ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК - Кваліфікація

10:35Мельбурн Вікторі (Aus) - Балі Юнайтед (Ina) -:-
12:00Локомотив Ташкент (Uzb) - Істіклол Душанбе (Taj) -:-
13:30Бурірам Юнайтед (Tha) - Хо Ши Мін (Vie) -:-
14:00Буньодкор (Uzb) - Аль-Зарваа (Irq) -:-
14:00Порт МТІ (Tha) - Серіс (Phl) -:-
14:50Падідех Хорасан (Irn) - Аль-Ріффа (Bah) -:-
15:00Кедах (Mys) - Тай По (Hkg) -:-
16:30Естеглаль Тегеран (Irn) - Аль-Кувейт (Kuw) -:-

АЗІЯ: Кубок АФК - Кваліфікація - плей-оф

13:00Аль-Кудс (Pal) - Сур Клаб (Oma) -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

15:00Влазнія - Фламуртарі -:-
18:00Скендербеу - Партизані -:-
18:00Теута - Лачі -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

21:30Астон Вілла - Вотфорд -:-
21:30Борнмут - Брайтон -:-
21:30Евертон - Ньюкасл Юнайтед -:-
21:30Кристал Пелес - Саутгемптон -:-
21:30Шеффілд Юнайтед - Манчестер Сіті -:-
22:15Челсі - Арсенал -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Барнслі - Престон -:-
21:45Мідлсбро - Бірмінгем -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Пітерборо - Віком -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Колчестер - Бредфорд -:-
21:45Лейтон Орієнт - Нортгемптон -:-
21:45Маклсфілд - Крю -:-
21:45ПеренесеноЧелтнем - Ньюпорт -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

21:45Бостон - Бреклі Таун -:-
21:45Гайзлі - Дарлінгтон -:-
21:45Лімінгтон - Гейтсхед -:-
21:45ПеренесеноФарслі - Кіддермінстер -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

21:45Далвіч Гамлет - Хевент енд В. -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

21:45Редкліфф - Ештон Юнайтед -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

21:45Алвечерч - Стаурбридж -:-
21:45Бромсгроув - Реддіч -:-
21:45Коулвілл - Рашолл -:-
21:45Пітерборо Спортс - Хітчін -:-
21:45Рашден енд Даймондс - Хенсфорд -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:45Єйт Таун - Чешем -:-
21:45Свіндон С - Дорчестер -:-
21:45Солсбері - Біконсфілд -:-
21:45Хейз енд Їдінг - Пул -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Боверс енд Пітсі - Корінтіан-Кежуалс -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

16:00Віган U23 - Ноттінгем U23 -:-

АНГЛІЯ: Трофей Футбольної ліги - Плей-оф

21:00Ексетер - Стівенедж -:-
21:00Ньюпорт - Лестер U21 -:-
21:45Портсмут - Сканторп -:-
21:45Солфорд - Аккрингтон -:-

АНГЛІЯ: Трофей ФА

21:45Барнет - Фарслі -:-
21:45Бат - Конкорд -:-
21:45Мейденгед - Хейлсовен -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

14:00Вест Бромвіч U23 - Сканторп U23 -:-
21:00Портсмут U23 - Донкастер U23 -:-

АНГЛІЯ: FA Youth Cup

21:00Норвіч U18 - Манчестер Юнайтед U18 -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:30Аль-Хала - Аль-Шаббаб -:-
19:00Аль-Ахлі Манама - Аль-Мухаррак -:-

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Андерлехт U21 - Брюгге U21 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

01:00Пайсанду - Itupiranga -:-

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

00:15Інтернасьйонал U20 - Корінтіанс U20 -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга - Група вибування

21:30Монс Кальпе - Манчестер 62 -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30ПеренесеноФК Ренессанс - АС Віта Клуб -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:30Танта - Ель-Гуна -:-
19:30Пайрамідс - Міср Ельмакаса -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Fotbolti.net

22:10Стьярнан - Гріндавік -:-

ІСПАНІЯ: Кубок Іспанії

20:00Рекреатіво Уельва - Осасуна -:-
20:00Сарагоса - Мальорка -:-
22:00Севілья - Леванте -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії

21:45Наполі - Лаціо -:-

КАМЕРУН: Elite Two

16:00ПеренесеноAS Fap - Foncha -:-
16:00ПеренесеноFauve Azur Elite - Динамо Дуала -:-
16:00ПеренесеноOFTA - Бафуссам -:-
16:00ПеренесеноStade de Bertoua - Яфут -:-
16:00ПеренесеноЛез Астр - Ренесанс -:-
16:00ПеренесеноМателотс - Ngaoundere -:-

КАТАР: QSL

18:00Аль-Хор - Аль-Садд -:-

МАРОККО: Ботола Про

20:00Хассанія Агадір - Діфаа Ель-Джадіді -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

01:00Canoneros Marina - Атлетіко Сан-Луїс 2 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Клуб Америка W - Сантос Лагуна W -:-
00:00Монаркас Морелія W - Некакса W -:-
03:00Пачука W - Атлетіко Сан-Луїс W -:-
03:00Чівас Гвадалахара W - Клуб Леон W -:-
04:00УАНЛ Тігрес W - Толука W -:-
05:00Клуб Тіхуана W - Пуебла W -:-

НІДЕРЛАНДИ: Derde Divisie

21:30Лінден - Йонг Ден Гааг -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап переможців

19:30Йонг Рода - Йонг НАК Бреда -:-

НІДЕРЛАНДИ: Кубок Нідерландів

19:30Осс - АЗ Алкмар -:-
21:45Сіттард - Феєнорд -:-
21:45ФК Ейндховен - Утрехт -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Кваліфікація

00:15Карабобо (Ven) - Універсітаріо (Per) -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги - Плей-оф

21:45Брага - Спортінг -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Кова-да-Пьєдаде U23 - Авеш U23 -:-
13:45Бенфіка U23 - Марітіму U23 -:-
17:00Академіка U23 - Брага U23 -:-
17:00Белененсеш U23 - Портімоненсе U23 -:-
17:00Гімарайнш U23 - Сетубал U23 -:-
17:00Лейшоеш U23 - Ріу Аве U23 -:-
17:00Фейренсе U23 - Фамалікан U23 -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:15Аль-Тукба - Джедда -:-
14:35Аль-Моджзель - Хоттаїн -:-
14:40Аль-Такадом - Аль-Кадісія -:-
14:45Аль-Жабален - Аль-Шоала -:-
17:00Аль-Наджум - Наджран -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

11:00Ізраїль U17 - Таджикистан U17 -:-
13:10Грузія U17 - Ісландія U17 -:-
15:20Бельгія U17 - Узбекистан U17 -:-
17:30Фінляндія U17 - Білорусь U17 -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

04:00ФК Токіо (Jpn) - В-Варен Нагасакі (Jpn) -:-
06:00Кавасакі Фронтале (Jpn) - Кумамото (Jpn) -:-
12:30Млада Болеслав (Cze) - Влашим (Cze) -:-
13:00Буххольц 08 (Ger) - Альтона (Ger) -:-
14:00Нижній Новгород (Rus) - Курськ (Rus) -:-
14:00Орхус (Den) - Ольборг (Den) -:-
15:00Аален (Ger) - Гросашпах (Ger) -:-
15:00Адміра (Aut) - Грацер АК (Aut) -:-
15:00Арка Гдиня (Pol) - Сумгаїт (Aze) -:-
15:00Бабельсберг (Ger) - ТБ Берлін (Ger) -:-
15:00Волунтарі (Rou) - Сабаїл (Aze) -:-
15:00Карлсруе (Ger) - Інгольштадт (Ger) -:-
15:00Олександрія (Ukr) - Черно Море (Bul) -:-
15:00Олімпія Любляна (Slo) - Белупо (Cro) -:-
15:00Ольштин (Pol) - Жальгіріс (Ltu) -:-
15:00Пелістер (Mkd) - Тіквеш (Mkd) -:-
15:00Хіндія Тирговіште (Rou) - Спартакс (Lat) -:-
15:00Шепші (Rou) - Бероє (Bul) -:-
16:00Al Uwaynah (Qat) - Зеніт (Rus) -:-
16:00Базель (Sui) - Грассхопперс (Sui) -:-
16:00Гамбург II (Ger) - Погонь Щецін (Pol) -:-
16:00Крилья Совєтов Самара (Rus) - Спартакс (Lat) -:-
16:00Марибор (Slo) - НК Браво (Slo) -:-
16:00Оренбург (Rus) - Славія Софія (Bul) -:-
16:00Рубін Казань (Rus) - Лехія Гданськ (Pol) -:-
17:00Дармштадт (Ger) - Газ-Метан Медіас (Rou) -:-
17:00Люнгбю (Den) - Відовре (Den) -:-
17:00Нюрнберг (Ger) - ЦСКА Софія (Bul) -:-
17:00ФК Віторул (Rou) - Штурм Грац (Aut) -:-
18:00Старт (Nor) - Єрв (Nor) -:-
18:00Хорсенс (Den) - Орхус Фремад (Den) -:-
18:30Маттерсбург (Aut) - Трайскірхен (Aut) -:-
19:00Кеге (Den) - Б-93 (Den) -:-
19:00Нойзідль (Aut) - Хорн (Aut) -:-
19:30Ауе (Ger) - Локомотив Лейпциг (Ger) -:-
19:30Аустрія II (Aut) - Вінер (Aut) -:-
19:30Кайзерслаутерн (Ger) - Пірмазенс (Ger) -:-
19:30Крінс (Sui) - Рапперсвіль (Sui) -:-
20:00Арау (Sui) - Баден (Sui) -:-
20:00Казінцбарцика (Hun) - Гестелі (Hun) -:-
21:30Богеміанс (Irl) - Лонгфорд (Irl) -:-
21:30Фінн Харпс (Irl) - Голвей Юнайтед (Irl) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

00:30Канада W - Гаїті W -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

14:30Raadsan - Елман -:-

ТУРЕЧЧИНА: Кубок Туреччини

13:00Кірклареліспор - Башакшехір -:-
19:30Фенербахче - Кайсеріспор -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок ліги

22:10Ліон - Лілль -:-

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

11:30Погронє - Простейов -:-
11:30Спарта Прага B - Градец-Кралове -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Аллоа - Арброт -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

03:00Харбор В'ю - Маунт Плезант -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.MyScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту MyScore.ua.