ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АЛЖИР: Дивізіон 1

17:00ЖС Кабілі - Оран -:-
18:00АСО Шлеф - ЮСМ Алжир -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

22:00Вест Бромвіч - Сток Сіті -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Бристоль Сіті U23 - КПР U23 -:-
15:00Ковентрі U23 - Кардіфф U23 -:-
21:00Болтон U23 - Шеффілд Венсдей U23 -:-
21:00Шеффілд Юнайтед U23 - Крю U23 -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

15:00Бернлі U23 - Мідлсбро U23 -:-
21:00Вотфорд U23 - Плімут U23 -:-
21:00Вулвергемптон U23 - Дербі U23 -:-
21:00Сандерленд U23 - Хаддерсфілд U23 -:-
21:00Сток Сіті U23 - Саутгемптон U23 -:-

АНГЛІЯ: FA Youth Cup

21:00Блекберн U18 - Чарльтон U18 -:-
21:45Оксфорд Юнайтед U18 - Престон U18 -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

00:10Індепендьєнте - Рівер Плейт 1:2

АРГЕНТИНА: Торнеос Де Верано

03:00Бока Хуніорс - Атлетіко ПР -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:30Іст Ріффа - Манама Клуб -:-
17:00Аль-Нажма - Бусайтін -:-
19:00Аль-Ріффа - Аль-Хадд -:-

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Генк U21 - Сінт-Трейден U21 -:-
21:00Левен U21 - Гент U21 -:-
21:00Мехелен U21 - Стандард U21 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Гуанабара

00:00Кабуфріенсе - Флуміненсе 0:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

23:00Корітіба - Каскавел 2:1
23:00Операріу - Каскавел КР 1:0

БУРУНДІ: Primus League

15:00ЛЛБ Академік - Егль Нуар ФК -:-
13:30Бужумбура Сіті - Dynamik -:-
16:00Лез Льєрр - Фламбо дю Сентр -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Бечем Юнайтед - Елевен Вандерз -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - 1-а стадія

23:00Реал Мінас - Платенсе 4:0
00:00Мотагуа - Реал Сосьєдад 2:0

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

16:30Яніна - Левадіакос -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30ПеренесеноЛубумбаші Спорт - Санга Баленд -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:30СК Асуан - Ваді Дегла -:-
17:00Ель-Гаїш - Аль-Іттіхад -:-
19:00ПеренесеноАль-Іттіхад - Замалек -:-
19:00ПеренесеноАраб Контракторс - Ель-Гаїш -:-
19:00ПеренесеноЕнппі - Пайрамідс -:-
19:00ПеренесеноМаср - Ель-Ентаг Ель-Харбі -:-
19:00ПеренесеноМіср Ельмакаса - СК Асуан -:-
19:00ПеренесеноТанта - Ваді Дегла -:-
19:00ПеренесеноХарас Ель-Ходуд - Ель-Масрі -:-
19:30Замалек - Ель-Масрі -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

19:00Хапоель Кфар-Саба - Бней-Єгуда -:-
20:00Хапоель Беер-Шева - Хапоель Хайфа -:-
20:15Бейтар Єрусалим - Нетанія -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00Сахнін - Хапоель Акко -:-
19:00Хапоель Афула - Ашкелон -:-
19:00Хапоель Рамат Ган - МС Кафр-Касем -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

14:00Хакоах Рамат Ган - Agudat Sport Ashdod -:-

ІНДІЯ: І-Ліга

10:30Punjab - Гокулам -:-

ІРАН: Дивізіон 1

12:30Бадеран Тегеран - Райка Бабол -:-
12:30Гол Рейхан Алборз - Сорхпушан Пакдашт -:-
12:30Навад Урмія - Алюмініум Арак -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

21:45Аталанта - СПАЛ -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

22:00Козенца - Кротоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

21:45П'яченца - Трієстіна -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:30Лаціо U19 - Дженоа U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Мілан W - Рома W -:-

КІПР: Перший дивізіон

19:00ПеренесеноПафос - Ол. Нікосія -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00АДР Хікараль - Лимон 2:1
00:00Алахуеленсе - Ередіано 0:0
ПерерваСан-Карлос - Селедон 2:0

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

16:45СК Казма - Аль-Кувейт -:-

МАЛЬДІВИ: Прем'єр-ліга

13:00Клаб Іглз - Фоакайдху -:-
18:00ТК Спортс Клаб - Da Grande -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

20:00Валлетта - Сліма -:-

МАРОККО: Ботола Про

20:00Олімпік Сафі - Відад -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

00:00Керетаро - Клуб Тіхуана 3:0
15'Сантос Лагуна - Клуб Леон 0:1

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:00Куаутла - Кафесса -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Клуб Америка W - Сантос Лагуна W -:-
00:00Монаркас Морелія W - Некакса W -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Джигава Голден Старз - Ріверс Юнайтед ФК -:-
17:00Насарава - Воррі -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Йонг Аякс - Дордрехт -:-
21:00Йонг Утрехт - Рода -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап невдах

19:30Йонг де Графсхап - Йонг ФК Еммен -:-
19:30Йонг Ексельсіор - Йонг ФК Твенте -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап переможців

15:00Йонг Віллем II - Йонг Зволле -:-
15:30Йонг Валвейк - Йонг Гоу Ехед Іглс -:-
19:30Йонг Гронінген - Йонг Венло -:-

НІДЕРЛАНДИ: KNVB Beker Women

20:00Ораньє Нассау W - АКВ Ассен W -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:0012 де Октубре - Лібертад Асунсьйон 0:3
83'Олімпія Асунсьйон - Діас 2:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Олімпійські ігри - Кваліфікація

90+'Уругвай U23 - Парагвай U23 1:0
03:30Бразилія U23 - Перу U23 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

20:45Фелгейраш - Канелас 2010 -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:00Мунісіпаль Ліменьйо - ФАС 0:1
23:15Індепендьєнте - 11 Депортіво 1:0

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

17:10Аль-Фейсалі - Аль-Хіляль -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

ПерерваСальвадор - Ісландія 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

15:30Санкт-Паулі II (Ger) - Дерсімспор (Tur) -:-
23:00Спортінг Кристал (Per) - Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) 2:2
86'Куріко Унідо (Chi) - КА Серро (Uru) 0:0
90'Мільйонаріос (Col) - Америка де Калі (Col) 1:2
07:30ФК Токіо (Jpn) - Вегалта Сендай (Jpn) -:-
12:00Зандгаузен (Ger) - Севілья (Esp) -:-
13:00Краснодар 2 (Rus) - ФК Германнштадт (Rou) -:-
14:00Ференцварош (Hun) - Веєн (Ger) -:-
15:00Академіка Клінчень (Rou) - Колос (Ukr) -:-
15:00Дінамо Б. (Rou) - Осієк (Cro) -:-
15:00ФК Ботошані (Rou) - Ахмат Грозний (Rus) -:-
16:00Динамо К. (Ukr) - Нефтчі Баку (Aze) -:-
16:00Динамо Москва (Rus) - Заглембє (Pol) -:-
16:00Зандгаузен (Ger) - Санлукеньйо (Esp) -:-
17:00Лехія Гданськ (Pol) - Гройтер Фюрт (Ger) -:-
17:00Стяуа Б. (Rou) - Локомотив Москва (Rus) -:-
18:00Вардар (Mkd) - Хайдук Спліт (Cro) -:-
18:30Ференцварош (Hun) - ЧФР Клуж (Rou) -:-
19:00Боруссія Д. II (Ger) - RSV Meinerzhagen (Ger) -:-

СВІТ: Арабська ліга чемпіонів

18:00Аль-Шорта - Аль-Шабаб -:-

СВІТ: Золотий кубок Бангабандху

13:00Сейшельскі острови - Маврикій -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

00:30Канада W - Гаїті W -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

19:30МуСа (Fin) - Тове (Fin) -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

14:30Могадішу Сіті - Midnimo -:-

ТРИНІДАД І ТОБАГО: Про Ліга

21:30Поліс - Дефенс Форс -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Різеспор - Генчлербірлігі -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

18:00Баликесірспор - Аданадемірспор -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

21:55Сен-Приве - Монако -:-

ЧИЛІ: Прімера В - Підвищення у класі - плей-оф

01:00Копіапо - Депортес Темуко 2:3

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

00:00Хамбл Лайонс - Арнетт Гарденс 3:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.