ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія - Плей-оф

11:30Евондейл ФК - Бентлі Грінс 1:2пен

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія - Вибування

05:30Данденонг Тандер - Буллін 1:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд - Плей-оф

11:00ФК Олімпік - Голд Коуст Найтс 1:2

АВСТРАЛІЯ: Північний НПУ - Плей-оф

08:00Еджворт Іглз - Мейтленд 2:0

АВСТРІЯ: Tipico Бундесліга

15:30Альтах - Санкт-Пельтен 6:0
15:30Рапід Відень - Адміра 5:0
18:00Вольфсберг - Аустрія Відень 3:0

АВСТРІЯ: 2. Ліга

11:30ЛАСК Юніори - БВ Лінц 0:5

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Tyrol

11:30Райхенау - СК Імст 7:1
15:30Галль - Куфштайн 1:2
18:00Тельфс - Швац 2:2

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Salzburg

18:00Кухль - Гредіг 1:2

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Ретіс - Брегенц 1:2

АВСТРІЯ: Bundesliga Women

11:00Хорн W - Фордерлянд W 2:0
13:00Вакер Іннсбрук W - Зюдбургенланд W 2:2
14:00ФК Бергхайм 2000 W - Ландхаус W 0:7
16:00Санкт-Пельтен W - Штурм Грац W 6:0

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

17:00Кешла - Сабаїл 1:2
19:30Карабах - Нефтчі Баку 2:0

АЗІЯ: Чемпіонат АФК U16 (Жінки)

12:00Японія U16 W - Австралія U16 W 0:0
15:00Таїланд U16 W - Бангладеш U16 W 1:0

АЛБАНІЯ: Суперліга

17:00Біліс - Кукесі 2:1
17:00Лачі - Партизані 1:0

АЛЖИР: Дивізіон 1

18:00ПеренесеноЮСМ Алжир - Саура -:-
23:00Оран - МК Алжир 2:3

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Борнмут - Евертон 3:1
18:30Вотфорд - Арсенал 2:2

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:00Хаддерсфілд - Шеффілд Венсдей 0:2
14:30Барнслі - Лідс 0:2

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

14:30Евертон W - Бристоль Сіті W 2:0
14:30Редінг W - Манчестер Сіті W 0:2
16:00Брайтон W - Челсі W 1:1
16:00Тоттенгем W - Ліверпуль W 1:0
17:00Вест Гем W - Бірмінгем W 1:0

АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)

16:00Блекберн W - Шеффілд Юнайтед W 2:3
16:00Ковентрі Юнайтед W - Льюїс W 1:2
16:00Кристал Пелес W - Астон Вілла W 0:6
16:00Лестер W - Лондон Біз W 3:3
16:00Чарльтон W - London City Lionesses W 0:2

АНДОРРА: Прімера

13:00УЕ Енгордань - Сан-Жулія 2:5
15:00Санта Колома - АК Ескальдес 2:0
17:00Ордіно - УЕ Санта Колома 2:1
19:00Інтер Клуб Ескальдес - Каррой 2:0

АРГЕНТИНА: Суперліга

23:45Колон Санта-Фе - Сан-Лоренсо 2:1
02:00Уракан - Рівер Плейт 0:4
17:00Хімнасія Л.-П. - Расінг 1:2
19:15Банфілд - Тальєрес Кордоба 0:1
21:30Росаріо Сентраль - Ньюелз Олд Бойз 1:1
23:45Індепендьєнте - Ланус 2:2

АРГЕНТИНА: Primera Nacional

23:05Нуева Чикаго - Атлетіко Атланта 2:2
03:00Кільмес - Олл Бойз 3:1
17:00Гільєрмо Браун - Індепендьєнте Рівадавія 1:0
22:00Клуб Атлетіко Мітре - Агропекуаріо 2:1
22:00Хімнасія Мендоса - Атлетіко Рафаела 1:2
23:00Сан-Мартін С.-Х. - Барракас Сентраль 0:0

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А

00:00Спортіво Естудіантес - Чіполетті 2:2
21:00Деф. Пронунсіамьенто - Спортіво Бельграно 4:1
21:30Депортіво Мадрин - Депортіво Майпу 3:0
21:30Дуглас Хайг - Уньйон Сунчалес 0:0
21:30Олімпо Баїя-Бланка - Вілья Мітре 0:0
21:30Соль де Майо - Хувентуд Уніда Універсітаріо 5:0
22:00Бока Унідос - Крусеро дель Норте 0:0
22:00Сан-Мартін Формоса - Сентраль Норте 1:2
22:00Уракан Лас Ерас - Камьонерос Буенос-Айрес 1:0
23:00Сармьєнто Ресістенсія - Хувентуд Уніда Гуалегуайчу 1:1
00:00Спортіво Лас Парехас - Дефенсорес Бельграно ВР 0:0

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана - Апертура

01:00Тальєрес Ескалада - Хусто Хосе де Уркіса 1:2
17:00Архентіно де Кільмес - Комунікасьонес 1:1
21:30Дефенсорес Унідос - Сан-Мігель 0:2
21:30Сакачіспас - Депортіво Арменіо 0:3

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана - Апертура

21:30Екскурсіоністас - Архентіно де Мерло 3:1
21:30Реал Пілар - Леандро Н. Алем 1:0

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

17:00Депортіво Парагвайо - Депортіво Муніс 1:1
18:00Пуерто Нуево - Хувентуд Уніда С.-М. 3:1

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

14:30Fosa Juniors (Mad) - Мазембе (Drc) 0:0
17:30Елект Спорт (Cha) - Есперанс Туніс (Tun) 1:1
18:00Асанте Котоко (Gha) - Етуаль Сахель (Tun) 2:0
18:00Еньїмба (Nga) - Аль-Хіляль Омдурман (Sud) 0:0
19:00АСК Кара (Tog) - АС Віта Клуб (Drc) 0:0
20:00Нуадібу (Mrt) - Відад (Mar) 0:2
21:00Аль-Наср (Lby) - Раджа Касабланка (Mar) 1:3
22:45ЮСМ Алжир (Alg) - Гор Махіа (Ken) 4:1

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

14:00Болтон Сіті (Mus) - Занако (Zam) 1:2
16:00Азам (Tan) - Трайенгл (Zim) 0:1
16:00ТС Гелаксі (Rsa) - КНаПС Спорт (Mad) 1:0
16:15Малінді (Zan) - Ель-Масрі (Egy) 1:4
18:00Есе (Ben) - Саліта (Bfa) 0:0
19:00Сантоба (Gui) - Сан Педро (Ivo) 0:0
22:45Параду (Alg) - Сфаксьєн (Tun) 3:1

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

15:30Андерлехт - Антверпен 1:2
19:00Гент - Мехелен 3:0
21:30Мускрон - Кортрейк 2:0

БЕЛЬГІЯ: Ліга Proximus

17:00Руселаре - Віртон 0:5

БЕЛЬГІЯ: Перший аматорський дивізіон

16:00РФК Льєж - Дендер 4:2

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

16:00Амуар - Намюр 0:3
16:00Жеврі - Ме 0:3
16:00Ребекуаз - Кувен-Мар'ємбург 0:2
16:00Сольєр Спорт - Франк Борен 1:4
16:00Стоке-Варфюзе - Ентант Дюрбюї 0:3
16:00Тіллер - Верлен 3:3

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

16:00Гамме - Петегем 1:3
16:00Звевезеле - Кнокке 1:1
16:00Менен - Мандел Юнайтед 1:5
16:00Мерелбеке - Гуллегем 0:0

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

16:00Бохолтер - Дігем 2:0
16:00Вейгмал - Споувен-Мопертінген 4:1
16:00ЗупиненоДюффель - АСВ Гел 2:0
16:00Капеллен - Алст 2:2
16:00Тінен - Восселар 1:0
17:00Лондерзел - Хад 1:1
17:30Пепінген - Хогстратен 2:1

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

15:00Славія Мозир - Енергетик-БГУ 2:2
17:00Іслоч Мінськ - Шахтар Солігорськ 0:1
19:00Динамо М. - Слуцьк 2:1

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

16:00Крумкачи - Сморгонь 4:0

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:45Дунав Русе - Славія Софія 0:0
20:15Левскі - Черно Море 3:0

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

17:00Струмска Слава - Лудогорець II 4:2

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

00:15Аврора - Олвейс Реді 1:1
02:30Спорт Бойз - Вільстерманн 1:2
22:00Насьональ Потосі - Болівар 0:3
22:00Сан-Хосе - Дестроєрс 7:0
00:15Гуабіра - Блумінг 1:1

БОЛІВІЯ: Nacional B

22:30Fortaleza - Стормерс 0:0
22:30Mariscal Sucre - Vaca Diez 2:3
22:30Tomayapo - Індепендьєнте 4:3
22:30Вільстерман Кооператівас - Nacional Senac 1:1
22:30Санта-Крус - Torre Fuerte 0:0
22:30Універсітаріо Бені - CD Kivon 0:4
22:30Універсітаріо Сукре - Stormers SC 2:2

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

20:30ФК Сараєво - Звієзда 09 2:0
20:30Широкі Брієг - Тузла Сіті 1:3

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: ФБіГ

17:30Гаджичі - Ігман Коніц 0:1
17:30ГОСК Габела - Горажде 2:0
17:30ТОСК Тешань - Металлеге 2:1

БРАЗИЛІЯ: Серія А

23:00Фламенгу - Сантос 1:0
01:00Палмейрас - Крузейру 1:0
01:00Шапекоенсе СК - Васку 1:2
03:00Сеара - Ботафогу 0:0
17:00Атлетіко ПР - Аваї 0:1
17:00Атлетіку Мінейру - Інтернасьйонал 1:3
22:00Баїя - Форталеза 1:1
22:00Греміу - Гояс 3:0
22:00Флуміненсе - Корінтіанс 1:0

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Парана - Куяба Еспорте 0:0
22:00Фігейренсе - Спорт Ресіфі 1:2

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Плей-оф

23:00Конфьянса - Сампайо Корреа 0:2
00:00Жувентуде - Наутіко 2:1

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

21:00Ремо - Акреану 6:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

17:00Сан-Паулу U20 - Баїя U20 2:1

БРАЗИЛІЯ: Brasileiro Women - Плей-оф

20:00Корінтіанс W - Фламенгу W 2:0

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:30Сонабель Уагадугу - Рахімо 1:2

БУРУНДІ: Primus League

14:30Dynamik - Олімпік Стар 0:0
16:00Нгозі Сіті - ЛЛБ Академік 0:1
17:00Бужумбура Сіті - Мусонгаті 2:3

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Клаусура

18:00Каракас - Монагас 1:0
23:00Лара - АК Лала ФК 2:0
23:00Льянерос - Депортіво Ла-Гуайра 1:0
23:00Сулія - Мінерос 4:1
00:00Арагуа - Естудіантес Каракас 3:0
00:00Депортіво Тачіра - Карабобо 2:2

ВЕНЕСУЕЛА: Segunda Division - Клаусура

22:00Фронтера - Урена 2:1
23:00Ангостура - Dynamo Puerto 6:1

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

13:00Біньзионг - Сонглам Нгеан 1:5
13:00Намдінь - Хо Ши Мін 1:1
14:00Тханьхоа - Тхан Куангнінь 1:3
15:00Ханой ФК - Конг 5:2

В’ЄТНАМ: V.League 2

11:30Pho Hien - Hong Linh Ha Tinh 1:4
11:30Біньдінь - Біньфіок 0:2
11:30Лонган - Донгтхап 2:1
11:30ТТБД Пху Донг - Кантхо 2:0
11:30Фіко Тейнінь - Анзянг 3:1
11:30Хью - Даклак 2:0

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:15Арарат Єреван - Ноах 1:0

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Клотюр

01:00Космополіте - Фіка 1:0
23:00Triomphe Liancourt - Тампет 0:1
23:00Америка де Кає - Реал дю Кап 1:0
23:00Аркахає - Расінг де Гонев 0:0
23:00Уанамінте - Дон Боско 2:3

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

00:00Мунісіпаль - Кобан Імперіаль 3:2
04:00Малакатеко - Санарате 2:0
05:00Шелаху - Санта Лучія 1:0
22:00Істапа - Депортіво Мікско 2:1
23:30Гуастатоя - Комунікасьйонес 3:1

ГІБРАЛТАР: Прем'єр дивізіон

17:00Коледж 1975 - Мегпіс 1:3
19:15Європа ФК - Європа Пойнт 1:0

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура

00:30Реал Мінас - Реал Сосьєдад 2:1
04:15Віда - КД Гондурас 3:0

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

09:30Гонконг Рейнджерс - Хеппі Веллі 0:1
09:30Лі Мань Ворріорз - Саутерн Дістрікт 2:2

ГРЕЦІЯ: Суперліга

19:00Ксанті - Астерас Тріполі 2:1
19:15AEK - Ламія 2:0
19:15Паніоніос - Лариса 1:0
21:30Аріс - Панатінаїкос 4:0

ГРЕЦІЯ: Кубок Греції

15:00Епіскопі - ФК Трикала 1:2
16:00Atalanti - Atromitos Patras 1:0
16:00Thinaliakos - Кавала 0:1пдч
16:00Xenophon Krestena - Егалео 1:2
16:00Пантіраїкос - Ієрапетра 1:0пен
16:00ФК Пандрамаїкос - Іонікос 0:3
20:00Пансерраїкос - PO Triglia 2:0

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

17:00ВІТ Джорджія - Динамо Тбілісі 0:3

ДАНІЯ: Суперліга

13:00Орхус - Ольборг 3:0
15:00Есб'єрг - Раннерс 0:3
15:00Люнгбю - Мідтьюлланн 0:3
17:00Хобро - Копенгаген 2:1
19:00Брондбю - Норшелланн 4:2

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:45Роскілле - Нюкебінг 3:1
15:00Кеге - Нествед 1:1
16:00Вайле - Відовре 3:0
19:00Веннсюссель ФФ - Кольдинг 2:0

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група 1

14:00Хольбек - Фрем 1:2

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група 2

11:00Тістед ФК - Вейгорд 4:0
15:00Сюдвест - Яммербугт 0:0

ДАНІЯ: Elitedivisionen Women

15:00Брондбю W - Тістед ФК W 1:1
15:00БСФ W - Фортуна Х'єррінг W 1:4

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF - Клаусура

23:00Атлантіко - Барселона Атлетіко 2:0
23:00Вега Реал - Сібао 1:2
23:00Дельфінес Дель Есте - Харабакоа 2:0
23:00Мока - Атлетіко Пантоха 0:3
23:00Універсідад O&M - Сан-Крістобаль 0:1

ДР КОНГО: Ligue 1

16:30Сімба - Сен-Елуа Лупопо 1:1
17:30ПеренесеноБукаву Дава - АК Рейнджерс -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про

23:15Дельфін - СК Барселона 1:2
01:30Аукас - Америка Кіто 3:0
22:00Гуаякіль Сіті - Універсідад Католіка 2:1
00:15Емелек - ЛДУ Кіто 1:1

ЕКВАДОР: Serie B

18:00Індеп. Хуніорс - Orense 1:3
20:45Santo Domingo - Манта 2:1
23:30Atl. Porteno - ЛДУ Лоха 1:0
00:00Гваласео - ЛДУ Портов'єхо 0:0

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

14:30Мбабане Хайлендерс - Milling Hotspurs 1:0
16:35Мбабане Сволловс - Mhlume -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

15:00Маарду - Таммека 0:1

ЕСТОНІЯ: Есілііга

13:00Ельва - Ярве 2:0

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Перший етап

12:00Франція U17 W - Мальта U17 W 6:0
18:00Білорусь U17 W - Ісландія U17 W 1:10

ЗАМБІЯ: Суперліга

14:00НАПСА Старз - Kansanshi 1:0
16:00ФК Грін Баффалос - Муфуліра 1:0

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

16:00Mushowani Stars - Чапунгу Юнайтед 2:1
16:00Хванге - Хайлендерс 0:0

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

19:00Бней-Єгуда - Нетанія 0:0
20:15МС Ашдод - Хапоель Беер-Шева 2:2

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

20:15Хапоель Іксал Імад - МС Дабурія Осама 2:2

ІНДІЯ: Колката Прем'єр-дивізіон А

14:30Мохун Баган - Рейнбоу 1:0

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30Персіпура Джаяпура - Персела Ламонган 2:0
11:30Персія Джакарта - ПСІС Семаранг 2:1
14:30Бадак Лампунг - ПСМ Макассар 1:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2

09:30ПСБС Біак Нумфор - ПСІМ Джок'якарта 1:0

ІРАН: Про-ліга

18:15Naft M.I.S - Естеглаль Тегеран 1:1
18:15Зоб Ахан - Трактор 0:0
18:15Сайпа - Нассаджі Мазандаран 4:3
18:15Шахін Бушехр - Пейкан 1:1

ІРАН: Дивізіон 1

15:00Кашкай Шираз - Фаджр Сепасі 0:2
15:15Rayka Babol - Гол Рейхан Алборз 1:1
15:30Arman Gohar - Бадеран Тегеран 2:2
15:30Sorkhpooshan Pakdasht - Мес Рафсанджан 2:3
15:30Алюмініум Арак - Естеглаль Хузестан 1:0
15:30Малаван - Хушех Талай 2:3
15:30Ніроє Заміні - Навад Урмія 1:1
15:45Elmo Adab - Сепідруд Рашт 0:2
15:45Дамаш - Мес Керман 0:0

ІСЛАНДІЯ: Вища ліга

19:45КА Акурейрі - Коупавогур 1:1

ІСЛАНДІЯ: Urvalsdeild Women

17:00ІБВ Вестманнаейяр W - Філкір W 2:0
17:00КР Рейк'явік W - Сельфосс W 0:2
17:15Кеплавік W - Копавогур/Вікінгур W 4:1
17:45Тор/Ка W - Стьярнан W 0:0
22:15Брейдаблік W - Валюр W 1:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

13:00Ейбар - Еспаньйол 1:2
15:00Алавес - Севілья 0:1
17:00Сельта Віго - Гранада 0:2
19:30Вальядолід - Осасуна 1:1
22:00Бетіс - Хетафе 1:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

13:00Альбасете - Тенеріфе 0:4
17:00Реал Ов'єдо - Ельче 0:2
19:00Сарагоса - Естремадура 3:1
21:00Луго - Фуенлабрада 2:0
22:00Спортінг Х. - Депортіво 1:1

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 1

12:30Хетафе B - Пенья Депортіна 0:1
13:00Атлетіко B - Лас-Пальмас B 4:0
13:00Балеарес - Сан-Себастьян Реєс 3:2
13:00Ейвісса - Понтеведра 2:1
13:00Мелілья - Лос Росас 0:0
13:00Реал Ов'єдо B - Райо Махадаонда 2:2
13:00Сельта Віго B - Маріно де Луанко 0:2
13:00Спортінг Х. B - Корухо 0:1
18:00Ферроль - Інтернасьйональ Мадрид 1:1

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 2

13:00Уніоністас де Саламанка - Аро Депортіво 2:1
18:00Burgos CF - Калаорра 0:1
19:00Р. Уньйон - Туделано 1:2
19:00УД Логроньєс - Леонеса 3:2

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3

13:00Ебро - Хімнастік 0:2
13:00ФК Андорра - Ехеа 3:0
19:00Льєйда - Еспаньйол B 2:1
19:30ПеренесеноОріуела - Леванте B -:-
20:00Кастельйон - Олот 1:0
20:30Еркулес - Сабадель 0:2
21:00Корнелья - Бадалона 1:0

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 4

12:00Гранада B - Вільярробледо 2:1
12:00Севілья B - Кадіс B 0:1
12:30Марбелья - Меріда 3:2
19:00Мурсія - Сан-Фернандо 1:2
19:00Санлукеньйо - Картахена 0:1
19:30Єклано - Кордоба 2:2
20:00Бадахос - Альхесірас 2:1
20:00Ліненсе - Дон Беніто 1:0
20:00Рекреатіво Уельва - УКАМ Мурсія 1:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 1

13:00Dep. Fabril - Алондрас 4:1
13:00Сільва СД - Пайосако 1:1
19:00UD Ourense - КД Чоко 0:1
19:00Барко - Сомосас 3:0
19:00Бергантіньйос - Компостела 1:0
19:00Польворін - Оуренсе 0:1
19:00Понтес - СК Ароса 3:4
19:00Расінг Клуб Вільяльбес - Arzua 4:0
20:00Estradense - Pontellas 0:0
20:00Рапідо де Боусас - Арентейро 3:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 2

13:00Ковадонга - КД Колунга 6:0
13:00Лененсе - Льянера 1:1
18:00Саудаль Депортіво - Хіхон Індустріаль 5:0
18:00Туілья - Реал Авілес 1:0
18:30Ель Сан-Мартін - Л'ентрегу 2:0
18:30Уньйон Клуб Сеарес - Москонія 0:0
18:45Кондаль - Льянес 0:0
19:00Басіко Уррака - Vallobin 0:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 3

12:45Сіете Вільяс - Соларес 0:0
18:00Селая - Текстіль Ескудо 2:1
18:00Тропесон - Райо Кантабрія 2:3
18:30Гуарнісо - ФК Рібамонтан аль Мар 5:1
19:00Віменор - Кайон 1:1
19:30Бесана - CD Barquereno 2:1

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 4

12:15Сантучу - Басконія 1:0
12:30Аріснабарра - Дуранго 3:1

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

13:00CE Manresa - Санфелюенк 2:0
13:00Побла Мафумет - Вільяфранка 1:0
13:00Сан-Крістобаль КП - Орта 2:2
18:30Паралада - Кастельдафелс 1:1
19:00Баньолес - Фігерас 1:0
19:00КЕ Еуропа - Вілассар де Мар 2:2
20:00Л'Успіталет - УЕ Сантс 3:0
20:00Террасса - Гранольєрс 1:0
20:30Сант-Андреу - Серданьола 1:1

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

13:00Вільярреал C - Хове 4:0
13:00Патерна - Ельче Ілісітано B 0:1
18:00ПеренесеноНовелда - Альсіра -:-
18:00ПеренесеноОлімпік Хатіва - Кревільєнте -:-
18:30Atzeneta - Алькояно 0:1
19:00Рода - Беніганім 2:1

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 7

12:30АД Торрехон - Тріваль Вальдерас 0:1
12:30Алькоркон B - Карабанчель 1:2
12:30Вільяверде Сан-Андрес - РСД Алькала 0:0
12:30Ель Аламо - Райо Вальєкано B 3:2
12:30Мораталас - Посуело-де-Аларкон 1:1
12:30Парла - Уньйон Адарве 0:3
12:30Сан-Фернандо - Санта-Ана 6:1
13:00Атлетіко Пінто - Леганес B 1:2
19:00Flat Earth - Мостолес 0:0
19:00Навалькарнеро - Алькобендас 2:1

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 8

18:00Бупольса - Хімнастіка Сеговіана 0:2
18:00Крісто Атлетіко - Атлетіко Тордесільяс 2:2
18:00Нумансія B - Атлетіко Асторга 2:0
18:30Мірандес B - Леонеса B 2:4
19:00Ла Банеса - Саламанка B 0:5
19:00Ла Гранха - Бургос Промесас 0:1
19:00Санта-Марта Тормес - Альмасан 0:2
19:30Самора - Бесерріль 1:0

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 9

13:00Алаурін - Atletico de Porcuna 1:1
13:00Велес - Антекера 1:4
13:00Малага B - Ехідо 3:3
13:00Манча - CP Almeria 1:1
13:00Уетор-Вера - Хаен 0:2
19:30Уетор-Тахар - Торредонхімено 0:0
20:00Ель Пало - Лоха 4:2
20:00КД Торреперохіль - Марасена 1:0
20:00Мотріль - Лінарес 1:2

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 10

12:30КД Херена - ФК Корія 1:1
13:00Rota - ФК Аркос 2:1
19:00Есіха - Антоньяно 0:3
19:00Пособланко - Херес Депортіво 1:3
19:30Лебріхана - Кордоба B 2:1
20:00КД Херес - Бетіс B 1:3
20:00Лос Барріос - Коніль 1:0
20:00Пуенте-Хеніль - Сьюдад де Лусена 0:2

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 11

13:00Мальорка B - Бініссалем 0:0
13:30Форментера - Констансія 2:0
17:30Алькудія - Ibiza Islas Pitiusas 1:2

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

14:00Atl. Paso - Уньйон В'єра 3:1
14:00Вілья Санта-Бріхіда - Gran Tarajal 2:4
14:00Ла Куадра - Лансароте 2:3
14:00Сан-Фернандо - Менсахеро 2:0

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 13

11:00ПеренесеноРеал Мурсія B - Масаррон -:-
13:00ПеренесеноКартахена B - Ла Хоя Лорка -:-
13:15ПеренесеноЕДМФ Чурра - Уеркаль-Овера -:-
18:30ПеренесеноМар Менор - УКАМ Мурсія B -:-
19:00ПеренесеноЕ.Г. Ель Пальмар - Olimpico de Totana -:-
19:30ПеренесеноДепортіво Мінера - УД Лос Гаррес -:-
19:30ПеренесеноПлюс Ультра - Мінерва -:-
20:00ПеренесеноПульпілено - Лорка Депортіва -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 14

13:00Олівенса - Естремадура УД B 2:2
13:00Фуенте де Кантос - УП Пласенсія 0:0
13:30Трухільйо - Морало 2:2
19:30Llerenense - Касереньйо 1:2
19:30Діокесано - Міахадас 1:0
20:00Асеучаль - Каламонте 3:1
20:00Вільяновенсе - Асуага 2:0
20:00Херес - Вальвердено 1:0
21:00Монтіхо - Вальдівія 2:0

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 15

17:30Pena Azagresa - Лурдес 0:0
17:30Кортес - КД Бастан 4:0
18:30КД Корельяно - Сірбонеро 1:2
19:00Мурчанте - Субіса 0:0
20:30Ардой - Памплона 0:2

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 16

13:00Вареа - СД Логроньєс 1:4
13:00Калаорра B - Берсео 3:0
13:00Логроньєс Промесас - Віанес 4:0
18:30Касаларрейна - Прадехон 3:0
18:30КДФК Сальсада - Рівер Ебро 0:1
19:00Альфаро - Ангіано 1:2
19:00Арнедо - Вільєгас 7:1
19:00ККД Альберіте - Нахара 2:4
19:00Ойонеса - Comillas 2:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 17

18:00Атлетіко Монсон - Calamocha 2:3
18:00Бінефар - Альмудевар 3:0
18:00Борха - Ільюека 1:1
18:00Бреа - Фрага 1:3
19:00Бельчіте 97 - Барбастро 1:0
19:00Робрес - Villanueva CF 1:2
19:00Саріньєна - Тамаріте 2:0
19:00Теруель - Вальдефьєрро 2:0
19:00Утебо - San Juan Zaragoza 4:1

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 18

13:00Конкенсе - Альмагро 3:1
18:30Торріхос - La Solana 3:0
19:00Ла Рода - Толедо 1:1
20:00Сьюдад Реал - Кінтанар 0:1

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

13:00Атлетік Більбао W - Мадрид КФФ W 3:0
13:00Райо Вальєкано W - Барселона W 1:1
14:00Атлетіко Мадрид W - Севілья W 3:0
14:00Еспаньйол W - Валенсія W 0:3
19:30Реал Сосьєдад W - Леванте W 0:0

ІТАЛІЯ: Серія А

13:30Дженоа - Аталанта 1:2
16:00Брешія - Болонья 3:4
16:00Парма - Кальярі 1:3
16:00СПАЛ - Лаціо 2:1
19:00Рома - Сассуоло 4:2
21:45Верона - Мілан 0:1

ІТАЛІЯ: Серія B

16:00Козенца - Пескара 1:2
16:00Кротоне - Емполі 0:0
22:00Піза - Кремонезе 4:1

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група А

16:00Альбінолеффе - П'янезе 0:0
16:00Каррарезе - Пістоєзе 2:1
16:00Леччо - Сієна 0:2
16:00Ольбія - Алессандрія 0:3
16:00Понтедера - Новара 0:0
18:30Гоццано - Джана Ермініо 1:1
18:30Перголеттезе - Ареццо 1:1
18:30Ренате - Комо 2:1
18:30Ювентус U23 - Про Патрія 2:2

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група В

16:00Зюдтіроль - Реджо Аудаче 0:3
16:00Імолезе - Модена 0:1
16:00П'яченца - Фермана 0:1
16:00Самбенедеттезе - АрціньяноК'ямпо 2:1
18:30Віченца Віртус - Ріміні 2:0
18:30Падова - Карпі 0:0
18:30Равенна - Вис Пезаро 2:1
18:30Фералпісало - Віртус Верона 2:1
18:30Чезена - Трієстіна 3:2

ІТАЛІЯ: Лега Про - Група С

16:00Катанія - Вітербезе 1:0
16:00Паганезе - Віртус Франкавілла 2:2
16:00Терамо - Кавезе 2:0
16:00Тернана - Монополі 0:2
18:30Бішельє - Потенца 0:3
18:30Вібонезе - Ренде 3:0
18:30Катандзаро - Сікула Леонціо 3:1
18:30Пічерно - Авелліно 2:3

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

16:00Боргозезія - К'єрі 1:1
16:00Вадо - Казале 2:2
16:00Вербанія - Прато 1:5
16:00Кароннезе - Савона 2:1
16:00Лаваньєзе - Санремезе 1:1
16:00Луккезе - Реал Форте Кверчета 1:2
16:00Серавецца Поцці - Фоссано 1:0
16:00Феццанезе - Лігорна 3:1
17:00Бра - Гівіццано Борго 1:2

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

16:00NibionnOggiono - Villa Alme 1:1
16:00Арконатезе - Сондріо 1:2
16:00Больцано - Про Сесто 1:2
16:00Брусапорто - Понтісола 1:0
16:00Віртус Бергамо - Сканцорошіате 0:0
16:00Леньяно - Інверуно 1:1
16:00Трітіум - Караваджо 2:4
16:00УСД Дро - Сереньо 0:1
16:00Фольгоре Каратезе - Левіко Терме 4:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

16:00San Luigi - Клодьєнсе 1:6
16:00Віллафранка - Chions 2:0
16:00Дельта Ровіго - Беллуно 2:1
16:00Есте - Камподарсего 1:3
16:00Комітел Вігазіо - Caldiero Terme 2:0
16:00К'ярлінс Мудзане - Амброзіана 2:1
16:00Местре - Леньяно Салюс 2:3
16:00Монтебеллуна - Cartigliano 1:1
16:00Тамаї - Luparense 3:3
16:00Фельтре - Адрієзе 1:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

16:00Savignanese - Альфонсіне 0:0
16:00Корреджезе - Брену 3:1
16:00Мантова - Лентіджоне 4:2
16:00Меццолара - Вігор Карпането 2:1
16:00Прогрессо - Чіліверге Маццано 1:3
16:00Сассо Марконі - Franciacorta 1:1
16:00Фанфулла - Форлі 2:1
16:00Фйоренцуола - Саммаурезе 2:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

16:00Cannara - Фламінія 0:0
16:00Альбалонга - Помеція 2:1
16:00Бастія - Монтеваркі Кальчо 0:1
16:00Монтерозі ФК - Grassina 0:1
16:00Понсакко - Фоліньйо 0:0
16:00Санджованнезе - Альянезе Кальчо 2:1
16:00Скандіччі - Фоллоніка Гаворрано 3:1
16:00Трестіна - Сан-Донато Таварнелле 2:2
16:00Туттокуойо - Гроссето 1:2

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

16:00Porto Sant'Elpidio - Кальчо К'єті 1:3
16:00Авеццано - Вастоджирарді 1:1
16:00Аньонезе - Каттоліка 1:1
16:00АСД Пінето Кальчо - Санджустезе 2:1
16:00Вастезе - Fiuggi 3:0
16:00Мателіка - Джуліанова 1:1
16:00Реканатезе - Montegiorgio 2:1
16:00СН Нотареско - Єзіна 1:0
16:00УС Толентіно - Кампобассо 1:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

16:00Citta di Anagni - Портічі 1906 3:1
16:00Апрілія - Vis Artena 3:0
16:00Будоні - Трастевере Кальчо 1:3
16:00Ладісполі - Турріс 2:3
16:00Латте Дольче - Nuova Florida 3:0
16:00Нуова Кассіно - Латіна 3:2
16:00Остія Маре - Арцакена 0:1
16:00Тор Сапіенца - Муравера 2:5
17:00Ланусей Кальчо - Торрес 1:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

16:00Агрополі - Альтамура 0:2
16:00Аудаче Черіньйола - Val D'agri 2:1
16:00Гладіатор - Андрія 1:1
16:00Гравіна - Сорренто 1:0
16:00Казарано - Бріндізі 4:0
16:00Ночеріна - Фоджа 0:2
16:00Франкавілла - Гельбісон Чіленто 0:2
17:00Таранто - АКД Нардо 4:0
17:00Чітта ді Фазано - Bitonto 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

16:00San Tommaso - Мессіна 2:0
16:00Кастровілларі - АС Ачіреале 0:1
16:00Ліката - Biancavilla 3:0
16:00Марсала - Кальчо Джульяно 1:0
16:00Мессіна - Corigliano 1:2
16:00Рагуза - Савоя 2:2
16:00Роччелла - Palermo 0:2
16:00Тройна - Пальмезе 2:0
16:00Чіттановезе - СС Нола 1925 0:0

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Сассуоло U19 - Лаціо U19 2:3
18:00Фіорентина U19 - Болонья U19 6:3

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Рома W - Мілан W 0:3
16:00Florentia W - Фіорентина W 2:4

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

15:00Ертіс Павлодар - Тараз 1:0
15:00Ордабаси - Кайсар Кизилорда 0:2
15:00Тобол - Окжетпес 1:0
16:00Актобе - Атирау 3:2
16:00Кайрат Алмати - Жетису Талдикорган 4:1
16:00ФК Астана - Шахтар Караганда 2:1

КАМБОДЖА: C-League

11:30Ейжа Юро Ютд - Бенг Кет 2:2
11:30Кірівонг Сок Сен Чей - Пномпень Краун 3:2
14:00НагаВорлд - Kompong Cham 3:0
14:00Свай Рієнг - Sports Academy 7:0

КАНАДА: Canadian Premier League - Осінній сезон

20:00Forge - HFX Wanderers 2:2
22:30York 9 - Valour 2:4

КАНАДА: КСЛ

01:30Гемілтон Сіті - Воркута 1:3
02:00Ватерлоо - Реал Місісога 4:0
03:30Брентфорд - Скарборо Блюз 1:6
00:00Юкрейн Юнайтед - Kingsman 5:1

КАНАДА: U Sports

05:00UBC - Летбридж 2:0
05:15Трініті Вестерн - Калгарі 1:0
05:30Томпсон Ріверз - Мак'юен 1:1
05:30ЮБК Окенеген - Альберта 1:0
20:00UQTR - Монреаль 0:1
20:00Лаваль - UQAM 1:1
21:15UNB - UPEI 3:0
21:15Акадія - Сент-Меріс 1:3
21:15Далхаузі - StFX 0:1
21:15Карлтон - Лорентіан 4:1
21:15Маунт Еллісон - Кейп-Бретон 0:5
21:15Монктон - Меморіал 2:2
21:15Торонто - Ніпіссінг 3:2
22:00Алгома - Ватерлоо 0:0
22:00Лор'є - Віндзор 1:1
22:15Вестерн - Гвелф 1:0
22:15Квінс - Трент 1:0
22:15Конкордія - Макгілл 2:2
22:15Раєрсон - UOIT 3:3
23:00UFV - Маунт Роял 1:0
00:00Вікторія - Саскачеван 2:2

КАТАР: QSL

19:05Аль-Духаїль - Аль-Райян 1:1

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Кенія КБ - Kisumu All-Stars 0:0
15:00Леопардс - Каріобангі Шаркс 0:0

КИРГИЗСТАН: Премьер лига

13:00Дордой Бішкек - Алай Ош 0:0
13:00Кара Балта - Академія футболу -:-

КИТАЙ: Суперліга

12:30Шанхай Шеньхуа - Тяньцзинь Теда 0:3
14:35Ухань Чжоер - Дайлянь Їфан ФК 1:0

КИТАЙ: Перша ліга

14:30Гуандон Тайгерс - Шааньсі Чаньгань 0:1

КИТАЙ: Друга ліга

10:00Guangxi Baoyun - Куньшань 1:0
10:00Shanxi Xindu - Дзянсу Яньчен 0:1
10:00Shenzhen Pengcheng - Hangzhou Wuyue 2:1
10:00Sichuan Jiuniu - Fujian Tianxin 4:1
10:00Taizhou Yuanda - Yanbian Beiguo 6:0
10:00Баодін Інглі Їтон - Zibo Cuju 0:1
10:00Баотоу Наньцзяо - Xian Daxing Chongde 3:2
10:00Дзілінь Байдзя - Qingdao Red Lions 2:0
10:00Нінся - Бейцзин Технолоджі 2:1
10:00Сучжоу Донву - Nanjing Shaye 0:0
10:00Хубей Чуфен Хелі - Ченду Кянбао 0:0
10:00Хунань Сянтао - Yunnan Kunlu 0:0
10:00Цзянсі Ляньшен - Lhasa Chengtou 1:0
10:00Ціндао Чжунен - Далянь Чанджой 0:1
10:00Чжецзян Їтен - Wuhan Three Towns 1:4
10:00Шеньян Урбан - Хебей Еліт 1:0

КІПР: Перший дивізіон

18:00АЕК Ларнака - Омонія 2:2
18:00Докса - Ахнас 1:1
19:00Паралімні - Анортосіс 1:2

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Клаусура

23:15У. Магдалена - Депортес Толіма 1:2
01:00Онсе Кальдас - Санта-Фе 0:1
01:30Ла Екідад - Патріотас 1:0
03:45Атл. Насьйональ - Кукута 2:3
23:30Ягуарес де Кордоба - Америка де Калі 2:2

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Клаусура

23:00Валледупар - Барранкілья 1:0
23:00Леонес - Кортулуа 1:0
23:00Орсомарсо - Форталеза 2:0
22:00Тігрес - Кіндіо 0:2
23:30Бока Хуніорс К. - Чіко 2:2
23:30Реал Сан-Андрес - Льянерос 0:1

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла (Жінки) - Плей-оф

18:00Інд. Медельїн W - Уїла W 5:0

КОСОВО: Суперліга

17:00Ферізай - Вуштррія 0:1
17:00Фламуртарі - Дукаг'їні 2:0

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

05:00Сапрісса - У.К.Р. 4:0

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30ПеренесеноТанда - Спортінг Ганьйоа -:-
21:00ПеренесеноRacing d'Abidjan - Буаке -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

18:25Ярмук - Аль-Шабаб 1:2
20:35Аль-Кадісія - Аль-Тадамон 3:0

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:00РФС - Спартакс 6:0

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

14:00Кік4Лайф - Ліфакое 2:1
16:00Lifofane - Лінаре 0:1
16:00Lijabatho - Ліхопо 2:2
16:00Дефенс Форс - ЛМПС 0:0
16:00ЛКС - Лайолі 1:0

ЛИТВА: I Ліга

15:00Мінія - Дайнава Алітус 2:1

ЛІВАН: Суперкубок

16:00Аль-Ахед - Аль-Ансар 2:1

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Еттельбрюк - УНА Штрассен 3:2
17:00Женесс Еш - Фола 0:3
17:00Мюленбах - Діфферданж 0:2
17:00Расінг Люксембург - Вікторія Роспорт 2:2
17:00Уньйон Тітус Петанж - Мондорф 3:2

МАЛАВІ: Суперліга

15:30TN Stars - Мастерс Сек'юріті 1:1
15:30Блю Іглз - Майті Тайгерс 1:0
15:30Двангва Юнайтед - Сілвер 1:0
15:30Мояле Барракс - Чітіпа Юнайтед 0:0

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

19:00Гуджа - Санта Лучія 1:1
21:00Валлетта - Флоріана 1:1

МАЛЬТА: Дивізіон 1

19:00Свікі - Наксар Лайонс 2:2
21:15Вітторіоса - Кренді 1:2

МАЛЬТА: Кубок Мальти

19:00Арб - Шевкіджа 0:2
19:00Мсіда Сент-Джозеф - Аттард 1:2
21:00Шаара - Айнсілем 3:1

МАРОККО: Ботола Про

19:00Юссуфія Беррешид - Khemis Zemamra 1:2
22:00Рапід Уед-Зем - Мулудія Ужда 0:0

МАРОККО: Botola 2

18:00ТАС Касабланка - Іттіхад Хеміссет 2:3
18:00Шабаб Бенгерір - РАК Касабланка 2:1
18:00Шабаб Мохамеддія - Кавкаб Марракеш 1:1

МЕКСИКА: Liga MX - Апертура

01:00Монтеррей - Некакса 0:2
03:00Клуб Леон - Хуарес 3:1
03:00Чівас Гвадалахара - Атлас 1:0
05:06Клуб Америка - УНАМ Пумас 1:1
20:00Толука - Монаркас 0:2

МЕКСИКА: Ascenso MX - Апертура

01:00Алебріхес де Оахака - Сакатепек 2:1
03:00Кафеталерос Чіапас - Лорос 1:1
05:00Сімарронес де Сонора - Венадос 2:1
20:00Леонес Негрос - Селая 2:0

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

00:00Альбінегрос Орісаба - Крус Асуль Ідальго 1:1
00:00УА Чіхуахуа - Тепатітлан де Морелос 0:1
01:00Канамі - Canoneros Marina 2:2
01:00Коррекамінос 2 - Atl. Bahia 1:1
01:00Яльмакан - Атлетіко Сан-Луїс 2 4:1
01:15Інтер Плая-дель-Кармен - Тласкала 0:2
01:30Гавіланес Матаморос - Салтільйо 2:0
03:00Ірапуато - УНАМ Пумас 2 3:2
03:00Кафесса - Кафеталерос Чіапас 2 3:2
04:00Ребосерос де Ла П'єдад - Піонерос 3:1
20:00Сімарронес де Сонора 2 - Мінерос де Фреснільйо 0:0

МЕКСИКА: Liga Premier Serie B

00:00Сітакуаро - Куаутла 1:0
00:00Чімальуакан - Сьєрвос 2:1
05:10Ла-Пас - Уруапан 2:3

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

03:00УАНЛ Тігрес W - Атлетіко Сан-Луїс W 4:0
20:00Пуебла W - Монаркас Морелія W 1:3

МОЗАМБІК: Мокамбола

16:00Baia de Pemba - Чібуту 3:1
16:00Інкоматі Ксінаване - ЕНХ Віланкуло 1:0
16:00Текстафрика Шімою - Деспортіву Мапуту 0:0
16:00Ферровіаріо Накала - Кошта ду Сол 1:3
16:00Ферровіаріу Нампула - Текстіл ду Пунге 1:0

МОЛДОВА: Національний дивізіон

16:00Сфинтул - Динамо-Авто 1:0
19:00Мілсамі - Сперанта Ніспорень 0:0

М’ЯНМА: Національна ліга

12:00Аєяваді - Sagaing 6:0
12:00Саутерн М'янмар ФК - Dagon 0:0
12:00Шан Юнайтед - Рахін Юнайтед 4:1
12:00Яданарбон - Chinland 6:2
12:00Янгон Юнайтед - Магве 6:1
12:30Звекапін Юнайтед - Хантавадді Юнайтед 2:0

НІГЕРІЯ: NNL - Етап переможців

18:00Akwa Starlets - Adamawa 2:0

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

13:15Зволле - Валвейк 6:2
15:30Феєнорд - Ден Гааг 3:2
15:30Хераклес - Віллем ІІ 4:1
17:45Сіттард - Твенте 2:3

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30Йонг Спарта Роттердам - ТЕК 3:1

НІДЕРЛАНДИ: Derde Divisie

15:00DEM - ХСК 21 4:1
15:00Хогланд - Донген 1:1
15:30ЕВВ - ХФ & КФ Квік 2:1
15:30Йонг Ден Гааг - АДО 20 Хемскерк 2:0
15:30Лінден - Груне Стер 0:0
15:30Осс - Вестландія 5:0
15:30УНА - УСВ Херкулес 2:2

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

15:30Твенте W - ПСВ W 2:3

НІКАРАГУА: Liga Primera - Апертура

00:00Халапа - Діріанген 0:0
01:00Ювентус Манагуа - Реал Мадріс 3:0
04:00Sabanas - Манагуа ФК 4:1
00:00Окоталь - Ферретті 1:2
00:00Чінандега - Естелі 1:4

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Гоффенгайм - Фрайбург 0:3
19:00Падерборн - Шальке 1:5

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Ауе - Оснабрюк 1:0
14:30Бохум - Дрезден 2:2
14:30Дармштадт - Нюрнберг 3:3

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

14:00Інгольштадт - Галлешер 2:3
15:00Брауншвейг - Ганза Росток 1:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

15:00Гольштайн Кіль II - Альтона 4:2
15:00Санкт-Паулі II - Люнебургер Ганза 0:1
16:00Ганновер СК - Дрохтерзен / Ассель 1:0
16:00Ольденбург - Айнтрахт Нордерштедт 3:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:30Альтглініке - Хемі Лейпциг 3:2
14:30Енергі Коттбус - Мойзельвіц 3:2
14:30Ліхтенберг - Бабельсберг 0:0
14:30Фюрстенвальде - Вікторія Берлін 2:2
14:30Хальберштадт - Бішофсвердер 2:1
16:00Ерфурт - БФК Динамо 2:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

16:00Шальке II - Фортуна Кельн 1:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Майнц II - Гіссен 1:3

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00Нюрнберг II - Гройтер Фюрт II 5:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

15:00Людвігсфельдер - Нойштреліц 3:0
15:00Штакен - Целендорф 1:2
15:00Штендаль - ШФК Герта 1:1
15:00Штраусберг - Pampow 1:6

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Бернбург - Інтер Лейпциг 0:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00Айхеде - Тодесфельде 1:1
16:00Фрізія Різум-Ліндгольм - Бордесхольм 1:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

11:45Палома - Тевтонія Оттензен 1:3
15:00Буххольц 08 - Ругенберген 1:2
16:00Зазель - Tornesch 5:0
16:30Вандсбекер Конкордія - Майєндорфер 2:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

15:30Hemelingen - Гестемюнде 1:3
16:30Леер - Швахгаузен 0:1
16:30СФЛ Бремергафен - Вердер Бремен III 4:1
16:30Уніон 60 Бремен - Брінкумер 2:4
16:30Хабенхаузер - Боргфельд 0:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Айнтрахт Нортхайм - Хеслінгер 1:2
16:00Hagen/Uthlede - ФТ Брауншвейг 1:3
16:00Армінія Ганновер - Берзенбрюк 0:2
16:00Егешторф-Лангредер - Айнтрахт Ц. 1:0
16:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Ольденбург 3:3
16:00Упхузен - Дельменхорст 0:3
16:00Шпелле-Фенгауз - Тюндерн 6:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

16:00Айнтрахт Райне - Гольцвікедер СК 2:4
16:00АСК 09 Дортмунд - Ален 0:2
16:00Вестфалія Рюнерн - Шермбек 2:0
16:00Віденбрюк - Хаммер 2:2
16:00Гютерсло - Ерндтебрюк 2:1
16:00Еннепеталь - Вестфалія Херне 1:2
16:00Каан-Марінборн - Зіген 1:3
16:00Пройссен Мюнстер 2 - Падерборн II 3:2
16:00Шпрокгефель - RSV Meinerzhagen 0:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

16:00Neuhof - Хадамар 0:2
16:00RW Walldorf - Штадталлендорф 1:2
16:00Еддерсгайм - Гессен Драйайх 2:0
16:45Гінсгайм - Кассель 3:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:00Ельферсберг II - Гассія Бінген 0:2
16:00Гонзенгайм - Діффлен 2:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

17:00Регенсбург II - Ландсберг 0:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

16:00Дюрен - Брайніг 4:1
16:00Хеннеф - Фортуна Кельн II 3:2
16:15Весселінг-Урфельд - Фрайальденхофен 1:4
16:15Фріздорф - Айлендорф 3:0
16:30Deutz - Зігбургер 0:1
16:30Пеш - ФК Вікторія 08 3:2
16:30Фіхтталь - Фрехен 0:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

16:00Niederwenigern - Германія Ратінген 1:5
16:00Баумберг - Union Nettetal 1:1
16:00Кроненбергер - Шварц-Вайс Ессен 3:1
16:00Меербуш - Бохольт 2:1
16:00ТуРУ Дюссельдорф - SC Velbert 2:1
16:00Шоннебек - Монгайм 2:2
16:00Штрелен - Край 4:0
16:15ТФД Фельберт - Клеве 0:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

15:00Гамбург U19 - Уніон Берлін U19 1:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

12:00Оффенбах U19 - Аугсбург U19 2:2

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

15:00Баварія Мюнхен W - Баєр Леверкузен W 1:2
15:00Вольфсбург W - Гоффенгайм W 3:0
15:00СГС Ессен W - Дуйсбург W 2:1
15:00Фрайбург W - Занд W 0:0
15:00Франкфурт W - Єна W 4:2

НІМЕЧЧИНА: 2. Bundesliga Women

12:00Вердер Бремен W - Інгольштадт W 2:0
12:00Вольфсбург 2 W - Саарбрюкен W 3:1
12:00Гоффенгайм 2 W - Гютерсло W 2:4
12:00Турбіне Потсдам 2 W - Баварія Мюнхен 2 W 2:3
15:00Армінія Білефельд W - Меппен W 1:5
15:00Клоппенбург W - Боруссія М. W 1:3
15:00Франкфурт 2 W - Андернах W 2:6

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: National League Women

02:30Саутерн Юнайтед W - Сентрал Футбол W 6:0
04:00Кентербері Юнайтед W - Кепітал Футбол W 6:0
05:00ВайБОП W - Окленд W 0:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Буде/Глімт - Стабек 3:3
19:00Вікінг - Одд 2:0
19:00Молде - Тромсе 3:0
19:00Стремсгодсет - Ранхейм 1:0
19:00Хаугесунн - Мйондален 0:0
21:00Крістіансунн - Бранн 1:0

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

16:00Єрв - Рауфосс 1:0
16:00КФУМ Осло - Шейд 2:1
16:00Нест-Сотра - Тромсдален 2:0
16:00Стреммен - Старт 0:0
19:00Саннес Ульф - Нотодден 1:0
19:00Согндал - Саннефйорд 1:1
19:00Хам-Кам - Улл/Кіса 2:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

16:00Браттвог - Стьєрдальс-Блінк 0:3
16:00Егерсундс - Левангер 1:3
16:00Халден - Сола 4:0
16:00Хедд - Брюне 2:1
18:00Мосс - Відар 2:1
19:00Арендал - Фредрікстад 2:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00М'єлнер - Алта 0:0
17:00Сотра - Фрам 0:2
17:30Елверум - Сенья 1:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

16:30Олесунн 2 - СК Роммен 2:2
17:00Сунндал - Нордстранд 2:4

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

14:00Люн - Норілд 4:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

14:00Мадла ІЛ - Порс Гренланн 4:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

14:00Стейнк'єр - Рауфосс 2 3:1
15:00Конгсвінгер 2 - Вердаль 2:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

16:30Г'єллеросен - Шервей 1:1
17:00Мелбо - Хенефосс 3:3

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

18:00Клепп W - ЛСК Квіннер W 1:1

ОМАН: Професійна ліга

16:30Аль-Рустак - Мірбат 3:0
16:30Оман ФК - Аль-Сувейк 1:0
18:45Сохар - Аль-Оруба 2:0
19:00Мускат - Сахам 1:3

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

02:00Тауро - УД Універсітаріо 1:2
02:00Чірікі - Арабе Унідо 1:0
00:00Мігеліто - Альянса 1:1

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00Лібертад Асунсьйон - Серро Портеньйо 2:1
01:30Соль де Америка - Гуарані 0:1
23:00Насьйональ Асунсьйон - Депортіво Капіата 3:0

ПАРАГВАЙ: Division Intermedia

17:00Індепендьєнте - 12 де Октубре 0:0
22:00Atyra - General Caballero JLM 4:1
22:00Гуайрена ФК - 2 де Майо 2:1
22:00Овестенсе - Рубіо Нью 1:3
22:00Спортіво Ітеньйо - Ресістенсія 3:3
22:00Спортіво Трініденсе - RI 3 Corrales 2:2
22:00Фульхенсіо Єгрос - 3 де Фебреро 1:2

ПЕРУ: Liga 1 - Клаусура

23:30Кахамарка - Альянса Ліма 1:1
01:45АД Кантолао - Сесар Вальєхо 1:0
04:00Універсітаріо - Бінасьйональ 2:0
21:30Карлос Маннуччі - Уніон Комерсіо 2:1
00:00Депортіво Мунісіпаль - Спортінг Кристал 0:1

ПЕРУ: Liga 2

23:00Скасовано Лос Кайманес - Спорт Вікторія -:-
23:30Депортіво Коопсоль - Грау 0:0
19:15Santos FC - Хуан Ауріч 0:2
21:00Альянса Атлетіко - Уараль 2:0
23:30Комерсіантес Унідос - С'єнсіано 2:1
23:30Санта-Роса - Спорт Лорето 0:1

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

16:00Блек Леопардс - Барока 0:2
16:00Блум Селтік - Стелленбош 2:1

ПІВДЕННА АФРИКА: GladAfrica Championship

16:00Аякс Кейптаун - Чахума 3:2
16:00Джомо Космос - Реал Кінгз 1:2
16:00ПеренесеноТС Гелаксі - Річардс Бей -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Малтічойс Діскі

11:00Голден Ерроуз U21 - Бідвест Вітс U21 1:7
11:00Мамелоді Сандаунз U21 - Чіппа Юнайтед U21 2:1
13:00Кайзер Чіфс U21 - Полокване Сіті U21 2:1

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

11:00Канвон - Чеджу Юнайтед 2:0
11:00Сеул - Інчхон 3:1
13:00Соннам - Сувон 0:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

11:00Пучхон ФК 1995 - Сувон Сіті 1:1
13:00Ансан Грінерс - Аньян 1:3
13:00ФК Гвангю - Асан Мугунгхва 3:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

16:30Беласіца - Кожуф Гевгелія 1:2
16:30Веллазерімі - Вардарі Форіно 3:2
16:30Дріта - Kadino Skopje 2:0
16:30Кіт Го Пехчево - Осогово 1:0
16:30КФ Гостівар - ФК Кораб 2:0
16:30Охрід - Пелістер 1:5
16:30Победа - Плачковіца 2:5
16:30Саса - Брегальніца Штіп 2:2
16:30Тіквеш - Pitu Guli 5:0
16:30ФК Скоп'є - Лабунішта 1:0

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Погонь Щецін - ЛКС Лодзь 1:0
18:30Гурнік Забже - Шльонск Вроцлав 0:0

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:45Легніца - Ол. Грудзьондз 2:2

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:05Прушкув - Ленчна 1:2
18:00Гриф Вейгерово - Ельблаг 1:4

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

15:00Кошалін - Яроцин 1:0
16:00Стенжиця - Срода 1:1
17:00Б. Гдиня - Гвардія Кошалін 0:2
17:00Світ Сковлін - Котвіца Колобжег 3:1
18:00Гурнік Конін - Каліш 0:1

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

17:00Бєльсько-Бяла - Блискавіца Гац 1:0

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

14:00Корона Кєльце 2 - Гутнік Краків 5:1
17:00Вулька Пелкіньска - Авіа Свіднік 0:1
17:00Сандомир - Люблін 0:2
17:00Сокул Сенява - Гетьман Замосць 2:1

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Гварек Забже U18 - УКС СМС Лодзь U18 0:0
13:00Ягеллонія U18 - Корона Кєльце U18 2:1

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

12:00Олімпія Щецін W - Медик Конін W 0:5
13:00Мітех Живєц W - Бидгощ W 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

23:30Гімарайнш - Авеш 5:1
18:00Марітіму - Белененсеш 1:3
18:00Ріу Аве - Тондела 2:4
18:00Санта-Клара - Морейренсе 2:0
20:00Портімоненсе - Порту 2:3
22:00Боавішта - Спортінг 1:1

ПОРТУГАЛІЯ: LigaPro

13:15Академіка - Насьонал 1:2
18:00Спортінг К. - Лейшоеш 2:3
20:15Каса Піа - Олівейренсе 1:3
20:15Пенафієл - Мафра 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00Berco - Марія де Фонте 1:1
17:00Sintra - Амора 1:1
17:00АД Олівейренсе - Марітіму B 0:0
17:00АД Фафе - Візела 0:2
17:00Алверка - Фабріл ду Баррейру 7:1
17:00Алжуштреленсе - Піньялновенсе 2:2
17:00Анадія - Віторія Сернаше 1:1
17:00Армасененсеш - Сінтренсе 1:3
17:00Ароука - Фелгейраш 2:1
17:00Бейра Мар - Сертаненсе 1:1
17:00Браганса - Мереліненше 2:2
17:00Віла Реал - Коїмброеш 1:1
17:00Гондомар - Трофенсе 1:0
17:00Есперансе де Лагуш - Лоуреш 1:2
17:00Маріньєнсе - Спортінг Ідеал 1:2
17:00Монтіжу - Дезембру 0:3
17:00Одеміренсе - Лузітану ГК 1:0
17:00Олівейра-ду-Ошпітал - Кондейша 2:2
17:00Педраш Рубраш - Амаранте 3:2
17:00Реал СК - Орієнтал 1:1
17:00Санжуаненсе - Канелас 2010 1:0
17:00Сервейра - Монталегре 0:3
17:00Фатіма - СК Праєнсе 0:3
17:00Фігейренсе - СК Ешпінью 1:1
17:00Шавіш B - Педраш Сальгадаш 2:2
17:45Каштру-Дайре - Лузітано ФКВ 0:4
18:00Агуеда - Лейрія 1:0
18:00Камара де Лобуш - Сан-Мартінью 0:2
18:00Олейруш - Торреенсе 0:0
18:00У. Мадейра - Мірандела 1:0
19:00Fontinhas - Каштелу-Бранку 1:2
19:00Калдаш - Сантарем 2:0
19:45Паредіш - Лузітанія 0:0
21:45Леса - Валадареш Гая 1:0

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

13:30Веленсе - Алкошетенсе 0:5

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women

17:00Оурієнсе W - Марітіму W 1:2
18:00Бенфіка W - Албергарія/Дуріт W 3:0
18:00Бенфіка W - А-душ-Франкуш W 24:0
18:00Ешторіл W - Оваренсе W 2:1
18:00Кадіма W - Валадареш Гая W 0:3

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Оренбург - Рубін Казань 2:1
16:30ФК Тамбов - ЦСКА Москва 0:2
19:00Краснодар - Крилья Совєтов Самара 4:2

РОСІЯ: ФНЛ

17:30Армавір - Чертаново М. 1:1

РОСІЯ: ПФЛ - Центр

16:00Хімки 2 - Красногорськ 1:5

РОСІЯ: ПФЛ - Урал-Надволжя

13:00Уфа 2 - Камаз 1:3
14:00Носта - Akron Togliatti 0:1
15:00Lada Dimitrovgrad - Зеніт Іжевськ 1:0
15:00Звєзда Перм - Ульяновськ 2:1
16:00Лада Тольятті - Тюмень 1:1

РОСІЯ: ПФЛ - Захід

14:00Велес Москва - Ленінградець 1:1
18:00Владимир - Локомотив-Казанка 2:1

РОСІЯ: Молодіжна ліга

11:00Краснодар U19 - Крилья Совєтов Самара U19 1:3
14:00Динамо Москва U19 - Уфа U19 6:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

18:00Політехніка Ясси - ФК Германнштадт 0:0
21:00Унів. Крайова - Стяуа Б. 0:1

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:30УТА Арад - Міовень 1:1
15:30АКС Арджеш - Рапід Бухарест 0:2

РУМУНІЯ: Superliga Women

11:00КСС Тирговіште W - Фортуна Бечикереку-Мік W 0:7
11:00ПеренесеноУніверсітатя Александрія W - СН Констанца W -:-
11:00Фейр-плей Бухарест W - Пірош Сек'юріті W 1:2

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура

00:3011 Депортіво - Чалатенанго 0:3
00:30El Vencedor - Санта-Текла 1:1
03:30Сонсонате - Агіла 2:0
04:15ПеренесеноМетапан - Мунісіпаль Ліменьйо -:-
00:30Індепендьєнте - ФК Альянса 1:1
00:30ФАС - Хокоро 1:2

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:50Аль-Хазем - Аль-Еттіфак 0:6
20:10Аль-Фейсалі - Аль-Фатех 3:2

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:00Чаттануга (Usa) - Напа Веллі 1839 (Usa) 3:0
17:30Яніна (Gre) - Керкіра (Gre) 2:0
23:00Прізонс ХІ Габороне (Bot) - Матура Ріюнайтед (Tri) 4:3

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

17:00Йорданія U19 - Узбекистан U19 0:2

СЕРБІЯ: Суперліга

20:00Бачка-Топола - Мачва Шабац 0:0
20:00Младост Лучани - Спартак Суботіца 2:0

СЕРБІЯ: Перша ліга

17:30Графічар Белград - Раднічки Пірот 3:1
17:30Нови Пазар - Земун 2:1
20:00Колубара - Дин. Вранє 0:1

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Альбірекс Ніїгата - Янг Лайонс 4:1
12:30Гейланг - Хуганг 4:4

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

19:00Слован Братислава - Спартак Трнава 2:0

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

11:30Жиліна B - Пухов 1:2
11:30Петржалка - Попрад 1:3
11:30Шаморин - Ружомберок B 0:1

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

11:30Шаля - Нітра B 2:2
17:00Marcelova - Вельке Лудінце 3:0
17:00Галанта - Спартак Трнава B 2:0
17:00Злате Моравце B - Поважська Бистриця 0:3
17:00Кристал - Габчиково 1:3

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

16:30Б. Нова Вес - Липани 1:3
16:30Велке Ревіштя - Попрад B 0:4
16:30Гіралтовце - Младост Калша 0:3
16:30Плавніца - Вранов 0:2
16:30Свіднік - Кромпахи 2:1
16:30Снина - Гуменне 1:1
16:30Стропков - Шарішске Міхаляни 1:3

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

11:30Єднота Банова - Rakytovce 3:0
16:30Калиново - Зволен 1:2
16:30Красно - Жарновіца 1:1
16:30Ліпт. Штявніца - Ковачова 1:0
16:30Наместово - Рімавска Собота 2:1

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

17:30Бернолаково - Ровінка 2:3
17:30Дунайска Лужня - Сенец 5:1
17:30Калинково - Томашов 1:1
17:30Малацки - Слован І. 1:0
17:30Рогожник - Інтер Б. 2:1
17:30Русовце - Девінска Нова Вес 2:2

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

15:00Триглав - Домжале 2:3
17:15Олімпія Любляна - Цельє 2:2
19:00Мура - Табор Сежана 1:0

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

17:00Кршко - Нафта 3:0
17:00Радомлє - Копер 0:2

СЛОВЕНІЯ: 1. SZNL Women

12:00Копер W - Церклє W 5:3
12:00Помур'є W - Крім W 3:0
12:00Примор'є W - Радомлє W 0:6
17:00Олімпія Л. W - Марібор Табор W 7:0

США: USL Championship

00:00Своуп Парк - Північна Кароліна 1:0
02:00Hartford Athletic - Луїсвілл Сіті 0:1
02:00Інді Елевен - Бетлеем 2:1
02:00Піттсбург - Чарльстон 1:0
02:30Тампа-Бей - Атланта Юнайтед 2 1:1
03:30Сан-Антоніо - Оклахома-Сіті Енерджі 3:1
04:30Нью-Мексико - Колорадо Спрінгс 3:1
05:00OK Блюз - Ель-Пасо 2:0
05:30Лас-Вегас Лайтс - Фресно 3:1
05:30ЗупиненоФінікс Райзінг - Лос-Анджелес Гелаксі 2 4:1
00:00Сакраменто Репаблік - Ріо-Гранде 2:1

США: USL League One

02:00Lansing - Чаттануга 4:3
02:00Річмонд Кікерс - Forward Madison 0:1
03:00Тормента - Норт Тексас 1:2

США: МЛС

02:00Атланта Юнайтед - Коламбус Крю 1:3
02:30Монреаль Імпакт - Цинцинатті 0:1
02:30Орландо Сіті - Нью-Інгленд Революшн 3:3
02:30Філадельфія Юніон - ФК Лос-Анджелес 1:1
05:00Ванкувер Вайткепс - Х'юстон Динамо 2:1
22:30Портленд Тімберс - Ді Сі Юнайтед 0:1
00:00ФК Торонто - Колорадо Репідс 3:2
00:30Міннесота - Реал Солт Лейк 3:1

США: NWSL (Жінки)

02:00Нью-Йорк Флеш W - Орландо Прайд W 6:1
02:30Вашингтон Спіріт W - Сіетл Рейн W 2:2
00:00Скай Блю W - Чикаго W 0:3

ТАЇЛАНД: Thai League 1

14:00ПТТ Районг - Супханбурі 2:0
14:00Чанграй Юнайтед - ФК Трат 3:1
15:00Прачуап - ФК Чіангмай 2:0
15:00Чайнат - Сукхотай 1:0

ТАЙВАНЬ: Premier League

11:00Мін Чуань Юніверсіті - НТУПЕС 2:3
11:00Тайнань Сіті - Taichung 2:1
14:00Тайбей Танун - Hang Yuen 3:2
14:00Тайпауер - Taicheng Lions 3:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Альянс - Каджера Шугар 1:2
16:00Нданда - Мвадуї 0:0
16:00Танзанія Прізонс - Руву Шутінг 2:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

17:00Анкарагюджю - Єні Малатьяспор 0:4
17:00Різеспор - Гезтепе 0:0
20:00Денізліспор - Коньяспор 0:1
20:00Трабзонспор - Генчлербірлігі 2:2

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

16:30Бурсаспор - Османліспор 3:1
16:30Істанбулспор АС - Гіресунспор 2:1
19:00Аданаспор - Аданадемірспор 0:0
19:00Менемен Блд. - Акхісарспор 0:1

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig White Group

16:00Чорум - Гюмюшханеспор 0:1
16:30Інеголспор - Санджактепе 1:0
16:30Кірклареліспор - Зонгулдак 1:1
16:30Маніса - Хекімоглу Трабзон 6:3
18:00Амед Спортіф Фалієтлер - Хаджеттепе 0:0
19:00Аф'єт Афьонспор - Шанліурфаспор 4:0
19:00Тарсус - Сарієр 2:0

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig Red Group

15:30Байбурт - Кіршехір Беледієспор 0:3
15:30Ван Бююкшехір Блд. - Кардемір Карабюкспор 3:0
15:30Елязигспор - Тузласпор 0:1
15:30Етімесгут - Бодрумспор 1:1
15:30Сівас Беледієспор - Кахраманмарашспор 1:1
16:00Кастамонуспор - Бандірмаспор 1:2
19:00Сакар'яспор - Ушак Блд. 2:2

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

15:30Єні Ордуспор - Чаталджа 1:3
15:30Каракопру - Аксарай Блд. 1:0
16:00Дюзджеспор - Хопаспор 0:1
16:00Серік Беледієспор - Манісаспор 3:1
16:00Токатспор - Кизилджаболукспор 1:2
16:00Чанкая - Ерзін 1:0
16:30Сілівріспор - Ерзінджан 1:1
16:30Султанбейлі - Йомраспор 1:2
19:00Буджа - Шіле Їлдізспор 1:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

15:30Джізреспор - Коджаеліспор 1:1
16:00Козанспор - Ербааспор 2:1
16:00Паясспор - Ельазіз Блд. 2:2
16:30Тепеджик - Alemdag 2:1
16:30Тургютлуспор - Ерокспор 1:0
19:00Фетхієспор - Агрі 1970 3:1

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

15:30Kelkit - Назілліспор 0:2
15:30Malatya - Даріджа Генчлербірлігі 1:4
15:30Батман Петролспор - Алтіндаг Блд. 1:2
16:00Йозгатспор - Караджабей Блд. 1:2
16:00Мугласпор - Байрампаша 0:1
16:00Невшехірспор - Османієспор 1:2
16:30Голджюкспор - Soma Spor 0:1
16:30Модафенспор - Пазарспор 0:0
16:30Халіде Едіп - Діярбакірспор 1:0

УГОРЩИНА: НБ ІІ

17:30Скасовано Балмазуйварош Спорт - Бекешчаба 1912 -:-
17:30Вац - Дуна Асфальт 0:0
18:00Будафок - Айка 1:3
18:00Дьормот - Дорог 1:2
18:00МТК Будапешт - Казінцбарцика 1:0
18:00Ньїредьгаза - Вашаш 0:2
18:00Сольнок - Дьор 0:2
18:00Халадаш - Сороксар 0:1
18:00Шіофок - СК Будайорш 2:0
19:00Сегед 2011 - Чаквар 5:3

УГОРЩИНА: NB III - East

17:00Балашшадьярмат - Шеньйо-Карніфекс 3:3
17:00Егер - Дебрецен II 1:3
17:00ЕСМТК Будапешт - Путнок 0:0
17:00Тисауйварош - Дебрецен ЕАК 2:1
17:00Фузешдьярматі - ДВТК II 4:0
17:00Хатван - Дьєндьєш 1:3
17:00Цегледі - Талья 1:0
17:00Ясберень - Ozdi 1:1

УГОРЩИНА: NB III - Centre

17:00Дабаш - Ракошменті КСК 1:0
17:00Іванча - Сексард 3:1
17:00Келен - Такшонь 2:0
17:00МТК Дунахарасті - Монорі 0:2
17:00МФК Печ - Кечкемет 3:0
17:00Сабадкікото - Гонвед II 0:11
17:00Сентльорінц - Козармішлень СЕ 1:1
19:00Дунайварош Пальхальма - Dabas-Gyon 2:2

УГОРЩИНА: NB III - West

17:00Балатонлелле - Бічкей 2:2
17:00БКВ Ельоре - III. керулеті ТУЕ УПЕ 1:1
17:00Веспрем - Пушкаш Академі II 1:0
17:00Ерд - Комаромі 2:0
17:00Мошонмадяровар ТЕ - Надьканіжа 2:1
17:00Папай Перуц - Менфечанак 0:3
17:00ФК Шарвар - Ліпоть 0:0
17:00Хевіз - МОЛ Фехервар II 2:2

УГОРЩИНА: NB I Women

17:00Szent Mihaly W - МТК Хунгарія W 1:2
17:30Астра Хангарі W - Келен W 3:0
18:00ДВТК W - Ференцварош W 1:5

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

14:15Коканд 1912 - Буньодкор 3:0
16:30Локомотив Ташкент - Металург Бекабад 1:1
16:30Навбахор Наманган - Пахтакор 0:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Маріуполь - Олімпік 1:1
17:00Динамо К. - Десна 1:2
19:30Колос - Львів 1:0

УКРАЇНА: Перша ліга

18:30Волинь - Балкани 2:2

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

01:00Пеньяроль - Дефенсор Спортінг 1:0
22:00Данубіо - Серро Ларго 1:2
22:00Пласа Колонія - Бостон Рівер 1:0
22:00Прогресо - Рампла Хуніорс 2:2

УРУГВАЙ: Segunda Division

21:30Белья Віста - Рентістас 1:0
21:30Мальдонадо - Вілья Тереза 2:0
21:30Сентраль Есп. - Атенас 1:0
21:30Такуарембо - Вілья Еспаньйола 1:2

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

17:00Вікінгур - АБ Аргір 1:1
17:00ХБ Торсхавн - Скала Ітроттарфелаг 3:0
18:45Клаксвік - ТБ/ФКС/Ройн 3:0
19:00Фуглафйордур - Стреймур 2:3
21:00НСІ Рунавік - Б36 Торсхавн 0:3

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга - Чемпіонська група

17:00Інтер Турку - Марієгамн 2:0
18:30Ільвес - Хонка 0:2
18:30КуПС - ХІК 1:0

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

15:00Судет - ЯПс 0:2

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

18:30ГрІФК - КааПо 3:3

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

15:00ОЛС Оулу - Рованіємі 2 3:1
15:00ЯБК - Еркулес 3:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

16:00Нант - Реймс 1:0
18:00Сент-Етьєн - Тулуза 2:2
22:00Монако - Марсель 3:4

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

17:30Ліон W - Флері 91 W 6:0
17:30ПСЖ W - Діжон W 4:0

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

17:30Осієк - Вараждин 2:2
20:00Рієка - Хайдук Спліт 1:1

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

17:30Рудеш - Кроація Зміявці 3:0

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

16:00Злін - Спарта Прага 0:2
16:00Карвіна - Богеміанс 1905 0:0
18:00Острава - Чеське Будейовіце 2:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

11:15Жижков - Градец-Кралове 1:2
18:00Влашим - Вітковіце 2:1

ЧЕХІЯ: CFL - Group A

11:15Адміра Прага - Кралув Двур 1:0
11:15Спарта Прага B - Пржибрам B 2:0
11:30Вікторія Пльзень B - Мас Таборско 1:2пен
17:30Раковнік - Бенешов 1:3
17:30Штєховіце - Моторлет Прага 3:1

ЧЕХІЯ: CFL - Group B

11:15Дукла Прага B - Усті-над-Орліці 2:1
17:30Запи - Градец-Кралове B 1:0

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Бланско - Сігма Оломоуц B 3:1
11:15Острава B - Велке Мезіржічі 4:2
11:15Словацко B - Отроковіце 0:0
11:15Унічов - Глучин 0:0
11:30Злін B - Дольни Бенешов 6:3

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

15:30Часлав - Наход 2:1пен
17:30Глінско - Двур Кралове 2:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:15Брно B - Їглава B 1:2
11:30Ланжгот - Гумполец 4:0
17:00Стара Ржіше - Старт Брно 5:3
17:00Тасовіце - Велка Бітеш 6:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

11:15Славічин - Брумов 3:0
17:00Skastice - Граніце 7:0

ЧЕХІЯ: Division F

11:15Тржінец B - Поланка 2:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

15:00Адміра Прага B - Пржедні Копаніна 4:0
17:30Уєзд над Леси - Краловіце 1:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

16:00Поржічі-над-Сазавоу - Lysa n. L. 1:2
17:30Велім - Добровіце 1:2пен

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

16:00Laziste - Сезімово Усті 1:0
17:30Junior Strakonice - Тржебонь 2:1
17:30Sokol Lom - Дражіце 6:0
17:30Янков - Osek 1:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

16:00Meclov - Stribro 2:3
17:00Start Tlumacov - Хотіков 5:2
17:30Голишов - Вейпрніце 2:1пен
17:30Домажліце B - Stankov 5:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю

17:30Вішньова - Мшено 4:1
17:30Турнов - Докси 0:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

18:00Cernilov - Добрушка 5:0
18:00Police nad Metuji - Висока-над-Лабем 1:3
18:00Врхлабі - Славія Градец-Кралове 0:1
18:00Рихнов-над-Кнежноу - Лібчани 0:6
18:00Хлумец-над-Цідліноу B - Тржебеш 2:1
18:00Червени Костелец - Нови Биджов 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

17:30Horni Redice - Rohovladova Bela 3:0
17:30Moravska Trebova - Полічка 7:0
17:30Гержманув Местец - Голіце 0:2
17:30Ланшкроун - Tremosnice 2:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

11:30Sapeli Polna - Пржибислав 5:2
17:00Sebkovice - Namest n. Oslavou 0:4
17:00Sperice - Жировніце 0:1
17:00Нова Вес - Ледеч-над-Сазавоу 5:3
17:00Пелгржімов - Велке Мезіржічі B 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

17:00Мутеніце - Моравскі Крумлов 6:1
17:00Раєчко - Іванчіце 3:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

17:00Велке Лосіни - Єсенік 2:4
17:00Долани - Медлов 0:2
17:00Лутін - Желатовіце 4:1
17:00СК Ліпова - Штернберк 1:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

17:00Боршице - Морковіце 0:8

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

17:00Бистржіце - Кобержице 0:2
17:00Крнов - Пуста Полом 0:3

ЧЕХІЯ: Ліга U19

12:00Млада Болеслав U19 - Сігма Оломоуц U19 1:2пен

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

13:00Славія Прага W - Ліберец W 5:0
14:00Вікторія Пльзень W - Локомотив Брно W 6:1
15:00Спарта Прага W - Словацко W 5:1
15:30Пардубіце W - Дукла Прага W 2:3

ЧИЛІ: Прімера

23:30У. Еспаньйола - У. Де Чилі 1:1
18:30У. Де Консепсьйон - Коло-Коло 3:1
21:00Кобресаль - Евертон 2:1
23:30У. Католіка - О'Хіггінс 0:0

ЧИЛІ: Прімера В

02:00CD Santa Cruz - Барнечеа 0:1
02:00С. Вондерерз - Ла-Серена 4:1
18:00Сан-Луїс - Рейнджерс 3:2
21:00Депортес Темуко - Д. Пуерто-Монт 0:1
22:00Кобрелоа - Ньюбленсе 1:2

ЧОРНОГОРІЯ: Druga Liga

16:30Арсенал Тиват - Дечич 3:3
16:30Єдінство - Ловчен 0:0
16:30Єзеро - Дрезга 1:2
16:30Ібар - Отрант 1:2
16:30Морнар Бар - Бокель 1:0

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

16:00Санкт-Галлен II - Тальвіль 0:5

ШВЕЙЦАРІЯ: Кубок Швейцарії

15:30Стад Ніонне - Тун 0:1
16:00Беллінцона - Ксамакс 1:2
16:30Басскур - Рапперсвіль 0:3
17:00Арау - Сьон 1:2
17:00Волен - Люцерн 0:4

ШВЕЙЦАРІЯ: Національліга А (Жінки)

14:00Базель W - Лугано 1976 W 2:1

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Хаммарбю - Гетеборг 6:2
16:00Хекен - АІК 1:2
18:30Мальме - Норрчепінг 1:0

ШВЕЦІЯ: Супереттан

16:00Браге - Далкурд 3:1
18:30Норрбю - Варберг 1:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00ФК Умео - Карлстад 1:2
16:00Акрополіс - Лінчепінг Сіті 0:0
16:00Єфле - Нічепінг 1:2
16:00Сильвія - Team TG FF 3:1
16:00Форвард - Боденс 1:3

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

17:00Ландскруна - Уддеволд 1:0
17:00Юнгшіле - Твокер 1:0
18:00Оскархамн - Вернаму 0:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

15:00ІФК Естерсунд - Готтне ІФ 2:0
15:00Тімро - Пітео 2:5

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

15:00Ассиріска БК - Преспа Бірлік 1:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

16:00Седертельє ФК - Ассиріска ФФ 1:5

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

14:00Віттше W - Еребру W 1:0
14:00Пітео W - Векше ДФФ W 4:1
16:00Гетеборг W - Русенгорд W 0:2
16:00Юргорден W - Бункефлу W 0:0

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

14:00Морен W - Кварнсведенс W 4:1
14:00Сундсвалль W - Боргебю W 4:1
16:30Асарум W - Хаммарбю W 0:3
17:30Умео W - Ассі W 3:1

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

23:30Вере Юнайтед - Молайнс 0:1
23:30Портмор - Данбіхолден 0:1
00:00Маунт Плезант - Тіволі 1:0

ЯПОНІЯ: J2 League

12:00Йокогама - Омія Ардія 0:0
13:00Кагосіма Юнайтед - Монтедіо Ямагата 0:3

ЯПОНІЯ: Nadeshiko League Women

09:00Інак Кобе Леонеса W - Альбірекс Ніїгата W 5:2
11:00Урава W - Вегалта Сендай W 2:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.