ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

08:00Веллінгтон Фенікс - Брісбен Роар -:-
10:30Аделаїда Юнайтед - Мельбурн Вікторі -:-
12:45Перт Глорі - ФК Сідней -:-

АВСТРАЛІЯ: Y-League

01:30Мельбурн Сіті U23 - Перт Глорі U23 -:-
2'Сентрал Коуст Марінерс U23 - ФК Сідней U23 0:0
07:00Сідней Вондерерс U23 - Канберра Юнайтед U23 -:-

АВСТРІЯ: Tipico Бундесліга

18:00ВСГ Сваровскі - ЛАСК Лінц -:-
18:00Зальцбург - Санкт-Пельтен -:-
18:00Маттерсбург - Вольфсберг -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

15:30Аустрія Лустенау - Лафніц -:-
15:30ЛАСК Юніори - Флорідсдорфер -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

13:00Сабаїл - Сабах Баку -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:30Кукесі - Біліс -:-
14:30Фламуртарі - Люфтераті Гірокастра -:-
17:30Скендербеу - ФК Тирана -:-

АЛБАНІЯ: First Division

14:00Аполонія Фієр - Оріку -:-
14:00Беса Кавая - Devolli -:-
14:00Буррель - Тербуні Пука -:-
14:00Динамо Тирана - Коплик -:-
14:00Ерзені - Беселіджа Л. -:-
14:00Ілірія Круя - Люшня -:-
14:00Корабі Пешкопі - Кастріоті -:-
14:00ФК Шенколлі - Ельбасані -:-
14:00Церрік - Поградец -:-
14:00Шкумбіні Пекін - КФ Егнатія -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00Белуіздад - Міла -:-
16:00Бель-Аббес - Константін -:-
16:00Магра - Бордж-Бу-Арредідж -:-
17:00АСО Шлеф - МК Алжир -:-
17:00ЖС Кабілі - Саура -:-
17:00Параду - ЕС Сетіф -:-
18:00Біскра - ЮСМ Алжир -:-

АЛЖИР: U21 League

11:00Бель-Аббес U21 - Константін U21 -:-
11:00Біскра U21 - ЮСМ Алжир U21 -:-
11:00Кабілі U21 - Саура U21 -:-
11:00КР Белуіздад U21 - Міла U21 -:-
11:00ПеренесеноМагра U21 - Бордж-Бу-Арредідж U21 -:-
11:00Параду U21 - ЕС Сетіф U21 -:-
12:30АСО Шлеф U21 - МК Алжир U21 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Вест Гем - Тоттенгем -:-
17:00Арсенал - Саутгемптон -:-
17:00Борнмут - Вулвергемптон -:-
17:00Брайтон - Лестер -:-
17:00Вотфорд - Бернлі -:-
17:00Евертон - Норвіч -:-
17:00Кристал Пелес - Ліверпуль -:-
19:30Манчестер Сіті - Челсі -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Чарльтон - Кардіфф -:-
17:00Блекберн - Барнслі -:-
17:00Брентфорд - Редінг -:-
17:00Бристоль Сіті - Ноттінгем -:-
17:00Вест Бромвіч - Шеффілд Венсдей -:-
17:00Дербі - Престон -:-
17:00Лутон - Лідс -:-
17:00Свонсі - Міллволл -:-
17:00Сток Сіті - Віган -:-
17:00Хаддерсфілд - Бірмінгем -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

17:00Аккрингтон - Болтон -:-
17:00Віком - Донкастер -:-
17:00Вімблдон - Гіллінгем -:-
17:00Іпсвіч - Блекпул -:-
17:00Мілтон Кінз Донз - Ротергем -:-
17:00Пітерборо - Бертон -:-
17:00Рочдейл - Портсмут -:-
17:00Сандерленд - Ковентрі -:-
17:00Саутенд - Оксфорд Юнайтед -:-
17:00Флітвуд - Транмер -:-
17:00Шрусбері - Бристоль Роверс -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

17:00Волсолл - Стівенедж -:-
17:00Карлайл - Кембридж Юнайтед -:-
17:00Кроулі - Ексетер -:-
17:00Крю - Моркем -:-
17:00Лейтон Орієнт - Форест Грін -:-
17:00Нортгемптон - Грімсбі -:-
17:00Ньюпорт - Олдем -:-
17:00Плімут - Бредфорд -:-
17:00Свіндон - Менсфілд -:-
17:00Сканторп - Порт Вейл -:-
17:00Солфорд - Маклсфілд -:-
17:00Челтнем - Колчестер -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

17:00Барроу - Барнет -:-
17:00Галіфакс - Істлі -:-
17:00Довер - Соліхалл -:-
17:00Олдершот - Ноттс Каунті -:-
17:00Рексем - Йовіл -:-
17:00Саттон - Бромлі -:-
17:00Стокпорт - Еббсфліт -:-
17:00Файлд - Дагенем енд Ред. -:-
17:00Харрогейт - Честерфілд -:-
17:00Хартлпул - Борем Вуд -:-
17:00Чорлі - Торкі -:-
19:20Мейденгед - Вокінг -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00ПеренесеноБамбер Бридж - Саут Шілдс -:-
17:00Бамбер Бридж - Морпет -:-
17:00Вітбі - Грантем -:-
17:00Віттон - Скарборо -:-
17:00Ештон Юнайтед - Нантвіч -:-
17:00ПеренесеноЛанкастер - Гейнсборо -:-
17:00ПеренесеноМетлок - Ештон Юнайтед -:-
17:00Мікловер - Воррінгтон -:-
17:00ПеренесеноМорпет - ФК Юнайтед -:-
17:00ПеренесеноНантвіч - Атертон -:-
17:00Редкліфф - Бесфорд -:-
17:00Стаффорд - Хайд -:-
17:00Стейлібридж - Бакстон -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00Бенбері - Алвечерч -:-
17:00Бромсгроув - Сент-Айвс -:-
17:00Кінгс Ленглі - Нідгем Маркет -:-
17:00ПеренесеноКоулвілл - Темворт -:-
17:00Рашден енд Даймондс - Лоустофт -:-
17:00ПеренесеноРашолл - Бігглсвейд Таун -:-
17:00ПеренесеноРойстон - Реддіч -:-
17:00ПеренесеноСтаурбридж - Барвелл -:-
17:00ПеренесеноХенсфорд - Пітерборо Спортс -:-
17:00Хітчін - Нанітон -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

17:00Біконсфілд - Свіндон С -:-
17:00Блекфілд - Труро -:-
17:00Волтон Кежуалс - Пул -:-
17:00ПеренесеноГоспорт - Вестон-сьюпер-Мер -:-
17:00ПеренесеноЄйт Таун - Свіндон С -:-
17:00ПеренесеноМертир Таун - Хейз енд Їдінг -:-
17:00Мет. Поліс - Фарнборо -:-
17:00Харроу - Вімборн -:-
17:00ПеренесеноХартлі Вінтні - Тонтон -:-
17:00Хендон - Тівертон -:-
17:00Чешем - Дорчестер -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

17:00Бішопс Стортфорд - Льюїс -:-
17:00Вортінг - Корінтіан-Кежуалс -:-
17:00Маргейт - Поттерс -:-
17:00Чесхант - Мерстем -:-

АНГЛІЯ: Трофей ФА

17:00Атертон - Бостон -:-
17:00Бат - Госпорт -:-
17:00Бігглсвейд Таун - Ейвлі -:-
17:00Біллерікі - Гемптон енд Річмонд -:-
17:00Бліт - Олфретон -:-
17:00Брейнтрі - Єйт Таун -:-
17:00Бреклі Таун - Честер -:-
17:00Веймут - Гастінгс -:-
17:00Велдстон - Ройстон -:-
17:00Веллінг - Сент-Олбанс -:-
17:00Воркінгтон - Фарслі -:-
17:00Гайзлі - Телфорд -:-
17:00Далвіч Гамлет - Чіппенгем -:-
17:00Дарлінгтон - Гейнсборо -:-
17:00Енфілд Таун - Молдон енд Тіптрі -:-
17:00Істборн Боро - Хартлі Вінтні -:-
17:00Йорк - Олтрінчем -:-
17:00Каршолтон - Тутінг енд Мітчем -:-
17:00Керзон Ештон - Кіддермінстер -:-
17:00Кінгс Лінн - Херефорд -:-
17:00Кінгстоніан - Садбері -:-
17:00Конкорд - Слау -:-
17:00Коулн - Саутпорт -:-
17:00Летерхед - Доркінг -:-
17:00Лімінгтон - Спеннімур -:-
17:00Мейдстоун - Дартфорд -:-
17:00Метлок - Реддіч -:-
17:00Оксфорд Сіті - Хорнчерч -:-
17:00Пітерборо Спортс - Кеттерінг -:-
17:00Ранкорн Ліннетс - ФК Юнайтед -:-
17:00Солсбері - Хейз енд Їдінг -:-
17:00Тонбридж - Богнор Реджис -:-
17:00Харінгі - Хемел Хемпстед -:-
17:00Хевент енд В. - Сіндерфорд -:-
17:00Хейлсовен - Гейтсхед -:-
17:00Хенсфорд - Коулвілл -:-
17:00Челмсфорд - Хангерфорд -:-
17:00Шолінг - Полтон Роверс -:-

АНГЛІЯ: Трофей ФА - Кваліфікація

17:00Ланкастер - Стаурбридж -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

14:45Вулвергемптон U23 - Челсі U23 -:-
15:00Арсенал U23 - Саутгемптон U23 -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:00Wiliet - Кубангу -:-
16:00Академіка - Онсе Бравуш -:-
16:00Деспортіво Уїла - Санта-Ріта -:-
16:00КРД Ліболу - Прімейру де Агошту -:-
16:00Прогрессо - Каала -:-
16:00Саграда - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Спортінг де Кабінда - Інтер -:-
18:30Петру Атлетіку - Прімейру де Майо -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

00:40Дефенса і Хустісія - Ланус -:-
00:40Уракан - Сентраль Кордоба -:-

АРГЕНТИНА: Primera Nacional

02:00Сармьєнто Хунін - Олл Бойз -:-
22:00Альмагро - Сантамаріна -:-
22:00Браун Адроге - Дефенсорес де Бельграно -:-
22:00Депортіво Рієстра - Атлетіко Рафаела -:-
22:00Нуева Чикаго - Агропекуаріо -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана - Апертура

22:00Акассусо - Трістан Суарес -:-
22:00Вілья Сан-Карлос - Депортіво Арменіо -:-
22:00Дефенсорес Унідос - Альміранте Браун -:-
22:00Комунікасьонес - Сан-Тельмо -:-
22:00Тальєрес Ескалада - Фенікс -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана - Апертура

32'Лаферрере - Вікторіано А. 0:0
22:00Депортіво Мерло - Екскурсіоністас -:-
22:00Сентраль Кордоба - Ітусаїнго -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

22:00Архентіно де Росаріо - Депортіво Парагвайо -:-
22:00Атлас - Пуерто Нуево -:-
22:00Депортіво Муніс - Юпанкі -:-
22:00Лугано - Хувентуд Уніда С.-М. -:-

АРУБА: Division di Honor

02:00Бразіл Джуніорс - Бубалі -:-
00:30Ла Фама - ФК Юнайтед -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

15:15ПеренесеноАль-Ахлі Манама - Бусайтін -:-
17:00ПеренесеноІст Ріффа - Аль-Нажма -:-
17:30ПеренесеноАль-Хадд - Аль-Мухаррак -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

19:00Ейпен - Стандард -:-
21:00Васланд-Беверен - Серкль Брюгге -:-
21:00Мехелен - Варегем -:-
21:30Мускрон - Генк -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Proximus

18:00Ломмел СК - Сент-Жиллуаз -:-
21:30Беєрсхот ВА - Локерен -:-

БЕЛЬГІЯ: Перший аматорський дивізіон

20:30Дессель - Бом -:-
21:00Дендер - Льєрс -:-
21:00ОК Шарлеруа - РФК Льєж -:-
21:00Патро Ейсден - РВДМ 47 -:-
21:00Серен Юнайтед - Тессендерло -:-
21:00Тюбіз - Хейст -:-
21:00ЮР Ла Лувьєр - Дейнзе -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

21:00Ентант Дюрбюї - Тіллер -:-
21:00Кувен-Мар'ємбург - Верлен -:-
21:00Ме - Амуар -:-
21:00Намюр - РААЛ Ла-Лув'єр -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

20:30Ауденарде - Мерелбеке -:-
21:00КРС Гент - Ронсе -:-
21:00Мандел Юнайтед - Гамме -:-
21:00Темсе - Вестхук -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

21:00АСВ Гел - Лондерзел -:-
21:00Капеллен - Вейгмал -:-
21:00Хасселт - Пепінген -:-
21:00Хогстратен - Берхем Спорт -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Брюгге W - Гент W -:-

БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)

14:00СЖ-Тертр Отраж W - Феміна Волюве W -:-
15:30Генк II W - Лувен II W -:-
15:30Молдаво W - Алст W -:-
17:00Звевезеле W - Тінен W -:-
17:00Фамкес Меркем W - Зюлте-Варегем W -:-
17:30Ст. Льєж 2 W - Гент II W -:-
17:45Мехелен W - ГБА Контіх W -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00ASVO - Пантерес -:-
17:00АСПАК - Краке -:-
17:00ДЖЕ - Бембереке -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

21:00ПХК Зебрас - Робін Гуд -:-

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

13:00Барановичі - ФК Слонім -:-
13:00Крумкачи - Белшина -:-
13:00Ліда - Орша -:-
13:00Локомотив Гомель - Смолевичі -:-
13:00Нафтан - Хімік Свєтлогорськ -:-
13:00Рух Брест - Спутник -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

12:30Славія Софія - Черно Море -:-
15:00Ботев Враца - ЦСКА Софія -:-
17:30Лудогорець - Лок. Пловдив -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:30Каріана Ерден - Спартак Плевен -:-
14:30Септемврі Софія - Помор'є -:-
14:30Чорноморець Балчик - Спартак -:-
16:00Пірін Благоєвград - Струмска Слава -:-
16:30Літекс Ловеч - Монтана -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

23:15ПеренесеноСан-Хосе - Олвейс Реді -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Плей-оф

19:00Стормерс - Tomayapo -:-
21:30Вінто - Санта-Крус -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

14:00Вележ Мостар - ФК Сараєво -:-
14:00Звієзда 09 - Слобода -:-
14:00Младост ДК - Раднік Бієліна -:-
14:00Тузла Сіті - Челік Зеніца -:-
17:00Борац Баня-Лука - Зріньскі -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

58'КРБ - Фігейренсе 0:0
02:30Гуарані - Америка МЖ -:-
22:00Ботафогу СП - Куяба Еспорте -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30АСФ Діулассо - Мажестік -:-
17:30АС Дуан - Кадіого -:-
17:30Козаф - УС Уагадугу -:-

БУРУНДІ: Primus League

15:00Інтер Стар - Rukinzo -:-
15:00ЛЛБ Академік - Атлетіко Олімпік -:-
15:00Мусонгаті - Егль Нуар ФК -:-
15:00Нгозі Сіті - Лез Льєрр -:-
15:00Олімпік Стар - Bumamuru -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

12:00Лорі - Арарат-Вірменія -:-
12:00Ширак Гюмрі - Алашкерт -:-
16:00Урарту - Ноах -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00Камсар - Хороя -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

17:00Мегпіс - Лінкольн Ред Імпс -:-
19:15Європа ФК - Бока Хуніорс -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура - 2-а стадія

23:30Маратон - Мотагуа -:-

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

08:30Хеппі Веллі - Лі Мань Ворріорз -:-
11:30Саутерн Дістрікт - Гуанчжоу R&F -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

19:30Паніоніос - Олімпіакос Пірей -:-
20:00Ламія - Ксанті -:-

ГРЕЦІЯ: Футбольна ліга

15:00Теспротос - ФК Трикала -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Ахарнаїкос - Родос -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

16:00Роскілле - Вайле -:-
18:45Веннсюссель ФФ - Віборг -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1 - Чемпіонська група

16:00АС Арта - Esperance Sportive -:-
18:00Діхіл - Порт -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

14:30Груп Базано - РКК -:-
16:30Дон Боско - Лубумбаші Спорт -:-
16:30ПеренесеноСімба - Дофен Нуар -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Плей-оф

00:15Аукас - СК Барселона -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга - Вибування

13:00Курессаре - Вапрус Пярну -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга - Вибування

13:00Раквере - Пярну-Яагупі -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:30Танта - Ель-Гаїш -:-
17:00Араб Контракторс - СК Асуан -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

13:00Лумвана Радіантс - Нкана -:-
15:00Kansanshi - Білдкон -:-
15:00ЗЕСКО - Грін Іглз -:-
15:00Лусака Дайнамос - Кабве Юс Академі -:-
15:00Муфуліра - Форест Рейнджерс -:-
15:00НАПСА Старз - Занако -:-
15:00Ред Ерроус - Нквазі -:-
15:00ФК Грін Баффалос - Кабве -:-

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

15:00Булавайо Чіфс - Чікен Інн -:-
15:00Хараре Сіті - Яда -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Бангалор - Керала Бластерс -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:30Арема - Персія Джакарта -:-
13:30ПСМ Макассар - Балі Юнайтед -:-

ІРАН: Дивізіон 1

12:45Кашкай Шираз - Sorkhpooshan Pakdasht -:-
12:45Ніроє Заміні - Дамаш -:-
12:45Сепідруд Рашт - Мес Керман -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

14:00Леганес - Барселона -:-
17:00Бетіс - Валенсія -:-
19:30Гранада - Атлетіко -:-
22:00Реал Мадрид - Реал Сосьєдад -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

17:00Райо Вальєкано - Сарагоса -:-
19:00Депортіво - Алькоркон -:-
19:00Расінг С. - Естремадура -:-
21:00Уеска - Понферрадіна -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 1

17:30Реал Мадрид B - Реал Ов'єдо B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 2

17:00Уніоністас де Саламанка - УД Логроньєс -:-
18:30Лейоа - Аморебієта -:-
19:00Реал Сосьєдад B - Осасуна B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3

20:30Льєйда - Барселона B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 4

19:30Севілья B - Ліненсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 2

16:45Уньйон Клуб Сеарес - Туілья -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 3

16:30Барреда Баломпіє - Соларес -:-
16:30Гуарнісо - Ларедо -:-
17:00Уньйон Монтаньєса Ескобедо - Тропесон -:-
19:00Текстіль Ескудо - УД Самано -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 4

16:30Сан-Ігнасіо - Реал Сосьєдад C -:-
17:45Дуранго - Urduliz -:-
18:00Лагун Онак - Беасайн -:-
18:45СД Деусто - Португалете -:-
19:00Соморросто - КД Вікторія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

19:00Л'Успіталет - Вільяфранка -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

17:00Еркулес B - Vilamarxant -:-
18:00Асеро - Патерна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 8

16:45Ла-Вірхен - Санта-Марта Тормес -:-
16:45Мірандес B - Ла Банеса -:-
16:45Нумансія B - Бембібре -:-
17:30Атлетіко Асторга - Атлетіко Тордесільяс -:-
17:30Ла Гранха - Бупольса -:-
17:30Леонеса B - Альмасан -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 11

16:45Льйосетенсе - Мальорка B -:-
17:00Алькудія - Portmany -:-
17:00Сан-Рафаель - Ферріоленсе -:-
17:15Побленсе - Андрач -:-
17:30Еспорлес - Бініссалем -:-
17:45Манакор - Санта-Каталіна Атлетіко -:-
18:15Кольєренсе - Платхес де Кальвія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

23:00Вілья Санта-Бріхіда - Лас-Пальмас C 0:0
23:00Панадерія - Уньйон В'єра 0:1
14:00Tamaraceite - Ла Куадра -:-
18:00Ібарра - Теніска -:-
18:30Вера - КД Бусанада -:-
20:00Атлетіко Уніон Гімар - Санта-Урсула -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 15

16:30Лурдес - Памплона -:-
17:00Fontellas - Егуес -:-
17:00Беті Коскор - КД Бастан -:-
17:30Беті Онак - Чантреа -:-
18:00АД Сан-Хуан - Пенья -:-
18:00Уарте - Кортес -:-
19:00Бурладес - Мурчанте -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 16

17:00Comillas - Віанес -:-
18:00Вільєгас - Ягуе -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

14:00КД Такон W - Реал Сосьєдад W -:-
14:00Уельва W - Мадрид КФФ W -:-
17:00Атлетіко Мадрид W - Еспаньйол W -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

16:00Аталанта - Ювентус -:-
19:00Мілан - Наполі -:-
21:45Торіно - Інтер -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

16:00Беневенто - Кротоне -:-
16:00Ліворно - Трапані -:-
16:00Порденоне - Перуджа -:-
16:00Юве Стабія - Салернітана -:-
19:00Емполі - Венеція -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

16:00Про Верчеллі - Ренате -:-
21:45Леччо - Джана Ермініо -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

21:45Віртус Верона - Карпі -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

21:45Реджина 1914 - Ренде -:-
21:45Тернана - Вітербезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30Montegiorgio - СН Нотареско -:-
15:30Porto Sant'Elpidio - АСД Пінето Кальчо -:-
15:30Кальчо К'єті - Кампобассо -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Лаціо U19 - Рома U19 -:-
14:00Інтер U19 - Торіно U19 -:-
15:30Емполі U19 - Фіорентина U19 -:-
15:30Сассуоло U19 - Сампдорія U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Беневенто U19 - Фрозіноне U19 -:-
12:00Ентелла U19 - Порденоне U19 -:-
12:00Лечче U19 - Трапані U19 -:-
12:00Нуова Козенца U19 - Ліворно U19 -:-
12:00Піза U19 - Салернітана U19 -:-
12:30Асколі U19 - Кротоне U19 -:-
15:30Брешія U19 - Мілан U19 -:-
15:30Венеція U19 - Спеція U19 -:-
15:30Парма U19 - Чіттаделла U19 -:-
15:30СПАЛ U19 - Кремонезе U19 -:-
15:30Удінезе U19 - Верона U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:00Мілан W - Сассуоло W -:-
15:30Orobica W - Барі W -:-
15:30Таваньякко W - Інтер W -:-
15:30Фіорентина W - Верона W -:-

КАТАР: QSL Cup

15:00Аль-Шаханія - Аль-Вакра -:-
17:10Аль-Ахлі Доха - Аль-Садд -:-
17:10Умм-Салаль - Аль-Райян -:-

КИТАЙ: Суперліга

09:30Бейцзин Рене - Дзінсу Сунін -:-
09:30Дайлянь Їфан ФК - Хебей -:-
09:30Тяньцзинь Теда - Шеньчжень -:-
13:35Гуанчжоу Евергранд - Шанхай СІПГ -:-

КІПР: Перший дивізіон

17:00Неа Саламіна - АЕК Ларнака -:-
18:00АПОЕЛ - Пафос -:-
19:00Паралімні - Омонія -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Omonoia Psevda - Омонія Арадіпу -:-
14:30Ерміс - Закакіу -:-
14:30Іпсонас - Карміотісса -:-
14:30Отеллос Атьєну - Анагеннісі Деринія -:-
14:30Сотірас - ПО Ксилотімпу 2006 -:-
14:30Хлорака - Дігеніс -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Клаусура - плей-оф

01:30Перейра - Чіко -:-

КОСОВО: Суперліга

14:00Дреніца - Вуштррія -:-
14:00Дріта - ФК Ллапі -:-
14:00Фламуртарі - Феронікелі -:-
15:00Приштина - Трепча 89 -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30ВАК - Академі де ФАД -:-
17:30СО Арме - СОЛ -:-
17:30Танда - Бассам -:-
20:00АСЕК Мімосас - Спортінг Ганьйоа -:-

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

15:30Lijabatho - Банту -:-
15:30Лінаре - Ліфакое -:-
15:30Ліхопо - Матлама -:-
15:30ЛМПС - Лайолі -:-

ЛИТВА: А Ліга - Чемпіонська група

13:00Кауно Жальгіріс - ФК Паневежис -:-
13:00Рітеряй - Судува -:-

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

14:15ПеренесеноТадамон - Аль-Газієх -:-
16:00ПеренесеноАль-Сахель - Сафа -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

18:00Нідеркорн - Мюленбах -:-

МАВРИКІЙ: Ліга

13:30Петіт Рів'єр - Саванн -:-
14:00Серкль де Жоакім - АС Вакоа -:-

МАВРИТАНІЯ: Ліга 1

18:00Каеді - Сахель -:-

МАЛАВІ: Суперліга

14:30TN Stars - Мзуні -:-
14:30ПеренесеноБлю Іглз - Чітіпа Юнайтед -:-
14:30Майті Вондерерс - Чітіпа Юнайтед -:-
14:30Майті Тайгерс - Біг Буллетс -:-
14:30Мояле Барракс - Мастерс Сек'юріті -:-
14:30ПеренесеноСівіл - Мояле Барракс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга - Вибування

14:15Кучінг ФА - Саравак ФА -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

20:00Блек Старз - Саліф Кейта -:-
17:45AS Performance - Бакаріджан -:-
18:00СО Бамако - Стад Мальєн -:-
20:00АСОМ - Онз Креатер -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Санта Лучія - Сліма -:-
17:15Сайренс - Гуджа -:-

МАЛЬТА: Дивізіон 1

15:00Наксар Лайонс - Ліджа Атлетік -:-
17:15Зейтун Корінтіанс - ФК Сент-Джорджс -:-

МАРОККО: Ботола Про

17:00ІР Танжер - Юссуфія Беррешид -:-
21:00ПеренесеноБеркан - Раджа Бені Меллаль -:-
21:00ПеренесеноВідад - Могреб Тетуан -:-
21:00ПеренесеноДіфаа Ель-Джадіді - Олімпік Сафі -:-
21:00ПеренесеноІР Танжер - Раджа Касабланка -:-
21:00ПеренесеноМулудія Ужда - Khemis Zemamra -:-
21:00ПеренесеноОлімпік Хурібга - ФАР Рабат -:-
21:00ПеренесеноФУС Рабат - Хассанія Агадір -:-
21:00ПеренесеноЮссуфія Беррешид - Рапід Уед-Зем -:-

МАРОККО: Botola 2

21:00ПеренесеноВідад Темара - Шабаб Бенгерір -:-
21:00ПеренесеноВідад Фес - Кенітра -:-
21:00ПеренесеноКавкаб Марракеш - Сале -:-
21:00ПеренесеноСальмі - РАК Касабланка -:-
21:00ПеренесеноСіді-Касем - Дшейра -:-
21:00ПеренесеноТАС Касабланка - Магриб Фес -:-
21:00ПеренесеноХосейма - Іттіхад Хеміссет -:-
21:00ПеренесеноШабаб Мохамеддія - Шабаб Атлас Хеніфра -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Пуебла - Некакса -:-
05:10Клуб Тіхуана - Клуб Леон -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

00:30Мурсьєлагос - Рейноса -:-
18:00Сімарронес де Сонора 2 - УА Чіхуахуа -:-
19:00Леонес Негрос 2 - Коррекамінос 2 -:-
23:30УА Сакатекас - Алакранес де Дуранго -:-
00:00Гавіланес Матаморос - Текос -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура - плей-оф

86'Клуб Америка W - Монтеррей W 2:1

НАМІБІЯ: МТС Прем'єршип

18:00ПеренесеноOkahandja - Блю Вотерс -:-
18:00ПеренесеноYoung Brazilians - Елевен Ерроуз -:-
18:00ПеренесеноЖуліньйо Спортінг - Майті Ганнерс -:-
18:00ПеренесеноЛайф Файтерс - Африкан Старз -:-
18:00ПеренесеноТайгерс - УНАМ -:-

НІГЕР: Ліга 1

17:00АСФАН - АСГНН -:-
17:00Расинг Букокі - Дуане Ніамей -:-
17:00СОНІДЕП - УС Жандармері -:-

НІГЕРІЯ: NNL

18:00Nigeria Airforce FC - Aklosendi -:-
18:00Oyah Sports - Kogi -:-
18:00Dynamite Force - Apex Krane -:-
18:00Gateway Utd. - Giant Brillars -:-
18:00Green Beret - Kebbi -:-
18:00Ibom Youths - Akajiobi -:-
18:00Kada City - Букола Саракі -:-
18:00Malunfashi - DMD -:-
18:00Osun - Ekiti United -:-
18:00Rarara - Майті -:-
18:00Real Stars - Йобе Старз -:-
18:00Road Safety - FC Zamfara -:-
18:00Бендел - Ж'Атет -:-
18:00Ель-Канемі - Тараба -:-
18:00Найджер Торнадос - Sokoto -:-
18:00ФК Краун - Баєлса -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

19:30Утрехт - АЗ Алкмар -:-
20:45Аякс - Хераклес -:-
20:45Зволле - Сіттард -:-
21:45Ден Гааг - Віллем ІІ -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30ГВВВ - Спакенбург -:-
15:30Ексельсіор Масслейс - Схевенінген -:-
16:30Ейсселмірвогелс - ГФК -:-
16:30Йонг Волендам - ХХК -:-
16:30Йонг Спарта Роттердам - Нордвейк -:-
16:30Квик Бойз - АФК -:-
16:30Козаккен Бойз - АСВГ -:-
16:30Райнсбургсе Бойс - Катвейк -:-

НІДЕРЛАНДИ: Derde Divisie

15:30Барендрехт - ВВСБ -:-
15:30ВВОГ - Йонг Алмере Сіті -:-
15:30Ексельсіор 31 - ОНС Снек -:-
15:30ОДІН '59 - Ліссе -:-
15:30Стедоко - Аякс (Am) -:-
15:30Тер Леде - Ермело -:-
15:30Харкемасе Бойз - ГОЕС -:-
16:00Спарта Нейкерк - ВВ ДОВО -:-

НІДЕРЛАНДИ: Eredivisie U19

15:30Аякс U19 - Твенте U19 -:-
15:30Вітесс U19 - НЕК/Осс U19 -:-
15:30Утрехт U19 - Алмере Сіті U19 -:-
15:30Херенвен U19 - Спарта Роттердам U19 -:-
15:45Бреда U19 - Феєнорд U19 -:-
16:00Гронінген U19 - ПСВ U19 -:-
16:00Ден Гааг U19 - АЗ Алкмар U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Айнтрахт Франкфурт - Вольфсбург -:-
16:30Баєр Леверкузен - Фрайбург -:-
16:30Вердер Бремен - Шальке -:-
16:30Дюссельдорф - Баварія Мюнхен -:-
16:30Уніон Берлін - Боруссія М. -:-
19:30РБ Лейпциг - Кельн -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:00Армінія Білефельд - Зандгаузен -:-
14:00Веєн - Гольштайн Кіль -:-
14:00Гамбург - Дрезден -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Брауншвейг - ФК Хемніцер -:-
15:00Вюрцбургер Кікерс - Юрдінген -:-
15:00Магдебург - Унтерхахінг -:-
15:00Мангейм - Інгольштадт -:-
15:00Меппен - Гросашпах -:-
15:00Цвікау - Пройссен Мюнстер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Гольштайн Кіль II - Гамбург II -:-
14:30СК Вайхе-08 - ТСФ Гавельзе -:-
15:00Хайдер - Айнтрахт Нордерштедт -:-
17:00Єддело - Дрохтерзен / Ассель -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:30Вікторія Берлін - Герта Берлін II -:-
14:30Енергі Коттбус - Хальберштадт -:-
14:30Ерфурт - Альтглініке -:-
14:30Локомотив Лейпциг - Ліхтенберг -:-
14:30Мойзельвіц - Бабельсберг -:-
14:30Ратенов - Бішофсвердер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Кельн II - Обергаузен -:-
15:00Фортуна Д. II - Лотте -:-
15:00Шальке II - РВ Ессен -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Аален - Гоффенгайм II -:-
15:00Баварія Альценау - ФК 08 Хомбург -:-
15:00Балінген - ФСФ Франкфурт -:-
15:00Вальдорф - РВ Кобленц -:-
15:00Гіссен - Ельферсберг -:-
15:00Майнц II - Штайнбах Гайгер -:-
15:00Саарбрюкен - Пірмазенс -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:001860 Розенхайм - Іллертіссен -:-
15:00Аугсбург II - Нюрнберг II -:-
15:00Ашаффенбург - Аубштадт -:-
15:00Бухбах - Байройт -:-
15:00Гархінг - Айхштет -:-
15:00Меммінген - Тюркюджю Мюнхен -:-
15:00Шальдінг-Гайнінг - Гройтер Фюрт II -:-
15:00Швайнфурт - Райн/Лех -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00Блау-Вайс Берлін - Штакен -:-
14:30Людвігсфельдер - Штраусберг -:-
14:30Нойштреліц - Тасманія Берлін -:-
14:30Торгеловер Грайф - Бранденбургер -:-
14:30Штендаль - Ганза Росток II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:30Айнхайт Рудольштадт - Айленбург -:-
14:30Бернбург - Зандерсдорф -:-
14:30Гохенштайн-Ернсталь - Єна II -:-
14:30Грімма - Крішов -:-
14:30Нордхаузен II - Мартінрода -:-
14:30Оберлаузіц - FC Merseburg -:-
15:00Лукенвальде - Галле -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00Phonix Lubeck - Вайхе Фленсбург -:-
15:00Бордесхольм - Пройссен Райнфельд -:-
15:00Кропп - Тодесфельде -:-
15:00Любек II - Ольденбургер -:-
15:00Ноймюнстер - Екернферде -:-
17:00Інтер Тюркспор Кіль - СК Вайхе-08 II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

16:00Курслак-Нойєнгамме - Tornesch -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

14:00Бремер - Брінкумер -:-
14:00БТС Нойштадт - Hemelingen -:-
15:30Аумунд-Фегезак - Вердер Бремен III -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:00Кассель - Вальдгірмес -:-
15:30Hanau - Гессен Драйайх -:-
15:30Вікторія Грісхайм - RW Walldorf -:-
15:30Дітріхкірхен - Фрідберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:00Кобленц - Герта Вісбах -:-
15:30Вормс - Айсбахталь -:-
15:30Ельферсберг II - ШОТТ Майнц -:-
15:30Енгерс - Дуденгофен -:-
15:30Кайзерслаутерн II - Рехлінг -:-
15:30Карбах - Гонзенгайм -:-
16:00Мехтерсхайм - Пфеддерсхайм -:-
16:30Гассія Бінген - Діффлен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

15:00Абтсвінд - Хам -:-
15:00Ансбах 09 - Каль -:-
15:00ПеренесеноБаварія Гоф - Зелігенпортен -:-
15:00Гросбардорф - Ерлянген -:-
15:00Занд - Гебенбах -:-
15:00Фільцінг - Бамберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

15:00Дайзенгофен - Донауштауф -:-
15:00Кірханшерінг - Ісманінг -:-
15:00Коттерн-Санкт-Манг - Регенсбург II -:-
15:00Пуллах - Нордлінген -:-
15:00Ханкофен-Хайлінг - Ландсберг -:-
15:00Швабен Аугсбург - TSV 1880 Wasserburg -:-
15:30Мюнхен 1860 II - Дахау -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00Біссінген - Геппінгер СФ -:-
15:00Дорфмеркінген - Лінкс -:-
15:00Зандгаузен II - Фрайбургер -:-
15:00Ільсхофен - ФК 08 Філлінген -:-
15:00Профцгайм - Рафенсбург -:-
15:00Фрайберг - Штутгарт II -:-
15:00Штутг. Кіккерс - Некарсульмер -:-
16:00Оберахерн - Рілазінген-Арлен -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00Ніндорфер U19 - Енергі Коттбус U19 -:-
13:00Герта U19 - Ганновер U19 -:-
13:00Дрезден U19 - Вольфсбург U19 -:-
13:00РБ Лейпциг U19 - Санкт-Паулі U19 -:-
13:00Уніон Берлін U19 - ФК Хемніцер U19 -:-
14:00Гамбург U19 - Бремен U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

12:00Баварія U19 - Айнтрахт Франкфурт U19 -:-
12:00Фрайбург U19 - Інгольштадт U19 -:-
12:30Гоффенгайм U19 - Кайзерслаутерн U19 -:-
14:00Гайденгайм U19 - Аугсбург U19 -:-
14:00Ульм U19 - Карлсруе U19 -:-
15:00Штутгарт U19 - Майнц U19 -:-
15:30Гройтер Фюрт U19 - Оффенбах U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

12:00Боруссія М. U19 - Леверкузен U19 -:-
12:00Бохум U19 - Пройссен Мюнстер U19 -:-
12:00Вупперталер U19 - Шальке U19 -:-
12:00Дуйсбург U19 - Фортуна Д. U19 -:-
12:00Кельн U19 - Обергаузен U19 -:-
15:30Білефельд U19 - Вікторія Кельн U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Вольфсбург W - Баварія Мюнхен W -:-
14:00Єна W - Занд W -:-
14:00Кельн W - Баєр Леверкузен W -:-
14:00СГС Ессен W - Фрайбург W -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Bundesliga Women

15:00Боруссія М. W - Меппен W -:-
15:00Вольфсбург 2 W - Turbine Potsdam 2 W -:-
15:00Саарбрюкен W - Франкфурт 2 W -:-
18:00Гютерсло W - Армінія Білефельд W -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Чемпіоншип

04:00Веллінгтон Фенікс 2 - Окленд Сіті -:-
05:30Саутерн Юнайтед - Гемілтон -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

01:00Кентербері Юнайтед W - ВайБОП W -:-
02:00Саутерн Юнайтед W - Окленд W -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга - Плей-оф

19:00Конгсвінгер - Согндал -:-

НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії (Жінки)

17:00ЛСК Квіннер W - Волеренга W -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

16:00ПеренесеноАль-Айн - Аль-Наср -:-
16:00ПеренесеноХорфаккан - Аль-Дафра -:-
18:45ПеренесеноАль-Ахлі Дубай - Аль-Вахда -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Перської затоки

16:00Аль-Айн - Іттіхад Кальба -:-
16:00Бані Яс - Хатта -:-
18:30Аль-Шарджа - Аль-Фуджейра -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

14:35Дібба Аль-Фуджейра - Al Bataeh -:-
14:40Масфут - Дібба -:-

ОМАН: Професійна ліга

14:45Аль-Нахда - Мускат -:-
16:05Мірбат - Фанджа СК -:-
18:20Аль-Сувейк - Сахам -:-

ПАЛЕСТИНА: West Bank League

16:00Альбіра - Ахлі Калкілья -:-
16:00Ахлі Аль-Халіл - Ваді Аль-Нес -:-
16:00Джабаль Аль-Мукабер - Збр. сили Палестини -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00Діас - Сан-Лоренсо 1:1
32'Соль де Америка - Депортіво Сантані 0:0
23:00Рівер Плейт - Лібертад Асунсьйон -:-

ПЕРУ: Liga 2 - Плей-оф

20:00Депортіво Коопсоль - Альянса Атлетіко -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Плей-оф

22:00Фламенгу (Bra) - Рівер Плейт (Arg) -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: GladAfrica Championship

15:30JDR Stars - Джомо Космос -:-
15:30Кейп Умоя Юн. - ТС Гелаксі -:-
15:30Мбобела - Річардс Бей -:-
15:30Реал Кінгз - Чахума -:-
15:30Утонгаті - ТС Спортінг -:-
15:30Фрі Стейт Старз - Swallows -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Малтічойс Діскі

10:00Бідвест Вітс U21 - Стелленбош U21 -:-
10:00Блум Селтік U21 - Хайлендс U21 -:-
10:00Полокване Сіті U21 - Блек Леопардс U21 -:-
10:00Чіппа Юнайтед U21 - Барока U21 -:-
12:00Маріцбург Юнайтед U21 - Орландо Пайретс U21 -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок ліги

15:00Голден Ерроуз - Мамелоді Сандаунз -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1 - Вибування

08:00Аньян - Пучхон ФК 1995 -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1 - Чемпіонська група

07:00Канвон - Тегу -:-
07:00Сеул - Пхохан -:-
08:00Ульсан Хюндай - Чонбук -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Баллімена - Інститьют -:-
17:00Ворренпойнт - Крузейдерс -:-
17:00Гленторан - Данганнон -:-
17:00Колрейн - К. Рейнджерс -:-
17:00Ларн - Кліфтонвілл -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

16:00Квінс Юніверсіті - Балліклер -:-
16:00Нокбреда - Ньюрі Сіті -:-
16:00Харланд енд Волфф - Ардс -:-
17:00Баллінамаллард - ПСНІ -:-
17:00Дергв'ю - Дандела -:-
17:00Портадаун - Лахгол -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

14:00Македонія ГП - Работнічкі -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

14:00Kadino Skopje - Дріта -:-
14:00Pitu Guli - Тіквеш -:-
14:00Вардарі Форіно - Веллазерімі -:-
14:00Кожуф Гевгелія - Беласіца -:-
14:00Лабунішта - ФК Скоп'є -:-
14:00Осогово - Кіт Го Пехчево -:-
14:00Пелістер - Охрід -:-
14:00Плачковіца - Победа -:-
14:00ФК Кораб - КФ Гостівар -:-
18:00Брегальніца Штіп - Саса -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Корона Кєльце - Ракув -:-
18:30Погонь Щецін - Легія -:-
21:00Лехія Гданськ - ЛКС Лодзь -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40ГКС Белхатув - Варта Познань -:-
17:00Ол. Грудзьондз - Заглембє Сосновець -:-
18:00Термаліца - Хробри Глогув -:-
18:00Тихи - ГКС Ястшембє -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

13:00Р. Жешув - Погонь Сєдльце -:-
14:00Гарбарня - Скра -:-
14:00Елана Торунь - Блекітні Старгард -:-
14:00Легьоново - С. Жешув -:-
14:00Лех Познань 2 - Ленчна -:-
14:00Стальова Воля - Прушкув -:-
17:00Польковіце - Ельблаг -:-
19:00ГКС Катовіце - Гриф Вейгерово -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

14:00Скєрнєвіце - Полонія Варшава -:-
14:00Сокол Александрув Лодзь - ГКС Погонь -:-
17:00Бронь Радом - Урсус Варшава -:-
17:00Мазовєцкі - Бяла Піска -:-
19:00Оструда - Хураган Моронг -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

13:00Пньовек - Рух -:-
13:00Сленза Вроцлав - Рух Здзєшовіце -:-
14:00Заглембє 2 - Зєльона Гура -:-
14:00Пяст Жмігруд - Гварек Тарновске Гури -:-
14:30Starowice Dolne - Шльонск Вроцлав 2 -:-
14:30Бєльсько-Бяла - Полонія Битом -:-
14:30Блискавіца Гац - РОВ Рибнік -:-
14:30Гурнік Забже 2 - Легніца 2 -:-
17:00Ключборк - Бжег -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

13:00Бяла Подляска - Корона Кєльце 2 -:-
14:00Авіа Свіднік - Островєц-Свєентокшискі -:-
14:00Вулька Пелкіньска - Гутнік Краків -:-
14:00Орлента Радзинь - Гетьман Замосць -:-
14:00Подгале Нови Тарг - Віслока Дембіца -:-
14:00Сандомир - Сярка Тарнобжег -:-
14:00Хелмянка Хелм - Сокул Сенява -:-
14:00Ютшенка Гебултув - Вісла Пулави -:-
18:00Люблін - Сталь Краснік -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

12:00Краковія U18 - Заглембє U18 -:-
12:00Погонь Щецін U18 - Арка Гдиня U18 -:-
13:00Escola Warszawa U18 - УКС СМС Лодзь U18 -:-
13:00Легія U18 - Гутнік Краків U18 -:-
13:00Шльонск U18 - Вісла U18 -:-
13:00Ягеллонія U18 - Лехія Гданськ U18 -:-

ПОЛЬЩА: Polish Cup Women

12:00Tomaszow W - Спортова Чвурка Радом W -:-
12:00УКС СМС Лодзь II W - УЯ Краків W -:-
13:00Krobia W - Мітех Живєц W -:-
13:00KSP Kielce W - УКС СМС Лодзь W -:-
13:00Wloclawek W - Бидгощ W -:-
13:00Зомбкі W - Олімпія Щецін W -:-
13:00РОВ Рибнік W - Медик Конін W -:-
13:30Bukowina Tatrzanska W - АЗС Вроцлав W -:-
13:30Kolbuszowa Dolna W - Ленчна W -:-
14:00Котвіца Колобжег W - Тарновія Тарнув W -:-
14:00Погонь Здуньска Воля W - ГКС Катовіце W -:-
14:00Срода W - Чарні Сосновець W -:-
16:00Гол Ченстохова W - Biedrzychowice W -:-
17:00Rekord Bielsko-Biala W - АЗС ПВСЗ Валбжих W -:-
17:00Скра W - Р. Жешув W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00Каштелу-Бранку - Віторія Сернаше -:-
18:00Камара де Лобуш - У. Мадейра -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

16:00Сертаненсе - СК Фаренсе -:-
17:00Академіко Візеу - Фейренсе -:-
17:00СК Ешпінью - Ароука -:-
18:45Фамалікан - Академіка -:-
20:30Брага - Жил Вісенте -:-
22:45Візела - Бенфіка -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Академіка U23 - Фамалікан U23 -:-
13:00Бенфіка U23 - Ріу Аве U23 -:-
13:00Брага U23 - Спортінг U23 -:-
13:00Сетубал U23 - Марітіму U23 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women

17:00Оваренсе W - Валадареш Гая W -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00RCB - Інтер Клуб -:-
17:00КАРА Браззавіль - ЖС Таланге -:-

РЕЮНЬЙОН: Regionale 1

18:00Capricorne - Сен-П'єруаз -:-
18:00Сент-Полуаз - Сент-Мар'єнн -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

10:30Оренбург - Ахмат Грозний -:-
13:00Рубін Казань - Зеніт -:-
15:30Динамо Москва - ФК Ростов -:-

РОСІЯ: ФНЛ

12:00Спартак Москва 2 - Курськ -:-
13:00Нафтохімік - Єнісей -:-
13:00Чайка Піщанокопське - Армавір -:-
13:00Шинник Ярославль - Текстильник -:-
14:00Ротор В. - Томськ -:-
14:00Факел Воронеж - Нижній Новгород -:-
14:00Чертаново М. - СКА Хабаровськ -:-
15:00Краснодар 2 - FC Khimki -:-
16:00Балтика - Мордовія -:-
18:30Торпедо М. - Луч -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга

11:00Урал U19 - Спартак Москва U19 -:-
11:00ЦСКА Москва U19 - Крилья Совєтов Самара U19 -:-
12:30Уфа U19 - Сочі U19 -:-

РОСІЯ: Supreme Division Women

14:00Звєзда 2005 W - ФК Єнісей W -:-
14:00Кубаночка Краснодар W - Рязань W -:-
16:00Чертаново М. W - Torpedo Izhevsk W 3:0
17:00ЦСКА Москва W - Локомотив Москва W -:-

РУАНДА: Національна футбольна ліга

15:00АС Кігалі - Кійову -:-
15:00Марін - Муханга -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

18:00Політехніка Ясси - Волунтарі -:-
20:30Стяуа Б. - Астра -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00Скасовано Дако-Гетіка - Рапід Бухарест -:-
11:00Келераші - Металоглобус -:-
11:00Меркуря-Чук - АКС Арджеш -:-
11:00Пандурій - Конкордія -:-
11:00Ріпенсія Тімішоара - Війторул Тиргу-Жіу -:-
11:00Спортул Снагов - КСМ Решица -:-
12:00Унів. Клуж - Політехніка Тімішоара -:-

РУМУНІЯ: Superliga Women

12:00Фейр-плей Бухарест W - Бая-Маре W -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура

22:30Хокоро - ФАС -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат - Перший етап

16:00Доманьяно - Фаетано -:-
16:00Мурата - Тре Фіорі -:-
16:00Фольгоре - Пеннаросса -:-
16:00Ювенес/Догана - Ла Фіоріта -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

14:30Дхамк - Аль-Таавон -:-
18:40СК Аль-Ахлі - Аль-Фейсалі -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:45Хапнарфйордур (Ice) - КР Рейк'явік (Ice) -:-
14:00Стьярнан (Ice) - КА Акурейрі (Ice) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

23:00Сальвадор - Болівія -:-

СВІТ: Арабська ліга чемпіонів

19:00Есперанс Туніс - Олімпік Сафі -:-
21:00Відад - Раджа Касабланка -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

13:00Кенія W - Бурунді W -:-
15:30Танзанія W - Уганда W -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: First Division League

15:00Форестерс - Нортерн Динамо -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

17:00Младост Лучани - Бачка-Топола -:-
17:00Раднічкі Ниш - Црвена Звезда -:-
17:00ФК Вождовац - Пролетер -:-
17:00Чукарічкі - Рад Белград -:-
19:00Войводіна - Напредак -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Златібор Чаєтіна - Дин. Вранє -:-
14:00Сіндєліч Б. - Бачка -:-
14:00Траял Крушевац - Раднічки Пірот -:-
17:00Колубара - Земун -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Джазіра - Аль-Джайш -:-
14:00Аль-Сахель - Тішрін -:-
14:00Аль-Талія - Футуа -:-
14:00Аль-Шорта - Аль-Карамах -:-
14:00Джаблех - Аль-Навайр -:-
18:00Хоттін - Аль-Іттіхад Алеппо -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

15:00Міхаловце - Дун. Стреда -:-
15:00Нітра - Жиліна -:-
15:00Погронє - З. Моравце -:-
15:00Тренчин - Спартак Трнава -:-
16:00Ружомберок - Сеніца -:-
17:00Слован Братислава - Середь -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

14:30Белуша - Marcelova -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

13:45НК Браво - Рудар Веленьє -:-
15:45Домжале - Триглав -:-
17:55Цельє - Олімпія Любляна -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

14:30Белтинці - Радомлє -:-
14:30Брежице - Дравоград -:-
14:30Горіца - Драва -:-
14:30НК Крка - Білє -:-
14:30Фужінар - Рогашка -:-
14:30Ядран Декані - Кршко -:-
18:00Нафта - Копер -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

16:00Аль-Хіляль Кадуглі - Хай Аль-Араб -:-
19:00Аль-Меррейх - Аль-Хіляль Омдурман -:-
19:00Ахлі Хартум - Рабіта Кості -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Біашара Мара Юнайтед - Мтібва Шугар -:-
15:00Мбао - Азам -:-
15:00Мбея Сіті - Сінгіда Юнайтед -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1

15:00ПеренесеноЕсперанс Туніс - Африкан -:-
15:00Сфаксьєн - Хаммам-Ліф -:-
15:00ЮС Татауїн - Монастір -:-

ТУНІС: Ліга 2

15:00Аріана - Зарзіс -:-
15:00Бен-Арус - Радес -:-
15:00Габес - Сіді-Бузід -:-
15:00КО Меденін - Сфакс Рейлвейс -:-
15:00Олімпік Беджа - Мензель-Бургіба -:-
15:00Сбіха - Мсакен -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

14:00Денізліспор - Різеспор -:-
16:30Анкарагюджю - Трабзонспор -:-
19:00Коньяспор - Бешикташ -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

13:00Карагюмрюк - Умранієспор -:-
15:30Ескішехірспор - Ерзурум ББ -:-
18:00Бурсаспор - Кечіоренгюджю -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig White Group

12:30Пендікспор - Зонгулдак -:-
12:30Сарієр - Чорум -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig Red Group

12:30Анкара Демірспор - Кіршехір Беледієспор -:-
12:30Етімесгут - Елязигспор -:-
12:30Еюпспор - Кастамонуспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:30Тургютлуспор - Козанспор -:-
12:30Фетхієспор - Ербааспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:30Модафенспор - Назілліспор -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

12:00Енергетик - Ахал -:-
12:30Шагадам - Алтин Асир -:-
13:00Копетдаг Ашгабат - Балкан -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

14:00Уганда Ревенью - ФК Експрес -:-
15:00Кампала Сіті - К'єтуме -:-

УГОРЩИНА: НБ І

18:00Гонвед - Пакш -:-
18:00Кішварда - Дебрецен -:-
18:00Мезекевешд-Жорі - Капошвар -:-
18:00МОЛ Фехервар - Пушкаш Академі -:-
20:30Уйпешт - ДВТК -:-

УГОРЩИНА: NB I Women

14:00Келен W - Астра Хангарі W -:-

УЕЛЬС: Прем'єр-ліга

16:30Кардіфф Метрополітен - Кевн Друїдс -:-

УЕЛЬС: FAW Championship North & Mid

16:00Гресфорд - Флінт -:-
16:00Коруен - Ллангевні -:-
16:00Лланфер Юнайтед - Лланрхедр -:-
16:00Ріл - Бангор Сіті -:-
16:30Гайлсфілд - Лландадно -:-
16:30Колвін-Бей - Портмедог -:-
16:30Конві Боро - Баклі -:-
16:30Пенрінкок - Престатін Таун -:-

УЕЛЬС: FAW Championship South & Mid

16:30Swansea University - Кумаман Юнайтед -:-
16:30Амманфорд - Лланвіт Мейджор -:-
16:30Карау Елі - Кумбран Селтік -:-
16:30Кембріан енд Клайдеч - Гойтр Юнайтед -:-
16:30ПеренесеноПонтіпрідд - СТМ Спортс -:-

УЕЛЬС: Дивізіон 1

16:00Абербаргойд - АФК Гойтрі -:-
16:00Абергавенні Таун - Дінас Повіс -:-
16:00Ллвідкоед - Брідженд Стріт -:-
16:00ПеренесеноЛлвідкоед - Порт-Толбот -:-
16:00ПеренесеноПенідаррен - Калдікот -:-
16:00Тон Пентр - Трефелін -:-
16:00ПеренесеноТрефелін - Ріска -:-

УЕЛЬС: Кубок ліги

16:30Конна Квей - Бала Таун -:-
16:30СТМ Спортс - Еберіствіт -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

10:30Насаф Карші - Пахтакор -:-
11:30Коканд 1912 - АГМК -:-
11:30Металург Бекабад - Динамо Самарканд -:-
13:45Кизилкум - Бухара -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Олександрія - Зоря -:-
17:00Дніпро-1 - Ворскла -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

13:00Агробізнес - Металіст 1925 -:-
13:00Черкащина - Інгулець -:-
14:00Авангард К. - Чорноморець -:-
14:00Минай - Оболонь Бровар -:-
16:00МФК Металург - Балкани -:-
19:00Волинь - Миколаїв -:-

УКРАЇНА: Друга ліга

13:00Миколаїв 2 - Таврія-Сімферополь -:-
13:00Полісся - Чайка -:-
13:00Реал-Фарма - Чорноморець 2 -:-
13:30Кристал - Альянс -:-
14:00Буковина - Нива В. -:-
14:00Гірник - Авангард К. 2 -:-
14:00Калуш - Верес -:-
14:00Нива Т. - Оболонь-Бровар 2 -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Колос К. U21 - Десна U21 -:-
13:00Динамо К. U21 - Маріуполь U21 -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

01:30Пеньяроль - Фенікс -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

18:30Ліон - Ніцца -:-
21:00Ам'єн - Страсбург -:-
21:00Анже - Нім -:-
21:00Брест - Нант -:-
21:00Діжон - Ренн -:-
21:00Мец - Реймс -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Ланс - Сошо -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

17:00Бельфор - Ланс II -:-
18:00Агено - ІК Круа -:-
18:00Бастія - Шильтігайм -:-
19:00ЖА Дрансі - Мюлуз -:-
19:00Лілль II - Реймс II -:-
19:00Седан - Сен-Кантен -:-
19:00Сен-Мор - Епіналь -:-
19:00ПеренесеноСент-Женев'єв - Бобіньї -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

18:00ПеренесеноСаннуа - Анже II -:-
19:00Вітре - Генгам II -:-
19:00Гранвіль - Уассель -:-
19:00Пуассі - Руан -:-
19:00Стад Бріошен - Сен-Мало -:-
19:00Шартр - Флері-Мерожис -:-
19:30Gobelins - Ванн -:-
21:00Лор'ян II - Мант -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

17:00Нант II - Сет -:-
19:00Блуа - Треліссак -:-
19:00Бурж - Колом'є -:-
19:00КФК Ангулем - Монпельє II -:-
19:00Сен-Приве - Роморантен -:-
19:00Сент-Етьєн II - Андрезьє -:-
19:00Стад Борделе - Ле-Ерб'є -:-
19:00Шамальєр - Бержерак -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

21:00Мариньян - Ліон II -:-
18:00Жура Сюд - Мулен-Ізер -:-
19:00Аннесі - Грасс -:-
19:00ПеренесеноЄр - Сен-Пріє -:-
19:00Марсель II - Луан-Кюїзо -:-
19:00Марсель Ендум - Мон -:-
19:00Монако II - Фрежюс Сен-Рафаель -:-
19:00Нім II - Мартіг -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

19:00Montlouis - Віруа -:-
19:00Дінан - Сен-Понтівьєн -:-
19:00Сент-Женев'єв - Саннуа -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:30Діжон W - Марсель W -:-
15:30Мец W - Флері 91 W -:-
15:30ПеренесеноМонпельє W - Генгам W -:-
15:30ФК Париж W - Бордо W -:-
16:30Реймс W - ПСЖ W -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Горіца - Вараждин -:-
18:30Белупо - Локомотива Загреб -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:00Динамо Загреб 2 - Хайдук Спліт 2 -:-
14:30Кустошия - Кроація Зміявці -:-
14:30Сесвете - Орієнт -:-
14:30Солін - Осієк 2 -:-
14:30Цибалія - Драговоляц -:-
14:30Шибеник - Дубрава -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

15:30Богеміанс 1905 - Пржибрам -:-
15:30Ліберец - Злін -:-
15:30Опава - Млада Болеслав -:-
18:00Сігма Оломоуц - Славія Прага -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

11:15Дукла Прага - Градец-Кралове -:-
11:15Соколов - Жижков -:-
11:15Тржінец - Варнсдорф -:-
11:15ФК Пардубіце - Брно -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

12:00Мостецкі ФК - Горни Їржетін -:-

ЧЕХІЯ: Ліга U19

11:30Острава U19 - Опава U19 -:-
14:00Славія Прага U19 - Словацко U19 -:-
14:30Карвіна U19 - Спарта Прага U19 -:-

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії (Жінки)

13:30Гавіржов W - Славія Прага W -:-
14:00Нове Сади W - Словацко W -:-

ЧИЛІ: Прімера

16:30Коло-Коло - Кокімбо -:-
19:00Антофагаста - У. Де Консепсьйон -:-
19:00О'Хіггінс - Куріко Унідо -:-

ЧИЛІ: Прімера В

16:30С. Вондерерз - Ньюбленсе -:-
22:30Сан-Феліпе - С. Морнінг -:-
00:00КД Санта-Круз - Копіапо -:-
00:30Барнечеа - Вальдівія -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

14:00Зета - Грбаль -:-
14:00Ком Подгоріца - Іскра -:-
14:00ОФК Петровац - Сутьєска -:-
16:00ФК Подгоріца - Рудар -:-
20:00Будучност - ОФК Тітоград -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

20:00Серветт - Базель -:-
20:00Цюрих - Люцерн -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

18:00К'яссо - Лозанна Уші -:-
20:00Шаффхаузен - Вадуц -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Promotion League

16:00Сьон II - Стад Ніонне -:-
17:00Цюрих II - Базель II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Національліга А (Жінки)

17:00Лугано 1976 W - Базель W -:-
17:00Санкт-Галлен W - Янг Бойз W -:-
19:00Грассхопперс W - Люцерн W -:-
19:30Цюрих W - Серветт W -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Кілмарнок - Хартс -:-
17:00Селтік - Лівнгстон -:-
17:00Сент-Міррен - Росс Каунті -:-
17:00Хіберніан - Мотервелл -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

17:00Інвернесс - ФК Данді -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

16:00Вейл оф Лейтен - Спартанс -:-
16:00Сівіл Сервіс Строллерс - Далбітті Стар -:-
17:00ПеренесеноБоннірігг Роуз - Келті Хартс -:-
17:00Гретна 2008 - Стерлінг Юніверсіті -:-
17:00ПеренесеноЕдінбург Юніверсіті - БСК Глазго -:-
17:00Іст Стерлінгшир - Бервік -:-
17:00Камбернолд Кольтс - Каледоніан Брейвз -:-
17:00ПеренесеноФК Гала Фейрідін - Іст Кілбрайд -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

17:00ПеренесеноБакі Тісл - Інверурі Локо Воркс -:-
17:00Вік Акедемі - Фрейзербург -:-
17:00Клехнакаддін - Стратспі Тісл -:-
17:00Нейрн Каунті - Деверонвейл -:-
17:00Ротіс - Тарріфф Юнайтед -:-
17:00ПеренесеноФормартін Юнайтед - Кійт -:-
17:00ПеренесеноФорт Вфльям - Брора Рейнджерс -:-
17:00Хантлі - Лоссімут -:-

ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії

15:45Окінлек Толбот - Арброт -:-
17:00Альбіон Роверс - Ейрдріоніанс -:-
17:00Боннірігг Роуз - Монтроз -:-
17:00Дамбартон - Форфар Атлетік -:-
17:00Едінбург Сіті - Аннан -:-
17:00Елгін Сіті - Аллоа -:-
17:00Інверурі Локо Воркс - Броксберн Атлетік -:-
17:00Іст Файф - БСК Глазго -:-
17:00Квін оф Саут - Квінс Парк -:-
17:00Мортон - Брора Рейнджерс -:-
17:00Партік - Пенік'юїк -:-
17:00Рейт - Пітерхед -:-
17:00Стерлінг - Клайд -:-
17:00Странрар - Данфермлін -:-
17:00Формартін Юнайтед - Іст Кілбрайд -:-

ЯПОНІЯ: J1 League

06:00Кобе - Сересо Осака -:-
07:00Мацумото Ямага - Йокогама Марінос -:-
07:00Нагоя - Саган Тосу ФК -:-
07:00Саппоро - Джубіло Івата -:-
07:00Сімідзу - Ойта -:-
07:00ФК Токіо - Сьонан -:-
07:00Хіросіма - Касіма -:-
08:00Гамба Осака - Вегалта Сендай -:-

ЯПОНІЯ: Empress's Cup Women

03:30Белеза W - Ямато Силфід W -:-
03:30Урава W - Токівагі Гакуен Хай Скул W -:-
04:00Джеф Юнайтед W - Okayama Sakuyo W -:-
04:00Інак Кобе Леонеса W - Фудзієда Дзунсін Хай Скул W -:-
06:30Куноічі W - Ніїгата Юніверсіті W -:-
06:30Парсейро Нагано W - Nitere Menina W -:-
07:00Альбірекс Ніїгата W - Hokkaido Bunkyo Univ. W -:-
07:00Сересо Осака W - Юного W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.