоянія 2:1
02:30Апаресіденсе - Нову Орізонте 1:0
02:30Гоянезія - Віла-Нова 1:0
02:30Гояс - Іпора 2:1
02:30Ітумбіара - Греміу Анаполіс 2:2
02:30КРАК ГО - Атлетіку Гояніенсе 1:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

02:30Арагуая МТ - Juara 4:2
02:30Луверденсе - Операріо-ВГ 3:0
02:30Операріу ВГ - Міксто 3:0
02:30Сіноп - Дон Боску 2:2
02:30Уніау Рондонополіс - Куяба Еспорте 0:3

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро

02:30Америка МЖ - Гуарані ЕК 2:2
02:30Боа - Вілла Нова МЖ 2:0
02:30Крузейру - Кальденсе 3:0
02:30Томбенсе - Патросіненсе 3:0
02:30Тупінамбас - Атлетіку Мінейру 1:2
02:30УРТ - Тупі 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

01:00Тапажуш - Брагантіну 0:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параїбану

01:30Ботафогу ПБ - Кампіненсе 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе - Другий етап

01:00Каскавел КР - Корітіба 1:0
01:00ФК Марінга - Лондріна 1:2
01:00Фос-ду-Ігуасу - Толеду 0:0
02:30Атлетіко ПР - Операріу 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

02:30Ботафогу СП - Сантос 4:0
02:30Гуарані - Ред Булл Бразіл 1:2
02:30Ітуано - Корінтіанс 0:1
02:30Новорізонтіну - Ферровіарія 1:1
02:30Оесте - Мірасол 1:1
02:30Палмейрас - Понте-Прета 1:0
02:30Сан-Бенту - Брагантіну 1:0
02:30Сан-Каетано - Сан-Паулу 1:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано - Плей-оф

00:00Салгейру - СК Сентрал 2:1
02:30Наутіко - Академіка Віторія 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Піауїенсе

01:00Рівер ПІ - АЕ Алтуш 0:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Другий етап

01:30АБС - Ассу РН 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану - Другий етап

01:30Ітабаяна - Сержипі 1:1

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії U20

23:00Marilia FC U20 - Америка МЖ U20 1:2пен
01:00RD Ariquemes U20 - Орізонті U20 2:1
01:00Кастаньял U20 - КСА U20 2:3
01:00Трем U20 - Інтернасьйонал U20 0:2
01:30Галвез U20 - Палмейрас U20 1:2

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Апертура

23:00Арагуа - Атлетіко Венесуела 0:3
23:00Каракас - Естудіантес Меріда 1:0
00:00ПеренесеноСулія - Монагас -:-
01:00Депортіво Тачіра - Естудіантес Каракас 3:2

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр

00:00Расінг Гаітьєн - Реал дю Кап 0:1

ЄВРОПА: Євро - Кваліфікація

17:00Казахстан - Шотландія 3:0
19:00Кіпр - Сан-Марино 5:0
21:45Австрія - Польща 0:1
21:45Бельгія - Росія 3:1
21:45Ізраїль - Словенія 1:1
21:45Нідерланди - Білорусь 4:0
21:45Північна Ірландія - Естонія 2:0
21:45Північна Македонія - Латвія 3:1
21:45Словаччина - Угорщина 2:0
21:45Хорватія - Азербайджан 2:1

ЄВРОПА: Евро U17 - Кваліфікація - Другий етап

16:00Хорватія U17 - Данія U17 3:2
20:00Англія U17 - Швейцарія U17 5:2

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

21:05Челсі W - ПСЖ W 2:0

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Другий етап

12:00Ісландія U17 W - Італія U17 W 2:1
15:30Англія U17 W - Грузія U17 W 8:0
16:00Данія U17 W - Словенія U17 W 1:1
19:00Угорщина U17 W - Греція U17 W 1:1

ЄВРОПА: Elite League U20

16:00Англія U20 - Польща U20 1:3
17:00Італія U20 - Чехія U20 0:1

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги

18:00Олафсвік - Вестманнаейяр -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги - Плей-оф

20:00Акранес - КА Акурейрі 4:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

21:00УЕ Сантс - Сант-Андреу 1:2

КАЗАХСТАН: Кубок Казахстану - Кваліфікація

11:00Igilik - Aksu 2:1
13:00Каспій Актау - Мактаарал 1:0

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Апертура

02:30Атл. Насьйональ - Деп. Калі 2:2

КОЛУМБІЯ: Кубок Агіла

02:00Петролера - Кукута 1:1
02:30Букараманга - Валледупар 5:1
02:30Чіко - Санта-Фе 2:2
21:30Форталеза - Тігрес 1:1
22:00Енвігадо - Перейра 0:0

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

04:00Сан-Карлос - Гресія 2:2
04:00Сапрісса - Селедон 1:1
04:05Алахуеленсе - Лимон 1:0

НІГЕР: Ліга 1

15:30СОНІДЕП - Жангорзо -:-
17:30Расинг Букокі - АСГНН -:-

НІГЕРІЯ: NPFL

17:00Енугу - Саншайн Старз 1:0

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

03:00Індепендьєнте - Санта Хема 2:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:15Депортіво Капіата - Лібертад Асунсьйон 2:1
01:15Олімпія Асунсьйон - Депортіво Сантані 2:2

ПЕРУ: Liga 1 - Апертура

03:00ФБК Мельгар - Кахамарка 1:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок

02:30Індепендьєнте (Par) - Ла Екідад (Col) 0:0
02:30Уніон де Санта-Фе (Arg) - Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) 2:0
00:15Антофагаста (Chi) - Флуміненсе (Bra) 1:2
00:15Вондерерс (Uru) - Спорт Уанкайо (Per) 2:0

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17

00:10Венесуела U17 - Еквадор U17 1:1

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга націй КОНКАКАФ - Кваліфікація

21:00Британські Віргінські Острови - О-ви Теркс і Кайкос 2:2
21:00Сент-Вінсент і Гренадини - Бонере 2:1

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U17 - Перший етап

20:30Бонере U17 - Багамські Острови U17 4:2
22:30Гваделупа U17 - Сен-Мартен U17 1:0

РОСІЯ: Молодіжна ліга

14:00Єнісей U21 - ФК Ростов U21 1:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

05:00Нова Каледонія - Маврикій 1:3
14:00Болгарія U18 - Україна U18 3:0
14:00Естонія U21 - Україна U21 0:0
15:45ОАЕ - Саудівська Аравія 2:1
16:00Чорногорія U18 - Фінляндія U18 2:2
17:30Кувейт - Непал 0:0
18:00Польща U20 - Японія U20 4:1
19:00Південна Корея U20 - Україна U20 0:1
19:30Італія U21 - Австрія U21 0:0
19:30Німеччина U21 - Франція U21 2:2
19:45Іспанія U21 - Румунія U21 1:0
20:00Косово - Данія 2:2
21:45Англія U21 - Польща U21 1:1
23:00Скасовано Перу - Уругвай -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:00Rancagua Sur (Chi) - С. Морнінг (Chi) 2:1
12:00Атлетік (Esp) - Ейбар (Esp) 3:3
12:30Леванте (Esp) - Естремадура (Esp) 1:0
13:00Скасовано Вольфсбург (Ger) - Сарпсборг 08 (Nor) -:-
14:00Герта Берлін (Ger) - Гольштайн Кіль (Ger) 1:3
14:00Одра Ополє (Pol) - Вісла (Pol) 1:1
15:00Падерборн (Ger) - Кельн (Ger) 5:3
15:00Санкт-Паулі (Ger) - Вайле (Den) 1:0
16:00Аустрія Лустенау (Aut) - Вінтертур (Sui) 1:5
16:00Гайденгайм (Ger) - Санкт-Галлен (Sui) 3:1
16:00Динамо Батумі (Geo) - Шукура (Geo) 0:3
16:30Ліберец (Cze) - Жижков (Cze) 4:3
17:00АЗ Алкмар (Ned) - Мальме (Swe) 0:1
17:00РБ Лейпциг (Ger) - Погонь Щецін (Pol) 3:5
18:00Скасовано Майнц (Ger) - ШОТТ Майнц (Ger) -:-
19:30Гельсінборг (Swe) - Копенгаген (Den) 2:2
19:30Цвікау (Ger) - Боруссія М. (Ger) 1:3
20:00Сола (Nor) - Відар (Nor) 0:2

СВІТ: China Cup

14:00Китай - Таїланд 0:1

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

12:00Чорногорія U19 W - Сербія U19 W 0:5
13:30М'янма W - В'єтнам W 0:1

СОМАЛІ: Національна ліга

18:30Декедда - Mogadishu United -:-

США: USL Championship

03:00Нью-Мексико - Талса Рафнекс 2:1

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

20:30Фрітаун Сіті - Іст-Енд Лайонс -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

21:00Булонь - По 1:1
21:00Бур-Перонна - Ле-Ман 3:0
21:00ЖА Дрансі - Дюнкерк 0:1
21:00Кевіллі Руан - Вільфранш 1:3
21:00Конкарно - Саннуа 1:2
21:00Лаваль - Авранш 4:1
21:00Ліон-Дюшер - Шамблі 1:2
21:00Шоле - Мариньян 0:0
21:30Родез - Тур 3:0

ЯПОНІЯ: Чемпіонат Японії (Жінки)

06:00Альбірекс Ніїгата W - Куноічі W 1:0
06:00Інак Кобе Леонеса W - Ніппон Спорт Саєнс Юніверсіті W 2:1
06:00Ноджіма Стелла W - Вегалта Сендай W 1:0
07:00Белеза W - Джеф Юнайтед W 3:1
07:00Урава W - Парсейро Нагано W 2:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch