Футбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
22:00Кадіс - Гранада -:-ФРАНЦІЯ: Ліга 1
22:00Лілль - Ланс -:-АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
36'Аделаїда Юнайтед - Вестерн Юнайтед 1:0АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
08:00Аделаїда Ж - Ньюкасл Ж 0:8АВСТРІЯ: Бундесліга - Група вибування
20:30Аустрія Відень - БВ Лінц -:-АВСТРІЯ: 2. Ліга
19:10Леобен - Капфенберг -:-19:10Санкт-Пельтен - Амштеттен -:-
21:30Рід - Грацер АК -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
20:00Драссбург - Нойзідль -:-20:00Маннсдорф - ТВЛ Електра -:-
20:30Ардаггер - Вінер -:-
20:30Кремзер - Оберварт -:-
20:30Трайскірхен - СК Рапід (Am) -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
20:00Бад Гляйхенберг - АСК Фойтсберг -:-20:00Валлерн/Санкт-Марієнкірхен - АСК Клагенфурт -:-
20:00Гляйсдорф - Вольфсберг (Am) -:-
20:00ЛАСК (Am) - Фекламаркт -:-
20:00СК Вайц - Аллергайліген -:-
20:00СПГ Вельс - Дойчландсбергер -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
19:00Моц/Зільц - СК Імст -:-19:30Зальфельден - ФК Вольфурт -:-
20:00Швац - Санкт-Йоганн -:-
АВСТРІЯ: Бургенланд
20:30Бад-Зауербрунн - Едельзерпентін -:-20:30Ляйтапродерсдорф - Дойчкройц -:-
20:30Марц - Рудерсдорф -:-
20:30Парндорф - Гальбтурн -:-
21:00Пінкафельд - Шаттендорф -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
20:30Кільб - Лангенрор -:-20:30Ортманн - Шремс -:-
20:30Цветтль - Коттінгбрунн -:-
21:00Нойштадт - Корнойбург -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
19:00Перг - Едельвайс -:-20:00Аско Едт - Бад Леонфельден -:-
20:00Шаллербах - Міхельдорф -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
19:00Гредіг - УФК Зіценгайм -:-19:00Зекірхен - ТСУ Брамберг -:-
20:00Аднет - СК Голлінг -:-
20:00Бурмоос - УФК Галлайн -:-
20:00Ойгендорф - ЗАК 1914 -:-
20:00Пух - Уніон Генндорф -:-
20:30Кухль - Штрассвальхен -:-
АВСТРІЯ: Штирія
20:00Кефлах - Штадтверке Брук/Мур -:-20:00Лафніц (Am) - Фюрстенфельд -:-
20:00СФ Фрауенталь - Гайлігенкройц -:-
20:00Тілльміч - Кальсдорф -:-
20:00УФК Ферінг - Ільцер -:-
АВСТРІЯ: Тіроль
20:00Тіроль (Am) - СК Кундль -:-20:00Фюген - Фольс -:-
20:30Кітцбюель - ФК Фольдерс -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
14:30Габала - Нефтчі Баку -:-17:00Кяпаз - Карабах -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
13:00Загатала - МОІК Баку -:-14:00Імішли ФК - Шамахи -:-
АЛБАНІЯ: Суперліга
16:00КФ Егнатія - Кукесі -:-20:00Влазнія - Ерзені -:-
20:00ФК Тирана - Теута -:-
АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Аннаба - Константін -:-23:00Белуіздад - Олімпік Акбу -:-
23:00Біскра - Оран -:-
23:00Мостаганем - Хуссейн Дей -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип
14:30Бристоль Сіті - Лестер -:-15:00Міллволл - Вест Бромвіч -:-
17:00Кардіфф - Сандерленд -:-
17:00КПР - Бірмінгем -:-
17:00Норвіч - Плімут -:-
17:00Престон - Ротергем -:-
17:00Саутгемптон - Мідлсбро -:-
17:00Хаддерсфілд - Ковентрі -:-
17:00Халл - Сток Сіті -:-
17:00Шеффілд Венсдей - Свонсі -:-
19:30Блекберн - Іпсвіч -:-
22:00Вотфорд - Лідс -:-
АНГЛІЯ: Перша ліга
17:00Барнслі - Кембридж Юнайтед -:-17:00Віган - Бертон -:-
17:00Віком - Портсмут -:-
17:00Дербі - Блекпул -:-
17:00Ексетер - Чарльтон -:-
17:00Лінкольн - Лейтон Орієнт -:-
17:00Пітерборо - Карлайл -:-
17:00Порт Вейл - Бристоль Роверс -:-
17:00Редінг - Нортгемптон -:-
17:00Стівенедж - Болтон -:-
17:00Флітвуд - Челтнем -:-
17:00Шрусбері - Оксфорд Юнайтед -:-
АНГЛІЯ: Друга ліга
17:00Аккрингтон - Моркем -:-17:00Барроу - Грімсбі -:-
17:00Бредфорд - Транмер -:-
17:00Вімблдон - Харрогейт -:-
17:00Гіллінгем - Крю -:-
17:00Колчестер - Ньюпорт -:-
17:00Кроулі - Донкастер -:-
17:00Мілтон Кінз Донз - Волсолл -:-
17:00Рексем - Менсфілд -:-
17:00Свіндон - Ноттс Каунті -:-
17:00Солфорд - Саттон -:-
17:00Форест Грін - Стокпорт -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга
17:00Борем Вуд - Дагенем енд Ред. -:-17:00Вокінг - Істлі -:-
17:00Гейтсхед - Рочдейл -:-
17:00Доркінг - Бромлі -:-
17:00Еббсфліт - Саутенд -:-
17:00Йорк - Честерфілд -:-
17:00Кіддермінстер - Олтрінчем -:-
17:00Мейденгед - Олдершот -:-
17:00Оксфорд Сіті - Велдстон -:-
17:00Олдем - Файлд -:-
17:00Соліхалл - Барнет -:-
17:00Хартлпул - Галіфакс -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ
15:00Глостер - Бреклі Таун -:-17:00Бакстон - Честер -:-
17:00Бенбері - Херефорд -:-
17:00Бліт - Керзон Ештон -:-
17:00Бостон - Пітерборо Спортс -:-
17:00Дарлінгтон - Чорлі -:-
17:00Олфретон - Рашолл -:-
17:00Саут Шілдс - Спеннімур -:-
17:00Сканторп - Кінгс Лінн -:-
17:00Скарборо - Воррінгтон -:-
17:00Темворт - Бішопс Стортфорд -:-
17:00Фарслі - Саутпорт -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь
17:00Бат - Веймут -:-17:00Веллінг - Довер -:-
17:00Вестон-сьюпер-Мер - Тонтон -:-
17:00Гемптон енд Річмонд - Тонбридж -:-
17:00Істборн Боро - Мейдстоун -:-
17:00Йовіл - Торкі -:-
17:00Сент-Олбанс - Брейнтрі -:-
17:00Фарнборо - Чіппенгем -:-
17:00Хевент енд В. - Вортінг -:-
17:00Хемел Хемпстед - Ейвлі -:-
17:00Челмсфорд - Дартфорд -:-
19:00Труро - Слау -:-
АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон
17:00Ештон Юнайтед - Вітбі -:-АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон
17:00Телфорд - Реддіч -:-17:00Хітчін - Нідгем Маркет -:-
АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
17:00Бейсінгсток - Госпорт -:-17:00Пул - АФК Тоттон -:-
17:00Хангерфорд - Бракнелл -:-
17:00Чешем - Хейз енд Їдінг -:-
АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
17:00Крей Вондерерс - Чатем -:-17:00Фолкстоун - Льюїс -:-
17:00Харінгі - Гастінгс -:-
21:45Конкорд - Каршолтон -:-
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2
14:00Перенес.Кристал Пелес U21 - Тоттенгем U21 -:-АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
15:00Бернлі U21 - Крю U21 -:-15:00Чарльтон U21 - Борнмут U21 -:-
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18
13:00Мідлсбро U18 - Сандерленд U18 -:-АНГОЛА: Жирабола
16:00Лунда Сул - Бравуш ду Макуїш -:-АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
01:00Росаріо Сентраль - Барракас Сентраль 1:202:00Інстітуто - Архентинос Хун. 1:2
23:00Дефенса і Хустісія - Естудіантес Л.-П. -:-
23:00Тігре - Бельграно -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
20:00Гільєрмо Браун - Тальєрес Ескалада -:-00:05Агропекуаріо - Кільмес -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
02:30Сан-Мартін М. - Хувентуд УУ 0:023:00Спортіво Естудіантес - Бібліотека Атенас -:-
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:00Наутіко Акоай - Сосіаль Атлетіко Телевісьйон -:-20:30Депортіво Каміонерос - Бельграно Сарате -:-
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
01:00Бельграно Ж - Хімнасія Л.-П. Ж 2:016:00Сан-Лоренсо Ж - Індепендьєнте Ж -:-
20:00Бока Хуніорс Ж - Платенсе Ж -:-
АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Плей-оф
20:00Сімба - Аль-Ахлі -:-БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга
6'Джамал - Шейх Руссел 0:06'Мохаммедан - Фортіс 0:0
6'Чіттагонг Абахані - Бангладеш Поліс 0:0
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
21:45Гент - Стандард -:-БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга
21:00Беєрсхот ВА - Генк U23 -:-21:00Брюгге U23 - Дендер -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
21:00Сінт-Трейден U21 - РФК Льєж U21 -:-БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап невдах
21:30Феміна Волюве Ж - Зюлте-Варегем Ж -:-БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців
21:30Генк Ж - КСК Андерлехт Ж -:-БІЛОРУСЬ: Вища ліга
16:00Дніпро М. - Арсенал Дзержинськ -:-18:00Динамо-Брест - Сморгонь -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
14:00Пірін Благоєвград - Етар -:-16:30Арда - Левскі Крумовград -:-
19:00Левскі - Славія Софія -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
02:00Блумінг - Аврора 1:0БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
15:00Ігман Коніц - Слога -:-17:00Тузла Сіті - ФК Сараєво -:-
21:00Железнічар - Вележ Мостар -:-
БОТСВАНА: Прем'єр-ліга
16:00Масітоака - Орапа Юнайтед -:-16:00Ніко Юнайтед - Джваненг Гелаксі -:-
16:00ФК Тафік - Холі Гоуст -:-
БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Сан Раймундо АП - Трем 1:3БРАЗИЛІЯ: Мінейру - 5-8 місця
01:30Атлетік Клуб - Позу-Алегрі 3:0БРАЗИЛІЯ: Параенсе - Плей-оф
01:00Туна Лусу - Ремо 1:2БРАЗИЛІЯ: Пауліста - Плей-оф
02:35Палмейрас - Новорізонтіну 1:0БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Ерсіліу Луж U20 - Аваї U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе U20 - Перший етап
20:00Операріу U20 - Прудентополіс U20 -:-20:30Парана СТС U20 - АА Ігуасу U20 -:-
20:30Сіанорті U20 - Арапонгас U20 -:-
20:30Хоуп Інтернасьонал U20 - Атлетіко ПР U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Ферровіарія Ж - Крузейру Ж -:-23:00Атлетіку Мінейру Ж - Фламенгу Ж -:-
00:00Сантос Ж - Брагантіну Ж -:-
00:00Флуміненсе Ж - Сан-Паулу Ж -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
01:30Депортіво Тачіра - Метрополітанос 2:022:00Самора - Ангостура -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
13:00Гандзасар - Лернаїн Арцах -:-13:00Нікарм - Арарат Єреван 2 -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:45Гуастатоя - Коатепеке 0:0ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
17:00Діла Горі - Іберія 1999 -:-18:00Колхеті-1913 - Телаві -:-
19:00Динамо Батумі - Торпедо Кутаїсі -:-
ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2
17:00Локомотив Тбілісі - Штурмі -:-ДАНІЯ: Кубок Данії
17:30Норшелланн - Орхус -:-20:00Сількеборг - Фредерісія -:-
ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Вибування
15:00Б93 Ж - Ольборг Ж -:-ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
16:00Кеге Ж - КольдингК Ж -:-ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
20:00Хаяб - Гард-Кот -:-22:00Порт - ГР/СІАФ -:-
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
02:00ЛДУ Кіто - Імбабура 5:0ЕКВАДОР: Серія В
23:30Чакарітас - Манта 1:0ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
14:30Курессаре - Калев Таллінн -:-ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
14:00Віймсі ЙК Ж - Калев Таллінн Ж -:-14:00Спортінг Саку Ж - Табасалу Ж -:-
17:00Флора Ж - ФК Арарат Ж -:-
19:00Таммека Тарту Ж - Лотос Пилва Ж -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Адама Сіті - Сент-Джордж -:-18:00Хадія Хоссана - Хамберічо Дураме -:-
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
15:00Хайлендерс - Сімба Бхора -:-15:00Хванге - Булавайо Чіфс -:-
15:00Яда - Дайнамос -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
15:00Кір'ят-Шмона - Хапоель Умм-ель-Фахм -:-15:00Ноф-ха-Галіль - Бней-Єгуда -:-
15:00Хапоель Афула - Х. Іроні Рішон -:-
15:00Хапоель Кфар-Саба - Нес-Ціона -:-
15:00Хапоель Рамат Ган - Іроні Тверія -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
12:35Іроні Нешер - Хапоель Раанана -:-13:00М. Назарет - М. Кір'ят-Ата-Бялік -:-
13:00Хапоель Каукаб - Цейрей Ум Ель Фахем -:-
13:15Маккабі Нуджідат-Ахмад - МС Тіра -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
12:00Іроні Модіїн - Нордія Єрусалим -:-12:40ФК Дімона - Хапоель Бікат Хаярден -:-
12:45Маккабі Іроні Ашдод - Маккабі Явне -:-
13:30Маккабі Іроні Кір'ят-Малахі - Хапоель Марморек -:-
13:30Хапоель Бней-Лод - Х. Герцлія -:-
ІНДІЯ: І-Ліга 2
12:30Кенкре - Бенгалуру Юнайтед -:-12:30СК Бенгалуру - Юнайтед СК -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Мадура Юнайтед - ПСС Слеман -:-15:30ПС Баріто Путера - ПСІС Семаранг -:-
15:30ПСМ Макассар - Борнео -:-
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
21:45Вотерфорд - Слайго Роверс -:-21:45Деррі Сіті - Голвей Юнайтед -:-
21:45Дрогеда - Сент-Патрікс -:-
21:45Шелбурн - Дандолк -:-
21:45Шемрок Роверс - Богеміанс -:-
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
21:45Брей - Коб Рамблерс -:-21:45Керрі - Вексфорд -:-
21:45Корк Сіті - Атлон -:-
21:45Лонгфорд - ЮК Дублін -:-
21:45Тріті Юнайтед - Фінн Харпс -:-
ІСЛАНДІЯ: League Cup Women - Плей-оф
15:00Валюр Ж - Брейдаблік Ж -:-ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
21:30Бургос - Еспаньйол -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
18:00Торіна - Ескобедо -:-18:30Ларедо - Віменор -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
12:45УЕ Тона - Кастельдафелс -:-13:00Вільяфранка - Грама -:-
13:00Прат - Олот -:-
17:00Рапітенса - Мольєрусса -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
12:30Кастельйоненсе - Кастельйон B -:-18:00Утьєль - Онтіньєнт 1931 -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
13:00Трес Кантос - Парла -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
18:00Феланіч - Сантаньї -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
14:00Лас-Пальмас B - Вілья Санта-Бріхіда -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
13:00Депортіво Мінера - УКАМ Мурсія B -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
13:00Фуенте де Кантос - Асуага -:-13:30Олівенса - Хараїс -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
13:00Касаларрейна - Альфаро -:-ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
15:30Камподарсего - Уніон Клодьєнсе -:-16:30Больцано - Есте -:-
ІТАЛІЯ: Прімавера 2
15:30Салернітана U19 - Монополі U19 -:-15:30СПАЛ U19 - Віченца U19 -:-
16:00Брешія U19 - Альбінолеффе U19 -:-
16:30Чіттаделла U19 - Удінезе U19 -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
19:30Інтер Ж - Рома Ж -:-ІТАЛІЯ: Serie B Women
15:30Чезена Ж - Лаціо Ж -:-ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Аль-Сальт - Сахаб -:-КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
14:30Драгон Яунде - Едінг Спорт -:-16:30Тонер - Егль Мунго -:-
КАТАР: КСЛ
20:30Умм-Салаль - Муайтер -:-20:30Шамаль - Аль-Ахлі Доха -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
90+'Алдієр - Кара-Балта 1:011:30Абдиш-Ата - Алай Ош -:-
КИТАЙ: Суперліга
13:35Шеньчжень Сіньпенчен - Цянчжоу -:-КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
09:00Шааньсі Чаньгань Ж - Йончуань Чашань Ж 0:0КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
19:00Аполлон - Закакіу -:-19:00Докса - Отеллос Атьєну -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
00:00Петролера - Депортес Толіма -:-КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:30Аль-Фахахіл - Аль-Кадісія -:-ЛАТВІЯ: Virsliga
16:00Єлгава - Метта/ЛУ -:-ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
14:00Ризька ФШ Ж - Ієцава Ж -:-16:00ФК Рига Ж - Олайне Ж -:-
ЛИТВА: А Ліга
19:00Банга - Джюгас Телшяй -:-ЛИТВА: I Ліга
18:00Жальгіріс Каунас 2 - Невежис Кедайняй -:-18:00ФК Паневежис 2 - BE1 НФА -:-
18:00Шяуляй 2 - Нептунас -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
14:15Тадамон - Тріполі -:-МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
00:30Ксар - Енту 1:102:30Гард Насіональ - Нуакшотт Кінгз 1:3
00:30Тевраг-Зейна - Інтер Нуакшот -:-
МАКАО: Еліт-ліга
13:00Гала - Юнів. оф Макао -:-15:00Так Чун Ка І - Хан Сай -:-
МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Кавкаб Марракеш - Хассанія Агадір 1:200:00Магриб Фес - ІР Танжер 3:2пен
00:00Олімпік Хурібга - Діфаа Ель-Джадіді -:-
00:00Шабаб Мохамеддія - Юссуфія Беррешид -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Атлетіко Морелія - Венадос 3:405:05Дорадос де Сіналоа - Атланте Табаско 0:3
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
18:00Коррекамінос 2 - Салтільйо -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
20:00Донгу - Каха Облатос -:-МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
17:00Клуб Америка U23 - Атлетіко Сан-Луїс U23 -:-18:00Масатлан ФК U23 - Клуб Тіхуана U23 -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
05:00Монтеррей Ж - Клуб Тіхуана Ж 3:123:45Крус Асуль Ж - Клуб Америка Ж -:-
МОЛДОВА: Суперліга - Група вибування
15:00Спарта Селемет - Саксан -:-МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
14:15Баваріанс - Ховд -:-НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі
21:00Венло - Осс -:-21:00Де Графсхап - Йонг АЗ Алкмар -:-
21:00Ден Босх - Дордрехт -:-
21:00Ден Гааг - Гронінген -:-
21:00НАК Бреда - Маастрихт -:-
21:00Телстар - Йонг Утрехт -:-
21:00ФК Ейндховен - Камбур -:-
21:00ФК Еммен - Йонг Аякс -:-
21:00Хелмонд - Віллем ІІ -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
20:00ВВ Клутінге - ХСВ Хук -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Герта Берлін II - Локомотив Лейпциг -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
14:00БТС Нойштадт - Гестемюнде -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
20:00Аль-Вахда - Аль-Ахлі Дубай -:-20:00Іттіхад Кальба - Аджман -:-
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
03:00Альянса Ліма - Лос Чанкас 3:0ПЕРУ: Ліга (Жінки)
17:30УНСААК Ж - Депортіво Мунісіпаль Ж -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки) - Фінальна група
23:00Бразилія U17 W - Колумбія U17 W 2:201:30Еквадор U17 W - Парагвай U17 W 1:0
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
09:00Бен Сангму Ж - Інчхон Ред Ейнджелс Ж 0:012:00Сеул Ж - Кьонджу Ж -:-
12:00Сувон ФК Ж - Чханньон Ж -:-
12:00Чонбук Ж - Седжонг Спортстото Ж -:-
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Кубок Північної Ірландії
21:45Гленторан - Лінфілд -:-ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I
13:00Ягеллонія II - Скєрнєвіце -:-20:26Бронь Радом - Томашув Мазовєцкі -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
13:00Погонь Щецін II - Блекітні Старгард -:-15:00Солец Куявскі - Світ Сковлін -:-
16:30Лузіно - Нотец Чарнкув -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
14:00Гурнік Забже II - Ключборк -:-17:00Варта Гожув - Гварек Тарновске Гури -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV
16:30Островєц-Свєентокшискі - Сокул Сенява -:-ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
13:00Краковія U19 - Арка Гдиня U19 -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30Жил Вісенте - Фамалікан -:-20:00Бенфіка - Шавіш -:-
22:30Ештрела Амадора - Спортінг -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Уш Белененсеш - Фейренсе -:-16:00Феррейра - Олівейренсе -:-
17:30Тондела - Вілаверденсе -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Group A
17:00Монталегре - АД Ліміануш -:-ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Group C
17:00Уніау де Коїмбра - Алверка B -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування
12:30Лейшоеш U23 - Академіко Візеу U23 -:-ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Чемпіонська група
13:00СК Фаренсе U19 - Гімарайнш U19 -:-РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00В. Клуб Моканда - Кондзо -:-16:00КАРА Браззавіль - Шеміно -:-
16:00Леопард - АС БНГ -:-
19:00Жук - Наталіс -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
18:30Динамо Москва - ФК Ростов -:-РОСІЯ: Молодіжна ліга
59'Урал U19 - ЦСКА Москва U19 0:212:00Динамо Москва U19 - Факел Воронеж U19 -:-
12:00Нижній Новгород U19 - ФК Ростов U19 -:-
14:00Крилья Совєтов Самара U19 - УОР-5 Єгор'євськ U19 -:-
14:00Чертаново М. U19 - Оренбург U19 -:-
16:00Академія Конопльова U19 - Строгіно М. U19 -:-
16:00Зеніт U19 - Ахмат Грозний U19 -:-
16:00Сочі U19 - Рубін Казань U19 -:-
16:00Спартак Москва U19 - Локомотив Москва U19 -:-
18:00Балтика U19 - Краснодар U19 -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Амагаджу - Марін -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
17:30Волунтарі - ФК Германнштадт -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
20:30Шепші - ЧФР Клуж -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1 - Група вибування
15:00Аеростар - Рапід Бродок -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2 - Група вибування
15:00КСМ Римнику-Серат - Сутешть -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3 - Група підвищення у класі
15:00Келераші - Агрікола Борча -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група вибування
15:00Пучоаса - Пеулешті -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група підвищення у класі
15:00КС Динамо Бухарест - Дунеря Джурджу -:-15:00Попешть-Леордень - Блежой Віспешть -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група вибування
15:00Одорхею - СР Брашов -:-15:00Шепші 2 - Віторул Куріца -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6 - Група вибування
15:00Спортінг Рошіорій - Петролул Поткоава -:-15:00Уніря Басков - Куртішоара -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6 - Група підвищення у класі
15:00Римніку-Вилча - Ведіца Колонешть -:-17:00Четатя - Війторул Даєшть -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група вибування
15:00КС Університатя Крайова 2 - Турчень -:-15:00Тиргу-Кербунешть - Універсітатя Крайова 1948 2 -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група підвищення у класі
15:00Гірода & Джармата-Вій - Ксм Дева -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група вибування
15:00Авантул Періам - Теуз Цермей -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група вибування
15:00АКС Тиргу-Муреш 1898 - Індустрія Галда -:-15:00Металургістул Куджир - Авантул Регін -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група підвищення у класі
15:00Глорія 2018 Бистриця - Унів. Алба-Юлія -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група вибування
15:00Байє Фелікс - Бая-Маре -:-15:00Санататя Клуж - Сату-Маре -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група підвищення у класі
15:00Залеу - Сигету-Мармациєй -:-САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Аль-Ахдуд - Аль-Раед -:-21:00Аль-Еттіфак - СК Аль-Ахлі -:-
21:00Аль-Таавон - Аль-Хазем -:-
21:00Дамак - Аль-Халідж -:-
21:00ФК Аль-Іттіхад - Аль-Фейха -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
20:30Аль-Адальх - Аль-Тараджі -:-20:45Аль-Кайсома - Аль-Сафа -:-
20:45Аль-Фейсалі - Аль-Холуд -:-
21:00Аль-Арабі - Аль-Кадісія -:-
21:00Аль-Жабален - Охoд -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
11:45ГІК (Fin) - ПК-35 (Fin) -:-13:00Екенас (Fin) - КаПа (Fin) -:-
13:00ПЕПО (Fin) - Джиппо (Fin) -:-
14:00ВПС (Fin) - Яро (Fin) -:-
15:00Скасовано Ільвес (Fin) - Лахті (Fin) -:-
16:30Клубі-04 (Fin) - СалПа (Fin) -:-
17:00Ільвес (Fin) - АК Оулу (Fin) -:-
17:00Марієгамн (Fin) - КТП (Fin) -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
19:00Японія U16 W - Швеція U16 W -:-19:15Франція U16 W - Мексика U16 W -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)
14:00Треллеборг Ж (Swe) - Віттше Ж (Swe) -:-14:30ІФ Броммапойкарна Ж (Swe) - Гамла Упсала Ж (Swe) -:-
СЕРБІЯ: Суперліга
15:00Чукарічкі - Нови Пазар -:-17:00Раднік - Войводіна -:-
19:00Бачка-Топола - ФК Вождовац -:-
19:00Нови-Београд - Железнічар Панчево -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга
16:00Єдінство У. - Металац -:-16:00Раднічки Белград - Слобода -:-
20:00Дубочіца - Мачва Шабац -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
17:00БАСК - Земун -:-СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
18:30Ружомберок - Дун. Стреда -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
11:30С. Братислава B - Прешов -:-13:00Требішов - Петржалка -:-
16:00Пухов - Д. Кубін -:-
18:00Погронє - Комарно -:-
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
13:00Рача - Подконіце -:-16:00Зволен - Нове-Место-над-Вагом -:-
16:00Малацки - Середь -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
16:00Гурбаново - Пата -:-16:00Кристал - Локомотива Козаровце -:-
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Рогашка - НК Браво -:-18:30Марибор - Радомлє -:-
21:15Домжале - Мура -:-
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
16:00Ілірія - Триглав -:-16:30Ядран Декані - Табор Сежана -:-
19:30НК Крка - Фужінар -:-
19:30Рудар Веленьє - Толмін -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
20:00Шенчур - Любляна Свобода -:-СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки)
16:30Олімпія Л. Ж - Радомлє Ж -:-США: МЛС Next Pro
00:00ФК Цинцинатті 2 - Нью Йорк Ред Буллс 2 2:301:00Чикаго Файр II - Філадельфія Юніон II 2:1пен
02:00Х'юстон Динамо 2 - Остін II 0:1
США: USL Ліга Один
01:30Шарлотт Індепенд. - Спокен Велосіті 2:1США: NISA
23:00Перенес.Клуб де Ліон - Капо -:-23:00Перенес.Мічіган Старз - Ірвайн Зіта -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:15Перенес.Вілберфорс Страйкерс - Олд Едвардіанс -:-18:15Перенес.СЛІФА - Бхантал -:-
ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга
12:00Мерв - Копетдаг Ашгабат -:-13:00Шагадам - ФК Ашгабат -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Вакісо Джаянтс - НЕК ФК -:-15:00Ейртел Кітара - БЮЛ -:-
УГОРЩИНА: НБ І
21:00Пушкаш Академі - Фехервар ФК -:-УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Чемпіонська група
14:30Конна Квей - Ньютаун -:-УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Група вибування
14:30Беррі - Пенібонт -:-14:30Колвін-Бей - Еберіствіт -:-
14:30Понтіпрідд - Хейвердфордвест -:-
УЕЛЬС: Кімру Південь
16:00Баглан Дрегонс - Лланвіт Мейджор -:-16:00Кармартен Таун - Кумбран Селтік -:-
16:30Аван Лідо - Абергавенні Таун -:-
16:30Амманфорд - Карау Елі -:-
16:30Лланеллі - Понтардаве -:-
16:30Трефелін - Гойтр Юнайтед -:-
21:30Кембріан енд Клайдеч - Абертіллері Блюбердс -:-
УЕЛЬС: Кімру Північ
16:30Баклі - Гайлсфілд -:-16:30Гресфорд - Ратін -:-
16:30Лландадно - Холівелл -:-
16:30Лланідлойс - ФК Чірк ААА -:-
16:30Молд Александра - ФК Кайрсус -:-
16:30Портмедог - Ейрбас -:-
21:30Престатін Таун - Флінт -:-
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00АГМК - Буньодкор -:-16:15Кизилкум - Локомотив Ташкент -:-
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
12:30Олімпік-Мобюз - Машал Муборак -:-УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
12:30Поділля - Кремінь -:-УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
12:00ФСК Маріуполь - Прикарпаття -:-13:00Карпати Л. - Вікторія -:-
13:30Лівий берег - Агробізнес -:-
УКРАЇНА: Друга ліга
13:00Чайка - Звягель -:-УКРАЇНА: Ліга U19
12:00Верес Рівне U19 - Кривбас U19 -:-12:00Минай U19 - Олександрія U19 -:-
12:00Полісся U19 - Чорноморець Од. U19 -:-
13:00Оболонь U19 - Шахтар U19 -:-
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
17:30Серро Ларго - Расінг Монтевідео -:-21:00Пеньяроль - Насьйональ -:-
УРУГВАЙ: Кубок Уругваю
01:30Перенес.Рівер Плейт - Дефенсор Спортінг -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ
20:30Діжон - Нім -:-20:30Ле-Ман - Епіналь -:-
20:30Маріньян ЖКБ - Версаль -:-
20:30Шатору - Мартіг -:-
20:30Шоле - Ред Стар -:-
ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
22:00ФК Париж Ж - Монпельє Ж -:-ХОРВАТІЯ: ХФЛ
16:50Істра 1961 - Локомотива Загреб -:-19:00Белупо - Осієк -:-
ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
14:45Цибалія - Зрінскі Осєчко -:-16:30Солін - Ярун -:-
ХОРВАТІЯ: Друга ФЛ
16:30Беловар - Гробнічан -:-16:30Драговоляц - Дуго Село -:-
16:30Кустошія - Ядран ЛП -:-
16:30Опатія - Младост Ждралові -:-
19:00Карловац - Хрваце -:-
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки)
14:00Хайдук Спліт Ж - Динамо Максимір Ж -:-ЧАД: Premiere Division - LPFN
16:45Фулла Едіфіс - Еглон -:-ЧЕХІЯ: ФНЛ
19:00Брно - Спарта Прага B -:-19:00Їглава - Дукла Прага -:-
19:00Опава - Кромержиж -:-
19:00Пржибрам - Влашим -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
6'Адміра Прага - Влтавін 0:011:30Ческе Будейовіце B - Кралув Двур -:-
16:00Гостоунь - Повлтавска ФА -:-
17:30Домажліце - Вікторія Пльзень B -:-
19:00Пісек - Дукла Прага B -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:30Колін - Яблонець B -:-16:00Банік Мост-Соуш - Млада Болеслав B -:-
17:00Велвари - Тепліце B -:-
17:30Живаніце - Градец-Кралове B -:-
19:00Усті-над-Лабем - Хлумец-над-Цідліноу -:-
ЧЕХІЯ: МСФЛ
16:00Бланско - Старт Брно -:-16:00Годонін - Злінсько -:-
16:00Угерський Брод - Злін B -:-
16:30Фрідек-Містек - Карвіна B -:-
18:00Граніце - Богуніце -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
15:00Маріанські Лазні - Ческі Крумлов -:-17:30Клатови - Петрін Пльзень -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон В
21'Бржезова - Гржебеч 1:011:15Брандис-над-Лабем - Лоуни -:-
6'Метеор Прага - Слани 0:0
11:15Нератовіце - Хомутов -:-
6'Уєзд Прага - Штеті 0:0
15:00Ческі Брод - ФК Остров -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон С
11:30Добровіце - Часлав -:-11:30Споє Прага - Велке Гамри -:-
17:00Глінско - Турнов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
12:00Ждірец - Велка Бітеш -:-16:00Cлавой Польна - Пелгржімов -:-
16:00Ланжгот - Ждяр-над-Сазавоу -:-
16:00Лішень B - Велке Мезіржічі -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
11:30Славічин - Батов -:-16:00Голешов - Всетін -:-
16:00Пржеров - Нови Їчин -:-
16:00Скаштіце - ХФК Оломоуц -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
6'Вратімов - Гавіржов 0:015:00Бржидлічна - Валашске Мезіржічі -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
11:15Мітровіце - Тржебонь -:-16:00Глубока-над-Вітавоу - Тржебетіце -:-
16:00Олешнік - Малше Роудне -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
11:15Куржім - Крумвірж -:-11:30Свратка Брно - Бистрц -:-
12:00Моравська Славія - Раєчко -:-
16:00Мутеніце - Босоноги -:-
16:30Босковіце-Летовіце - Райградіце -:-
16:30Кунштат - Ратішковіце -:-
16:30Спарта Брно - Ледніце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
14:00Долні-Датинє - Краварже -:-14:00Кобержице - Ческі Тешин -:-
16:00Орлова - Гай-ве-Слезку -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
11:15Петрін Пльзень B - Сокол Лгота -:-12:30Казнейов - Горні-Бржіза -:-
16:00Пльзень-Черніце - Рапід Пльзень -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги
11:15Бранік - Дукла Ї. М. -:-6'Подолі Прага - ЧАФК Прага 0:0
11:30Темпо Прага - Пржедні Копаніна -:-
11:30Угржіневес - Краловіце -:-
13:30Вишеград - Коловрати -:-
16:00Моторлет Прага B - Стржешовіце -:-
16:30Дольні Хабри - Злічин -:-
16:30Жижков B - Тржеборадіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
11:15Докси - Лібіш -:-15:00Поржічі-над-Сазавоу - Добржіш -:-
16:00Мніховоградістскі - Тухловіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
11:15Банік Модлани - Крупка -:-11:30Літомеріцко - Вілемов -:-
11:30Србіце - Нештеміце -:-
12:00Жатец - Брна -:-
14:00Пробоштов - Олдржихов -:-
15:00Їлове - Ледвіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
16:00Напаєдла - Квасіце -:-ЧЕХІЯ: Ліга U19
21'Ліберец U19 - Злін U19 0:0ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки)
15:00Лішень Ж - Тепліце Ж -:-ЧИЛІ: Прімера
23:00Аудакс Італьяно - Кокімбо 0:101:30О'Хіггінс - Депортес Ікіке 0:3
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Сан-Феліпе - Лімаче -:-ЧИЛІ: Сегунда
00:00Артуро Фернандес Віаль - Трасандіно 4:0ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
20:30Ксамакс - Шаффхаузен -:-20:30Стад Ніонне - Сьон -:-
21:15Беллінцона - Арау -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
15:00Васалунд - Карлберг -:-17:00Карлстад - Тебю -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
14:00Лундс - Русенгорд -:-15:00Торн - Торсланда -:-
16:00Фалькенберг - Тролльхеттан -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
16:00Team TG FF - Лулео -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
15:00Ахлафорс - ФК Лідчепінгс -:-15:00Гаутіод - Венерсборг ФК -:-
15:00Сеффле - Стенунгсунд -:-
15:00Форвард - Греббестад -:-
15:00Херрестадс АІФ - Кумла -:-
17:00Конгахелла - Мутала -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
14:00Віггбіхольмс - Естерокер ІФК -:-15:00Енчепінг - Гуте -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
14:00Естерлен ФФ - Носабю ІФ -:-14:00Карлсгамн - Хесслехольм -:-
16:00Крістіанстад - Сімрісгамн -:-
14:00Енскеде - Нічепінг -:-
14:00Смедбю - Сильвія -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
15:00БК Астріо - Торд -:-15:00Лагольмс - Екере -:-
17:00Хіттарпс - Бергдаленс ІК -:-
20:00Варгберг - Саведален -:-
ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип
21:45Ейр - Ейрдріоніанс -:-ЯПОНІЯ: J1-ліга
12:00Токіо Верді - Кіото -:-Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.