ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

АЗІЯ: EAFF E-1 Football Championship

12:30Південна Корея - Гонконг 2:0

АЗІЯ: EAFF E-1 Football Championship Women

09:20Скасовано Японія W - Північна Корея W -:-
09:20Японія W - Китайський Тайбей W 9:0

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

21:45ПеренесеноХевент енд В. - Слау -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:45ПеренесеноТівертон - Чешем -:-

АФРИКА: Чемпіонат КЕСАФА

12:30Бурунді - Джибуті 1:2
15:00Еритрея - Уганда 0:2

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

19:00Джваненг Гелаксі - Прізонс ХІ Габороне 3:0
19:00Місселланус - Гілпорт Лайонс 0:2
19:00Сек'юріті Системс - Габороне Юнайтед 1:2

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі - Вибування

11:30Руставі - Телаві 1:2
11:30Самтредія - Сіоні 4:1

ДР КОНГО: Ліга 1

14:30АК Рейнджерс - ФК Ренессанс 1:2
16:30АС Віта Клуб - АС Маньєма 1:1

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Ефіопія Бунна - Джімма Аба Джіфар 1:0

ЄВРОПА: Молодіжна ліга УЄФА - Груповий етап

12:00Шахтар U19 - Аталанта U19 1:2
14:00Динамо Загреб U19 - Манчестер Сіті U19 1:0
15:00Брюгге U19 - Реал Мадрид U19 2:2
15:00Леверкузен U19 - Ювентус U19 0:5
16:00ПСЖ U19 - Галатасарай U19 1:0
17:00Атлетіко U19 - Локомотив Москва U19 3:0
17:00Баварія U19 - Тоттенгем U19 3:0
17:00Олімпіакос Пірей U19 - Црвена Звезда U19 0:1

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00Ель-Ісмаїлі - Міср Ельмакаса 2:0
17:00Харас Ель-Ходуд - Маср 0:0

ЗАМБІЯ: Суперліга

14:00Грін Іглз - Kansanshi 2:0
15:00Занако - Пауер Дайнамос 0:3

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

15:00Manica - Чапунгу Юнайтед 2:0
15:00TelOne - Хванге 1:1
15:00Дайнамос - Хараре Сіті 1:3
15:00ЗПК Каріба - Mushowani Stars 1:2
15:00Нгезі Платінум - КАПС Юнайтед 3:2
15:00Платинум - Блек Рінос 1:0
15:00Хайлендерс - Булавайо Чіфс 0:1
15:00Херенталс - Чікен Інн 0:2

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Хайдерабад 3:2

ІНДІЯ: І-Ліга

13:30Мохун Баган - TRAU FC 4:0

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:30Персела Ламонган - ПСС Слеман 1:0
12:45Пусаманія Борнео - Персіб Бандунг 0:1
13:30ПС Баріто Путера - ПСМ Макассар 3:2

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 2

16:45Леальтад - Кондаль 2:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

18:00Еркулес B - Новелда 2:1

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

17:00Ібарра - Ла Куадра 0:1
18:00Такоронте - Теніска 3:2

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

16:00Ювентус U23 - Гоццано 0:1
19:00Понтедера - Леччо 4:1

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

15:30Паганезе - Катанія 3:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Бра - Лаваньєзе 3:3
15:30Вербанія - Боргозезія 0:0
16:00Санремезе - Прато 1:1

ІТАЛІЯ: Coppa Italia Serie D

18:30АСД Пінето Кальчо - УС Толентіно 1:2пен

ІТАЛІЯ: Coppa Italia Women

13:30Pink Sport Time W - Рома W 0:2пдч
15:00Емполі W - Таваньякко W 1:0
15:30Roma CF W - Сассуоло W 0:5
15:30San Marino Academy W - Верона W 1:0
15:30Інтер W - Мілан W 1:4
15:30К'єво Фортітуду W - Ювентус W 0:8
15:30Равенна W - Фіорентина W 0:5
17:00Orobica W - Florentia W 1:3

КАМЕРУН: Елітний дивізіон

16:00Баменда - Пантер 0:0

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

12:00Чемеліл - Улінзі Старз 1:4
13:00Какамега Хоумбойз ФК - Бандарі 1:0
14:00Вестерн Стіма - Зу 4:1
15:00Вазіто - Таскер 0:1

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

16:00ПеренесеноНеджмех СК - Bourj FC -:-
16:00ПеренесеноСалам Згарта - Аль-Ахед -:-

МАЛАВІ: Суперліга

14:30ПеренесеноБлю Іглз - Каронга Юнайтед -:-
14:30Майті Вондерерс - Майті Тайгерс 1:0
14:30Сівіл - Біг Буллетс 0:1

МАРОККО: Ботола Про

18:00Олімпік Хурібга - Відад 0:4

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

16:00Аль-Ахлі Дубай - Аль-Вахда 4:0
16:00Хатта - Аль-Джазіра 0:2
18:30Аль-Айн - Аль-Наср 2:2
18:30Аль-Васл - Аль-Фуджейра 3:2

ПЕРУ: Liga 2 - Група підвищення у класі

20:00Скасовано Карлос Стейн - Депортіво Коопсоль -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

13:50Аль-Халідж - Аль-Такадом 1:2
14:05Аль-Шоала - Al Bukayriyah 0:0
14:20Аль-Жабален - Аль-Наджум 2:1
17:15Аль-Ансар - Аль-Таі 1:1
17:20Джедда - Аль-Нахда 2:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

17:00Скасовано Ельміна Шаркс (Gha) - Карела (Gha) -:-
18:00Шомбєркі Битом (Pol) - Пньовек (Pol) 3:0

СУДАН: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Шорта - Аль-Хіляль Омдурман 2:3

ТУНІС: Професійна ліга 1

15:00Етуаль Сахель - Хаммам-Ліф 4:0

УГОРЩИНА: Кубок Угорщини

13:00Вац - Уйпешт 0:3
13:00Дорог - Дебрецен 2:1пен

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

14:00Грбаль - Іскра 3:1
14:00Ком Подгоріца - Зета 1:0
14:00ОФК Петровац - ФК Подгоріца 1:1
16:00ОФК Тітоград - Сутьєска 1:1
18:00Будучност - Рудар 2:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.