m.MyScore.ua

ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

advertisement

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

10:45Мельбурн Найтс - Порт Мельбурн Шаркс -:-
10:45Х'юм Сіті - Данденонг Сіті -:-
11:15Паско Вейл - Саут Мельбурн -:-
11:30Оуклі Кеннонс - Хайдельберг Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

13:30Бейсвотер - Флоріт Атена -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:00Нойзідль - Парндорф -:-
20:30Мауерверк - Ебрайхсдорф -:-
20:30Трайскірхен - Адміра (Am) -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Аллергайліген - Вельс -:-
20:00Бад Гляйхенберг - Штурм Грац (Am) -:-
20:00ВСК Вайс - Кальсдорф -:-
20:00Фекламаркт - СК Вайц -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АФК U23 - Кваліфікація

07:00Гонконг U23 - Сінгапур U23 -:-
10:30Китай U23 - Лаос U23 -:-
10:30Японія U23 - Макао U23 -:-
11:00Північна Корея U23 - Монголія U23 -:-
12:00Південна Корея U23 - Китайський Тайбей U23 -:-
12:00Таїланд U23 - Індонезія U23 -:-
13:15Ірак U23 - Ємен U23 -:-
13:30М'янма U23 - Східний Тимор U23 -:-
14:00Індія U23 - Узбекистан U23 -:-
14:00Скасовано Узбекистан U23 - Пакистан U23 -:-
14:45Малайзія U23 - Філіппіни U23 -:-
15:00Австралія U23 - Камбоджа U23 -:-
15:00В'єтнам U23 - Бруней U23 -:-
15:00Палестина U23 - Шрі-Ланка U23 -:-
16:00Оман U23 - Непал U23 -:-
16:15Іран U23 - Туркменістан U23 -:-
16:15Сирія U23 - Киргизстан U23 -:-
16:25ОАЕ U23 - Ліван U23 -:-
18:00Бахрейн U23 - Бангладеш U23 -:-
18:00Катар U23 - Афганістан U23 -:-
19:15Йорданія U23 - Кувейт U23 -:-
19:25Саудівська Аравія U23 - Мальдіви U23 -:-
advertisement

АЗІЯ: SAFF Championship Women - Плей-оф

11:15Непал W - Індія W -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Вотфорд U23 - Болтон U23 -:-
15:00Ковентрі U23 - Ноттінгем U23 -:-
16:00КПР U23 - Бірмінгем U23 -:-
16:00Міллволл U23 - Барнслі U23 -:-
21:00Халл Сіті U23 - Шеффілд Юнайтед U23 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана

20:00Клуб Лухан - Мідленд -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

20:00Депортіво Парагвайо - Деф. де Камбасерес -:-

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

23:10Хімнасія Л.-П. - Дефенсорес Бельграно ВР 1:0пен
01:10Ланус - Уракан Лас Ерас 2:0

АФРИКА: Кубок африканських націй - Кваліфікація

15:00Малаві - Марокко -:-
16:00Судан - Екваторіальна Гвінея -:-
16:00Скасовано Сьєрра-Леоне - Ефіопія -:-
17:00Нігерія - Сейшельскі острови -:-
19:00Ботсвана - Ангола -:-
19:00Буркіна-Фасо - Мавританія -:-
20:15Туніс - Eswatini -:-
21:45Алжир - Гамбія -:-

АФРИКА: Кубок африканських націй U23 - Кваліфікація

16:00Мозамбік U23 - Зімбабве U23 -:-
17:00Ангола U23 - Південна Африка U23 -:-
17:30Нігер U23 - Кот-д’Івуар U23 -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Proximus - Вибування

21:30Ломмел СК - Левен -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

21:30Споувен-Мопертінген - Патро Ейсден -:-
21:30Хасселт - Бохолтер -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно - Плей-оф

00:15Баїя - Алагоіньяс 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Капішаба - Плей-оф

00:30Серра - Ріу-Бранку ЕС -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Ріо

00:30Кабуфріенсе - Волта-Редонда 1:1
02:30Ботафогу - Португеза РЖ 4:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

01:00Брускі - Крісіума 0:0
01:30Жойнвіль - Ерсіліу Луж 1:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе - Другий етап

01:00Каскавел - Ріу-Бранку ПР 0:1
01:00Парана - Сіанорті 1:2

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:00АСФА Єннега - Саліта -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

14:00Діхіл - Жаго -:-
16:00Порт - Гелле/ГР -:-
18:00Hayabley - Бааш/ЮД -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Сент-Джордж - Адама Кенема -:-

ЄВРОПА: Євро - Кваліфікація

19:00Болгарія - Чорногорія -:-
21:45Албанія - Туреччина -:-
21:45Англія - Чехія -:-
21:45Андорра - Ісландія -:-
21:45Люксембург - Литва -:-
21:45Молдова - Франція -:-
21:45Португалія - Україна -:-

ЄВРОПА: Elite League U20

21:30Німеччина U20 - Португалія U20 -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

15:00Хапоель Іксал Імад - Хапоель Катамон -:-
15:00Хапоель Петах-Тіква - Хапоель Афула -:-
15:00Х. Іроні Рішон - Хапоель Марморек -:-
15:00Х. Назарет - Хапоель Рамат Ган -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

22:00Фінн Харпс - Шемрок Роверс -:-

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:30Коб Рамблерс - Шелбурн -:-
21:45Атлон - Лонгфорд -:-
21:45Вексфорд - Брей -:-
21:45Голвей Юнайтед - Дрогеда -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги

18:00Олафсвік - Вестманнаейяр -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Депортіво - Альмерія -:-
22:00Тенеріфе - Осасуна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

17:30Elche CF Ilicitano B - Рода -:-

ІСПАНІЯ: Tercera Division - Group 15

21:30АД Сан-Хуан - Беті Онак -:-

КАЗАХСТАН: Кубок Казахстану - Кваліфікація

11:00Алтай Семей - Екібастузець -:-
11:00Рузаєвка - Кизилжар -:-

КОЛУМБІЯ: Кубок Агіла

02:00Кіндіо - Уїла 1:3
02:00Орсомарсо - Кортулуа 3:1
02:30Америка де Калі - Атлетіко ФК 1:0

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

04:00Кармеліта - Ередіано 0:3
83'Гвадалупе - Картахінес 0:3

ЛИТВА: I Ліга

15:30Джюгас Телшяй - Купишкіс -:-
19:00Стумбрас 2 - Вільняус Вітіс -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

00:00Некакса W - Чівас Гвадалахара W -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Алмере Сіті - Осс -:-
21:00Валвейк - Хелмонд -:-
21:00Ден Босх - Телстар -:-
21:00ФК Волендам - Камбур -:-
21:00ФК Ейндховен - Дордрехт -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки) - Чемпіонська група

20:30Аякс W - Твенте W -:-
20:30ПСВ W - Зволле W -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки) - Група вибування

20:30Ахіллес 29 W - Excelsior/Barendrecht W -:-
20:30Херенвен W - ВВ Алкмар W -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Фортуна Кельн - Аален -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00Реден - Санкт-Паулі II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Ауербах - Ратенов -:-
20:00Бабельсберг - Оберлаузіц -:-
20:00БФК Динамо - Герта Берлін II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:00Ферль - Ліппштадт -:-
20:30Обергаузен - Фортуна Д. II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:00Бухбах - Бурггаузен -:-
20:30Меммінген - Швайнфурт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

19:30Гохенштайн-Ернсталь - Плауен -:-
20:00Зандерсдорф - Хемі Лейпциг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:30СК Вікторія Гамбург - Веделер -:-
21:00Зюдерельбе - Бармбек-Уленхорст -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

20:00Брінкумер - Гестемюнде -:-
20:30Обернойланд - Аумунд-Фегезак -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

21:00Hagen/Uthlede - Клоппенбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

20:00Ельтерсдорф - Ансбах 09 -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

21:00Вегберг-Бек - Альфтер -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Перської затоки - Плей-оф

18:30Аль-Вахда - Аль-Ахлі Дубай -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:15Діас - Спортінг Лукеньйо -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Апертура

22:30Гарсіласо - Бінасьйональ -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок

00:15Антофагаста (Chi) - Флуміненсе (Bra) 1:2
00:15Вондерерс (Uru) - Спорт Уанкайо (Per) 2:0
02:30Агілас (Col) - Орієнте Петролеро (Bol) 1:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17

00:10Венесуела U17 - Еквадор U17 1:1
02:30Перу U17 - Чилі U17 0:0
00:10Уругвай U17 - Аргентина U17 -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Данганнон - Лінфілд -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга націй КОНКАКАФ - Кваліфікація

21:00Ангілья - Американські Віргінські Острови -:-
00:00Сент-Люсія - Аруба -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U17 - Перший етап

20:30Гренада U17 - Нікарагуа U17 -:-
22:30Кайманові О-ви U17 - Сент-Вінсент і Гренадини U17 -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

23:00Скасовано Перу - Уругвай -:-
02:00США - Еквадор 1:0
12:20Японія - Колумбія -:-
13:00Південна Корея - Болівія -:-
13:00Словаччина U21 - Греція U21 -:-
13:00Швеція U21 - Росія U21 -:-
14:00Україна U21 - Північна Македонія U21 -:-
14:00Чехія U21 - Ісландія U21 -:-
15:00Північна Ірландія U21 - Болгарія U21 -:-
16:00Казахстан U21 - Латвія U21 -:-
16:00Мальта U21 - Туркменістан U21 -:-
16:00США U20 - Франція U20 -:-
16:00Франція U18 - Німеччина U18 -:-
16:00Шотландія U21 - Мексика U21 -:-
17:30Чехія U18 - Англія U18 -:-
20:00Грузія U21 - Словенія U21 -:-
20:00Фінляндія U21 - Норвегія U21 -:-
20:00Швейцарія U21 - Хорватія U21 -:-
21:00Ірландія U17 - Фінляндія U17 -:-
22:00Аргентина - Венесуела -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:30Яблонець (Cze) - Спарта Прага U21 (Cze) -:-
12:00ГКС Катовіце (Pol) - Вітковіце (Cze) -:-
12:00Сеніца (Svk) - Зноймо (Cze) -:-
12:00Халадаш (Hun) - Мошонмадяровар ТЕ (Hun) -:-
14:30Пайде (Est) - ХІФК (Fin) -:-
15:00Опава (Cze) - Брно (Cze) -:-
15:00Пушкаш Академі (Hun) - Осієк (Cro) -:-
15:30Нюрнберг (Ger) - Млада Болеслав (Cze) -:-
15:30Штурм Грац (Aut) - Капфенберг (Aut) -:-
16:00К'єво (Ita) - Грассхопперс (Sui) -:-
16:00ЛАСК Лінц (Aut) - А. Клагенфурт (Aut) -:-
16:00Мілан (Ita) - К'яссо (Sui) -:-
16:00Одд (Nor) - Ольборг (Den) -:-
16:00Рапід Відень (Aut) - Нойштадт (Aut) -:-
16:00Хартберг (Aut) - Хорн (Aut) -:-
16:30Аустрія (Am) (Aut) - Санкт-Пельтен (Aut) -:-
16:30Сталь Мелець (Pol) - Краковія (Pol) -:-
19:00Армінія Білефельд (Ger) - Ганновер (Ger) -:-
19:00Кітцбюель (Aut) - Вакер Іннсбрук (Am) (Aut) -:-
19:15Волеренга (Nor) - Ліллестрем (Nor) -:-
21:30Корк Сіті (Irl) - Мідлтон (Irl) -:-
21:45Севілья (Esp) - Шальке (Ger) -:-

СВІТ: China Cup

13:35Узбекистан - Уругвай -:-

СВІТ: Кубок Віареджіо - Плей-оф

15:00Інтер U19 - Брюгге U19 -:-
16:00Болонья U19 - Брага U19 -:-
16:00Фіорентина U19 - Парма U19 -:-
17:30Дженоа U19 - Берекум Челсі U19 -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Джайш - Аль-Карамах -:-
14:00Аль-Мажд - Аль-Вахда -:-
14:00Аль-Талія - Аль-Іттіхад Алеппо -:-
14:00Аль-Шорта - Джаблех -:-
14:00Ватбах - Аль-Навайр -:-
14:00Херафіо Халаб - Тішрін -:-
14:00Хоттін - Аль-Сахель -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

19:00Скаліца - Локомотив Кошице -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

18:30Декедда - Mogadishu United -:-

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

20:30Фрітаун Сіті - Іст-Енд Лайонс -:-

ТУНІС: Кубок Тунісу

15:00Sportive Kebili - Етуаль Сахель -:-
15:15Джерба - Есперанс Туніс -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

15:00Уганда Ревенью - БЮЛ -:-

УЕЛЬС: Прем'єр-ліга - Група вибування

21:45Лландадно - Еберіствіт -:-

УЕЛЬС: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група

21:45Нью-Сейнтс - Бала Таун -:-

УЕЛЬС: Дивізіон 1

21:30Амманфорд - Хейвердфордвест -:-

УЕЛЬС: Кемрі Аллаянс

21:30Престатін Таун - Бангор Сіті -:-
21:30Холіхед - Денбі -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

14:00Миколаїв - Інгулець -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

16:00Ніцца II - Фрежюс Сен-Рафаель -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

19:30Ле-Пюї - Нім II -:-
20:00Мулен-Ізер - Роморантен -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

16:00Хайдук Спліт 2 - Вараждин -:-
16:30Сесвете - Меджимур'є -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

19:00FC Cheb - Ломніце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

19:30Босковіце - Крумвірж -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

19:30Батов - Hluk -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:05Партік - Інвернесс -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.

Перейти на версію для Touch