ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

09:00Сентрал Коуст Марінерс - Western United -:-

АВСТРАЛІЯ: Y-League

02:00Аделаїда Юнайтед U23 - Мельбурн Вікторі U23 -:-

АВСТРАЛІЯ: Жіноча ліга

07:00Канберра W - Мельбурн Сіті W -:-

АВСТРІЯ: Tipico Бундесліга

15:30Адміра - Аустрія Відень -:-
15:30Хартберг - Альтах -:-
18:00Рапід Відень - Штурм Грац -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

11:30Рід - Дорнбірн -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

13:00Зіра - Кешла -:-
15:00Нефтчі Баку - Габала -:-

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК - Плей-оф

12:00Урава (Jpn) - Аль-Хіляль (Sau) -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АФК U19 - Кваліфікація

14:00Кувейт U19 - Ірак U19 -:-
17:00Пакистан U19 - Палестина U19 -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

17:30Влазнія - Теута -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00Хуссейн Дей - Оран -:-

АЛЖИР: U21 League

11:00Хуссейн Дей U21 - Оран U21 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

18:30Шеффілд Юнайтед - Манчестер Юнайтед -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:00Мідлсбро - Халл -:-

АНГЛІЯ: Трофей ФА

17:00Глостер - Бредфорд ПА -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

14:00Манчестер Юнайтед W - Брайтон W -:-
14:30Бристоль Сіті W - Манчестер Сіті W -:-
14:30Евертон W - Тоттенгем W -:-
16:00Арсенал W - Ліверпуль W -:-
16:45Бірмінгем W - Челсі W -:-
17:00Вест Гем W - Редінг W -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)

14:00Астон Вілла W - Льюїс W -:-
16:00Блекберн W - Кристал Пелес W -:-
16:00Лестер W - Ковентрі Юнайтед W -:-
16:00Лондон Біз W - Чарльтон W -:-
16:00Шеффілд Юнайтед W - Дарем W -:-

АНДОРРА: Прімера

13:00Санта Колома - УЕ Санта Колома -:-
15:00Інтер Клуб Ескальдес - Сан-Жулія -:-
17:00УЕ Енгордань - АК Ескальдес -:-
19:00Ордіно - Каррой -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

00:40Дефенса і Хустісія - Ланус -:-
00:40Уракан - Сентраль Кордоба -:-
02:45Атлетіко Тукуман - Сан-Лоренсо -:-
22:10Бока Хуніорс - Уніон де Санта-Фе -:-
00:40Банфілд - Велес Сарсфілд -:-
00:40Хімнасія Л.-П. - Арсенал Саранді -:-

АРГЕНТИНА: Primera Nacional

01:30Альварадо - КА Естудіантес -:-
02:10Бельграно - Клуб Атлетіко Мітре -:-
22:00Вілла Дальміне - Хімнасія Хухуй -:-
22:00Гільєрмо Браун - Сан-Мартін С.-Х. -:-
23:00Сан-Мартін Т. - Інстітуто -:-
00:00Ферро - Депортіво Морон -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А

22:00Камьонерос Буенос-Айрес - Ферро Хен. Піко -:-
22:00Сансіньєна - Уракан Лас Ерас -:-
22:00Сіркуло Депортіво - КС Пеньяроль -:-
22:00Соль де Майо - Олімпо Баїя-Бланка -:-
22:00Хімнасія Е.Р. - Сентраль Норте -:-
22:30Дуглас Хайг - Деф. Пронунсіамьенто -:-
23:00Крусеро дель Норте - Сан-Мартін Формоса -:-
23:30Уньйон Сунчалес - Сармьєнто Ресістенсія -:-
00:30Спортіво Бельграно - Хувентуд Уніда Гуалегуайчу -:-
00:30Чако Фор Евер - Спортіво Лас Парехас -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана - Апертура

22:00Архентіно де Кільмес - Сакачіспас -:-
22:00Колехіалес - УАІ Уркіса -:-
22:00Хусто Хосе де Уркіса - Лос Андес -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана - Апертура

22:00Мідленд - Каньюелас -:-
22:00Хенераль Ламадрід - Архентіно де Мерло -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

22:00Лінієрс - Деф. де Камбасерес -:-

АРУБА: Division di Honor

00:30Ла Фама - ФК Юнайтед -:-
02:30Естрелья - Депортіво Насьйональ -:-
00:00Расінг Клуб Аруба - Британія -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноАль-Ріффа - Аль-Хала -:-
17:00ПеренесеноМанама Клуб - Аль-Шаббаб -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

15:30Гент - Антверпен -:-
19:00Андерлехт - Кортрейк -:-
21:00Сінт-Трейден - Шарлеруа -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Proximus

17:00Віртон - Руселаре -:-

БЕЛЬГІЯ: Перший аматорський дивізіон

16:00Сен-Елої - Візе -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

15:30Варем - Акран -:-
15:30Сольєр Спорт - Жеврі -:-
15:30Стоке-Варфюзе - Ребекуаз -:-
15:30Франк Борен - Оне -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

15:30Діккелвенне - Сінт-Ніклас -:-
15:30Менен - Звевезеле -:-
16:00Гуллегем - КРС Харельбеке -:-
16:00Кнокке - Петегем -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

15:30Дюффель - Бохолтер -:-
16:00Алст - Тінен -:-
16:00Дігем - Хад -:-
16:00Споувен-Мопертінген - Восселар -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00JS Pob - Бюффле дю Боргу -:-
17:00Аєма - Реал Спорт -:-
17:00Енержі Спортс - Дрегонс -:-
17:00Есе - Dynamo Parakou -:-
17:00Тоннер - Upi Onm -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

03:00Сомерсет - X-Роудс Ворріорз -:-
21:00Девоншир Кугарс - СБРК -:-
21:00Денді Тайн Хорнетс - Бульвар Блейзерс -:-
21:00Норт Вілладж Ремс - Саутгемптон -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

13:00БАТЕ - Динамо М. -:-
13:00Городея - ФК Гомель -:-
13:00Динамо Б. - Вітебськ -:-
13:00Дніпро М. - Торпедо Жодіно -:-
13:00Німан - Енергетик-БГУ -:-
13:00Славія Мозир - Іслоч Мінськ -:-
13:00Скасовано Торпедо Мінськ - Слуцьк -:-
13:00ФК Мінськ - Шахтар Солігорськ -:-

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

13:00Сморгонь - Волна Пінськ -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

15:15Дунав Русе - Бероє -:-
17:45Левскі - Царско Село -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

12:15Нефтохімік Бургас - Лок. Софія -:-
14:30Хебар - Ботев Гилибово -:-
16:00ЦСКА 1948 Софія - Лудогорець II -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

23:15ПеренесеноСан-Хосе - Олвейс Реді -:-
01:30ПеренесеноГуабіра - Рояль Парі -:-
21:00Гуабіра - Стронгест -:-
21:00ПеренесеноНасьональ Потосі - Вільстерманн -:-
21:00ПеренесеноСпорт Бойз - Орієнте Петролеро -:-
23:15ПеренесеноСтронгест - Болівар -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

17:00Железнічар - Широкі Брієг -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

02:00Сантос - Крузейру -:-
21:00Атлетіку Мінейру - Атлетіко ПР -:-
21:00Гояс - Баїя -:-
21:00Палмейрас - Греміу -:-
23:00Ботафогу - Корінтіанс -:-
00:00Аваї - Шапекоенсе СК -:-
00:00Інтернасьйонал - Форталеза -:-
00:00Сеара - Сан-Паулу -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

21:00Корітіба - Брагантіну -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30ASEC Koudougou - Роял -:-
17:30Бобо-Діулассо - АС Поліс -:-
17:30Етуаль Філанте - Сонабель Уагадугу -:-
17:30УСФА - АСФА Єннега -:-
19:45Саліта - Рахімо -:-

БУРУНДІ: Primus League

15:00Dynamik - Ле Мессажер Нгозі -:-
15:00Kayanza - Віталь'О -:-
15:00Фламбо дю Сентр - Бужумбура Сіті -:-

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Клотюр

23:00ПеренесеноАркахає - Тампет -:-
23:00ПеренесеноБалтимор - Космополіте -:-
23:00ПеренесеноВіолет - Америка де Кає -:-
23:00ПеренесеноДон Боско - Кавалі -:-
23:00ПеренесеноКапуаз - Расінг Гаітьєн -:-
23:00ПеренесеноМіребале - Реал дю Кап -:-
23:00ПеренесеноРасінг де Гонев - Фіка -:-
23:00ПеренесеноУанамінте - Triomphe Liancourt -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

03:00Кобан Імперіаль - Мунісіпаль -:-
19:00Комунікасьйонес - Гуастатоя -:-
19:00Санарате - Малакатеко -:-
20:00Санта Лучія - Шелаху -:-
21:00Сікінала - Антігуа -:-
23:00Депортіво Мікско - Істапа -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

19:15Монс Кальпе - Сент-Джозефс -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура - 2-а стадія

23:30Маратон - Мотагуа -:-
03:00Віда - Олімпія -:-

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

08:30Кітчі - Істерн АА -:-
08:30Тай По - Гонконг Рейнджерс -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:00Атромітос - ОФІ Крит -:-
17:15Астерас Тріполі - Волос -:-
18:00ПАОК - Лариса -:-
19:30AEK - Аріс -:-
19:30Панетолікос - Панатінаїкос -:-

ГРЕЦІЯ: Super League 2

14:00Аполлон Лариса - Ерготеліс -:-
14:45Караїскакіс - ПАЕ Ханія -:-
15:00Аполлон Понту - Керкіра -:-
15:00Смірніс - Яніна -:-

ГРЕЦІЯ: Футбольна ліга

14:00Іалісос - Кавала -:-
15:00PO Triglia - Нікі Волос -:-
15:00Егалео - Діагорас -:-
15:00Ієрапетра - Верія -:-
15:00Каламата - Аспропиргос Еносіс -:-
15:00О. Волос - Іонікос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1

15:00Doxa Kamila - Кілкісіакос -:-
15:00Iraklis Zigou - Keravnos Pernis -:-
15:00Аполлон Паралімну - Аетос Орфані -:-
15:00Орфеас Ксанті - Аріс Авато -:-
15:00ФК Пандрамаїкос - Alexandroypolis -:-
15:00Хрісуполіс - Пансерраїкос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

15:00Astrapi Mes. - Посейдонас Міханіонас -:-
15:00Nea Kallikrateia - Seirina -:-
15:00Niki Agkathia - Florina -:-
15:00А. Астерас - Македонікос -:-
15:00Скасовано Аріс Палайохорі - Альмопос -:-
15:00Едессаїкос - М. Александрос Трікала -:-
15:00ФК Термаїкос - Янніца -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

15:00Atromitos Palamas - Atalanti -:-
15:00Iraklis Larissa - Dias Diou -:-
15:00Thiseas Agria - Dia. Stefanovik -:-
15:00Алмірос - Meteora -:-
15:00Дігеніс Неохорі - Каріца -:-
15:00Ойкономос - Potamia -:-
15:00Пієрікос - Селлана -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 4

13:00Астерас Ітеа - Лефкіммі -:-
15:00Karagiannion - Apollo Efpaliou -:-
15:00Souli Paramythia - Тілікратіс Лефкада -:-
15:00Анагеннісі Арта - Македонікос Фуфас -:-
15:00Ахерон Каналакі - Thinaliakos -:-
15:00Нафпактіакос - Месолонгі АЕ -:-
15:00Превеза - Anatoli -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 5

11:00Тьєлла Камарі - АО Акратітос -:-
13:00АО Ілісіакос - Ano Meras -:-
15:00Агіой Анаргірой - Фостірас -:-
15:00Ерміс Корідаллос - Айос Єротеос -:-
15:00Каллітея - Пантіраїкос -:-
15:00Кераціні - Кіфісіас -:-
15:00Мосхато - Етнікос Пірей -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

14:00Kitheron Kapareliou - Айолікос -:-
15:00AEK Tripolis - Ipato -:-
15:00Марко - Korinthos 2006 -:-
15:00Неа Артакі - Панаркадікос -:-
15:00Тьєлла Діаставросеос - Palliniakos -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 7

15:00Nafplio - Діагорас Врахнеїкон -:-
15:00Pangytheatikos - Панар'якос -:-
15:00Zacharo - Астерас Влахіоті -:-
15:00АО Паніліакос - Diavolitsi -:-
15:00Ерміонідас-Ерміс - ПАО Варда -:-
15:00Закінф - АО Ціліві -:-
15:00Тьєлла Патрас - PS Sparti -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 8

15:00Аеек Інка - Rethymniakos -:-
15:00Айос-Ніколаос - Гіухтас -:-
15:00Епіскопі - Ацаленіос -:-
15:00Іродотос - Panakrotiriakos -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

12:00ВІТ Джорджія - Торпедо Кутаїсі -:-
12:00Динамо Батумі - Руставі -:-
12:00Діла Горі - Динамо Тбілісі -:-
12:00Сіоні - Локомотив Тбілісі -:-
12:00Чіхура Сачхере - Сабуртало Тбілісі -:-

ДАНІЯ: Суперліга

13:00Сеннерйюск - Люнгбю -:-
15:00Ольборг - Хорсенс -:-
15:00Сількеборг - Есб'єрг -:-
17:00Копенгаген - Хобро -:-
19:00Орхус - Брондбю -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF - Плей-оф

00:00Сібао - Атлетіко Пантоха -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Мотема Пембе - АС Віта Клуб -:-
16:30ПеренесеноСен-Елуа Лупопо - Санга Баленд -:-
16:30Сен-Елуа Лупопо - Мазембе -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Плей-оф

00:15Аукас - СК Барселона -:-
02:30ЛДУ Кіто - Універсідад Католіка -:-
23:00Емелек - Макара -:-

ЕКВАДОР: Серія В - Плей-оф

18:00Orense - Санта-Ріта -:-
20:15Індеп. Хуніорс - Манта -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00Пауер Дайнамос - Накамбала Леопардс -:-

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

15:00Mushowani Stars - TelOne -:-
15:00Блек Рінос - Нгезі Платінум -:-
15:00КАПС Юнайтед - Дайнамос -:-
15:00Трайенгл - ЗПК Каріба -:-
15:00Хайлендерс - Manica -:-
15:00Хванге - Херенталс -:-
15:00Чапунгу Юнайтед - Платинум -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - АТК -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:30Персіб Бандунг - ПС Баріто Путера -:-
13:30Персіпура Джаяпура - Персебая -:-

ІРАН: Про-ліга

14:45Сайпа - Шахін Бушехр -:-
16:00Зоб Ахан - Фулад -:-

ІРАН: Дивізіон 1

12:45Бадеран Тегеран - Гол Рейхан Алборз -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

13:00Еспаньйол - Хетафе -:-
15:00Осасуна - Атлетік -:-
17:00Ейбар - Алавес -:-
19:30Вільярреал - Сельта Віго -:-
22:00Вальядолід - Севілья -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

13:00Альмерія - Нумансія -:-
17:00Альбасете - Мірандес -:-
17:00Малага - Ельче -:-
19:00Жирона - Фуенлабрада -:-
19:00Лас-Пальмас - Реал Ов'єдо -:-
22:00Кадіс - Луго -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 1

12:30Мелілья - Спортінг Х. B -:-
12:30Хетафе B - Балеарес -:-
13:00Атлетіко B - Інтернасьйональ Мадрид -:-
13:00Лос Росас - Ферроль -:-
13:00Пенья Депортіна - Понтеведра -:-
13:00Сельта Віго B - Ейвісса -:-
14:00Лас-Пальмас B - Райо Махадаонда -:-
18:00Лангрео - Сан-Себастьян Реєс -:-
18:00Маріно де Луанко - Корухо -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 2

13:00Алавес B - Туделано -:-
17:00Ісарра - Р. Уньйон -:-
18:00Аро Депортіво - Саламанка -:-
18:00Баракальдо - Аренас Клуб -:-
18:00Бургос - Вальядолід Промесас -:-
18:00Гіхуело - Атлетік B -:-
18:00Калаорра - Леонеса -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3

13:00Валенсія B - Оріуела -:-
13:00Ебро - Сабадель -:-
13:00Хімнастік - Ехеа -:-
18:00Бадалона - Прат -:-
18:00Еспаньйол B - Вільярреал B -:-
18:00Кастельйон - Льягостера -:-
18:00Ла-Нусія - Еркулес -:-
18:00Олот - Леванте B -:-
19:00Корнелья - ФК Андорра -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 4

17:00Кадіс B - Санлукеньйо -:-
18:00Альхесірас - Дон Беніто -:-
18:00Бадахос - Марбелья -:-
18:00Вільяррубія - Картахена -:-
18:00Єклано - Рекреатіво Уельва -:-
18:00Кордоба - Меріда -:-
18:00Мурсія - Гранада B -:-
18:00Сан-Фернандо - УКАМ Мурсія -:-
18:00Талавера - Вільярробледо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 1

13:00Estradense - Польворін -:-
13:15Сільва СД - Депортіво Фабріль -:-
17:00Расінг Клуб Вільяльбес - Бергантіньйос -:-
17:15СК Ароса - Алондрас -:-
17:30Arzua - Барко -:-
17:30Pontellas - Арентейро -:-
17:30UD Ourense - Сомосас -:-
17:30КД Чоко - Оуренсе -:-
18:00Пайосако - Компостела -:-
18:00Понтес - Рапідо де Боусас -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 2

13:00Vallobin - Ковадонга -:-
13:00Леальтад - Льянес -:-
13:00Лененсе - КД Колунга -:-
13:00Наварро - Ель Сан-Мартін -:-
13:00Прав'яно - Саудаль Депортіво -:-
16:45Льянера - Л'ентрегу -:-
16:45Москонія - Хіхон Індустріаль -:-
17:00Клуб Сьєро - Реал Авілес -:-
19:00Басіко Уррака - Кондаль -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 3

12:45Сіете Вільяс - Віменор -:-
16:30Torina - UC Cartes -:-
16:30Кайон - CD Barquereno -:-
16:30Селая - Бесана -:-
16:30ФК Рібамонтан аль Мар - Расінг Сантандер B -:-
18:00Торрелавега - Атлетіко Альберісія -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 4

12:15Сантурсі - Бальмаседа -:-
13:00Аріснабарра - Pasaia -:-
17:30Толоса - Басконія -:-
18:30Герніка Клуб - Сестао -:-
18:30Содупе - Сантучу -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

13:00Вілассар де Мар - Реус Депортіу 3:0
13:00Гранольєрс - Побла Мафумет -:-
13:00КЕ Еуропа - Паралада -:-
13:00Сант-Андреу - CE Manresa -:-
13:00Серданьола - Орта -:-
13:15УЕ Сантс - Санфелюенк -:-
13:30Фігерас - Кастельдафелс -:-
17:30Баньолес - Сан-Крістобаль КП -:-
18:00Террасса - Ігуалада -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

13:00Хове - Алькояно -:-
18:00Альсіра - Ельче Ілісітано B -:-
18:00Кревільєнте - Сагунтіно -:-
18:00Новелда - Рекамбіос Колон -:-
18:00Олімпік Хатіва - Atzeneta -:-
18:00Сілья - CF Intercity -:-
18:30Ельденсе - Беніганім -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 7

12:30АД Торрехон - Парла -:-
12:30Алькобендас - Карабанчель -:-
12:30Вільяверде Сан-Андрес - Мораталас -:-
12:30Сан-Фернандо - Мостолес -:-
12:30Тріваль Вальдерас - Посуело-де-Аларкон -:-
13:00Ель Аламо - Алькоркон B -:-
13:00Санта-Ана - Леганес B -:-
14:30Райо Вальєкано B - Уньйон Адарве -:-
17:00РСД Алькала - Flat Earth -:-
17:30Навалькарнеро - Атлетіко Пінто -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 8

13:15Реал Бургос - Хімнастіка Сеговіана -:-
17:00Бесерріль - Саламанка B -:-
18:00Реал Авіла - Арандіна -:-
18:30Самора - Крісто Атлетіко -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 9

13:00Велес - Уетор-Тахар -:-
13:00Лоха - Антекера -:-
13:00Уетор-Вера - Алаурін -:-
14:00Melilla CD - Ехідо -:-
17:30Альмерія B - Atletico de Porcuna -:-
18:00Лінарес - Марасена -:-
18:00Мотріль - CP Almeria -:-
18:30КД Торреперохіль - Малага B -:-
19:15Хаен - Торредонхімено -:-
19:30Ель Пало - Манча -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 10

13:00Rota - Бетіс B -:-
13:00КД Херена - КД Херес -:-
13:00ФК Корія - Севілья C -:-
17:30ФК Аркос - Сьюдад де Лусена -:-
18:00Антоньяно - Сеута -:-
18:00Сан-Роке - Лос Барріос -:-
18:00Херес Депортіво - Коніль -:-
18:30Пуенте-Хеніль - КД Утрера -:-
19:00Есіха - Кордоба B 0:3
19:00Пособланко - Лебріхана -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 11

12:45Феланіч - Соллер -:-
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Констансія -:-
13:30Сантаньї - Форментера -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

14:00Gran Tarajal - Лансароте -:-
14:00Менсахеро - Маріно -:-
14:00Сан-Фернандо - Atl. Paso -:-
14:00Такоронте - Тенеріфе B -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 13

12:30Реал Мурсія B - Е.Г. Ель Пальмар -:-
13:00Ла Хоя Лорка - Мінерва -:-
13:15Картахена B - Мар Менор -:-
13:30ЕДМФ Чурра - Агілас -:-
17:00Cartagena FC - Мулено -:-
17:15Депортіво Мінера - Плюс Ультра -:-
17:30CAP Ciudad de Murcia - Пульпілено -:-
17:30Масаррон - УКАМ Мурсія B -:-
18:00УД Лос Гаррес - Лорка Депортіва -:-
18:00Уеркаль-Овера - Олімпіко де Тотана -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 14

13:00Каламонте - Морало -:-
13:00Монтіхо - Асуага -:-
13:00Трухільйо - Llerenense -:-
13:00УП Пласенсія - Міахадас -:-
13:00Фуенте де Кантос - Естремадура УД B -:-
17:15Вальдівія - КД Корія -:-
17:30Асеучаль - Вільяновенсе -:-
17:30Вальвердено - Касереньйо -:-
18:00Арройо - Діокесано -:-
18:00Херес - Олівенса -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 15

17:00Сірбонеро - Субіса -:-
17:30КД Корельяно - Ардой -:-
18:15Pena Azagresa - Мутільвера -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 16

13:00Вареа - Каласансіо -:-
16:45Ангіано - Прадехон -:-
17:00ККД Альберіте - Логроньєс Промесас -:-
17:30Альфаро - КДФК Сальсада -:-
17:30Арнедо - Касаларрейна -:-
18:00Нахара - Рівер Ебро -:-
18:00Ойонеса - Калаорра B -:-
18:00СД Логроньєс - Берсео -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 17

12:30Вальдефьєрро - Фрага -:-
13:00Куарте - Бреа -:-
16:45Сарагоса B - Утебо -:-
17:00Calamocha - Тамаріте -:-
17:00Альмудевар - Villanueva CF -:-
17:00Борха - Саріньєна -:-
17:00Ільюека - Барбастро -:-
17:30Бінефар - San Juan Zaragoza -:-
17:30Тарасона - Робрес -:-
18:00Теруель - Атлетіко Монсон -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 18

12:30Tarancon - Кінтанар -:-
12:30Ільєскас - Толедо -:-
13:00Асукека - Puertollano C.F. -:-
13:00Конкенсе - Альбасете B -:-
17:00Атлетіко Ібаньєс - La Solana -:-
17:00Педроньєрас - Гвадалахара -:-
17:30Альмагро - Сокуельямос -:-
17:30Мадридехос - Альманса -:-
17:30Торріхос - Сьюдад Реал -:-
18:00Ла Рода - Вільяканьяс -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

12:00Райо Вальєкано W - Атлетік Більбао W -:-
12:30Севілья W - Валенсія W -:-
13:00Барселона W - Депортиво W -:-
15:00Тенеріфе W - Бетіс W -:-
19:00ЕДФ Логроньйо W - Леванте W -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

13:30Болонья - Парма -:-
16:00Верона - Фіорентина -:-
16:00Рома - Брешія -:-
16:00Сассуоло - Лаціо -:-
19:00Сампдорія - Удінезе -:-
21:45Лечче - Кальярі -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

16:00Асколі - Козенца -:-
16:00Чіттаделла - Піза -:-
22:00Спеція - Фрозіноне -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

16:00Монца - Алессандрія -:-
16:00Перголеттезе - Ольбія -:-
16:00П'янезе - Комо -:-
16:00Ювентус U23 - Гоццано -:-
18:30Про Патрія - Пістоєзе -:-
18:30Сієна - Понтедера -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

16:00Вис Пезаро - АрціньяноК'ямпо -:-
16:00Віченца Віртус - Фано -:-
16:00Падова - Ріміні -:-
16:00Самбенедеттезе - Фералпісало -:-
18:30П'яченца - Імолезе -:-
18:30Равенна - Губбіо -:-
18:30Трієстіна - Зюдтіроль -:-
18:30Фермана - Реджо Аудаче -:-
18:30Чезена - Модена -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

16:00Бішельє - Паганезе -:-
16:00Віртус Франкавілла - Потенца -:-
16:00Кавезе - Монополі -:-
16:00Катанія - Касертана -:-
16:00Пічерно - Сікула Леонціо -:-
18:30Авелліно - Рієті -:-
18:30Барі - Терамо -:-
18:30Вібонезе - Катандзаро -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Боргозезія - Кароннезе -:-
15:30Вадо - К'єрі -:-
15:30Гівіццано Борго - Серавецца Поцці -:-
15:30Казале - Фоссано -:-
15:30Луккезе - Феццанезе -:-
15:30Реал Форте Кверчета - Вербанія -:-
16:00Бра - Лаваньєзе -:-
16:00Лігорна - Савона -:-
16:00Санремезе - Прато -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30Villa Alme - Караваджо -:-
15:30Арконатезе - Мілано Сіті -:-
15:30Больцано - Левіко Терме -:-
15:30Брусапорто - Фольгоре Каратезе -:-
15:30Віртус Бергамо - Castellanzese -:-
15:30Про Сесто - NibionnOggiono -:-
15:30Сереньо - Сканцорошіате -:-
15:30Сондріо - Понтісола -:-
15:30Трітіум - Леньяно -:-
15:30УСД Дро - Інверуно -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

15:30Caldiero Terme - Беллуно -:-
15:30Cartigliano - Комітел Вігазіо -:-
15:30Chions - Камподарсего -:-
15:30Віллафранка - Лупаренсе -:-
15:30Дельта Ровіго - Тамаї -:-
15:30Есте - San Luigi -:-
15:30Леньяно Салюс - Адрієзе -:-
15:30Местре - Уніон Клодьєнсе -:-
15:30Монтебеллуна - Амброзіана -:-
15:30Фельтре - К'ярлінс Мудзане -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30Calvina - Вігор Карпането -:-
15:30Savignanese - Мантова -:-
15:30Альфонсіне - Фанфулла -:-
15:30Брену - Сассо Марконі -:-
15:30Корреджезе - Меццолара -:-
15:30Прогрессо - Крема -:-
15:30Саммаурезе - Лентіджоне -:-
15:30Фйоренцуола - Franciacorta -:-
15:30Чіліверге Маццано - Форлі -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

15:30Cannara - Бастія -:-
15:30Grassina - Фоліньйо -:-
15:30Альянезе Кальчо - Гроссето -:-
15:30Монтерозі ФК - Альбалонга -:-
15:30Помеція - Монтеваркі Кальчо -:-
15:30Санджованнезе - Сан-Донато Таварнелле -:-
15:30Скандіччі - Туттокуойо -:-
15:30Фламінія - Трестіна -:-
15:30Фоллоніка Гаворрано - Понсакко -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30Fiuggi - Санджустезе -:-
15:30Аньонезе - Авеццано -:-
15:30Джуліанова - Вастоджирарді -:-
15:30Каттоліка - Єзіна -:-
15:30Мателіка - УС Толентіно -:-
15:30Реканатезе - Вастезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30Citta di Anagni - Будоні -:-
15:30Арцакена - Nuova Florida -:-
15:30Кассіно - Остія Маре -:-
15:30Ланусей Кальчо - Турріс -:-
15:30Латіна - Vis Artena -:-
15:30Муравера - Ладісполі -:-
15:30Портічі 1906 - Апрілія -:-
15:30Торрес - Трастевере Кальчо -:-
16:00Тор Сапіенца - Латте Дольче -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

15:30Val D'agri - Гладіатор -:-
15:30АКД Нардо - Гельбісон Чіленто -:-
15:30Казарано - Агрополі -:-
15:30Ночеріна - Андрія -:-
15:30Сорренто - Bitonto -:-
15:30Таранто - Гравіна -:-
15:30Фоджа - Альтамура -:-
16:00Аудаче Черіньйола - Чітта ді Фазано -:-
16:00Бріндізі - Франкавілла -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30Biancavilla - Кастровілларі -:-
15:30Corigliano - Тройна -:-
15:30Palermo - Мессіна -:-
15:30Ліката - San Tommaso -:-
15:30Мессіна - Марсала -:-
15:30Роччелла - Пальмезе -:-
15:30СС Нола 1925 - АС Ачіреале -:-
15:30Чіттановезе - Рагуза -:-
16:00Савоя - Кальчо Джульяно -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

11:00Кальярі U19 - Болонья U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Рома W - Ювентус W -:-
15:30Емполі W - Florentia W -:-

ІТАЛІЯ: Serie B Women

16:00Chievo Fortitudo W - Lady Granata W -:-
16:00Riozzese W - Наполі W -:-
16:00Roma CF W - Чезена W -:-
16:00Вітторіо Венето W - Равенна W -:-
16:00Новезе W - Лаціо W -:-
16:00Перуджа W - San Marino Academy W -:-

КАМЕРУН: Елітний дивізіон

14:00Тонер - Фючю -:-
14:00УМС де Лум - Канон Яунде -:-
14:00ФК Бамбутос - Едінг Спорт -:-
16:00Авіон Академі - Пантер -:-
16:00АПЕЖЕС Академі - Коломб Лобо -:-
16:00Драгон Яунде - Баменда -:-
16:00Стад Ренар - Юніон Дуала -:-
16:00Фову Баам - Котонспорт -:-
16:00Янг Спортс - Фортуна Мфу -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Рейнджерс - Таскер -:-
14:00Бандарі - Гор Махіа -:-
14:00ПеренесеноКакамега Хоумбойз ФК - Соні Шугар -:-
14:00Софапака - Зу -:-
14:00Улінзі Старз - Нзоя Шугар -:-
14:00Чемеліл - Матхаре Юнайтед -:-
15:15Леопардс - Kisumu All-Stars -:-

КІПР: Перший дивізіон

17:00АЕЛ Лімасол - Ол. Нікосія -:-
18:00Анортосіс - Ахнас -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Алкі Орокліні - АСІЛ Лісі -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Clausura - Quadrangular

01:00Петролера - Америка де Калі -:-
01:00Санта-Фе - Деп. Калі -:-
00:00Атл. Насьйональ - Депортес Толіма -:-
00:00Хуніор - Кукута -:-

КОСОВО: Суперліга

14:00Ферізай - Дукаг'їні -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура - плей-оф

04:00Ередіано - Сапрісса -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30АСІ д'Абенгуру - Сан Педро -:-
17:30Буаке - Іссія Вазі -:-
20:00Африка Спортс - Racing d'Abidjan -:-

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

15:30Lifofane - Mazenod -:-
15:30Дефенс Форс - Кік4Лайф -:-
15:30Сефота-Фота - ЛКС -:-

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

14:15ПеренесеноАль-Ахаа Аль-Ахлі - Bourj FC -:-
14:15ПеренесеноАль-Ахед - Shabab El Bourj SC -:-
16:00ПеренесеноНеджмех СК - Тріполі -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Вікторія Роспорт - Діфферданж -:-
17:00Женесс Еш - Уньйон Тітус Петанж -:-
17:00Расінг Люксембург - Еттельбрюк -:-
17:00Роданж - Мондорф -:-
17:00Ф91 Дюделанж - УНА Штрассен -:-
17:00Хостерт - Фола -:-

МАВРИКІЙ: Ліга

14:00Ла Кюр Сільвестр - Порт Луї -:-

МАВРИТАНІЯ: Ліга 1

18:00СНІМ - Кедія -:-
18:30Тіджикжа - Medine -:-
20:30JAHE - Тевраг-Зейна -:-

МАЛАВІ: Суперліга

14:30Mlatho Mponela - Мзуні -:-
14:30Ntopwa - Чітіпа Юнайтед -:-
14:30ПеренесеноTN Stars - Мояле Барракс -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

17:00Томбукту - Реал Бамако -:-
17:45Кіта - УС Бугуні -:-
17:45Мамахіра - Дугуволофіла де Бабанда -:-
17:45Сонні - АС Ніанан -:-
18:00ЛК Бамако - Джоліба -:-
20:00Єлен - Сабана де Мопті -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Моста - Валлетта -:-
17:00Хіберніанс - Бальцан -:-

МАЛЬТА: Дивізіон 1

12:00П'єта Хотспурс - Фгура -:-
14:15Зеббудж - ФК Мкабба -:-
16:30Свікі - Вітторіоса -:-

МАРОККО: Ботола Про

18:00Мулудія Ужда - Беркан -:-
20:00ФУС Рабат - Khemis Zemamra -:-

МАРОККО: Botola 2

16:00Відад Темара - РАК Касабланка -:-
16:00Кавкаб Марракеш - Іттіхад Хеміссет -:-
16:00Магриб Фес - Шабаб Атлас Хеніфра -:-
16:00Сальмі - Відад Фес -:-
16:00Сіді-Касем - Сале -:-
16:00ТАС Касабланка - Дшейра -:-
16:00Хосейма - Кенітра -:-
16:00Шабаб Мохамеддія - Шабаб Бенгерір -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

01:00Керетаро - Монаркас -:-
03:00Крус Асуль - Атлетіко Сан-Луїс -:-
03:00Монтеррей - Атлас -:-
05:00Пачука - УНАМ Пумас -:-
05:00Чівас Гвадалахара - Веракрус -:-
20:00Толука - Сантос Лагуна -:-

МЕКСИКА: Ascenso MX - Апертура - плей-оф

01:00Атланте Табаско - Сакатепек -:-
03:00Алебріхес де Оахака - Селая -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

23:30УА Сакатекас - Алакранес де Дуранго -:-
00:00Гавіланес Матаморос - Текос -:-
01:00Салтільйо - Nayarit -:-
03:00Мінерос де Фреснільйо - Тепатітлан де Морелос -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:30Деспортіву Мапуту - Машакене -:-
15:30ЕНХ Віланкуло - Ферровіаріу Нампула -:-
15:30Інкоматі Ксінаване - Ферровіаріо Накала -:-
15:30КД Накала - Чібуту -:-
15:30Кошта ду Сол - Текстіл ду Пунге -:-
15:30УД Сонго - Текстафрика Шімою -:-
15:30Ферровіаріу - Baia de Pemba -:-
15:30Ферровіаріу Бейра - ЛД Мапуту -:-

НІГЕР: Ліга 1

17:00Поліс - НІГЕЛЕК -:-
17:15Еспуар - Олімпік Ніамей -:-
17:15Жангорзо - Сахель -:-
17:15Урана - Ader -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Delta Force - Плато -:-
17:00Абіа Ворріорз - ФК МФМ -:-
17:00Аква - Насарава -:-
17:00Воррі - Ріверс Юнайтед ФК -:-
17:00Енугу - Akwa Starlets -:-
17:00Еньїмба - Adamawa Utd -:-
17:00Іфеаньї Уба - Лобі -:-
17:00Кано - Віккі -:-
17:00Каціна Юнайтед - Саншайн Старз -:-
17:00Хартленд - Джигава Голден Старз -:-

НІГЕРІЯ: NNL

18:00Nilayo - Abia Comets -:-
18:00Stationery Stores - Rovers FC -:-
18:00Vandrezzer - Jossy -:-
18:00Квара - Гомбе -:-
18:00Ремо Старз - Lamray UTD -:-
18:00Шутінг - Go-Round -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

13:15Гронінген - Феєнорд -:-
15:30Валвейк - ФК Еммен -:-
15:30ПСВ - Херенвен -:-
17:45Венло - Твенте -:-
17:45Спарта Роттердам - Вітесс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30Де Трефферс - ТЕК -:-

НІДЕРЛАНДИ: Derde Divisie

15:00АДО 20 Хемскерк - Вестландія -:-
15:00Гемерт - ЕВВ -:-
15:00УСВ Херкулес - Остзан -:-
15:30Груне Стер - ХСК 21 -:-
15:30Йонг Ден Гааг - Донген -:-
15:30Лінден - Блаув Гел -:-
15:30Осс - Хогланд -:-
15:30УНА - ХФ & КФ Квік -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

15:30Херенвен W - Аякс W -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

03:00Sabanas - Ферретті -:-
03:00Діріанген - Естелі -:-
23:00Окоталь - Ювентус Манагуа -:-
23:00Халапа - Манагуа ФК -:-
23:00Чінандега - Реал Мадріс -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Аугсбург - Герта Берлін -:-
19:00Гоффенгайм - Майнц -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Гройтер Фюрт - Нюрнберг -:-
14:30Регенсбург - Гайденгайм -:-
14:30Штутгарт - Карлсруе -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

14:00Кайзерслаутерн - Ганза Росток -:-
15:00Мюнхен 1860 - Баварія II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Вольфсбург II - Ольденбург -:-
15:00Ганновер СК - Реден -:-
15:00Люнебургер Ганза - Любек -:-
15:00Санкт-Паулі II - Вердер Бремен II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:30Берлінер АК 07 - Хемі Лейпциг -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Фрайбург II - Балінгер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:30Зеелов - Грайфсвальд -:-
14:30ШФК Герта - Pampow -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:30Інтер Лейпциг - Плауен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00Айхеде - Гузумер -:-
15:00Фрізія Різум-Ліндгольм - Ойтін -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

14:00Дассендорф - Майєндорфер -:-
16:00Зазель - Палома -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

14:00Швахгаузен - Боргфельд -:-
15:00Леер - СФЛ Бремергафен -:-
16:00Гаштедт - Блументалер -:-
16:30Хабенхаузер - Уніон 60 Бремен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Hagen/Uthlede - Гіфхорн -:-
15:00Айнтрахт Ц. - Дельменхорст -:-
15:00Армінія Ганновер - Тюндерн -:-
15:00Вольфенбюттель - Шпелле-Фенгауз -:-
15:00Егешторф-Лангредер - Боруссія Хільдесхайм -:-
15:00Емден - ФТ Брауншвейг -:-
15:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Хеслінгер -:-
15:00Ольденбург - Берзенбрюк -:-
16:00Айнтрахт Нортхайм - Упхузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:45Гінсгайм - Фульда-Ленерц -:-
15:45Фернвальд - Штадталлендорф -:-
15:45Штайнбах - Neuhof -:-
16:30Еддерсгайм - Хадамар -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

15:00Швабмюнхен - Піпінсрід -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

15:00Потсдам W - Дуйсбург W -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Bundesliga Women

14:00Андернах W - Клоппенбург W -:-
14:00Гоффенгайм 2 W - Вердер Бремен W -:-
15:00Баварія Мюнхен 2 W - Інгольштадт W -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Чемпіоншип

03:00Кентербері - Хокс Бей -:-
03:00Тасман Юнайтед - Тім Веллінгтон -:-
05:00Істерн Сабербс - Вайтакере Юнайтед -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

02:00Сентрал Футбол W - Нортерн Футбол W -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Буде/Глімт - Крістіансунн -:-
19:00Вікінг - Русенборг -:-
19:00Волеренга - Молде -:-
19:00Одд - Тромсе -:-
19:00Ранхейм - Ліллестрем -:-
19:00Сарпсборг 08 - Хаугесунн -:-
19:00Стабек - Мйондален -:-
19:00Стремсгодсет - Бранн -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга - Вибування

15:00Асане - Нотодден -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки) - Вибування

17:00Флея W - Люн W -:-

ПАЛЕСТИНА: West Bank League

17:00Аль-Амарі - Шабаб Альсаму -:-
18:00Аль-Халіл - Аль-Кудс -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - плей-оф

01:00Пласа Амадор - Коста дель Есте -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00Рівер Плейт - Лібертад Асунсьйон -:-
01:00Насьйональ Асунсьйон - Спортінг Лукеньйо -:-
22:00Олімпія Асунсьйон - Серро Портеньйо -:-
00:30Гуарані - Депортіво Капіата -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Клаусура

18:00Molinos El Pirata - Кахамарка -:-
22:00Альянса Уануко - Сесар Вальєхо -:-
22:00Бінасьйональ - Спортінг Кристал -:-
22:00Карлос Маннуччі - Депортіво Мунісіпаль -:-
22:00Спорт Уанкайо - Спорт Бойз -:-
22:00Універсідад Сан-Мартін - Аякучо -:-
22:00Універсітаріо - Гарсіласо -:-
22:00Уніон Комерсіо - Альянса Ліма -:-
22:00ФБК Мельгар - АД Кантолао -:-

ПЕРУ: Liga 2 - Плей-оф

20:00Грау - Хуан Ауріч -:-

ПЕРУ: Кубок Перу - Фінальна група

20:30Чавелінес - Llacuabamba -:-
22:30Карлос Стейн - Sport Estrella -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: GladAfrica Championship

15:30Преторія Ю. - Аякс Кейптаун -:-
15:30Стінберг Юнайтед - Роял Іглз -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Малтічойс Діскі

10:00Голден Ерроуз U21 - Мамелоді Сандаунз U21 -:-
10:00Суперспорт Юнайтед U21 - Кейптаун Сіті U21 -:-
12:00Амазулу U21 - Кайзер Чіфс U21 -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок ліги

15:00Кайзер Чіфс - Маріцбург Юнайтед -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1 - Група вибування

07:00Інчхон - Санджу Санму -:-
07:00Соннам - Кьоннам -:-
09:00Чеджу Юнайтед - Сувон -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

14:00Академія Пандєв - Струга Трім & Лум -:-
14:00Борец - Сілекс -:-
14:00Вардар - Шкупі -:-
14:00Шкендія - Ренова -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Ягеллонія - Арка Гдиня -:-
18:30Шльонск Вроцлав - Вісла -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40Ольштин - Радомяк Радом -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:05Відзев Лодзь - Битовія Битув -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

12:00Томашув Мазовєцкі - Конкордія Ельблаг -:-
12:15Пелікан - Василькув -:-
13:00Легія II - Радомско -:-
14:00Світ - Замбрув -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

12:00Погонь Щецін II - Нєльба Вонгровець -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Гурнік Забже U18 - Корона Кєльце U18 -:-
13:00Лех Познань U18 - Гварек Забже U18 -:-

ПОЛЬЩА: Polish Cup Women

13:00Бєлява W - Myslenice W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00Агуеда - Fontinhas -:-
17:00Кондейша - Олейруш -:-
17:00Піньялновенсе - Фабріл ду Баррейру -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

17:00Sintra - Маріньєнсе -:-
17:00Анадія - Бейра Мар -:-
17:00Морейренсе - Мафра -:-
17:00Педраш Сальгадаш - Канелас 2010 -:-
17:00Феррейра - Санжуаненсе -:-
17:30Ріу Аве - Алверка -:-
19:30Порту - Сетубал -:-
22:00Шавіш - Белененсеш -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women

13:00Спорінг W - Бенфіка W -:-
17:00А-душ-Франкуш W - Оурієнсе W -:-
17:00Бенфіка W - Албергарія/Дуріт W -:-
17:00Брага W - Ешторіл W -:-
17:00Марітіму W - Кадіма W -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00Ніко-Нікоє - Кондзо -:-
15:00Тонго ФК Жамбон - Дьябль Нуар -:-
16:00Леопард - Патронаж Сент-Анн -:-
17:00Етуаль дю Конго - В. Клуб Моканда -:-
17:00Шеміно - Отоо д'Oйо -:-

РЕЮНЬЙОН: Regionale 1

13:30St. Louis - Тампонез -:-
13:30Марсуан - Сен-Дені -:-
13:30СДЕФА - Ексельсіор -:-
13:30Сент-Сюзанн - Жанна д'Арк -:-
13:30Труа Бассен - Сен-Луїзьєн -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

10:30Уфа - Сочі -:-
13:00Урал - Спартак Москва -:-
15:30Арсенал Тула - Краснодар -:-
18:00ЦСКА Москва - Крилья Совєтов Самара -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга

09:30Арсенал Тула U19 - Краснодар U19 -:-

РУАНДА: Національна футбольна ліга

15:00Бугесера ФК - Мукура Вікторі Спортс -:-
15:00Гікумбі - Район Спорт -:-
15:00Етансель - Поліс -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

13:30Академіка Клінчень - Дінамо Б. -:-
16:30Газ-Метан Медіас - ФК Ботошані -:-
19:30Унів. Крайова - ФК Германнштадт -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:30УТА Арад - Ф. Констанца -:-

РУМУНІЯ: Superliga Women

11:00Luceafarul Filiasi W - Універсітатя Александрія W -:-
11:00Пірош Сек'юріті W - Ол. Клуж W -:-
11:00Універсітатя Галац W - КСС Тирговіште W -:-
11:00Фортуна Бечикереку-Мік W - СН Констанца W -:-
11:00Хеніу Прунду-Биргеулуй W - Васас Одорхей W -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура

01:30Санта-Текла - El Vencedor -:-
02:30Чалатенанго - 11 Депортіво -:-
03:15Метапан - Мунісіпаль Ліменьйо -:-
23:00Агіла - Сонсонате -:-
23:15ФК Альянса - Індепендьєнте -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат - Перший етап

16:00Космос - Тре Пенне -:-
16:00Сан-Джованні - Кайлунго -:-
16:00Фіорентіно - Лібертас -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

16:30Аль-Еттіфак - ФК Аль-Іттіхад -:-
17:20Аль-Вахда - Аль-Наср -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

23:00Сальвадор - Болівія -:-

СВІТ: Арабська ліга чемпіонів

17:00Аль-Мухаррак - Аль-Іттіхад -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

14:00Індія - Мачва Шабац -:-
17:00Спартак Суботіца - Раднік -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Будучност Добановці - Нови Пазар -:-
14:00Графічар Белград - Смедерево -:-
14:00Жарково - Kabel Novi Sad -:-
14:00Металац - Раднічкі 1923 -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Ватбах - Аль-Вахда -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

11:30Ружомберок B - Подбрезова -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

14:00Плавніца - Попрад B -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

14:30Табор Сежана - Мура -:-
18:00Алюміній - Марибор -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

14:30Брда - Доб -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SZNL Women

12:00Копер W - Марібор Табор W -:-
12:00Помур'є W - Радомлє W -:-
12:00Примор'є W - Церклє W -:-
15:00Олімпія Л. W - Крім W -:-

ТАЙВАНЬ: Premier League

07:30Тайнань Сіті - Тайпауер -:-
10:00Мін Чуань Юніверсіті - Тайбей Танун -:-
10:00Хан Юень - НТУПЕС -:-
13:00Taicheng Lions - Taichung -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Руву Шутінг - Сімба -:-

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00Ifodje - Кара -:-
17:00Анж Ноце - Gbohloe-Su -:-
17:00АСК Кара - Sara Sport -:-
17:00Гомідо - Юніспорт -:-
17:00Динамік Тоголез - АС Того-Порт -:-
17:00ОТР - Корокі Метете -:-
17:00Семассі - Мараната -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1

15:00Бен Кардан - Етуаль Сахель -:-
15:00Бізертен - Шебба -:-
15:00ЖС Кайруан - Мітлаві -:-
15:00Сліман - Стад Тунізьєн -:-

ТУНІС: Ліга 2

15:00АС Джерба - Режіш -:-
15:00Гафса - ES Djerba -:-
15:00Джендуба Спорт - Мензель-Бузельфа -:-
15:00Кассерін - Хаммам-Сус -:-
15:00СС Сфаксьєн - Стад Габезьєн -:-
15:00Уед-ель-Ліль - АС Марса -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

13:00Кайсеріспор - Сівасспор -:-
15:30Аланіяспор - Гезтепе -:-
15:30Касимпаша - Генчлербірлігі -:-
18:00Єні Малатьяспор - Фенербахче -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

13:00Хатайспор - Істанбулспор АС -:-
15:30Менемен Блд. - Баликесірспор -:-
15:30Османліспор - Аданадемірспор -:-
18:00Акхісарспор - Алтай -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig White Group

12:001922 Коньяспор - Хекімоглу Трабзон -:-
12:00Гюмюшханеспор - Хаджеттепе -:-
12:30Аф'єт Афьонспор - Кірклареліспор -:-
12:30Бакспор - Санджактепе -:-
12:30Маніса - Амед Спортіф Фалієтлер -:-
12:30Самсунспор - Шанліурфаспор -:-
12:30Тарсус - Інеголспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig Red Group

11:30Сівас Беледієспор - Тузласпор -:-
12:00Ванспор - Байбурт -:-
12:00Кахраманмарашспор - Кардемір Карабюкспор -:-
12:30Бодрумспор - Сакар'яспор -:-
12:30Ергене Велімеше - Нігде Анадолу -:-
12:30Ушак Блд. - Бандірмаспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Єні Ордуспор - Чанкая -:-
12:00Йомраспор - Манісаспор -:-
12:00Каракопру - Сілівріспор -:-
12:00Хопаспор - Ерзінджан -:-
12:30Кизилджаболукспор - Аксарай Блд. -:-
12:30Серік Беледієспор - Буджа -:-
12:30Султанбейлі - Ерзін -:-
12:30Токатспор - Шіле Їлдізспор -:-
12:30Чаталджа - Дюзджеспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Агрі 1970 - Кемерспор 2003 -:-
12:00Джізреспор - Каршияка -:-
12:00Ельазіз Блд. - Фатса Беледієспор -:-
12:30Беледіє Деріндже - Тепеджик -:-
12:30Коджаеліспор - Ерокспор -:-
12:30Паясспор - Alemdag -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Malatya - Батман Петролспор -:-
12:00Діярбакірспор - Йозгатспор -:-
12:00Пазарспор - Даріджа Генчлербірлігі -:-
12:30Голджюкспор - Мугласпор -:-
12:30Караджабей Блд. - Байрампаша -:-
12:30Невшехірспор - Алтіндаг Блд. -:-
12:30Османієспор - Soma Spor -:-
12:30Халіде Едіп - Kelkit -:-

УГОРЩИНА: НБ І

19:00Ференцварош - Залаеґерсеґ -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІ

14:00Дорог - Дуна Асфальт -:-
14:00СК Будайорш - Казінцбарцика -:-
14:00Сольнок - Ньїредьгаза -:-
14:00Сороксар - Айка -:-
14:00Шіофок - Вац -:-
16:15Бекешчаба 1912 - Дьор -:-
18:00Дьормот - Будафок -:-
18:00Сегед-Чанад - МТК Будапешт -:-
18:00Скасовано Халадаш - Балмазуйварош Спорт -:-
18:00Чаквар - Вашаш -:-

УГОРЩИНА: NB III - East

14:00ДВТК II - Балашшадьярмат -:-
14:00Дебрецен II - Шеньйо-Карніфекс -:-
14:00Дьєндьєш - Тисауйварош -:-
14:00Егер - Цегледі -:-
14:00Путнок - Дебрецен ЕАК -:-
14:00Талья - Ozdi -:-
14:00Фузешдьярматі - Ясберень -:-
14:00Хатван - ЕСМТК Будапешт -:-

УГОРЩИНА: NB III - Centre

14:00Dabas-Gyon - Кечкемет -:-
14:00Іванча - Дунайварош Пальхальма -:-
14:00Келен - Дабаш -:-
14:00Козармішлень СЕ - Сабадкікото -:-
14:00Ракошменті КСК - Монорі -:-
14:00Сексард - МФК Печ -:-
14:00Сентльорінц - МТК Дунахарасті -:-
14:00Такшонь - Гонвед II -:-

УГОРЩИНА: NB III - West

12:00МОЛ Фехервар II - БКВ Ельоре -:-
12:00Пушкаш Академі II - Бічкей -:-
14:00Комаромі - III. керулеті ТУЕ УПЕ -:-
14:00Ліпоть - Надьканіжа -:-
14:00Папай Перуц - Балатонлелле -:-
14:00ФК Шарвар - Веспрем -:-
14:00Хевіз - Ерд -:-
15:30Менфечанак - Мошонмадяровар ТЕ -:-

УГОРЩИНА: NB I Women

14:00Ференцварош W - ДВТК W -:-
14:00Халадаш W - Дьор W -:-
20:30Szent Mihaly W - МТК Хунгарія W -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

11:30Андіжан - Локомотив Ташкент -:-
11:30Термез Сурхон - Согдіана -:-
13:45Буньодкор - Навбахор Наманган -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Карпати Л. - Олімпік -:-
14:00Колос - Десна -:-
17:00Динамо К. - Маріуполь -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

13:00Гірник-Спорт - Кремінь -:-
14:00Прикарпаття - Рух -:-

УКРАЇНА: Друга ліга

13:30Діназ Вишгород - Ужгород -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

16:00Бордо - Монако -:-
18:00Сент-Етьєн - Монпельє -:-
22:00Тулуза - Марсель -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

15:00Olympique de Valence - Евіан -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:45Суайо W - Ліон W -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Осієк - Істра 1961 -:-
18:30Запрешич - Рієка -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:30Бієло Брдо - Дугополє -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

15:30Тепліце - Острава -:-
18:00Карвіна - Вікторія Пльзень -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

14:30Влашим - Простейов -:-

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії (Жінки)

11:15Vedomice W - Дукла Прага W -:-
13:00Їглава W - Вікторія Пльзень W -:-
14:30Тржебонь W - Ліберец W -:-
15:00ФК Прага W - Спарта Прага W -:-
17:00Градец Кралове W - Пардубіце W -:-
17:30Острава W - Локомотив Брно W -:-

ЧИЛІ: Прімера

16:30Уачіпато - У. Де Чилі -:-
19:45Евертон - Палестіно -:-
22:15У. Католіка - Аудакс Італьяно -:-

ЧИЛІ: Прімера В

00:00КД Санта-Круз - Копіапо -:-
00:30Барнечеа - Вальдівія -:-
16:00Меліпілья - Депортес Темуко -:-
16:30Д. Пуерто-Монт - Сан-Луїс -:-
16:30Рейнджерс - Кобрелоа -:-
23:00Магальянес - Ла-Серена -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Druga Liga

14:00Бокель - Арсенал Тиват -:-
14:00Дечич - Єдінство -:-
14:00Дрезга - Ібар -:-
14:00Ловчен - Отрант -:-
14:00Морнар Бар - Єзеро -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

17:00Санкт-Галлен - Ксамакс -:-
17:00Сьон - Янг Бойз -:-
17:00Тун - Лугано -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

16:00Вінтертур - Крінс -:-
17:00Грассхопперс - Арау -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

14:15Гемілтон - Рейнджерс -:-
17:00Сент-Джонстон - Абердін -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

22:00Вере Юнайтед - Молайнс -:-
22:00Портмор - Маунт Плезант -:-
22:00Хамбл Лайонс - Вотерхаус -:-
22:00ЮВІ ФК - Кевалір -:-

ЯПОНІЯ: J2 League

07:00Авіспа Фукуока - Кагосіма Юнайтед -:-
07:00Альбірекс Ніїгата - В-Варен Нагасакі -:-
07:00Йокогама - Ехіме -:-
07:00Канадзава - Омія Ардія -:-
07:00Касіва - Кіото -:-
07:00Кофу - Рюкю -:-
07:00Міто - Окаяма -:-
07:00Монтедіо Ямагата - Мачіда -:-
07:00Токіо Верді - Гіфу -:-
07:00Токусіма - Ренова Ямагучі -:-
07:00Чіба - Точігі -:-

ЯПОНІЯ: Empress's Cup Women

03:30Вегалта Сендай W - JFA Academy W -:-
03:30Саяма W - НГУ Нагоя W -:-
04:00Йокогама ФК Сігаллс W - Teikyo Institute W -:-
04:00Ніттайдаї W - Васеда Юнів. W -:-
06:30Ноджіма Стелла W - Банніс Кіото W -:-
06:30ФК Сетагая Сфіда W - Сідзуока Санго W -:-
07:00Ехіме W - Такацукі W -:-
07:00Орка Камогава W - Харіма Альбіон W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.