ОНОВИТИ

Хокей » Вчора » Усі матчі

АЗІЯ: Азійська ліга

08:10ХК Сахалін - Тем'юн 6:3

АЗІЯ: Південноазійські ігри - Плей-оф

09:00Таїланд - Малайзія 15:0
13:00Філіппіни - Сінгапур 3:4

БІЛОРУСЬ: Екстраліга - Етап невдах

12:00Білорусь U18 - Авіатор 3:6

БІЛОРУСЬ: Екстраліга - Етап переможців

16:00Гомель - Молодечно 2:1бул
16:00Жлобін - Солігорськ 2:1бул
16:00Німан Гродно - Юність Мінськ 1:0

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

20:00Guildford - Манчестер 4:1
21:00Белфаст - Шеффілд 0:4
21:00Брейхед - Кардіфф 2:5
21:00Данді - Файф 1:5
21:00Ковентрі - Ноттінгем 3:6

ЕСТОНІЯ: Hokiliiga

16:00Everest - Narva PSK 3:5
18:00HC Viking - Valk 494 5:4от

ЄВРОПА: Алпійська хокейна ліга

20:30Брегенцервальд - Фасса 1:2
20:30Фельдкірх - Віпітено 2:3
21:00Ріттен - Лустенау 4:1
21:30Гердейна - Валь Пустерія 4:10
21:30Кортіна - Кіцбюель 6:3

ЄВРОПА: БеНе-ліга

17:45Тілбург Трепперс B - Еренталь 1:10
20:45Мехелен - Лімбург 8:5
21:15Зутермер - Левен 6:5от
21:30Антверпен - Ден Гааг 3:8

ІСПАНІЯ: ЛНХХ

15:30Барселона - Махадаонда 7:1
22:30Хака - Пуйсарда 5:6

ІТАЛІЯ: IHL

19:00Комо - Еппан 5:4бул
20:30Кальтерн - Unterland 4:3бул
21:30Valpeagle - Мерано 1:3
21:30Аллеге - Варезе 0:5

КАЗАХСТАН: Чемпіонат

14:00Бейбарис Атирау - Теміртау 3:1

КАНАДА: OHL

02:00Еррі Оттерс - Су-Сен-Марі 1:2
02:00Кінгстон Фронтенакс - Петерборо Пітс 7:2
02:00Міссісога Стілхедс - Гемілтон Буллдогз 4:6
02:05Садбері Вулвз - Флінт Фаєрбердз 8:5
02:05Сарнія Стінг - Сагіно Спіріт 8:11
02:30Гвелф Сторм - Беррі Кольтс 4:0
02:30Кітченер Рейнджерс - Ошава Дженералз 6:4
02:30Лондон Найтс - Оуен Саунд Аттек 3:6
23:00Гемілтон Буллдогз - Міссісога Стілхедс 0:3

КАНАДА: WHL

03:00Муз-Джо Ворріорз - Ред-Дір Рібелз 3:7
03:00Принс-Альберт Рейдерс - Келоуна Рокетс 1:2
03:00Свіфт-Каррент Бронкос - Еверетт Сілвертіпс 1:5
03:30Winnipeg Ice - Реджайна Петс 3:2от
03:30Брендон Віт Кінгз - Камлупс Блейзерс 4:5бул
04:00Калгарі Хітмен - Едмонтон Ойл Кінгз 2:4
04:00Летбридж Харрікейнз - Медісин-Хет Тайгерс 3:4бул
05:05Вікторія Роялс - Сіетл Тандербердс 1:4
05:30Ванкувер Джаєнтс - Спокен Чіфс 1:2

КАНАДА: QMJHL

01:00Галіфакс Музхедс - Кейп-Бретон Скрімінг Іглз 6:5
02:00Віаль-д'Ор Форерз - Рімускі Оушеанік 8:10
02:00Шербрук Фінікс - Монктон Вайлдкетс 6:3
02:30Бає-Комо Драккар - Шарлоттаун Айлендерс 4:1
02:30Бленвіль-Буабріан Армада - Шовініган Катарактс 4:2
02:30Гатіно Олімпік - Оттава 67с 0:4
02:30Драммонвіль Вольтіжер - Сент-Джон Сі Догз 2:5
02:30Шикутімі Сагенен - Акаді-Батюрст Тітан 4:2
23:00Шикутімі Сагенен - Шарлоттаун Айлендерс 1:2
23:00Шовініган Катарактс - Вікторіявіль Тайгерс 3:2от

КАНАДА: LNAH

03:00Жонкір Маркіз - Тетфорд Майнс Айзотермік 2:7
03:00Рів'єр-дю-Луп 3Л - Petroliers du Nord 3:5
03:00Сент-Джорджс - Сорель-Трасі 1:2

ЛАТВІЯ: Хокейна ліга Optibet

13:00Рига Призма - HK Olimp 3:6
13:00ХС Рига - Курбадс 2:6
17:00Даугавпілс - Мого 4:5
17:00Земгале - Лієпая 3:4

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

17:00Волеренга - Ставангер 1:2
17:00Грюнер - Сторхамар 2:9
17:00Стьєрнен - Манглеруд 5:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

18:00Євік - Нідарос 5:0
18:00Леренскуг - Рінгеріке 3:1
18:00Хаугесунн - Фурусет 6:4

РОСІЯ: КХЛ

09:00Адмірал - Куньлунь 5:4бул
14:00Автомобіліст - Динамо Рига 5:4
14:00Металург Магнітогорськ - Трактор 0:1
16:30Сочі - Барис Нур-Султан 1:4

РОСІЯ: NMHL

12:00Липецьк - ХК Розсош 4:3бул
12:00Локо - Polot 8:1
16:00Брянськ - Бєлгород 1:7

РОСІЯ: ВХЛ

13:00Номад - Рязань 0:1бул
13:00Торпедо - Барс 2:5
14:00Рубін - Буран 3:0
14:00Югра - Тамбов 2:3
16:00Zvezda Moscow - Хімік 2:1
16:00Дизель - Молот-Прикам'я 3:2от

РОСІЯ: МХЛ

10:00Мамонти Югри - Ірбіс 3:1
10:00Толпар - Сніжні Барси 2:1
11:30Реактор - Омські Яструби 6:5бул
12:00Ладья - Кузнєцкі Ведмеді 8:1
12:00Спутник Альметьєвськ - Тюменський Легіон 7:0
14:00Сармати - Сибірські Снайпери 2:1бул

РУМУНІЯ: Національний чемпіонат

18:30Стяуа - Спортул Студентеск 21:1

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

18:30Спішска Нова Вес - Словаччина U18 -:-

СВІТ: World Junior A Challenge

23:00Росія U18 - Канада-Схід U19 3:2от

СВІТ: WCH III Women

13:00Бельгія W - Литва W 3:4
16:30Південна Африка W - Гонконг W 2:1
20:00Румунія W - Болгарія W 3:4от

СЛОВАЧЧИНА: 2. Liga

18:00Прєвідза - Пухов 4:5
18:00Рімавска Собота - Ліптовскі Мікулаш B 6:1
18:30Gelnica - Кежмарок 1:2
18:30Бардейов - HC 19 Humenne 3:4
18:30Требішов - Санок 3:5
19:00Жяр-над-Гроном - Партизанске 5:1
19:00Сеніца - PHC Budapest 4:3
19:45Брезно - Дольни Кубін 4:1

СЛОВЕНІЯ: IHL

19:00Скасовано Войводіна - Медвещак -:-
20:00Славія - Црвена Звезда 2:6

СЛОВЕНІЯ: Хокейна ліга

15:15Триглав - Марибор 17:7

США: НХЛ

02:00Нью-Джерсі - Чикаго 1:2бул
02:00Піттсбург - Аризона 2:0
02:00Рейнджерс - Монреаль 1:2
04:00Едмонтон - Лос-Анджелес 2:1
05:00Анахайм - Вашингтон 2:3
20:00Філадельфія - Оттава 4:3
23:00Ванкувер - Баффало 6:5от

США: АХЛ

02:00Беллвілл Сенаторс - Лейк Ері Монстерс 2:6
02:00Гренд-Репідс Гриффінс - Рокфорд АйсХогс 1:2бул
02:00Сірак'юз Кранч - Лаваль Рокет 5:2
02:00Ютіка Кометс - Бриджпорт Саунд Тайгерс 4:5бул
02:05Вілкс-Беррі/Скрентон - Тексас Старз 3:4
02:05Ліхай Веллі Фентомс - Херші Берз 1:2
02:05Провіденс Брюїнз - Бінгхемтон Девілз 6:2
02:05Рочестер Амеріканс - Шарлотт Чекерс 4:0
02:05Спрінгфілд Тандербердс - Хартфорд Вулф Пек 2:5
03:00Манітоба Муз - Чикаго Вулвз 3:1
03:00Мілуокі Адміралс - Айова Вайлд 7:1
05:00Онтаріо Рейн - Сан-Хосе Барракуда 2:9
23:00Торонто Марліз - Сан-Антоніо Ремпейдж 3:2

США: ECHL

00:30Newfoundland - Worcester Railers 7:5
02:00Адірондак Тандер - Maine Mariners 4:5от
02:00Орландо Солар Берз - Атланта Гладіейторз 3:1
02:05Вілінг Нейлерс - Каламазу Вінгз 6:2
02:15Толедо Воллай - Бремптон Біст 6:2
02:30Норфолк Адміралс - Грінвілл Свомп Реббітс 4:1
02:30Флорида Еверблейдз - Саут Кароліна Стінгрейс 0:2
03:05Канзас-Сіті - Вічіта Тандер 4:1
03:05Талса Ойлерс - Форт-Вейн Кометс 0:1
04:05Репід Сіті Раш - Юта Гріззліс 5:4от
04:10Айдахо - Аллен Амеріканс 6:5от
00:30Newfoundland - Worcester Railers 3:2

США: ФХЛ

02:00Danbury Hat Tricks - Delaware Thunder 6:4
02:05Elmira Enforcers - Вотертаун Вулвз 3:2
02:35Battle Creek - Carolina Thunderbirds 0:7
02:35Columbus River Dragons - Порт-Гурон Праулерс 2:4
03:05Денвілл Дешерс - Mentor Ice Breakers 3:2

США: SPHL

03:15Evansville Thunderbolts - Мейкон Мейхем 10:3
03:35Пенсакола Айс Флаєрз - Хантсвілл Хевок 2:0

США: USHL

02:35Янгстаун Фантомс - США U18 2:5
03:05Ватерлоо Блек Хокс - Лінкольн Старз 3:2бул
03:05Дебюк Файтінг Сейнтс - Маскігон Ламберджекс 5:2
03:05Де-Мойн Бакканірс - Сіу-Сіті 1:4
03:05Медісон Кепітолз - Грін-Бей Гемблерс 2:7
03:05Омаха Лансерс - Сіу Фоллз Стампід 2:3от
03:05Чикаго Стіл - Седар Репідс 4:2

УГОРЩИНА: Ерсте Ліга

18:30Брашов - ХК Будапешт 5:4бул
18:30Георгень - ДАБ 5:2

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

16:00Хяменлінна - Таппара 3:1
17:00Ільвес - Ессят Порі 2:0
17:00Кярпят - ХІФК 1:4
17:00Юкуріт - КалПа 0:6
17:00ЮП - Спорт Вааса 2:3
18:30Лукко - КооКоо 3:4от
18:30СайПа - ТПС Турку 2:3от

ФІНЛЯНДІЯ: Местіс

15:00СаПКо - Хоккі 3:4от
17:00ІПК - РоКі 6:3
17:00К-Вантаа - КеуПа 3:1
17:00Пелітат - Гермес Коккола 4:3
17:00ТуТо - Йокипоят 2:6

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

16:00Хантерз - Джаянтс 9:2
16:00ЮХТ - Лазер ХТ 7:5
16:20Ярвенпяа - Муйк Хокей 1:0
17:00Kiekko-Espoo - Рієму 5:0
17:00РаахеК - Індіанс Кааріна 3:2
17:00ФПС - Тінааніт 7:1

ФІНЛЯНДІЯ: Nuorten SM-Liiga

12:00Ессят Порі U20 - СайПа U20 7:3
12:00КооКоо U20 - Йокеріт U20 4:5бул
12:00Хяменлінна U20 - ХІФК U20 5:4от
12:30Ільвес U20 - Таппара U20 4:5от
13:00Ювяскюля U20 - Лукко U20 6:5от
13:00Юкуріт U20 - Кярпят U20 1:7
14:30Kiekko-Espoo U20 - ТуТо U20 3:1
16:00Спорт Вааса U20 - КалПа U20 3:2

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап невдах

13:50ТПС W - РоКі W 2:3от
15:20ХІФК W - Лукко W 8:0
16:30Sport W - АПВ W 7:1

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап переможців

14:00Ільвес W - Хяменлінна W 1:6
15:30Куортане W - КалПа W 1:3
17:30Kiekko-Espoo W - Кярпят W 3:7

ФРАНЦІЯ: D1

19:00Страсбур - Шамбері 2:3
20:00Марсель - Клермон-Ферран 1:5
20:30Мон Блан - Дюнкерк Корсар 2:4
21:00Брест - Нант 4:1
21:30Кан - Шоле 1:4
21:30Тур - Монпельє 0:2

ЧЕХІЯ: Chance Ліга

16:00Славія Прага - Кадань 4:3
17:00Поруба - Фрідек-Містек 0:3
17:00Хомутов - Гавіржов 3:2
18:00Бенатки - Усті-над-Лабем 1:3
18:00Літомержіце - Всетін 2:1
18:00Пржеров - Соколов 3:1
18:00Ческе-Будейовіце - Простейов 6:0
18:30Їглава - Тржебіч 3:1

ЧЕХІЯ: Екстраліга

16:00Пардубіце - Спарта Прага 4:3

ЧЕХІЯ: 2. Liga - North

18:00Двур Кралове - Нова Пака 1:2
18:30Біліна - Mostecti Lvi 3:8
19:00Врхлабі - Яблонець 9:1
19:00Дечин - Трутнов 5:6от

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Центр

18:00Pribram - Табор 1:5
18:30Клатови - ДС Ческе-Будейовіце 2:1от
19:00China Golden Dragon - Колін 3:7
19:00Кобра Прага - Пісек 4:8

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Схід

18:00Валашске Мезіржічі - Шумперк 3:5
18:00Моравске-Будейовіце - Копрживніце 3:6
18:00Нови Їчин - Годонін 3:1
18:00Опава - Ждяр-над-Сазавою 4:1

ЧЕХІЯ: O Pohar DHL

13:00Їглава U20 - ХК Маунтфілд U20 1:3
13:00Оломоуц U20 - Ліберец U20 6:0
13:00Ческе-Будейовіце U20 - Тржінец U20 3:0
13:30Злін U20 - Млада Болеслав U20 3:4
14:00Кладно U20 - Вітковіце U20 4:2
15:30Зальцбург U20 - Славія Прага U20 3:5
17:00Литвинов U20 - Карлові Вари U20 1:4

ЧЕХІЯ: ULLH

12:40Cavaliers Brno - UK Prague 0:3

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

20:45Берн - Фрібур 4:2
20:45Давос - Лозанна 2:1от
20:45Лугано - Цюрих 3:1
20:45Рапперсвіль - Серветт 4:1
20:45Цуг - Тайгерс 5:2

ШВЕЙЦАРІЯ: Швейцарська ліга

17:00Тічіно Рокетс - Ла Шо-де-Фон 1:8
18:00ГКК Лайонс - Тургау 1:2
18:30Лангенталь - Фісп 2:3
18:30Ольтен - Академі Цуг 10:5
19:00Сьєрр-Анівьєр - Вінтертур 7:2
21:00Ажуа - Клотен 1:3

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

16:15Оскарсхамн - Еребру 0:2
16:15Фрелунда - ХВ-71 2:4
16:15Шеллефтео - Лександ 3:2
19:00Брюнес - Векше 4:3от
19:00Лулео - Фар'єстад 3:4
19:00Мальме - Лінчепінг 0:1бул

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

16:15Бьєрклевен - МОДО 4:3бул
19:00Вестервікс ІК - Vasteras 4:6

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Північ

19:00Естерсунд - Пітео 2:3

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Південь

16:00Транос - Ханхальс 4:1
17:00Меррумс ГоІС - Бурос 6:3

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Захід

17:00Сурахаммар - Чепінг 3:5

ШВЕЦІЯ: SuperElit U20

13:00Лінчепінг U20 - Карлскруна U20 4:2
13:00Тімро U20 - МОДО U20 0:3
14:00Лександ U20 - Шеллефтео U20 4:1
14:00Мальме U20 - ХВ-71 U20 6:2
14:00Мура U20 - Лулео U20 0:3
14:00Седертельє U20 - Векше U20 0:2
16:30Регле U20 - Фрелунда U20 4:3

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

14:30Лулео W - АІК W 4:0
16:30Лінчепінг W - Гетеборг W 8:1
17:00МОДО W - СДЕ ХФ W 2:3от

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.