m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

advertisement

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК

13:00Урава (Jpn) - Бейцзин Гоань (Chn) -:-
13:00ФК Сідней (Aus) - Кавасакі Фронтале (Jpn) -:-
13:00Чонбук (Kor) - Бурірам Юнайтед (Tha) -:-
13:00Шанхай СІПГ (Chn) - Ульсан Хюндай (Kor) -:-
17:00Локомотив Ташкент (Uzb) - Аль-Райян (Qat) -:-
21:00Аль-Васл (Uae) - Аль-Зарваа (Irq) -:-
21:00Зоб Ахан (Irn) - Аль-Наср (Sau) -:-
22:00ФК Аль-Іттіхад (Sau) - Аль-Вахда (Uae) -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

18:00Міла - Параду -:-
00:30Бель-Аббес - МК Алжир -:-
00:30Бордж-Бу-Арредідж - Медея -:-
00:30МО Беджая - Белуіздад -:-
00:30Саура - ЕС Сетіф -:-
00:30Тадженан - Константін -:-
00:30Хуссейн Дей - ЖС Кабілі -:-
00:30ЮСМ Алжир - Оран -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Б Насьйональ - Підвищення у класі - плей-оф

03:10Сентраль Кордоба - Альмагро -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А - Підвищення у класі - плей-оф

03:00Альварадо - Соль де Майо -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

13:00Арамбагх - Саїф СК -:-
13:00БДжМК - Абахані Чіттагонг -:-
advertisement

БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Чемпіонська група

18:00Ботев Пловдив - Лудогорець -:-
18:00Левскі - ЦСКА Софія -:-
21:00Черно Море - Бероє -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

02:00КРБ - Корітіба -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С

02:00Ремо - ФК Іпіранга -:-
02:00Ферровіаріу - Глобо -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D

01:00УРТ - Серра -:-
02:00Брускі - Гаучо -:-
02:15Скасовано Ітабаяна - Гурупі -:-
02:15Ітабаяна - Інтерпорту -:-
03:10Уніау Рондонополіс - Патросіненсе -:-

ДАНІЯ: 2-ий дивізіон - Група вибування

20:00Сковсховед - Фрем -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про

03:15Гуаякіль Сіті - Аукас -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

19:30Левадія - Нимме Калью -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

23:00Ваді Дегла - Харас Ель-Ходуд -:-
23:00Ель-Гаїш - Аль-Іттіхад -:-
23:00Ель-Масрі - Ель-Ентаг Ель-Харбі -:-
23:00Енппі - Міср Ельмакаса -:-
23:00Смуха - Петроджет -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

16:30Персебая - Калтенг Путра -:-
17:30Балі Юнайтед - Бхаянгкара Юнайтед -:-

ІРАК: Суперліга

16:00Аль-Наджаф - Аль-Кахраба -:-
22:00Нафт Аль-Джануб - Аль-Карх -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Сент-Патрікс - Деррі Сіті -:-

ІТАЛІЯ: Серія B - Плей-оф

22:00Чіттаделла - Беневенто -:-

ЙОРДАНІЯ: Кубок Йордану

23:00Umm Al Qotain - Аль-Кармаль -:-
23:00Акаба - Аль-Файсалі Амман -:-
23:00Аль-Вехдат - Аль-Ахлі -:-
23:00Маншеят - Аль-Рамта -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Apertura - Quadrangular

23:00Барранкілья - Кортулуа -:-
02:00Леонес - Картахена -:-
04:00Чіко - Кіндіо -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:30Єлгава - Спартакс -:-
18:30Метта/ЛУ - ФК Лієпая -:-

ЛИТВА: А Ліга

18:00Атлантас - Паланга -:-
20:00Рітеряй - ФК Паневежис -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Ліга Європи - плей-оф

19:30Утрехт - Хераклес -:-
21:45Вітесс - Гронінген -:-

НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії

19:00Елверум - Стабек -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

01:30Спортінг Лукеньйо - Депортіво Капіата -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

18:00Віслянє Ясковіце - Гутнік Краків -:-

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки) - Група вибування

15:00УЯ Краків W - АЗС Вроцлав W -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування

18:30ФК Германнштадт - ФК Ботошані -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

20:30Унів. Клуж - Спортул Снагов -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

18:00Бейтар Єрусалим (Isr) - Атлетіко (Esp) -:-

СВІТ: Кубок Словаччини

13:00Україна U18 - Іспанія U18 -:-
13:00Хорватія U18 - Чехія U18 -:-
18:00Росія U18 - Мексика U18 -:-
19:00Словаччина U18 - Англія U18 -:-

США: USL League Two

02:00Sarasota - Daytona -:-
03:00Houston FC - Corpus Christi FC -:-
03:00Тормента II - Discoveries -:-
18:00Flint City - Чикаго Юнайтед -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Мбао - Кінондоні МК -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig Play Offs

16:00Карагюмрюк - Маніса -:-
16:00Сарієр - Сакар'яспор -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга - Група вибування

17:00Десна - Ворскла -:-
17:00Чорноморець - Карпати Л. -:-
19:30Арсенал-Київ - Олімпік -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга - Етап переможців

13:00Ворскла U21 - Олександрія U21 -:-
13:00Шахтар Д. U21 - Динамо К. U21 -:-
15:00Арсенал Київ U21 - Зоря U21 -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга - Етап невдах

12:00Скасовано Десна U21 - Олімпік U21 -:-
12:00Маріуполь U21 - Львів U21 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

18:30Лахден Рейпас - Міккелін Кіссат -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1 - Вибування

21:45ФК Париж - Ланс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

20:30Санкт-Галлен II - Лінт -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00ГАІС - Вестерос -:-
20:00Дегерфорс - Далкурд -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація

20:00Бромелла - Лундс -:-
20:00Воргорда ІК - Ліндуме -:-
20:00ІК Франке - Упсала -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch