Гандбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Гандбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ліга АСОБАЛЬ
18:00Атлетіко Вальядолід - Пуенте-Хеніль -:-19:30Уеска - БМ Сінфін -:-
21:00Моррасо Кангас - Адемар -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
20:00Балінген-В. - Лейпциг -:-21:30Фленсбург-Х. - Ганновер-Бургдорф -:-
ФРАНЦІЯ: Starligue
21:00Монпельє - Шартр -:-21:00Сессон Ренн - Сен-Рафаель -:-
АВСТРІЯ: ГЛА
20:00Фюксе - Голлабрунн -:-20:30Аон Файверс - Лінц -:-
20:30Ферлах - Бернбах/Кофлах -:-
21:20Кремс - Гандбол Тіроль -:-
АВСТРІЯ: Кубок Австрії (Жінки)
18:00Ацгерсдорф Ж - Гіпо НО Ж -:-20:00Штокерау Ж - Тульн Ж -:-
БІЛОРУСЬ: Дивізіон 1 - Плей-оф
12:00БДУФК-СКА - Машека -:-БОЛГАРІЯ: A RHG
14:00НСА Софія - Фрегата Бургас -:-16:00ГК Левскі - Спартак Варна -:-
16:00Добруджа - Локомотив Горна -:-
16:00Чардафон Габрово - Осам Ловеч -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга
19:00Герцеговина - РК Конюх -:-20:00Грачаніца - Ізвідац -:-
20:00Леотар - Горажде -:-
20:30Вогоща - Маглай -:-
20:30Крівая - Чапліна -:-
21:00Борац - Слога Добой -:-
ГРЕЦІЯ: А1
16:00Діомідіс Аргус - ПАОК -:-16:00Іонікос - Зафейракіс -:-
18:00Аеропос Едессас - Кілкіс -:-
18:00Пилаяс - Драма -:-
19:30Панеллініос - АЕК Афіни -:-
ДАНІЯ: Чоловіча гандбольна ліга - Група вибування
20:00Нордшелланн - Хольстебро -:-ДАНІЯ: Kvindeligaen Women - Етап переможців
17:00Есб'єрг Ж - Сількеборг-Вель Ж -:-18:45НФГ Нюкебінг Ж - Сеннерюск Ж -:-
ЄВРОПА: European Cup
18:00Крка (Slo) - Олімпіакос СФП (Gre) -:-19:00Брегенц (Aut) - Мінаур Бая-Маре (Rou) -:-
19:00Татран Прешов (Svk) - Ференцварош (Hun) -:-
20:00Валюр (Ice) - Стяуа Бухарест (Rou) -:-
ЄВРОПА: Балтійська ліга - Плей-оф
14:00Раасіку/Містра - Драгунас Клайпеда -:-16:00Добелес Тенакс - Гранітас Каунас -:-
ЄВРОПА: МОЛ Ліга (Жінки)
18:00Славія Прага Ж - Годонін Ж -:-19:00Дунайська Стреда Ж - Мост Ж -:-
19:00Злін Ж - Лазнє Кінжварт Ж -:-
19:00Пісек Ж - Міхаловце Ж -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
21:00Еммен - ЧЄ -:-НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
19:00Людвігсгафен - Потсдам -:-20:30Ауе - Мінден -:-
НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки)
19:00Бенсгайм-Ауербах Ж - Бломберг-Ліппе Ж -:-19:00Некарзульмер Ж - Галле-Нойштадт Ж -:-
19:30Золінген Ж - Бад-Вільдунген Ж -:-
20:00Бітігхайм Ж - Цвікау Ж -:-
20:30Мецінген Ж - Ольденбург Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
18:30Лінтфорт Ж - Геппінген Ж -:-19:00Гребенцель Ж - Регенсбург Ж -:-
19:30Вердер Бремен Ж - Вайблінген Ж -:-
19:30Норд Гарріслее Ж - Родерталь Ж -:-
20:00Кеч Ж - Кірхгоф Ж -:-
20:00Розенгартен-Бухгольц Ж - Нюртінген Ж -:-
20:30Майнц Ж - Лейпциг Ж -:-
20:30Фюхсе Берлін Ж - ГСГ Фрайбург Ж -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: H League
13:00Хайнікс - Санму -:-ПІВДЕННА КОРЕЯ: H League Women
09:10Пусан Ж - Інчхон Ж -:-11:00Сеул Ж - Самчхок Сіті Ж -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга - Етап невдах
17:00Голден Арт - Єврофарм Пелістер 2 -:-19:30Прілеп - Неготіно -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга - Етап переможців
19:00Єврофарм Пелістер - Струга -:-19:00Тінекс Пролет Скоп'є - Тиквеш -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга (Жінки)
15:00ЖРК Скоп'є Ж - Металург Автокоманда Ж -:-16:00Чаїр Ж - Спартак Ж -:-
19:30Гьорче Петров Ж - Деспіна Ж -:-
20:30Шампіон Ж - Вардар Ж -:-
ПОЛЬЩА: Суперліга
16:00Азоти-Пулави - Забже -:-17:00Кельце - Заглембє -:-
17:00ММТС Квідзин - Хробри Глогув -:-
19:00Вісла Плоцьк - Легьоново -:-
19:00Гвардія Ополе - Вибжезє Гданск -:-
19:00Пьотрковянін Пьотркув - Унія Тарнув -:-
ПОЛЬЩА: Central League
16:00Бяла Підляська - Велюнь -:-16:00Замосць - Легніца -:-
18:00Щецін - Цеханув -:-
19:30Сталь Гожув - Вонгровєц -:-
ПОЛЬЩА: I Liga
13:00УМКС Люблін - Вісла Сандом'єж -:-14:00Ол. Гродкув - Грюнвальд Познань -:-
14:00Реал Астромаль Лешно - Свєбодзін -:-
16:00Єзьорак - Грудзьондз -:-
17:00Єдинка - Оборнікі -:-
17:00Орлик Бжег - Нова Соль -:-
19:00Труйка Остроленка - Мазур Сєрпц -:-
19:00Щипьорняк Ольштин - УСАР Квідзин -:-
20:00УВ Варшава - Варшавянка -:-
ПОЛЬЩА: Кубок Польщі (Жінки)
15:00Гнєзно Ж - Кобєжице Ж -:-ПОРТУГАЛІЯ: Taca de Portugal
20:30СК Віторія - Боавішта -:-ПОРТУГАЛІЯ: 1-й Дивізіон (Жінки) - Етап переможців
20:30АБК Брага Ж - Клуб Жовем Ж -:-21:00Колежіу де Гая Ж - Бенфіка Ж -:-
РОСІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців
15:00Краснодар Ж - Ростов Ж -:-РУМУНІЯ: Національна ліга
18:00Васлуй - Клуж -:-18:00КСМ Констанца - Бакеу -:-
РУМУНІЯ: Національна ліга (Жінки)
13:00Стіінта Бухарест Ж - Рапід Бухарест Ж -:-17:30Римніку-Вилча Ж - Бая-Маре Ж -:-
18:00Бузеу Ж - Залеу Ж -:-
18:00СКМ Крайова Ж - Корона Брашов Ж -:-
18:00Тиргу-Жіу Ж - Магура Чиснедіє Ж -:-
СЕРБІЯ: Superliga
17:00Вранє - Войводіна -:-19:00Обіліч Белград - Панчево -:-
19:30Металопластика - РК Уб -:-
20:00Юговіч Юнімет - Црвена Звезда -:-
СЕРБІЯ: Superliga Women - Плей-аут
20:00Младость НП Ж - Раднічки Ж -:-СЛОВЕНІЯ: 1. НЛБ Ліга
19:30Єрусалим Ормож - Трімо Требнє -:-20:00Лока - Любляна -:-
20:00Слован - Горіца -:-
20:00Словень Градец - Цельє -:-
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга (Жінки) - Етап переможців
19:00Цельє Ж - Айдовщина Ж -:-УГОРЩИНА: НБ І
19:00Балатонфюред - Комло -:-19:00Веспрем - НЕКА -:-
19:00Веспремі ККФТ - Дьондьоші -:-
19:00Егер - Дабаш -:-
20:00Татабанья - Сегед -:-
ФРАНЦІЯ: Proligue
21:30Сарбур - Нансі -:-ФРАНЦІЯ: Coupe de France Women - Плей-оф
18:05Брест Бретань Ж - Мец Ж -:-19:00Нант Ж - Діжон Ж -:-
ЧЕХІЯ: Екстраліга - Плей-оф
20:30Дукла Прага - Копрівніце -:-ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
19:00Перенес.Брсково - Рудар -:-20:00Будучност - Беране -:-
20:30Сутьєска Никшич - Ловчен -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА - Плей-оф
19:45Шаффхаузен - Вакер Тун -:-ШВЕЙЦАРІЯ: СПЛ (Жінки) - Вибування
15:00Ааргау Ост Ж - Штанс Ж -:-19:00Герцогенбухзее Ж - Ротвайс Тун Ж -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: СПЛ (Жінки) - Етап переможців
17:00Амісітія Цюрих Ж - Брюль Ж -:-17:00Кройцлінген Ж - Споно Ноттвіль Ж -:-
ЯПОНІЯ: JHL
07:00Тойота Мотор Іст Джапен - Осакі Осол -:-07:00Фукуока - Ерт Френдс БМ -:-
08:00Дайдо - Зікстар Токіо -:-
09:00Хокуріку Електрік Павер - Тояма Дрімс -:-
Робіть ставки на Гандбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати гандбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.