ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

12:30Аделаїда Юнайтед - Ньюкасл Джетс -:-
12:30Х'юм Сіті - Сентрал Коуст Марінерс -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:30Мауерверк - Вінер Вікторія -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Вольфсберг (Am) - Санкт-Анна -:-

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК - Плей-оф

13:30Урава (Jpn) - Шанхай СІПГ (Chn) -:-
20:00Аль-Хіляль (Sau) - ФК Аль-Іттіхад (Sau) -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АФК U16 - Кваліфікація

12:00Північна Корея U16 - Гуам U16 -:-
15:00Гонконг U16 - Сінгапур U16 -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Бристоль Роверс - Гіллінгем -:-
21:45Віком - Аккрингтон -:-
21:45Донкастер - Блекпул -:-
21:45Ковентрі - Вімблдон -:-
21:45Мілтон Кінз Донз - Іпсвіч -:-
21:45Портсмут - Бертон -:-
21:45Рочдейл - Лінкольн -:-
21:45Сандерленд - Ротергем -:-
21:45Транмер - Пітерборо -:-
21:45Шрусбері - Саутенд -:-
22:00Болтон - Оксфорд Юнайтед -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Ексетер - Порт Вейл -:-
21:45Карлайл - Форест Грін -:-
21:45Кроулі - Плімут -:-
21:45Лейтон Орієнт - Крю -:-
21:45Маклсфілд - Ньюпорт -:-
21:45Менсфілд - Кембридж Юнайтед -:-
21:45Моркем - Волсолл -:-
21:45Свіндон - Колчестер -:-
21:45Сканторп - Олдем -:-
21:45Солфорд - Грімсбі -:-
21:45Стівенедж - Нортгемптон -:-
21:45Челтнем - Бредфорд -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

21:45Барнет - Олдершот -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

21:45Херефорд - Гейтсхед -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

21:45Барвелл - Темворт -:-
21:45Бромсгроув - Рашолл -:-
21:45Лейстон - Бігглсвейд Таун -:-
21:45Нанітон - Стаурбридж -:-
21:45Реддіч - Коулвілл -:-
21:45Сент-Айвс - Кінгс Ленглі -:-
21:45Стретфорд - Алвечерч -:-
21:45Хенсфорд - Бенбері -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:45Вестон-сьюпер-Мер - Солсбері -:-
21:45Вімборн - Труро -:-
21:45Дорчестер - Тонтон -:-
21:45Мет. Поліс - Волтон Кежуалс -:-
21:45Харроу - Біконсфілд -:-
21:45Чешем - Хейз енд Їдінг -:-

АНГЛІЯ: Isthmian League Premier Division

21:45Бішопс Стортфорд - Крей -:-
21:45Богнор Реджис - Чесхант -:-
21:45Хоршем - Вінгейт енд Фінчлі -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

01:00Альдосіві - Патронато -:-
03:10Велес Сарсфілд - Атлетіко Тукуман -:-

АРГЕНТИНА: Primera Nacional

03:10Тігре - Сантамаріна -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана - Апертура

01:30Лаферрере - Мідленд -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

21:30Лугано - Спортіво Барракас -:-
21:30Юпанкі - КСР Еспаньйол -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

21:00Акран - РААЛ Ла-Лув'єр -:-

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

20:00Morupule - Нотване -:-
20:00БР Хайлендерс - Сек'юріті Системс -:-
20:00Тауншип Роллерс - Шарпс Шутінг Старз -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

02:00Операріу - Понте-Прета -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Лорі - Урарту -:-
15:15Алашкерт - ФК Єреван -:-
16:30Гандзасар Капан - Пюнік Єреван -:-

ГРЕЦІЯ: Кубок Греції

16:00Pansamiakos Vathyllou - Айолікос -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про

03:15Ель Насьйональ - Текніко У. -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

17:45Тулевик - Нимме Калью -:-
19:30Калев Таллінн - Курессаре -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Груповий етап

19:55Інтер - Славія Прага -:-
19:55Ліон - Зеніт -:-
22:00Аякс - Лілль -:-
22:00Бенфіка - РБ Лейпциг -:-
22:00Боруссія Д. - Барселона -:-
22:00Зальцбург - Генк -:-
22:00Наполі - Ліверпуль -:-
22:00Челсі - Валенсія -:-

ЄВРОПА: Молодіжна ліга УЄФА - Груповий етап

15:00Аякс U19 - Лілль U19 -:-
15:00Інтер U19 - Славія Прага U19 -:-
15:00Наполі U19 - Ліверпуль U19 -:-
15:00Челсі U19 - Валенсія U19 -:-
16:00Зальцбург U19 - Генк U19 -:-
16:00Ліон U19 - Зеніт U19 -:-
17:00Бенфіка U19 - РБ Лейпциг U19 -:-
17:00Боруссія Д. U19 - Барселона U19 -:-

ІНДІЯ: Колката Прем'єр-дивізіон А

12:00Ар'ян - Калькутта Кастомс -:-
12:00Саутерн Семіті - Калігхат -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2

11:30BaBel United - Персібат Батанг -:-
11:30Блітар Юнайтед - ПСМС Медан -:-
11:30Мартапура - Sulut Utd -:-
11:30ПСКС Чілачап - Чілегон Ютд -:-
11:30Срівіджая - ПСПС Ріау -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

20:00Альмерія - Жирона -:-
20:00Малага - Райо Вальєкано -:-
20:00Расінг С. - Мірандес -:-
22:00Алькоркон - Кадіс -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Клаусура

02:00Атлетіко ФК - Перейра -:-
04:00Картахена - Богота -:-

ЛИТВА: Кубок Литви

18:30Судува - Жальгіріс -:-

ЛІХТЕНШТЕЙН: Кубок Ліхтенштейну

21:00Ешен C - Трізенберг -:-
21:00Шан - Ешен B -:-
21:00Шан II - Руггель B -:-

МАВРИТАНІЯ: Ligue 1

19:00Кедія - Поліс -:-
19:00СНІМ - Medine -:-
19:30Ксар - Тіджикжа -:-
21:30Нуакшотт Кінгз - JAHE -:-

МАЛАЙЗІЯ: Кубок Малайзії

16:00Кедах - НС Матрікс -:-
16:00Паханг УіТМ - Джохор ДТ -:-
16:00ПКНП - Петалінг Джая Сіті -:-
16:00ФК ПКНС - Теренггану -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie B

01:00Dongu - Tlayacapan -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

01:00Толука W - Хуарес W -:-
03:00Клуб Леон W - Некакса W -:-
03:00Пачука W - Атлас W -:-
03:00Чівас Гвадалахара W - Клуб Америка W -:-
05:00Сантос Лагуна W - Крус Асуль W -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів

15:30Йонг де Графсхап - Йонг Хераклес -:-
19:30Йонг Ден Босх - Йонг Венло -:-
19:30Йонг НАК Бреда - Йонг Неймеген -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

18:45Саарбрюкен - Гоффенгайм II -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

19:30Леренског - Сарпсборг 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

20:00Уллерн - Волеренга 2 -:-

ОМАН: Професійна ліга

16:40Дхофар - Фанджа СК -:-
19:00Аль-Сіб - Аль-Наср -:-

ПАРАГВАЙ: Copa Paraguay

23:30Депортіво Сантані - Рівер Плейт -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Клаусура

12'Гарсіласо - Спорт Уанкайо 0:0

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок МТН 8

20:30Хайлендс - Полокване Сіті -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

13:00Сеул Е-Ленд - Чоннам -:-
13:00Теджон - Пусан -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Кубок ліги

22:00Баллінамаллард - Лінфілд -:-

РОСІЯ: ПФЛ - Схід

11:30Чита - Омськ -:-
12:00ФК Зеніт-Радіан Іркутськ - Динамо Барнаул -:-

РОСІЯ: Supreme Division Women

18:00ЦСКА Москва W - Чертаново М. W -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

18:00Аль-Моджзель - Аль-Джіл -:-
18:25Аль-Наджум - Хоттаїн -:-
18:25Аль-Нахда - Аль-Кадісія -:-
18:55Аль-Жабален - Аль-Батін -:-
19:05Охoд - Аль-Шоала -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

20:00Поліс (Tri) - Сандо (Tri) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

17:00Узбекистан U19 - Йорданія U19 -:-
18:00Фінляндія U16 - Північна Ірландія U16 -:-

СВІТ: Арабська ліга чемпіонів

18:00Аль-Мухаррак - Константін -:-

СЛОВАЧЧИНА: Кубок Словаччини

17:00Філаково - Дун. Стреда -:-

ТАЙВАНЬ: Premier League

11:00Мін Чуань Юніверсіті - Taicheng Lions -:-
14:00Hang Yuen - Тайнань Сіті -:-

ЧЕХІЯ: Ліга U19

12:00Пржибрам U19 - Спарта Прага U19 -:-
12:30Опава U19 - Брно U19 -:-

ЧИЛІ: Прімера В

01:30Вальдівія - С. Морнінг -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

21:30Адзуррі Лозанна - Бюль -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

21:00Бальцерс - Лінт -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00Дегерфорс - М'єльбю -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції (Жінки) - Кваліфікація

20:00Гаутіод W - Кунгсбака W -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

04:30Арнетт Гарденс - ЮВІ ФК -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.