m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Коефіцієнти

advertisement

가나: Special Competition

18:00아산테 코토코 - 메디마 2:0
18:00아샨티 - 베켐 유나이티드 4:0
18:00에부수아 - 리버티 1:2
18:00인터 알리에스 - 와파 4:2
18:00일레븐 원더스 - 아쿠아나 스타즈 0:0
18:00카렐라 - 드림스 2:0
18:00하트 오브 오크 - 엘미나 샥스 3:1

감비아: GFA 리그

23:30Milan Bakau - 월리단 0:0
01:30레알 반줄 - 호크스 1:0

과테말라: 리가 나시오날 - 클라우수라 - 플레이오프

04:00코반 임페리알 - 말라카테쿠 0:1 [ 1.38 | 4.76 | 6.50 ]

그리스: 슈퍼리그 - 강등권

21:30플라타니아스 FC - OFI 크레타 0:0 [ 3.82 | 3.18 | 2.09 ]

나이지리아: NPFL

18:00Bendel - 선샤인 스타즈 -:- [ 1.64 | 3.18 | 6.00 ]
18:00MFM FC - 카치나 유나이티드 FC -:- [ 1.47 | 3.58 | 7.60 ]
18:00곰베 - 하트랜드 -:- [ 1.66 | 3.30 | 5.45 ]
18:00나사라와 - 고 라운드 -:- [ 1.86 | 3.70 | 3.54 ]
18:00로비 - 위키키 -:- [ 1.42 | 3.76 | 8.10 ]
18:00아크와 - 아비아 워리어즈 -:- [ 1.74 | 3.30 | 4.70 ]
18:00에누구 - 리버스 유나이티드 FC -:- [ 1.68 | 3.28 | 5.20 ]
18:00에님바 - 나이저 토네이도스 -:- [ 1.36 | 3.94 | 10.00 ]
18:00엘 카네미 - 이페니 우바 -:- [ 1.46 | 3.64 | 7.40 ]
18:00카노 - Delta Force -:- [ 1.40 | 3.84 | 8.50 ]
18:00콰라 - Remo Stars -:- [ 1.74 | 3.20 | 4.86 ]
18:00플래토 - 요베 스타즈 -:- [ 1.29 | 4.46 | 11.00 ]
advertisement

나이지리아: NNL

18:00슈팅 - Osun 2:0
18:00와리 - Lamray UTD -:-
18:00카두나 - EFCC -:-

네덜란드: 에레디비시 - 강등권

17:45FC 오스 - 스파르타 로테르담 0:2 [ 3.40 | 3.74 | 2.06 ]
21:00캄뷔르 - 흐라프스합 1:1 [ 2.34 | 3.58 | 2.94 ]

노르웨이: 엘리테세리엔

19:00로젠보리 - 므존달렌 3:2 [ 1.67 | 3.92 | 4.88 ]
19:00릴레스트롬 - 오드 0:3 [ 3.40 | 3.42 | 2.17 ]
19:00사릅스보르그 - 란헤임 1:3 [ 1.46 | 4.54 | 7.00 ]
19:00스톰스고드셋 - 트롬쇠 3:1 [ 1.95 | 3.52 | 4.00 ]
19:00헤우게순 - 크리스티안순 0:0 [ 1.73 | 3.84 | 4.80 ]
21:00보되/글림트 - 브란 1:2 [ 2.58 | 3.52 | 2.65 ]

노르웨이: 디비전2-그룹1

17:00브륀 - 브야센 2:2 [ 1.19 | 6.30 | 10.50 ]

노르웨이: 디비전2-그룹2

17:00묠르너 - 켈사 1:3 [ 3.78 | 4.70 | 1.64 ]
19:00그로루드 - 오프살 3:0 [ 1.53 | 4.32 | 4.88 ]
17:30오즈 2 - 아사네 -:- [ 4.28 | 4.30 | 1.61 ]

노르웨이: 디비전 3 - 그룹 1

18:30트라에프 - 누드스란드 2:1 [ 1.93 | 4.32 | 2.78 ]

노르웨이: 디비전 3 - 그룹 2

19:00로코모티브 오슬로 - Ready 2:2 [ 1.91 | 4.36 | 2.89 ]
19:00폴로 - 드뢰바크-프로그 3:1 [ 1.57 | 4.82 | 3.68 ]

노르웨이: 디비전 3 - 그룹 3

17:00포르스 그렌란 - 마들라 IL 2:3 [ 1.94 | 3.98 | 2.97 ]
19:00바이킹 2 - Flint 0:1 [ 2.41 | 4.18 | 2.22 ]
19:00브로드 - Storm BK 3:2 [ 1.18 | 6.50 | 9.70 ]

노르웨이: 디비전 3 - 그룹 5

19:00Melhus - Tiller 1:1 [ 2.29 | 4.20 | 2.27 ]

노르웨이: 디비전 3 - 그룹 6

17:00Leknes - Skjetten 2:2 [ 2.97 | 4.50 | 1.82 ]
18:00겔러라센 - 트롬소 2 3:1
18:45릴레스트롬 2 - Bodo/Glimt 2 -:- [ 1.90 | 4.24 | 2.94 ]

노르웨이: 탑세리엔 우먼

18:00로아 여 - 아발스네스 여 2:2 [ 2.30 | 3.66 | 2.78 ]

니제르: 리그 1

18:15Tahoua - 우라나 -:-
18:15US 쟌다르메리 - Jangorzo -:-
18:15에스쁘아 - 아코카나 -:-
18:15폴리스 - 사헬 -:-

니카라과: 리가 프리메라 - 클라우수라 - 승자

03:00마나과 FC - 페레티 0:0 [ 1.69 | 3.82 | 4.24 ]

대한민국: K리그 2

13:30광주 - 서울E 3:1 [ 1.52 | 4.58 | 5.55 ]
13:30부천 - 부산 1:3 [ 3.46 | 4.12 | 1.90 ]

덴마크: 슈퍼리가 - 챔피언쉽 그룹

19:00에스비에르 - FC 코펜하겐 4:3 [ 3.30 | 3.80 | 2.05 ]

덴마크: 슈퍼리가 - 강등권 - 플레이 오프

17:00바일레 - 호브로 0:2пдч [ 1.97 | 3.50 | 3.94 ]

도미니카공화국: LDF - 아퍼투라

23:00모카 - Universidad O&M 1:0
23:00아틀란티코 - Cibao 1:1 [ 4.44 | 3.20 | 1.74 ]
23:00아틀레티코 - 바르셀로나 아틀레티코 1:1 [ 1.34 | 4.32 | 7.70 ]

독일: 쥬니어 분데스리가 플레이오프

18:00볼프스부르크 U19 - 슈투트가르트 U19 -:- [ 2.54 | 3.56 | 2.39 ]

라이베리아: LFA 퍼스트 디비전

17:00LPRC 오일러 - NPA 앵커스 1:0
17:00와탕가 - 님바 0:1
18:00ПеренесеноLISCR FC - Nimba FC -:-
18:00Перенесено케이트레이스 - LPRC 오일러 -:-
19:00Nimba FC - MC 브루워리즈 2:0
19:00Small Town - LISCR FC 0:4
19:00배럭 영 컨트롤러스 - 주빌리 5:0
19:00케이트레이스 - 파셀 0:0

러시아: 프리미어 리그

19:00FK 로스토프 - 제니트 페테르부르크 1:0 [ 2.99 | 3.36 | 2.50 ]

러시아: FNL

19:00크라스노다르 2 - 아르마비르 0:0 [ 3.44 | 2.86 | 2.29 ]

러시아: PFL - 중부

17:00D. 브랸스크 - Salyut-Belgorod 3:1 [ 1.42 | 4.24 | 7.50 ]
17:00리페트스크 - 랴잔 0:0 [ 1.59 | 4.12 | 4.92 ]

러시아: PFL - 서부

19:30무롬 - 트루다 1:3 [ 1.98 | 3.62 | 3.44 ]
17:00블라디미르 - Dnepr Smolensk 3:0
18:00체르타노보 M. 2 - Luki-Energiya -:- [ 1.34 | 5.30 | 7.20 ]
18:30테크스틸쉬틱 - 프스코프 747 -:- [ 1.13 | 8.20 | 16.00 ]

러시아: 유스리그

11:30루빈 카잔 U21 - 안지 U21 0:2 [ 1.44 | 4.40 | 6.55 ]

러시아: 슈프림 디비전 (여)

14:00체르타노보 M. 여 - 즈베즈다 2005 여 3:2 [ 2.57 | 3.24 | 2.66 ]
15:00FK 예니세이 여 - 로코모티브 모스크바 여 0:3 [ 16.00 | 6.10 | 1.18 ]
18:00쿠바노츠카 쿠반 여 - Torpedo Izhevsk 여 -:- [ 1.18 | 6.90 | 13.00 ]
18:30랴잔 여 - CSKA 모스크바 여 -:- [ 4.66 | 3.62 | 1.65 ]

루마니아: 리가 I - 챔피언쉽 그룹

20:30FCSB - CFR 클루지 1:0 [ 1.84 | 3.28 | 4.38 ]

루마니아: 리가 I - 강등권 그룹

17:00볼룬타리 - 칼라라시 0:0 [ 2.15 | 3.24 | 3.62 ]

루마니아: 리가 2

18:00페트롤룰 - 폴리 티미소아라 -:- [ 1.09 | 8.60 | 19.00 ]

룩셈부르크: 내셔널 디비전

17:00UNA 스트라센 - 호스터트 3:4
17:00Union Titus Petange - 빅토리아 로스포트 2:0
17:00니더콘 - 루멜랑주 3:0
17:00뒤들랑주 - 벤피카 5:3
17:00라싱 룩셈부르크 - 에텔브루크 0:3 [ 2.17 | 3.26 | 3.26 ]
17:00몬도르프 - 디페르댕 0:0
17:00폴라 - 죄네스 에슈 2:5

리투아니아: 1 리가

17:00Mazeikiai - FC Pakruojis 0:2 [ 3.38 | 3.74 | 1.82 ]
18:00방가 - 스툼브라스 2 -:- [ 1.21 | 5.80 | 9.00 ]
18:00요나바 - 잘기리스 2 -:- [ 1.45 | 4.20 | 5.90 ]

말레이시아: 슈퍼리그

17:00파항 - 페락 0:0 [ 1.74 | 3.80 | 4.28 ]

멕시코: 프리메라 디비전 - 클라우수라 - 플레이오프

04:06클럽 레온 - 클럽 아메리카 0:1 [ 2.19 | 3.38 | 3.14 ]

몬테네그로: 슈퍼리그

18:00OFK 페트로바크 - 이스크라 0:4 [ 2.28 | 3.20 | 3.22 ]
18:00로브첸 - Titograd 1:3 [ 7.20 | 4.04 | 1.47 ]
18:00루다르 - 부두츠노스트 2:2 [ 4.36 | 3.56 | 1.81 ]
18:00모르나르 바르 - 제타 0:3 [ 10.50 | 5.90 | 1.24 ]
18:00수트제스카 - 그르발리 2:0 [ 1.39 | 4.16 | 9.90 ]

몬테네그로: 디비전 2

18:30Arsenal Tivat - 보켈리 2:2
18:30Kom Podgorica - Igalo 2:0
18:30Otrant - 믈라도스트 레스코폴레 1:5
18:30데치치 - 예딘스트보 4:1
18:30예제로 - 베라네 3:1

몰도바: 디비지아 나셔날라

17:00스페란타 니스포레니 - 짐브루 키시너우 1:0 [ 1.80 | 3.28 | 4.00 ]
19:00페트로쿱 - 밀사미 1:1 [ 2.32 | 3.24 | 2.70 ]

미국: 메이저리그사커

22:00올랜도 시티 - 신시내티 5:1 [ 1.77 | 3.82 | 4.56 ]
00:00뉴욕 레드불스 - 애틀랜타 유나이티드 1:0 [ 2.64 | 3.44 | 2.64 ]
02:30FC 댈러스 - 로스앤젤레스 1:1 [ 4.52 | 3.84 | 1.76 ]
03:00LA 갤럭시 - 콜로라도 래피즈 0:1 [ 1.50 | 4.40 | 6.05 ]

미국: USL 챔피언십

21:00Loudoun - Hartford Athletic 1:2 [ 1.39 | 4.62 | 6.35 ]
00:00소프 파크 - 애틀랜타 유나이티드 2 1:1 [ 2.39 | 3.54 | 2.57 ]
01:00베들레헴 - 오타와 퓨리 0:3 [ 2.40 | 3.40 | 2.63 ]

미국: USL 리그투

23:00Breakers FC - San Diego Zest 3:2 [ 4.02 | 3.90 | 1.71 ]
23:00시코스트 유나이티드 팬텀스 - 웨스턴 파이오니어스 0:2 [ 2.71 | 3.58 | 2.27 ]
23:00포틀랜드 피닉스 - Black Rock 0:2 [ 2.74 | 3.70 | 2.19 ]
00:00Cedar - Evergreen 1:1 [ 2.24 | 4.44 | 2.32 ]
00:00TSS Rovers - 캘거리-풋힐스 1:2 [ 4.62 | 4.14 | 1.58 ]
00:00Virginia Beach - 노스 캐롤라이나 II 1:3
00:00빅토리아 하이랜더스 - 포틀랜드 U23 2:0 [ 2.06 | 3.60 | 3.06 ]
00:00시애틀 U23 - Lane United 1:1 [ 2.20 | 3.68 | 2.75 ]
01:00샌프란시스코 - Golden State Force 1:4

미국: 여자 NWSL

00:00노스 캐롤라이나 커리지 여 - Utah Royals 여 1:1 [ 1.58 | 4.16 | 5.20 ]
01:00휴스턴 대시 여 - 시카고 여 1:2 [ 2.66 | 3.46 | 2.48 ]

베냉: 챔피오냇 내셔널

18:00Soleil - ASPAC 0:2
18:00USS 크라케 - Dynamo Abomey 1:0
18:00Upi Onm - 아브랑쿠 옴니스뽀흐 1:0
18:00벰베레케 - FC Esae 1:1
18:00통네르 - 아예마 1:2
18:00팡떼르 - ASVO 0:1

베네수엘라: 프리메라디비전 - 아퍼투라

23:00Atl. 베네수엘라 - 에스투디안테스 카라카스 2:1 [ 1.79 | 3.82 | 4.22 ]
23:00모나가스 - AC Lala FC 3:0 [ 1.64 | 4.14 | 4.94 ]
23:00미네로스 - 포르투게사 6:0 [ 1.74 | 3.82 | 4.60 ]
23:00술리아 - 라라 1:0 [ 2.36 | 3.48 | 2.91 ]
23:00아라과 - 메트로폴리타노스 1:0 [ 1.99 | 3.05 | 4.42 ]
23:00에스투디안테스 메리다 - 라 과이라 2:2 [ 3.05 | 3.32 | 2.33 ]
23:00트루히야노스 - 자모라 0:3 [ 4.58 | 4.12 | 1.68 ]
23:00푸에르토 카메요 - Dep. 타치라 2:2 [ 2.26 | 3.40 | 3.12 ]

벨기에: 쥬필러 리그 - 챔피언쉽 그룹

19:00클럽 브루게 - 안트베르펜 3:2 [ 1.70 | 4.10 | 4.34 ]
19:00헨트 - 안더레흐트 2:1 [ 2.30 | 3.78 | 2.86 ]
19:00헹크 - St. 리에주 0:0 [ 2.17 | 3.80 | 3.01 ]

벨라루스: 비샤야 리가

18:00슬루츠크 - Dnepr 2:2 [ 2.36 | 3.15 | 3.07 ]

보스니아 헤르체고비나: FBiH

18:30올림픽 사라예보 - TOSK 테사니 6:1

볼리비아: 디비전 프로페셔널 - 아퍼투라

22:00Always Ready - 오리엔테 페트롤레로 5:0 [ 1.25 | 6.40 | 10.00 ]
22:00아우로라 - 레알 포토시 3:2 [ 2.03 | 3.96 | 3.22 ]
23:00볼리바르 - 데 스트롱게스트 1:3 [ 2.20 | 3.72 | 3.01 ]
00:15나시오날 포토시 - 윌스테르만 2:1 [ 1.65 | 4.26 | 4.70 ]
00:15산호세 - 디스트로이어스 2:0 [ 1.19 | 7.70 | 11.50 ]
02:30블루밍 - 스포르트 보이스 1:2 [ 1.58 | 4.52 | 4.90 ]

북 마케도니아: 1부 리그

17:30마케도니아 GP - 실렉스 2:0 [ 2.19 | 3.32 | 3.16 ]
17:30바르다르 - 포베다 6:0
17:30벨라시차 - 라보트니츠키 0:1 [ 2.54 | 3.48 | 2.54 ]
17:30슈켄디야 - 아카데미야 판데프 4:1
17:30슈쿠피 - 레노바 2:2

북중미: 캐리비안컵 챔피언십 - 플레이오프

23:00레알 두 캅 - Robinhood 1:2пен

불가리아: 파르바 리가 - 11위14위 결정전 - 플레이오프

17:30베레야 - 비스트리챠 0:3
20:00두나브 루세 - 셉템브리 소피아 0:1 [ 2.10 | 3.32 | 3.44 ]

브라질: 세리에 A

17:00상파울루 - 바이아 0:0 [ 1.80 | 3.28 | 5.20 ]
22:00Athletico-PR - 코린티안스 0:2 [ 2.42 | 2.93 | 3.42 ]
22:00고이아스 - 보타포구 RJ 1:0 [ 2.21 | 3.24 | 3.50 ]
22:00샤페코엔세-SC - 포르탈레자 1:3 [ 2.32 | 3.13 | 3.38 ]
22:00인테르나시오나우 - CSA 2:0 [ 1.25 | 5.65 | 14.50 ]
01:00바스코 - 아바이 1:1 [ 1.73 | 3.62 | 5.10 ]
01:00쎄아라 - 그레미우 2:1 [ 2.95 | 3.08 | 2.61 ]

브라질: 세리에 B

22:00아메리카 MG - 스포르트 헤시페 1:2 [ 2.15 | 3.20 | 3.66 ]

브라질: 세레 C

22:00ABC - 보타포구 PB 1:2 [ 2.36 | 3.17 | 3.11 ]
22:00유벤투데 - 보아 2:0 [ 2.07 | 3.17 | 3.80 ]
00:00볼타 헤돈다 - 파이산두 PA 0:0 [ 2.43 | 3.08 | 3.09 ]
01:00아크레아누 - EC 상조제 2:2 [ 2.94 | 3.14 | 2.48 ]

브라질: 세레 D

21:00브라간티노 - Floresta EC 3:2 [ 2.22 | 3.02 | 3.24 ]
21:00비토리아 ES - 칼덴세 0:2
21:30보아비스타 - 프즈 두 이과수 2:1 [ 1.30 | 4.86 | 8.80 ]
22:00Hercilio Luz - 이타보라이 1:0 [ 1.80 | 3.34 | 4.24 ]
22:00리버-PI - Santa Cruz de Natal 5:2 [ 1.78 | 3.20 | 4.62 ]
22:00블루미넨세 데 페이라 - 꼬루리뻬 2:0 [ 1.31 | 5.10 | 7.60 ]
22:00세라노 PB - 아메리카 PE 1:5 [ 8.40 | 5.20 | 1.28 ]
22:00센트랄 SC - AE Altos 2:0 [ 1.72 | 3.46 | 4.52 ]
22:00아베니다 - 조인빌리 2:1 [ 2.27 | 3.03 | 3.13 ]
22:00자쿠이펜세 - 아카데미카 비토리아 2:0 [ 1.38 | 4.52 | 6.70 ]
23:00모토 클룹 - 이피랑가 AP 5:1 [ 1.30 | 4.80 | 8.80 ]

브라질: 브라질레이로 (여)

20:00산투스 여 - 인테르나시오나우 여 1:2 [ 1.15 | 6.90 | 13.50 ]
21:30코린티안스 여 - 비토리아 다스 타보카스 여 5:0 [ 1.01 | 23.00 | 59.00 ]

세계: 여자국제친선경기

01:30칠레 여 - 콜롬비아 여 1:1 [ 2.59 | 3.08 | 2.86 ]
02:00자메이카 여 - 파나마 여 3:1 [ 1.67 | 3.68 | 5.25 ]

세계: 슬로바키아컵

13:00잉글랜드 U18 - 러시아 U18 1:0 [ 1.43 | 4.64 | 6.50 ]
13:00체코 U18 - 우크라이나 U18 0:2 [ 1.46 | 4.08 | 7.20 ]
13:00크로아티아 U18 - 스페인 U18 0:2 [ 7.00 | 4.56 | 1.42 ]

세네갈: 리그 1

20:00Sonacos - 니아리 탈리 2:1
20:00링게 - 카사 0:0

세르비아: 수페르리가 - 챔피언쉽 그룹

20:00라드니키 니스 - 믈라도스트 2:2 [ 2.34 | 1.96 | 7.80 ]
20:00추카리츠키 - 보이보디나 1:1 [ 1.44 | 4.64 | 6.50 ]
20:00크르베나 즈베즈다 - 나프레다크 3:0 [ 1.14 | 7.60 | 17.00 ]
20:00파르티잔 - 프롤레테르 노비 사드 2:0 [ 1.17 | 7.90 | 12.50 ]

세르비아: 수페르리가 - 강등권 그룹

20:00Sp. 수보티차 - FK 보츠도박 2:1 [ 2.02 | 3.58 | 3.48 ]
20:00라드 베오그라드 - 제문 1:1 [ 2.30 | 3.03 | 3.38 ]
20:00라드니크 - 마크바 3:0 [ 1.48 | 4.12 | 4.52 ]
20:00바치카 - 디나모 브라네 0:1 [ 3.10 | 3.14 | 2.38 ]

세르비아: 수페르리가 - 강등권

17:00인디야 - 라드니키 1923 2:1пен [ 1.86 | 3.20 | 3.94 ]

스웨덴: 알스벤스칸

18:30유르고르덴 - 엘프스보리 2:0 [ 1.79 | 3.44 | 5.05 ]

스웨덴: 수퍼레탄

18:30외스테르스 - 미엘뷔 0:1 [ 1.83 | 3.50 | 4.68 ]

스웨덴: 디비전 1 - 북부

17:00게플레 - 실비아 0:2 [ 2.24 | 3.54 | 2.77 ]
17:00니코핑 - 린쾨핑 시티 2:2 [ 2.95 | 3.52 | 2.14 ]
18:00칼스타드 - 칼스타드 2:2 [ 2.18 | 3.38 | 2.97 ]

스웨덴: 디비전 1 - 남부

18:00바르나모 - 란스크로나 2:2 [ 2.75 | 3.22 | 2.40 ]
18:00트롤하탄 - 아트비다베리 2:1 [ 1.77 | 3.62 | 4.04 ]

스웨덴: 디비전 2 - 남부 스비아랜드

17:00아시리스카 FF - 모탈라 1:1 [ 2.07 | 3.84 | 2.83 ]

스웨덴: 여자 알스벤스칸

18:00외레브로 여 - 쿵스바카 여 1:0 [ 1.33 | 5.40 | 7.70 ]
18:00크리스티안스타드 여 - 에스킬스투나 유니테드 여 3:0 [ 1.47 | 4.50 | 6.10 ]

스코틀랜드: 프리미어쉽 - 챔피언쉽 그룹

17:00셀틱 - 하츠 2:1 [ 1.23 | 6.30 | 11.50 ]
17:00킬마녹 - 레인저스 2:1 [ 3.26 | 3.38 | 2.24 ]
17:00하이버니언 - 애버딘 1:2 [ 3.52 | 3.42 | 2.13 ]

스페인: 라리가

17:15에이바르 - 바르셀로나 2:2 [ 5.40 | 4.18 | 1.65 ]

스페인: 라리가2

17:00R. 오비에도 - 누만시아 1:0 [ 1.91 | 3.20 | 4.64 ]
19:00라스팔마스 - 라요 마야다온다 3:2 [ 2.31 | 3.32 | 3.22 ]
19:00카디스 - 오사수나 0:0 [ 2.40 | 3.09 | 3.22 ]
21:00레우스 데포르티우 - 말라가 0:1
21:00루고 - 데포르티보 1:0 [ 3.28 | 3.20 | 2.31 ]
21:00코르도바 - 힘나스틱 4:3 [ 2.19 | 3.44 | 3.32 ]

스페인: 세군다 디비전B-그룹1

19:00AT마드리드 B - 라스팔마스 B 0:0 [ 1.57 | 3.94 | 5.65 ]
19:00Internacional de Madrid - 구이후엘로 2:1 [ 1.58 | 4.24 | 5.10 ]
19:00Unionistas - 라피도 데 보우자스 3:0 [ 1.62 | 3.86 | 5.20 ]
19:00나발칸네로 - 산 세바스찬 레예스 2:3 [ 3.14 | 3.42 | 2.18 ]
19:00레알 마드리드 B - 폰테베드라 0:1 [ 1.79 | 3.46 | 4.56 ]
19:00레오네사 - 코룩소 FC 3:0 [ 1.54 | 4.28 | 5.35 ]
19:00바야돌리드 B - 데포르티보 B 1:0 [ 1.29 | 5.60 | 8.60 ]
19:00셀타비고 B - Salmantino 1:2 [ 2.19 | 3.22 | 3.34 ]
19:00우니온 아다르베 - 폰페라디나 1:3 [ 4.64 | 3.32 | 1.82 ]
19:00후엔라블라다 - 부르고스 1:0 [ 1.33 | 5.10 | 8.50 ]

스페인: 세군다 디비전B-그룹2

19:00CD 비토리아 - 아틀레틱 빌바오 B 0:0 [ 2.61 | 3.32 | 2.62 ]
19:00CD 칼라오라 - Torrelavega 1:0 [ 1.76 | 3.62 | 4.50 ]
19:00R. 우니온 - 투델라노 1:0 [ 1.38 | 4.44 | 8.40 ]
19:00랑그레오 - 레이오아 4:1 [ 1.92 | 3.60 | 3.70 ]
19:00바라칼도 - 게르니카 클룹 1:2 [ 3.20 | 3.48 | 2.14 ]
19:00산탄데르 - UD 로그로뇨 2:2 [ 2.10 | 3.44 | 3.34 ]
19:00아레나스 클룹 - 미란데스 1:0 [ 1.90 | 3.54 | 3.88 ]
19:00이자라 - 소시에다드 B 1:0 [ 1.62 | 3.70 | 5.50 ]
19:00히혼 B - 아모레비에타 0:1 [ 2.55 | 3.24 | 2.71 ]

스페인: 세군다 디비전B-그룹3

19:00Ejea - 페랄라다 2:2 [ 1.85 | 3.28 | 4.46 ]
19:00까스뗄욘 - 바르셀로나 B 2:1 [ 1.40 | 4.78 | 6.85 ]
19:00바달로나 - 비야레알 B 3:2 [ 2.40 | 3.34 | 2.86 ]
19:00발렌시아 B - 에스파뇰 B 1:1 [ 2.92 | 3.58 | 2.24 ]
19:00알코야노 - 쿠엥카 1:1 [ 1.42 | 4.34 | 7.70 ]
19:00올로트 - 사바델 0:2 [ 6.00 | 4.40 | 1.48 ]
19:00코르네야 - 테루엘 2:0 [ 1.79 | 3.54 | 4.42 ]

스페인: 세군다 디비전B-그룹4

19:00돈 베니토 - 그라나다 B 1:2 [ 2.33 | 3.34 | 2.94 ]
19:00레크레아티보 - 비야노벤세 1:0 [ 1.26 | 5.50 | 10.50 ]
19:00멜리야 - UD Ibiza-Eivissa 0:1 [ 1.54 | 4.08 | 5.85 ]
19:00산루케노 - CD 바다호스 1:0 [ 1.75 | 3.36 | 5.05 ]
19:00알메리아 B - 산 페르난도 1:2 [ 3.74 | 3.48 | 1.95 ]
19:00우캄 무르시아 - CF 탈라베라 2:1 [ 1.60 | 3.94 | 5.30 ]
19:00카르타헤나 - 리넨세 1:0 [ 1.37 | 4.60 | 8.20 ]
19:00후미야 - 마르베야 1:2 [ 1.70 | 3.82 | 4.52 ]

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 1

19:00Arenteiro - Barco 0:1
19:00CD Choco - 보이로 1:2
19:00Celtiga - SD 실바 3:1
19:00Ourense CF - 콤포스텔라 1:0
19:00Polvorin - Paiosaco 2:2
19:00Ribadumia - 페롤 2:1
19:00라라차 - Porrino Industrial 0:3
19:00라싱 클럽 비얄베스 - UD Ourense 1:3
19:00베르간티노스 - Alondras 0:1
19:00소모사스 - Arosa SC 1:0

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 2

19:00Club Siero - Tuilla 1:2
19:00El San Martin - 카우달 데포르티보 0:3
19:00Gijon Industrial - 콘달 2:1
19:00Llanes - L'Entregu 3:0
19:00San Claudio - Mosconia 1:3
19:00Union Club Ceares - 레알 아빌레스 1:1
19:00레알타드 - Llanera 3:0
19:00마리노 데 루안코 - Praviano 4:1
19:00유니버시다드 오비에도 - La Madalena 0:0
19:00코바동가 - CD Colunga 3:1

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 6

19:00Acero - Crevillente 0:0 [ 3.24 | 3.60 | 1.98 ]
19:00Elche CF Ilicitano B - 라요 이벤세 0:1
19:00La Nucia - Vilamarxant 0:1
19:00비야레알 C - Torre Levante 0:0
19:00아틀레티코 사군티노 - 로다 0:0
19:00엘덴세 - 올림픽 사티바 0:3

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 8

18:00Скасовано 크리스토 아틀레티코 - Real Burgos -:-
19:00Briviesca - Atl. 토르데실라스 1:0
19:00Cebrerena - 누만시아 B 2:3
19:00La Baneza - La Virgen 0:2
19:00La Granja - Almazan 2:2
19:00Sporting Uxama - 자모라 0:4
19:00벰비브레 - Bupolsa 1:1
19:00아란디나 - 아틀레티코 아스토르가 1:1
19:00크리스토 아틀레티코 - G. 세고비아나 0:2

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 9

20:30CD Torreperogil - Huetor Tajar 1:3
21:00로하 - 리나레스 2:2

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 11

18:00Ferriolense - Son Cladera 0:0 [ 2.89 | 3.02 | 2.42 ]
18:00Manacor - 료세텐세 4:1
18:00마요르카 B - Esporles 1:0

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 13

19:00CAP Ciudad de Murcia - Huercal-Overa 3:1
19:00CD 알가르 - Aguilas FC 0:3
19:00Ciudad Cieza - 마르 메노르 1:0
19:00Mazarron CF - CA Pulpileno 2:4
19:00Real Murcia B - 카르타헤나 B 0:2
19:00라 우니온 - EDMF 츄라 0:1
19:00라 호야 로르카 - Estudiantes de Murcia 1:0
19:00물레노 - 로르카 데포르티보 0:3
19:00우캄 무르시아 B - Yeclano 2:2
20:15UD Los Garres - 데포르티보 미네라 3:3 [ 2.49 | 3.17 | 2.69 ]

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 14

19:00Aceuchal - Pueblonuevo 0:0
19:00CD Coria - 엑스트레마두라 UD B 0:0
19:00Montijo - Valdelacalzada 3:0
19:00Moralo - 아로요 2:0
19:00Olivenza - RCP Valverdeno 3:1
19:00UP Plasencia - Jerez CF 2:0
19:00카세레노 - Diocesano 2:0
20:00메리다 AD - CD Calamonte 1:1

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 15

19:00CD Ardoi - Burlades 1:0
19:00CD Cantolagua - Cortes 0:1
19:00Subiza - Ezcabarte 1:1
19:00발레에구에스 - Huarte 2:0
19:00오사수나 B - CD 코레야노 3:1 [ 1.09 | 8.70 | 17.00 ]
19:00페나 - 팜플로나 2:2

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 16

18:00Pradejon - CF Rapid 5:1
18:30Autol - CDFC Calzada 3:3
18:30Naxara - 알파로 1:0
18:30리베르 에브로 - Anguiano 3:0
18:30칼라산시오 - Logrones Promesas 1:4
19:00Yague - Vianes 1:0
19:00하로 데포르티보 - Arnedo 7:0

스페인: 테르세라 디비지온 - 그룹 18

19:00Quintanar - 마드리데요스 3:2
19:00라 로다 - Villacanas 0:4
19:00마르챠말로 - Tomelloso CF 1:2 [ 2.34 | 3.54 | 2.62 ]
19:00비야로블레도 - 비야루비아 2:0
19:00아틀레티코 이바네스 - Azuqueca 3:4
19:00톨레도 - Mora CF 2:1

슬로바키아: 2부 리그

18:00트레비소프 - 질리나 B 1:3 [ 1.64 | 4.04 | 4.26 ]

슬로바키아: 디비전 C 서부

18:00FC Zlate Moravce B - FK Nove Zamky 5:2 [ 1.61 | 3.94 | 4.64 ]
18:00Velke Ludince - 칼나 n. 흐로놈 1:1 [ 2.61 | 3.34 | 2.46 ]
18:00가브치코보 - AFC 노베 메스토 4:0
18:00갈란타 - 푸초브 1:0 [ 6.00 | 4.24 | 1.46 ]
18:00말제니체 - 살라 2:3

슬로바키아: 디비전 C 동부

18:00Gelnica - 1.FK Svidnik 0:1
18:00크롬파히 - Šarišské Michalany 1:6

슬로바키아: 디비전 C 중부

18:00Namestovo - 포드브레조바 B 4:1 [ 1.61 | 3.94 | 4.64 ]
18:00Oravske Vesele - 크라스노 2:1 [ 1.60 | 3.82 | 4.92 ]
18:00Poltar - 루좀베로크 B 1:2 [ 8.10 | 9.00 | 1.14 ]
18:00필라코보 - Novohrad Lucenec 1:0

슬로바키아: 디비전 C 브라티슬라바

18:00로빈카 - 바이노리 6:1
18:00로조르노 - Tomasov 1:2
18:00로호즈니크 - 루소브체 2:1
18:00말라츠키 - S. 브라티슬라바 B 1:1
18:00베르놀라코보 - 데빈스카 N. 베스 1:0
18:00슬로반 모스트 - D. 루즈나 1:1

시에라리온: 프리미어리그

19:30RSLAF - 앤티 드럭스 스트라이커스 1:0

아르메니아: 프리미어리그

14:00Lori - 퓨닉 예레반 2:2 [ 6.65 | 4.36 | 1.44 ]

아르헨티나: 코파 데 라 수페르리가

00:45아르헨티노스 주니어스 - 보카 주니어스 0:0 [ 3.50 | 3.03 | 2.10 ]

아르헨티나: 프리메라 B 메트로폴리타나

19:00아틀레티코 아틀란타 - 탈레레스 에스칼라다 3:0 [ 1.33 | 4.80 | 10.00 ]

아르헨티나: 프리메라 C 메트로폴리타나

21:00Dep. 메를로 - 스포르티보 바라카스 1:1 [ 2.12 | 3.06 | 3.42 ]
21:00레안드로 N. 알렘 - 산 마르틴 부르자코 1:1 [ 2.68 | 2.97 | 2.63 ]
21:00베라자테구이 - 아르헨티노 데 길메스 2:1 [ 2.70 | 3.01 | 2.57 ]
21:30스포르티보 이탈리아노 - 미들란드 0:2 [ 2.02 | 3.19 | 3.56 ]
21:30엘 포르베니르 - 클룹 루한 1:1 [ 2.46 | 2.88 | 2.98 ]
21:30카누엘라스 - 비야 산 카를로스 1:0 [ 3.30 | 3.12 | 2.14 ]

아르헨티나: 토르네오 페데랄 A - 승격 - 플레이 오프

21:30데펜소레스 벨그라노 VR - 김나시아 E.R. 1:1 [ 2.28 | 2.97 | 3.18 ]
22:00산 호르게 - 데삼파라도스 3:1 [ 1.82 | 3.42 | 4.02 ]
01:00사르미엔토 레시스텐시아 - 데포르티보 마드린 2:1 [ 1.86 | 3.20 | 4.16 ]

아이슬란드: 펩시데일드

19:00베스트만나에이야르 - 비킹구르 레이캬비크 1:1 [ 2.72 | 3.68 | 2.46 ]
20:00스탸르난 - KA 아쿠레이리 0:2 [ 1.81 | 3.94 | 4.10 ]
22:15브레이다블리크 - 아크라네스 0:1 [ 2.05 | 3.72 | 3.34 ]

아이티: 샹피오나 나시오날 - 세리에 데 우베르튀르

23:00Triomphe Liancourt - 우아나민트 1:1
23:00코발리 - Don Bosco 2:1
01:00Cosmopolites - 볼티모어 0:1
01:00피카 - 라싱 데 고나이브 0:0
02:00톰페트 - Arcahaie 2:1

아프리카: CAF 컨페더레이션스컵 - 플레이오프

01:00베르카네 - 자말렉 1:0 [ 1.82 | 3.34 | 4.14 ]

안도라: 프리메라 디비시오 - 챔피언쉽 그룹

17:00FC 산타 콜로마 - 산 줄리아 3:1
17:00UE 엔고르다니 - 인터 클럽 에스칼데스 1:1

알바니아: 퍼스트 디비전 - 승격 그룹

17:00빌라스 - 바사 카바예 4:0

앙골라: 지라몰라

17:00카부스코르프 - 프리메이로 데 아고스토 0:1
17:00프로그레쏘 - 페트로 아틀레티코 1:1
18:00Lobito - Saurimo 2:0
18:00데스포르티보 우일라 - 사그라다 2:0

에스토니아: 에실리가

19:00엘바 - 레기온 1:2 [ 7.40 | 6.40 | 1.22 ]

에콰도르: 리가 프로

22:00America de Quito - 델핀 1:1 [ 2.95 | 3.36 | 2.40 ]
00:15테크니코 U. - 바르셀로나 SC 0:3 [ 5.45 | 4.32 | 1.57 ]
02:30올메도 - 무스후크 루나 1:1 [ 2.01 | 3.36 | 3.86 ]

엘살바도르: 프리메라 디비전 - 클라우수라 - 플레이오프

00:15알리안자 FC - 무니시팔 리메노 0:0 [ 1.42 | 4.46 | 6.15 ]

오만: 프로페셔널 리그

21:00도파르 - 무스캇 5:1 [ 1.28 | 5.25 | 9.90 ]
21:00사함 - 알 나스르 1:2 [ 2.52 | 3.22 | 2.72 ]
21:00알 루스타크 - 알 수와이크 0:2 [ 2.51 | 3.13 | 2.82 ]

오스트리아: 분데스리가 - 챔피언쉽 그룹

18:00슈투름 그라 - 잘츠부르크 1:2 [ 3.72 | 3.84 | 1.87 ]
18:00아우스트리아 빈 - AC 볼프스베르크 2:0 [ 2.27 | 3.54 | 3.09 ]
18:00장크트푈텐 - LASK 린 0:1 [ 6.10 | 4.30 | 1.54 ]

오스트리아: 레기오날리가 동부

17:30아드미라 (아마) - St. 폴텐 (아마) 4:0 [ 1.60 | 4.22 | 4.98 ]

온두라스: 리가 나시오날 - 클라우수라 - 플레이오프

01:00올림피아 - UPNFM 4:1 [ 1.71 | 3.68 | 5.00 ]

우루과이: 프리메라디비전 - 아퍼투라

21:30보스턴 리버 - 라싱 몬테비데오 2:1 [ 2.41 | 3.32 | 2.94 ]
21:30세로 라르고 - 프로그레소 0:0 [ 1.95 | 3.64 | 3.68 ]
00:30Nacional - 데펜소르 Sp. 1:0 [ 1.61 | 3.98 | 5.45 ]

우즈베키스탄: 슈퍼리그

18:00부하라 - Din. 사마르칸드 0:0 [ 2.16 | 3.34 | 3.26 ]

우크라이나: 프리미어 리그 - 챔피언쉽 그룹

17:00조르야 - 샤흐타르 0:1 [ 6.50 | 4.74 | 1.45 ]

우크라이나: 페르샤 리가

17:00드니프로-1 - 콜로스 코발룝카 3:1
17:00메탈리스트 1925 하르키우 - 이눌레츠 1:1
17:00볼린 루츠크 - 루크 빈니키 1:1
17:00수미 - 미콜라이우 0:8
17:00아로비즈네스 볼로치스크 - 히르뉘크-스포르트 0:0
17:00오볼론 키에프 - 이바노-프란키브스크 3:2

우크라이나: 드루하 리가

17:00Cherkashchyna-Ak. - Kalush 4:1
17:00Krystal - 미콜라이우 2 4:1
17:00Minaj - 포딜랴 흐멜니츠키 3:1
17:00Nyva Vinnytsya - 베레스 리우네 1:3
17:00니코폴 - 레알 파르마 1:1
17:00부코뷔나 - 키프-스비아토쉰 0:4
17:00지토미르 - 니바 테르노필 0:1
17:00크레민 - 노바 카코프카 2:2
17:00히르니크 크리뷔 리 - 타브리야 1:2

우크라이나: 유스리그 - 패자 스테이지

12:00Ch. 오데사 U21 - 카르파띠 U21 1:1 [ 1.91 | 3.96 | 3.18 ]

웨일스: 프리미어리그 - 유로파리그 - 플레이오프

19:15발라 - 카디프 메트로폴리탄 1:2пен [ 2.26 | 3.46 | 3.05 ]

유럽: 유로 U17 - 플레이오프

18:30네덜란드 U17 - 이탈리아 U17 4:2 [ 1.58 | 4.12 | 4.82 ]

유럽: 프리미어리그 (크리미아)

17:00Inkomport - 오세안 케르치 2:3 [ 1.53 | 4.48 | 5.30 ]
17:30TSK 심페로폴 - 예프파토리야 3:2 [ 2.19 | 3.34 | 3.22 ]
18:30Guardsman - Krymteplytsia 0:2

이스라엘: 리갓 하알 - 챔피언쉽 그룹

20:30네타냐 - 예후다 0:2 [ 1.44 | 4.70 | 6.70 ]
20:30마카비 하이파 - 마카비 텔 아비브 1:1 [ 3.38 | 3.52 | 2.09 ]
20:30브엘세바 - 하포엘 하데라 1:0 [ 1.24 | 6.75 | 10.00 ]

이탈리아: 세리에 A

19:00AC 밀란 - 프로시노네 2:0 [ 1.15 | 8.80 | 19.00 ]
21:30나폴리 - 인터밀란 4:1 [ 2.68 | 3.32 | 2.80 ]
21:30유벤투스 - 아탈란타 1:1 [ 2.14 | 3.17 | 4.04 ]

이탈리아: 세리에 C - 플레이아웃

17:00비르투스 베로나 - 리미니 1:0 [ 2.50 | 2.64 | 3.52 ]

이탈리아: 세리에 B - 플레이 아웃

19:00Скасовано 살레르니타나 - 베네치아 -:- [ 2.32 | 3.09 | 3.42 ]

이탈리아: 세리에 C - 승격 플레이오프

19:00몬차 - 이몰레세 1:3 [ 1.61 | 3.84 | 5.50 ]
19:00아레초 - 비터베세 3:0 [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
19:30포텐차 - 카타니아 1:1 [ 2.56 | 3.02 | 2.94 ]
21:00페라피살로 - 카탄자로 1:0 [ 3.11 | 2.98 | 2.46 ]

이탈리아: 세리에 D - 플레이 오프

17:00Adriese - 캄포다르세고 0:1 [ 2.01 | 3.24 | 3.54 ]
17:00Audace Cerignola - 타란토 5:1 [ 2.28 | 3.14 | 3.01 ]
17:00Reggio Audace - 판풀라 3:1пдч [ 1.83 | 3.44 | 3.94 ]
17:00Turris - 마르살라 3:0 [ 1.91 | 3.20 | 3.98 ]
17:00라누세이 칼치오 - 카시노 2:1пдч [ 1.97 | 3.20 | 3.76 ]
17:00리고르나 - 인베루노 2:3 [ 2.23 | 3.22 | 3.03 ]
17:00만토바 - 프로세스토 1:2 [ 1.66 | 3.74 | 4.46 ]
17:00모데나 - 피오렌주올라 3:2пдч [ 1.67 | 3.72 | 4.50 ]
17:00트라스테베레 칼치오 - 라떼 돌체 0:3 [ 2.23 | 3.28 | 2.97 ]
17:00폰사초 - 가보라노 1:0 [ 2.00 | 3.26 | 3.54 ]

이탈리아: 세리에 D - 플레이 아웃

17:00스칸디치 - UC Sinalunghese 3:0 [ 1.95 | 3.24 | 3.72 ]

이탈리아: 프리마베라 1

17:30키에보 U19 - 우디네세 U19 -:- [ 1.26 | 5.10 | 8.20 ]

인도네시아: 리가 1

ПерерваPS 바리토 푸테라 - 페르시야 자카르타 0:1 [ 2.97 | 2.83 | 2.70 ]
ПерерваPSM 마카사르 - 세멘 파당 1:0 [ 1.13 | 8.00 | 18.00 ]

잉글랜드: FA 트로피

18:15필드 - 레이턴 1:0 [ 3.82 | 3.62 | 1.97 ]

조지아: 크리스탈벳 에로브눌리 리가

18:00로코모티브 트빌리시 - 딜라 고리 1:0 [ 2.62 | 3.22 | 2.39 ]
20:00디나모 바투미 - WIT 조지아 2:0 [ 1.19 | 6.05 | 11.00 ]
18:00루스타비 - 토르페도 쿠타이시 -:- [ 4.68 | 3.86 | 1.62 ]

지브롤터: 프리미어 디비전

17:00지브롤터 피닉스 - 지브롤터 유나이티드 2:0

체코: CFL

18:00자피 - 프레비소프 3:2 [ 1.33 | 4.86 | 7.50 ]

체코: 디비전 B

18:00님부르크 - Zbuzany 0:4

체코: 디비전 C

18:00드뷔르 크랄로베 - 트루트노프 1:2пен
18:00베나트키 - Prepere 2:1
18:00차슬라프 - 파르두비체 B 2:0

체코: 디비전 D

18:00Strani - 하블리츠쿠프 브로드 1:1
18:00란츠호트 - 즈다르 나 사자뷰 4:0 [ 1.95 | 3.84 | 2.98 ]
18:00스타라 리세 - Bzenec 5:0 [ 1.41 | 4.32 | 5.70 ]
18:00타소비체 - Velka Bites 4:0
18:00훔폴레츠 - 즈디레츠 나드 두브라뷰 3:2

체코: 디비전 E

18:00Bohumin - 프리들란트 3:0 [ 3.16 | 4.00 | 1.82 ]
18:00브룬탈 - 우스티 2:0

체코: 프라하 챔피언십

18:00Treboradice - Ujezd Prague 1:3
18:00모톨렛 프라하 B - 지즈코프 B 4:1

체코: 중앙보헤미아 KP

18:00벨림 - Porici n. S. 0:1пен

체코: 남보헤미아 KP

18:00밀레브스코 - SK 루돌포프 0:0
18:00얀코프 - 흘루보카 나드 비타뷰 0:2

체코: 우스티 KP

18:00로우니 - Modra/Hrobce 1:2пен
18:00리토메르지츠코 B - 스테티 2:6

체코: 리베레츠 KP - 승격 그룹

18:00스칼리체 - Visnova 1:6

체코: 크랄로베라데키 KP

18:00Trebes - 야로메르 5:2
18:00Vrchlabi - Libcany 1:2пен
18:00노뷔 뷔드조프 - Slavia Hradec 2:1пен

체코: 파르두비체 KP

18:00Lanskroun - Dolni Ujezd 0:1пен
18:00Zamberk - Moravska Trebova 2:1пен
18:00스비타뷔 - 홀리체 1:0
18:00아그리아 초첸 - Luze 0:2

체코: 비소치나 KP

17:30Namest n. Oslavou - 펠리모프 1:4
17:30Nova Ves - Sperice 3:3
17:30레데치 나드 사자뷰 - 뷔스트리체 n. P. 0:2
17:30프리뷔슬라프 - 벨케 메치리치 B 2:5

체코: 올로모우츠 KP

18:00Lutin - 리토벨 4:0
18:00벨케 로스뉘 - Sternberk 2:1
18:00Скасовано 자브레흐 - Hnevotin -:-

체코: 즐린 KP

18:00Borsice - Nevsova 1:0пен

체코: 모라바슬레스코 KP

18:00Frenstat p. R. - Stara Bela 5:2
18:00Moravan Oldrisov - Haj ve Slezsku 1:3
18:00Polanka - Senov 2:0

체코: 유스리그 - 승자 스테이지

14:00리베레츠 U21 - 브르노 U21 1:3 [ 2.12 | 4.50 | 2.54 ]
14:00시그마 올로모우츠 U21 - 스파르타 프라하 U21 1:0 [ 1.66 | 4.28 | 3.78 ]
14:00오스트라바 U21 - 흐라데츠 크랄로베 U21 2:4 [ 3.42 | 4.70 | 1.70 ]
66'슬로바츠코 U21 - 믈라다 볼레슬라프 U21 0:0 [ 5.60 | 5.30 | 1.34 ]

체코: 유스리그 - 패자 스테이지

12:00이흘라바 U21 - 슬라비아 프라하 U21 2:4 [ 2.04 | 4.34 | 2.75 ]
13:00테플리체 U21 - 체스케 부데요비체 U21 1:3 [ 2.09 | 4.08 | 2.75 ]
14:00츨린 U21 - 프리지브람 U21 6:0 [ 1.18 | 6.50 | 10.50 ]
15:00두클라 프라하 U21 - 카르비나 U21 4:3 [ 1.41 | 4.78 | 5.40 ]

체코: 여자 제일 리그 - 강등권 그룹

18:00흐라데츠 크랄로베 여 - 플젠 여 0:1 [ 6.00 | 5.30 | 1.36 ]

칠레: 프리메라 디비전

19:30우아치파토 - U. 데 콘셉시온 1:0 [ 2.88 | 3.38 | 2.47 ]
22:00코귐보 - 데포르테스 이퀴케 1:1 [ 1.65 | 3.82 | 5.60 ]
00:30A. 이탈리아노 - 쿠리코 우니도 3:1 [ 2.48 | 3.44 | 2.81 ]

칠레: 프리메라 B

22:30S. 모닝 - 라 세레나 0:0 [ 2.19 | 3.24 | 3.42 ]
22:30마갈라네스 - 발디비아 3:2 [ 2.14 | 3.18 | 3.62 ]
23:00란거스 - 산 루이스 3:1 [ 2.09 | 3.34 | 3.56 ]
03:00산 펠리페 - 누블렌세 0:0 [ 2.52 | 3.11 | 2.97 ]

카메룬: 엘리트 원 - 챔피언쉽 그룹

18:00APEJES 아카데미 - 코튼스포츠 1:1 [ 3.72 | 2.76 | 2.08 ]
18:00Feutcheu - 드라곤 드 야운데 0:1 [ 2.12 | 2.79 | 3.56 ]

카메룬: 엘리트 원 - 강등권 그룹

18:00뉴스타 - Fovu Baham 1:2
18:00레 아스트르 - 유니온 두알라 0:1
18:00바팡 - Bamenda 0:0

카보베르데: 캄피우나투 나시오날 - 플레이오프

20:00Onze Estrelas - 민델렌세 -:-
20:00울트라마리나 - 오아시스 1:1

캐나다: CSL

04:00CSC Mississauga - 워털루 0:4

코소보: 슈퍼리그

17:00KF Ballkani - 드리타 2:0
17:00리리아 - 드레니카 1:3
17:00트레프카 89 - Kek-U 4:0
17:00페리자이 - 그릴라네 2:1
17:00플라무르타리 - KF Llapi 3:2
17:15KF 페로니켈리 - 프리시티나 1:0

콜롬비아: 리가 아길라 - 전기리그 - 4강전

01:00Atl. 나시오날 - 데포르티보 칼리 1:3 [ 1.78 | 3.32 | 5.05 ]
03:00주니오르 - 데포르테스 톨리마 1:1 [ 1.97 | 3.10 | 4.16 ]

콜롬비아: 테르네오 아길라 - 전기리그 - 4강전

23:00야네로스 - 페레이라 1:2 [ 2.38 | 3.32 | 2.87 ]

콩고: 리그 1

18:00쉐미노 - V.클럽 모캉다 0:0
18:00콩조 - 에뚜왈 두 콩고 1:3
16:00통고 FC 잠봉 - 레오파드 -:-
18:00파트로나쥐 생테앙 - 드야블 누아 -:-

콩고민주공화국: 슈퍼리그

17:30상가 발렝드 - Mont Bleu 3:0
16:30상가 발렝드 - 도핑 누아 -:-

크로아티아: 1. HNL

17:30하이두크 스플리트 - 이스트라 1961 4:1 [ 1.17 | 7.80 | 13.50 ]
20:00고리차 - 오시예크 1:0 [ 2.59 | 3.46 | 2.62 ]

크로아티아: 2. HNL

18:30D. 자그레브 2 - 드라고볼리아츠 0:0 [ 2.16 | 3.16 | 3.24 ]
25'하두크 스플리트 2 - 비옐로 브르도 1:0 [ 1.62 | 3.86 | 4.68 ]

키르기스스탄: 프미미어 리가

17:00도르도이 비쉬케크 - 알라이 오쉬 3:4

키프로스: 퍼스트 디비전 - 챔피언쉽 그룹

19:00AEK 라르나카 - 오모니아 2:1 [ 1.34 | 5.40 | 8.10 ]
19:00니 살라미스 - 아폴론 2:1 [ 2.23 | 4.06 | 2.79 ]

탄자니아: 리기 쿠 바라

60'Biashara Mara United - 루부 슈팅 2:0

터키: 쉬페르리그

19:00갈라타사라이 - 바사크세히르 2:1 [ 1.86 | 3.60 | 3.72 ]
19:00알라냐스포르 - 리제스포르 1:1 [ 1.97 | 3.92 | 3.52 ]

튀니지: 튀니지아컵

17:00Перенесено스팍시엔 - 에스페란스 튀니스 -:-

파나마: LPF - 클라우수라 - 플레이오프

02:00인디펜디엔테 - 아라베 우니도 2:1 [ 2.26 | 3.14 | 3.04 ]

파라과이: 프리메라 디비전 - 아퍼투라

23:45산 로렌조 - 디아즈 2:1 [ 2.30 | 3.28 | 3.17 ]
02:00솔 데 아메리카 - 세로 포르테노 0:1 [ 3.70 | 3.84 | 1.90 ]

페로제도: 포뮬라데일딘

17:00HB 토르스하운 - 클라크스비크 4:1 [ 4.18 | 3.98 | 1.72 ]
17:00스트레이머 - NSI 루나비크 1:8 [ 4.90 | 4.30 | 1.57 ]
19:00AB 아르기르 - TB Tvoroyri 2:2 [ 2.75 | 3.60 | 2.31 ]

페루: 리가 1 - 아퍼투라

19:15Molinos El Pirata - AD 칸톨라오 0:1 [ 2.35 | 3.26 | 3.11 ]
21:30U. 산 마르틴 - 세자르 발레이오 2:1 [ 2.46 | 3.34 | 2.87 ]
23:30알리안자 후아누코 - 알리안자 리마 2:1 [ 2.74 | 3.22 | 2.65 ]
00:00U. 데 데포르테스 - Dep. 무니시팔 2:4 [ 1.95 | 3.56 | 3.84 ]

페루: 리가 2

21:00Grau - 후안 아우리치 3:0 [ 1.63 | 4.24 | 4.56 ]
21:00로스 카이마네스 - 코메르시안테스 우니도스 1:1 [ 1.96 | 3.84 | 3.38 ]
23:30스포르트 로레토 - 산토스 FC 0:1 [ 1.86 | 3.50 | 3.38 ]
23:30Перенесено스포르트 빅토리아 - 알리안자 Atl. -:-
23:30Перенесено우아랄 - 산타 로사 -:- [ 1.57 | 3.74 | 4.88 ]
23:30치엔치아노 - 데포르티보 쿠프솔 5:2 [ 1.62 | 4.22 | 4.74 ]

포르투갈: 프리메이라 리가

19:30톤델라 - 차베스 5:2 [ 2.08 | 3.70 | 3.38 ]
22:00모레이렌세 - 기마랑이스 1:3 [ 2.62 | 3.40 | 2.70 ]

포르투갈: 세군다 리가

17:00SC 파렌세 - 아카데미코 비제우 1:0 [ 1.59 | 4.34 | 5.20 ]
17:00바르짐 - 아카데미카 1:0 [ 1.41 | 4.60 | 7.90 ]
17:00에스토릴 - 파말리샹 2:1 [ 3.09 | 3.88 | 2.13 ]
17:00올리베이렌세 - 아로카 2:1 [ 3.64 | 1.61 | 4.60 ]
17:00코빌량 - 마프라 1:1 [ 2.23 | 3.28 | 3.38 ]
17:00페헤이라 - 코바 데 피에다데 2:0 [ 1.27 | 5.70 | 11.50 ]
18:00페나피엘 - 레이종스 0:1 [ 2.14 | 3.50 | 3.34 ]

폴란드: 엑스트라클라사 - 챔피언쉽 그룹

19:00레지아 - 자글레비에 2:2 [ 1.35 | 5.00 | 7.40 ]
19:00레히아 그단스크 - 야기엘로니아 2:0 [ 2.70 | 3.48 | 2.53 ]
19:00크라코비와 - 포곤 슈체친 0:3 [ 1.57 | 4.08 | 5.50 ]
19:00피아스트 글리비체 - 레흐 포즈난 1:0 [ 1.30 | 5.10 | 8.80 ]

폴란드: III 리가 - 그룹 I

17:00마조비츠키 - Biala Piska 1:0 [ 2.51 | 3.42 | 2.51 ]
18:30레기오노보 - 펠리칸 2:1 [ 1.37 | 4.60 | 6.95 ]

폴란드: 리가 III - 그룹 3

18:00LZS Agroplon Gluszyna - 루흐 지에스조비체 1:4

폴란드: 리가 III - 그룹 4

18:00Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa 1:1 [ 2.51 | 3.40 | 2.47 ]
18:00스파르타쿠스 달레시체 - 산도미에르즈 2:2 [ 2.70 | 3.50 | 2.26 ]

폴란드: 엑스트라리가 (여자) - 챔피언쉽 그룹

18:00GKS 카토비체 여 - 메디크 코닌 여 1:3 [ 5.10 | 4.30 | 1.51 ]

핀란드: 베이카우스리가

18:30KPV 코 콜라 - HIFK -:- [ 2.60 | 3.04 | 2.99 ]
18:30VPS - RoPS 로바니에미 -:- [ 2.53 | 3.01 | 3.07 ]
18:30라티 - 헬싱키 -:- [ 5.10 | 3.60 | 1.70 ]
18:30일베스 - 마리에함 -:- [ 1.80 | 3.44 | 4.32 ]

핀란드: 익코넨

18:30KTP - 자로 -:- [ 2.92 | 3.32 | 2.45 ]

핀란드: 카코넨 그룹 A

18:30미켈리 - 키펜 4:0 [ 1.14 | 6.85 | 14.00 ]
18:30페포 - NJS 2:2 [ 1.26 | 5.45 | 8.70 ]

핀란드: 카코넨 그룹 B

18:30혼카 아카테미아 - 그니스탄 1:3 [ 4.30 | 4.04 | 1.64 ]

핀란드: 카코넨 그룹 C

18:30GBK 코콜라 - VPS 2 6:0 [ 1.11 | 8.10 | 15.00 ]
18:30SJK Akatemia - 쿠푸-98 -:- [ 1.43 | 4.48 | 5.85 ]

헝가리: OTP 뱅크리그

18:00DVTK - 우이페슈트 3:0 [ 2.78 | 3.38 | 2.49 ]
18:00MTK 부다페스트 - 혼베드 1:4 [ 2.47 | 3.74 | 2.60 ]
18:00데브레체니 - 퍽시 4:1 [ 1.36 | 5.10 | 7.90 ]
18:00키스바르다 - 메조코베스드-즈조리 2:1 [ 1.48 | 4.54 | 6.30 ]
18:00푸스카스 아카데미 - 페렌크바로스 1:1 [ 3.62 | 3.88 | 1.91 ]
18:00할라다스 - MOL Vidi 1:1 [ 3.76 | 3.92 | 1.86 ]

호주: NPL 빅토리아

13:30킹스톤 시티 - 흄 시티 1:1 [ 3.34 | 3.58 | 2.04 ]

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch