ОНОВИТИ

Хокей » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРІЯ: EBEL

17:00Больцано - Клагенфурт -:-
18:30Дорнбірн - Зноймо -:-
18:30Зальцбург - Лівест Лінц -:-
18:30Фехервар АВ19 - Грац 99ерс -:-
18:30Філлах - Вієнна Кепіталз -:-

АЗІЯ: Азійська ліга

08:10ХК Сахалін - Тем'юн -:-

АЗІЯ: Південноазійські ігри - Плей-оф

09:00Малайзія - Філіппіни -:-
13:00Таїланд - Сінгапур -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

18:00Ноттінгем - Guildford -:-
19:00Данді - Ковентрі -:-
19:30Файф - Кардіфф -:-

ДАНІЯ: Метал Ліга

16:00Рунгстед - Оденсе Буллдогз -:-

ЄВРОПА: БеНе-ліга

18:00Херенвен - Мехелен -:-
19:15Левен - Зутермер -:-
20:00Лімбург - Неймеген -:-

КАНАДА: OHL

23:00Гемілтон Буллдогз - Міссісога Стілхедс 0:3
02:00Ніагара АйсДогз - Сарнія Стінг 6:5
02:05Петерборо Пітс - Кінгстон Фронтенакс 3:1
02:05Сагіно Спіріт - Віндзор Спітфайрс 0:3
02:30Оуен Саунд Аттек - Кітченер Рейнджерс 2:3бул
21:00Гвелф Сторм - Лондон Найтс -:-
21:00Еррі Оттерс - Сарнія Стінг -:-
21:00Міссісога Стілхедс - Су-Сен-Марі -:-
21:00Норт-Бей Баталіон - Флінт Фаєрбердз -:-
21:05Садбері Вулвз - Беррі Кольтс -:-

КАНАДА: WHL

03:00Муз-Джо Ворріорз - Принс-Альберт Рейдерс 1:5
3-й періодРеджайна Петс - Ред-Дір Рібелз 3:2
3-й періодСаскатун Блейдс - Келоуна Рокетс 3:3
3-й періодСвіфт-Каррент Бронкос - Летбридж Харрікейнз 3:5
ПаузаWinnipeg Ice - Камлупс Блейзерс 0:3
2-й періодЕдмонтон Ойл Кінгз - Калгарі Хітмен 0:2
2-й періодПротленд Вінтерхокс - Принс-Джордж Кугарс 2:0
ПаузаМедісин-Хет Тайгерс - Еверетт Сілвертіпс 0:2
1-й періодВікторія Роялс - Сіетл Тандербердс 1:1
1-й періодСпокен Чіфс - Трай-Сіті Амеріканс 1:0

КАНАДА: QMJHL

23:00Шикутімі Сагенен - Шарлоттаун Айлендерс 1:2
23:00Шовініган Катарактс - Вікторіявіль Тайгерс 3:2от
01:00Кейп-Бретон Скрімінг Іглз - Галіфакс Музхедс 5:1
01:00Шербрук Фінікс - Сент-Джон Сі Догз 7:3
02:00Драммонвіль Вольтіжер - Монктон Вайлдкетс 6:3
02:00Руен-Норанда Хаскіз - Рімускі Оушеанік 7:6от
21:00Оттава 67с - Гатіно Олімпік -:-
22:00Бленвіль-Буабріан Армада - Шербрук Фінікс -:-
22:00Віаль-д'Ор Форерз - Рімускі Оушеанік -:-
22:00Квебек Ремпартс - Акаді-Батюрст Тітан -:-
23:00Вікторіявіль Тайгерс - Шарлоттаун Айлендерс -:-
23:00Шовініган Катарактс - Шикутімі Сагенен -:-

КАНАДА: LNAH

02:00Тетфорд Майнс Айзотермік - Сорель-Трасі 4:1
21:30Petroliers du Nord - Сент-Джорджс -:-

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ

15:00Аугсбургер - Ізерлон -:-
15:00Вольфсбург - Крефельд -:-
15:00Інгольштадт - Бремергафен -:-
17:30Кельнер Хайє - Нюрнберг -:-
17:30Штраубінг - Дюссельдорф -:-
18:00Мюнхен - Адлер Мангайм -:-
20:00Швеннінгер - Айсберен Берлін -:-

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ2

18:00Гайльброннер - Лаузіцер Фюхсе -:-
18:00Кауфенбойрен - Бітігхайм/Біссінген -:-
18:00Ландсхут - Байройт -:-
19:30Кассель - Тольцер Льовен -:-
19:30Равенсбург - Дрезднер Айсльовен -:-
19:30Фрайбург - Бад-Наугайм -:-
19:30Франкфурт Льовен - Кріммічау -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Північ

17:00Крокодайлс Гамбург - Тілбург Трепперс -:-
19:00Лейпциг - Росток -:-
19:15Галле - Ерфурт -:-
19:30Гернер - Ганновер Скорпіонс -:-
19:30Ессен - ХК Ганновер -:-
19:30Фюхсе Дуйсбург - Крефельд -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Південь

18:00Старбуллз Розенгайм - Меммінген -:-
19:00Гохштадтер - Рісерзее -:-
19:00Ліндау - Деггендорфер -:-
19:00Пайтінг - Зельбер Вольфе -:-
19:00Фюссен - Регенсбург -:-
19:30Вайден - Зонтхофен -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

15:00Фріск Аскер - Нарвік -:-
17:30Спарта Сарпсборг - Ліллехаммер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

15:00Євік - Нідарос -:-
15:00Хаугесунн - Фурусет -:-
18:00Комет - Хасле/Лерен -:-

ПОЛЬЩА: Польська хокейна ліга

18:00ГКС Катовіце - Торунь -:-
18:00Тихи - Унія Освенцим -:-
19:00ММКС Подгале - Ястржембє -:-
19:30Краків - Гданськ -:-
20:00Янув - Заглембє Сосновєц -:-

РОСІЯ: КХЛ

16:00Авангард - Ак Барс -:-
16:00Нафтохімік - Салават Юлаєв -:-
16:00Северсталь - Локомотив -:-
16:10Динамо Мінськ - ЦСКА -:-

РОСІЯ: NMHL

11:00Динамо Санкт-Петербург - Тверічі -:-
12:00Брянськ - Бєлгород -:-
12:00Липецьк - ХК Розсош -:-
13:00Олімпія - Дизеліст -:-

РОСІЯ: ВХЛ

12:00Горняк - Челмет -:-
14:00Торос - Цен Тоу -:-
16:00Динамо Т. - Єрмак -:-
16:00СКА Нева - Сокіл -:-

РОСІЯ: МХЛ

10:00Авто - Алтай -:-
10:00Мамонти Югри - Ірбіс -:-
12:00ORG Juniors - Алмаз -:-
12:00Атланти - Тайфун -:-
12:00Ладья - Кузнєцкі Ведмеді -:-
12:00МХК Спартак - Локо -:-
12:00Спутник Альметьєвськ - Тюменський Легіон -:-
12:00Червона армія - Сахалінські Акули -:-
14:00Сармати - Сибірські Снайпери -:-

РУМУНІЯ: Національний чемпіонат

11:00Стяуа - Спортул Студентеск -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

18:30Спішска Нова Вес - Словаччина U18 -:-

СВІТ: World Junior A Challenge

23:00Росія U18 - Канада-Схід U19 3:2от
2-й періодСША U19 - Канада-Захід U19 1:2
23:00Чехія U19 - Росія U18 -:-

СВІТ: WCH III Women

13:00Гонконг W - Бельгія W -:-
16:30Литва W - Румунія W -:-
20:00Болгарія W - Південна Африка W -:-

СЛОВАЧЧИНА: Тіпспорт Ліга

16:30Кошице - Детва -:-
17:00Банська Бистриця - Попрад -:-
18:00Ліптовскі Мікулаш - Уйбуда -:-
18:30ДВТК - Нове Замки -:-
18:30Міхаловце - Слован -:-
19:00Дукла Тренчин - Нітра -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL

15:00Славія - Црвена Звезда -:-
19:00Скасовано Войводіна - Медвещак -:-

США: НХЛ

23:00Ванкувер - Баффало 6:5от
02:00Бостон - Колорадо 1:4
02:00Детройт - Піттсбург 3:5
02:00Кароліна - Міннесота 6:2
02:00Сент-Луїс - Торонто 2:5
02:00Тампа-Бей - Сан-Хосе 7:1
02:00Флорида - Коламбус 4:1
3-й періодНешвілл - Нью-Джерсі 5:4
2-й періодДаллас - Айлендерс 3:0
1-й періодКалгарі - Лос-Анджелес 0:0
22:00Вінніпег - Анахайм -:-
00:00Флорида - Сан-Хосе -:-

США: АХЛ

23:00Торонто Марліз - Сан-Антоніо Ремпейдж 3:2
02:00Беллвілл Сенаторс - Лейк Ері Монстерс 7:1
02:00Манітоба Муз - Чикаго Вулвз 2:4
02:00Рокфорд АйсХогс - Мілуокі Адміралс 2:5
02:00Сірак'юз Кранч - Бриджпорт Саунд Тайгерс 5:2
02:00Херші Берз - Ліхай Веллі Фентомс 1:0
02:05Вілкс-Беррі/Скрентон - Тексас Старз 3:5
02:05Провіденс Брюїнз - Ютіка Кометс 3:2бул
02:05Рочестер Амеріканс - Шарлотт Чекерс 1:3
02:05Спрінгфілд Тандербердс - Лаваль Рокет 3:4
02:30Хартфорд Вулф Пек - Бінгхемтон Девілз 5:2
3-й періодАйова Вайлд - Тусон Роудраннерс 1:4
2-й періодОнтаріо Рейн - Сан-Хосе Барракуда 1:3
2-й періодСтоктон Хіт - Бейкерсфілд Кондорс 4:2
1-й періодСан-Дієго Галлс - Колорадо Іглз 0:2
22:05Провіденс Брюїнз - Хартфорд Вулф Пек -:-
23:00Торонто Марліз - Сан-Антоніо Ремпейдж -:-
00:00Херші Берз - Вілкс-Беррі/Скрентон -:-

США: ECHL

00:30Newfoundland - Worcester Railers 3:2
01:00Maine Mariners - Адірондак Тандер 5:4
02:00Орландо Солар Берз - Атланта Гладіейторз 2:3от
02:00Флорида Еверблейдз - Саут Кароліна Стінгрейс 3:2от
02:05Вілінг Нейлерс - Каламазу Вінгз 1:4
02:15Бремптон Біст - Редінг Роялс 5:3
02:15Толедо Воллай - Цинциннаті Сайклонс 1:4
02:30Норфолк Адміралс - Грінвілл Свомп Реббітс 2:3
3-й періодВічіта Тандер - Талса Ойлерс 4:2
3-й періодКанзас-Сіті - Форт-Вейн Кометс 4:1
2-й періодРепід Сіті Раш - Юта Гріззліс 0:1
2-й періодАйдахо - Аллен Амеріканс 1:0
21:00Бремптон Біст - Редінг Роялс -:-
23:05Вілінг Нейлерс - Толедо Воллай -:-
00:05Вічіта Тандер - Канзас-Сіті -:-

США: ФХЛ

02:00Danbury Hat Tricks - Delaware Thunder 5:4
02:05Elmira Enforcers - Вотертаун Вулвз 7:4
02:35Battle Creek - Carolina Thunderbirds 1:6
3-й періодДенвілл Дешерс - Mentor Ice Breakers 4:3

США: SPHL

02:00Мейкон Мейхем - Фаєттвілл Марксмен 3:4
02:05Роанок - Ноксвілл Айс Берз 6:1
3-й періодПенсакола Айс Флаєрз - Хантсвілл Хевок 2:2
3-й періодEvansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 4:2
3-й періодПіорія Рівермен - Quad City Storm 4:0

США: USHL

02:05Де-Мойн Бакканірс - Сіу-Сіті 6:2
02:05США U18 - Янгстаун Фантомс 3:2от
02:05Трай-Сіті Сторм - Фарго Форс 2:1
03:05Ватерлоо Блек Хокс - Лінкольн Старз -:-
03:05Дебюк Файтінг Сейнтс - Маскігон Ламберджекс -:-
03:05Медісон Кепітолз - Грін-Бей Гемблерс -:-
03:05Омаха Лансерс - Сіу Фоллз Стампід -:-
03:05Седар Репідс - Чикаго Стіл -:-
03:05Трай-Сіті Сторм - Фарго Форс -:-

США: NWHL (Жінки)

02:00Нью-Йорк Ріветерс W - Бостон Прайд W 3:8
20:30Коннектикут Вейл W - Нью-Йорк Ріветерс W -:-

УГОРЩИНА: Ерсте Ліга

19:30Дебрецен - Ференцварош -:-
19:30Уйпешт - Меркуря-Чук -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

15:00Kiekko-Espoo - Муйк Хокей -:-
16:00Лазер ХТ - Індіанс Кааріна -:-
17:30Карху ХТ - Д-Кієкко -:-
17:30Рієму - Хантерз -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Nuorten SM-Liiga

13:15КооКоо U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап невдах

12:30АПВ W - ТПС W -:-
15:45ХІФК W - РоКі W -:-
16:30Лукко W - Sport W -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап переможців

16:00Хяменлінна W - Кярпят W -:-

ФРАНЦІЯ: D1

17:00Cergy-Pontoise - Неї-сюр-Марн -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга Магнус

17:00Ам'єн - Анже -:-
18:00Гренобль - Бордо -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

16:00Тржінец - Пльзень -:-
16:30Литвинов - Кладно -:-
17:00Млада Болеслав - Злін -:-
17:00Спарта Прага - Оломоуц -:-
17:00ХК Маунтфілд - Вітковіце -:-
17:20Карлові Вари - Ліберец -:-
18:00Пардубіце - Комета Брно -:-

ЧЕХІЯ: ULLH

11:00Engineers Prague - Academy Pilsen -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

16:45Амбрі-Піотта - Цуг -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

16:00БІК Карлскуга - Крістіанстад -:-
18:30Карлскруна - Седертельє -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Північ

17:00Буден - Ерншельдсвік -:-
17:00Веннес - Тегс -:-
17:00Кіруна - Калікс У. -:-
17:00Лейон - Kiruna AIF -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Південь

17:00Дален - Нюбру -:-
17:00Троя/Юнгбю - Віммербю -:-
17:00Тюрінге - Каллінге-Роннебю -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Захід

17:00Борленге - Лінлевен -:-
17:00Ескільтуна Лінден - Форсхага -:-
17:00Кумла - Нючепінг -:-
17:00Малунгс - Марієстад -:-
20:00Шевде - Грумс -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Схід

17:00Segeltorps IF - Тюресе Ханвікен -:-
17:00Весбю - Соллентуна -:-
17:00Худдінге - Арланда -:-

ШВЕЦІЯ: SuperElit U20

12:00Лександ U20 - Лулео U20 -:-
13:00Брюнес U20 - АІК U20 -:-
13:00Вестерос U20 - Юргорден U20 -:-
13:00Мальме U20 - Фрелунда U20 -:-
13:00МОДО U20 - Тімро U20 -:-
13:00Мура U20 - Шеллефтео U20 -:-
13:00Регле U20 - ХВ-71 U20 -:-
13:45Фар'єстад U20 - Еребру U20 -:-
14:00Седертельє U20 - Карлскруна U20 -:-

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

13:00Юргорден W - Гетеборг W -:-
17:00Лінчепінг W - Лександ W -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.