Футбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
11:00Аделаїда U21 - Норт-Істерн Метростарс 0:490+'Аделаїда Кроейша Рейдерс - Аделаїда Сіті 2:0
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
13:00СК Перт - Інглвуд Юнайтед -:-АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
10:00Сентрал Коуст Марінерс Ж - Вестерн Юнайтед Ж 1:1АВСТРІЯ: Каринтія
20:00АТСВ Вольфсбергер - Крайг -:-20:00Волкермаркт - Клагенфурт -:-
20:00Лендорф - Донау Клагенфурт -:-
20:09КАК 1909 - Бляйбург -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
20:30Вайскірхен - Остермітінг -:-АВСТРІЯ: Штирія
20:00Вайнланд Гамліц - СФ Вільдон -:-20:00Лебрінг - Гоенгаус Шладмінг -:-
АВСТРІЯ: Тіроль
20:00Кематен - Тельфс -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
13:00Карван - Діфай Агсу -:-13:00Локбатан - Іраван -:-
14:00Араз Саатлі - Мінгечаур -:-
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
15:00Люшня - Вора -:-АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
22:00Волтон енд Хершем - Харроу -:-АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
02:30Ланус - Уніон де Санта-Фе 2:2АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
00:00Ітусаїнго - Ель Порвенір 1:400:00Мерседес - Берасатегі 2:3
00:00Сентраль Кордоба - Юпанкі 0:3
20:30Депортіво Муніс - Спортіво Барракас -:-
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
00:00Атл. Тукуман 2 - Сан-Лоренсо 2 1:100:30Бока Хуніорс 2 - Уніон де Санта-Фе 2 1:1
20:00Ньюелз Олд Бойз 2 - Ланус 2 -:-
20:00Сармьєнто Хунін 2 - Тальєрес Кордоба 2 -:-
20:00Уракан 2 - Сентраль Кордоба 2 -:-
22:00Індепендьєнте Рівадавія 2 - Рівер Плейт 2 -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
20:30СК Беверен U21 - Ейпен U21 -:-БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
13:00Сморгонь Ж - ФК Мінськ Ж -:-14:00Вітебськ Ж - Динамо М. Ж -:-
15:00Бобруйчанка Ж - Білорусь U19 W -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
21:00ГВ Сан-Хосе - Олвейс Реді -:-БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Сантос АП - Макапа 1:3БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап
21:45Манаус - Операріу -:-БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Ріо
00:30Боавішта - Ботафогу 0:4БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе 2
01:00Тірадентіс - Ікаса 1:301:00Тіроль - Марангуапі 4:1
БРАЗИЛІЯ: Гояно - Плей-оф
00:30Віла-Нова - Апаресіденсе 3:0БРАЗИЛІЯ: Параенсе - Плей-оф
01:00Агуя Ді Мараба - Пайсанду 1:1БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе - Плей-оф
01:00Атлетіко ПР - Операріу 1:0БРАЗИЛІЯ: Пауліста - Плей-оф
01:30Сантос - Брагантіну 3:1БРАЗИЛІЯ: Пауліста A2 - Плей-оф
00:00Ферровіарія - Жувентус-СП 0:1пен00:30Сан-Бенту - Нороесте 1:2
01:00Пірасікаба - Португеза Сантіста 1:1
01:00Сан-Жозе - Велу Клубі 1:2
БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
20:00Глобо - Бараунас -:-БРАЗИЛІЯ: Копа Верде
01:00Куяба - Бразільєнсе 4:1БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу
02:30Америка Натал - Наутіко 1:002:30Ботафогу ПБ - Баїя 4:0
02:30Віторія - Трезе ПБ 3:0
02:30КРБ - АЕ Алтуш 2:0
02:30Мараньян - Форталеза 3:2
02:30Рівер ПІ - АБС 0:1
02:30Сеара - Ітабаяна 2:1
02:30Спорт Ресіфі - Жуазейренсе 3:0
БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Тріндаде U20 - Гояс U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
20:00Ботафогу Ж - Реал Бразиліа Ж -:-20:00Греміу Ж - Палмейрас Ж -:-
ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
22:00Америка де Кає - Расінг Гаітьєн -:-22:00Реал Хоуп - Уанамінте -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:00Ачуапа - Сінабахуль 2:004:00Антігуа - Комунікасьйонес 3:0
19:00Сакапа - Шелаху -:-
22:00Мунісіпаль - Кобан Імперіаль -:-
23:45Гуастатоя - Коатепеке -:-
ДАНІЯ: 2-й дивізіон
14:00Фремад Амагер - Міддельфарт -:-14:00Хеллеруп - ФА 2000 -:-
15:00Есб'єрг - Роскілле -:-
15:00Орхус Фремад - Сківе -:-
16:00АБ Копенгаген - Нюкебінг -:-
16:00Тістед ФК - Брабран -:-
ДАНІЯ: 3-й дивізіон
14:00Аварта - Ісхей Болдклуб -:-14:00Вейгорд - Ванлесе -:-
14:00Хольбек - Люсенг -:-
14:00Хольстебро - Несбю -:-
15:00СфБ-Оуре - ВСК Орхус -:-
15:00Янг Бойз ФД - Фрем -:-
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
20:00КДК К7 - АС Арта -:-22:00Діхіл - АСАС -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.ФК Ренессанс - АК Рейнджерс -:-ЕКВАДОР: Серія В
02:00Індеп. Хуніорс - Гваласео 3:223:30Чакарітас - Манта -:-
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
15:00Рейнджерс - Манзіні Вондерерс -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Дефенс Форс - Велайта Діча -:-18:00Ефіопія Бунна - Фасіл Кенема -:-
ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки) - Плей-оф
19:45Барселона Ж - Бранн Ж -:-22:00ПСЖ Ж - Геккен Ж -:-
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
15:00Аренел Муверс - Херенталс -:-15:00ГрінФюел - ТелВан -:-
15:00ЗПК Каріба - Нгезі Платінум -:-
15:00КАПС Юнайтед - Бікіта Мінералз -:-
15:00Маніка - Чегуту Пайретс -:-
15:00Платинум - Чікен Інн -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
14:00Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Цейрей Кафр-Канна -:-18:15Кір'ят-Ям - Хапоель Буейне -:-
21:00Іроні Бака - Таїбе -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
14:00Маккабі Шаараїм - Холон Єрміяху -:-18:00Хапоель Кфар-Шалем - Шимшон Тель-Авів -:-
20:30Шимшон Кафр-Касім - Агудат Спорт Ашдод -:-
ІНДІЯ: І-Ліга
ПерерваДелі ФК - Лайонг 0:016:30Аїджал - Черчілл Бразерс -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Персіб Бандунг - Бхаянгкара Соло -:-15:30Персік Кедірі - Персікабо 1973 -:-
ІРАК: Суперліга
20:30Ербіль - Аль-Карх -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
13:00Гран Пенья - Атлетіко Артейшо -:-13:00Естраденсе - Понтеведра B -:-
13:00Польворін - Оренсе -:-
13:00Рапідо де Боусас - Вівейро -:-
13:15Сільва СД - Бергантіньйос -:-
18:00Арсуа - Сомосас -:-
18:00Барбадас-Бентракес - Алондрас -:-
18:00Бетансос - СК Ароса -:-
18:00Пайосако - Сарріана -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
13:00Леальтад - Басіко Уррака -:-13:00Луарка - КД Колунга -:-
13:00Хіхон Індустріаль - Кондаль 0:0
13:30Уньйон Клуб Сеарес - Л'ентрегу -:-
18:15Льянес - Реал Тітаніко -:-
18:15Прав'яно - Туілья -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
16'Сіете Вільяс - Соларес 1:118:00Бесана - УД Самано -:-
18:00Кастро - Атлетіко Альберісія -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
31'Басконія - Дуранго 0:031'Беасайн - Турінг КЕ 0:0
31'Португалете - Падура 1:0
14:00Алавес C - СД Деусто -:-
17:30Ауррера Ондарроа - Лагун Онак -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
19:00Вілассар де Мар - Паралада -:-21:30Реус ФКР - Л'Успіталет -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
13:00Ілісітано - Вільярреал C -:-21:00Бурріана - Райо Ібенсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
73'Канільяс - Леганес B 0:131'Тріваль Вальдерас - Лос Росас 0:0
13:00Колонія Москардо - Кольядо Вільяльба -:-
13:00Посуело-де-Аларкон - АД Торрехон -:-
17:30Вільянуева - Галапагар -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
13:00Вільяральбо - Бургос B -:-13:30Ла-Вірхен - Санта-Марта Тормес -:-
17:30Лагуна - Атлетіко Асторга -:-
17:30Мірандес B - Понферрадіна B -:-
18:00Бембібре - Альмасан -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:30Уетор-Тахар - КП Альмерія -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
13:00Атлетіко Еспеленьйо - Ла Пальма -:-13:00Кабесенсе - Пособланко -:-
13:00Картая - КД Утрера -:-
17:00Сеута B - Пуенте-Хеніль -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
31'Ібіса Іслас Пітіусас - Констансія 0:031'Кольєренсе - Побленсе 0:0
13:00Бініссалем - Портмані -:-
17:00Льйосетенсе - Алькудія -:-
17:00Меркадаль - Манакор -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
13:00Арукас - Тенеріфе B -:-14:00Ла Куадра - Яйса -:-
14:00Панадерія - Лансароте -:-
14:00Санта-Урсула - Ібарра -:-
14:00Тамарасейте - Терор -:-
22:00Маріно - Атлетіко Вікторія -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
13:00Каструера - Каламонте -:-13:30Арройо - Трухільйо -:-
18:00Віллафранка - Пуеблонуево -:-
18:00Діокесано - Дон-Альваро -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
ПерерваБеті Онак - Чантреа 0:031'Алесвес - Ардой 0:0
13:00Беті Коскор - Бідесарра -:-
21:00Сірбонеро - Кортес -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
31'Комільяс - Арнедо 0:113:00Берсео - Ангіано -:-
13:00Калаорра B - Вареа -:-
13:00КДФК Сальсада - Логроньєс B -:-
13:00Ойонеса - ККД Альберіте -:-
13:00Рівер Ебро - Аро Депортіво -:-
13:00Тедеон - Расінг Ріоха -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
ПерерваКаламоча - Бінефар 0:0ПерерваУеска B - Борха 0:0
31'Епіла - Куарте 0:0
13:00Бельчіте 97 - Ехеа -:-
17:30Ебро - Утрільяс -:-
17:30Каспе - Каріньєна -:-
17:30Тамаріте - Фуентес -:-
18:00Фрага - Ільюека -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
31'Конкенсе - Сан-Клементе 1:013:00Асукека - Торріхос -:-
13:00Вільярробледо - Томельйосо -:-
13:00Вільяррубія - Сокуельямос -:-
13:00Касалегас - Ла Солана -:-
13:00Кінтанар - Таранкон -:-
13:00Толедо - Пуертольяно -:-
18:00Вільяканьяс - Марчамало -:-
18:30Уракан де Баласоте - Альбасете B -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група А
21:45Падова - Перголеттезе -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
21:30Каррарезе - Перуджа -:-21:45Вис Пезаро - Луккезе -:-
21:45Губбіо - Торрес -:-
21:45Фермана - Ріміні -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група С
21:45Катанія - Джульяно -:-ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
15:30Альбенга - Пінероло -:-15:30Альчоне Мілано - Вогерезе -:-
15:30Асті - Дертона -:-
15:30Боргозезія - Гоццано -:-
15:30Бра - Лаваньєзе -:-
15:30Вадо - Кізола -:-
15:30Тічіно - ПДОА -:-
16:00Феццанезе - Альба -:-
16:00Чітта ді Варезе - Санремезе -:-
16:30Лігорна - К'єрі -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
15:30Арконатезе - Чізерано-Бергамо -:-15:30Дезенцано Кальвіна - Вілла Валле -:-
15:30Кальдьєро Терме - П'яченца -:-
15:30Караваджо - УСД Казатезе -:-
15:30Клуб Мілано - Варезіна -:-
15:30Крема - Кастелланцезе -:-
15:30Леньяно - Брусапорто -:-
15:30Понте Сан-П'єтро - Клівенсе -:-
15:30Трітіум - Фольгоре Каратезе -:-
21:00Палаццоло - Реал Калепіна -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
15:30Адрієзе - К'ярлінс Мудзане -:-15:30Бассано - Монтеккьо-Маджоре -:-
15:30Лупаренсе - Кйонс -:-
15:30Монтебеллуна - Кастеньято -:-
15:30Морі - Брену -:-
15:30Портогруаро - Местре -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група D
15:30Альянезе Кальчо - АК Карпі -:-15:30Імолезе - Фанфулла -:-
15:30Меццолара - Равенна -:-
15:30Прато - Санджуліано Сіті -:-
15:30Прогрессо - Кортічелла -:-
15:30Саммаурезе - Віктор Сан-Марино -:-
15:30Сан-Донніно - Пістоєзе -:-
15:30Форлі - Лентіджоне -:-
15:30Чертальдо - Сант'Антанджело -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
15:30Віві Альтовере - Поджібонсі -:-15:30Монтеваркі - Реал Форте Кверчета -:-
15:30Серавецца Поцці - Санджованнезе -:-
15:30Тау - Трестіна -:-
15:30Фоллоніка Гаворрано - Фільїне -:-
15:30Ченая - Ліворно -:-
16:00Сан-Донато Таварнелле - П'янезе -:-
19:00Гроссето - Мобільєрі Понсакко -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група F
15:30Авеццано - Л'Аквіла -:-15:30Вастоджирарді - Матезе -:-
15:30Самбенедеттезе - Кальчо К'єті -:-
15:30Сора - ВІЗ -:-
15:30Тіволі Кальчо - Рома Сіті -:-
15:30Фано - Атлетіко Асколі -:-
15:30Фоссомброне - Кампобассо -:-
15:30Юнайтед Річчоне - Термолі -:-
16:00СН Нотареско - Реал Монтеротондо -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
15:00Кавезе - Будоні -:-15:30Атлетіко Урі - Трастевере Кальчо -:-
15:30Бореале - Саррабус Ольястра -:-
15:30Латте Дольче - Гладіатор -:-
15:30Романа - Ночеріна -:-
15:30Сан-Марцано - Нуова Флорида -:-
15:30Чінтія-Альбалонга - Іскія -:-
16:00Анціо Кальчо - Фламінія -:-
16:00Кассіно - Остія Маре -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група H
15:30Барлетта - Фіделіс Андрія -:-15:30Бітонто - Джельбісон -:-
15:30Паганезе - Гравіна -:-
15:30Санта-Марія Чіленто - Казарано -:-
16:00Галліполі - Пальмезе 1914 -:-
16:00Манфредонія - АКД Нардо -:-
16:00Матера - Ротонда -:-
16:30Чітта ді Фазано - Альтамура -:-
17:00Ангрі - Мартіна Кальчо -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група І
15:30Ліката - Нуова Джоєзе -:-15:30Портічі 1906 - Сант'Агата -:-
15:30Реджо Калабрія - Акрагас -:-
15:30Сіракуза - Рагуза -:-
16:00АС Ачіреале - Вібонезе -:-
16:00Іджеа Віртус - Реал Казальнуово -:-
16:00Сан-Лука - Трапані -:-
17:00Санкатальдезе - Канікатті -:-
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Могхаєр Аль-Сархан - Акаба -:-КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:00Лез Астр - Баменда -:-15:00Фов Азур Еліт - Фортуна Мфу -:-
17:00УМС де Лум - АПЕЖЕС Академі -:-
17:00Юніон Дуала - Егль Рояль -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Чемпіонська група
15:00Газель - Вікторія Лімбе -:-15:00Стад Ренар - Канон Яунде -:-
17:00Котонспорт - Коломб -:-
17:00Янг Спортс - Динамо Дуала -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Група вибування
14:30ІСОХСА - Ренесанс -:-14:30Фонша - Рейнджерс ща Бафут -:-
16:30АС Фап - Яфут -:-
16:30Леопар Дуала - Бафанг -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
14:30Бафменг Юнайтед - Пантер -:-16:30Фючю - Бафуссам -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:30Мурас Юнайтед - Нефтчі Кочкор-Ата -:-КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Букараманга - Агілас 1:001:10Атл. Насьйональ - Ягуарес де Кордоба 2:0
03:20Мільйонаріос - Санта-Фе 3:1
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
23:00Гресія - ФК Пунтаренас 0:103:00Сан-Карлос - Ередіано 2:0
04:00Картахінес - Сапрісса 3:4
ЛІБЕРІЯ: Перший дивізіон ЛФА
18:00Ватанга - БЕА Маунтейн -:-МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
00:30Ксар - Енту -:-МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Амаль Тізніт - Адрар Сусс 1:000:00Мулудія Ужда - Кенітра 2:1пен
00:00Стад Марокан - Могреб Тетуан 0:4
00:00Фатх Касабланка - Відад Фес 2:0
00:00Кавкаб Марракеш - Хассанія Агадір -:-
00:00Магриб Фес - ІР Танжер -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Леонес Негрос - Атлетіко Ла-Пас 2:405:05Коррекамінос - Сімарронес де Сонора 0:2
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
20:00Чілангос - Уруапан -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
20:30СК Вайхе-08 - Дрохтерзен / Ассель -:-20:30Шпелле-Фенгауз - Айнтрахт Нордерштедт -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
20:00Ерфурт - Грайфсвальд -:-20:00Лукенвальде - БФК Динамо -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
20:30Обергаузен - Дюрен -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
20:00Вальдорф - ФК 08 Хомбург -:-20:00ФСФ Франкфурт - Кобленц -:-
20:00Фульда-Ленерц - Штайнбах Гайгер -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
20:00Баварія II - Швайнфурт -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
20:00Бордесхольм - Айхеде -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
20:00Ніндорфер - Зазель -:-20:30Альтона - Вандсбекер Конкордія -:-
20:30Гаркшайде - Тюркіє Вільгельмсбург -:-
20:30ГЕБК Гамбург - Палома -:-
20:30Ругенберген - Зюдерельбе -:-
20:30СК Вікторія Гамбург - Буххольц 08 -:-
20:30Хальстенбек-Реллінген - Дюнеберг -:-
21:00ЕТСФ Гамбург - Торнеш -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
20:30Аумунд-Фегезак - Вольтмерсгаузен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
18:00Дельменхорст - Реден -:-20:00Айнтрахт Ц. - Емден -:-
20:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Шенінген -:-
20:30Форсфельде - Егешторф-Лангредер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
20:00Бофінгхаузен - Айнтрахт Райне -:-20:00Вестфалія Рюнерн - Гіфенбек -:-
20:00Еннепеталь - Фіннентроп/Баменоль -:-
20:00Кларгольц - Тюркспор Дортмунд -:-
20:00Лотте - АСК 09 Дортмунд -:-
20:00Шермбек 2020 - Фреден -:-
20:30Зіген - Еркеншвік -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
20:00Баунаталь - Вайденгаузен -:-20:00Фернвальд - Штадталлендорф -:-
20:30Ерлензеє - Гіссен -:-
20:30РВ Вальдорф - Баварія Альценау -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
20:00Вормс - Квіршід -:-21:00Армінія Людвігсхафен - Баумгольдер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
20:00Нойдроссенфельд - Регенсбург II -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
20:00Гаймштеттен - Ісманінг -:-20:30Кірхгайм - Мюнхен 1860 II -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
20:00АТСФ Мучельбах - ФК Ноттінген -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
21:00Германія Теферен - Фрайальденхофен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
20:30Меербуш - Будеріх -:-20:30Мюльгайм - Баумберг -:-
20:30Уніон Неттеталь - Юрдінген -:-
20:30Хільден - Гамборн -:-
20:30Шварц-Вайс Ессен - Германія Ратінген -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
20:00Аль-Наср - Хатта -:-20:00Емірейтс Клаб - Бані Яс -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Такуарі - Амельяно 1:102:30Спортіво Трініденсе - Спортінг Лукеньйо 0:1
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
22:00Депортіво Гарсіласо - Комерсіантес Унідос -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки) - Фінальна група
23:00Бразилія U17 W - Колумбія U17 W -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
18:00Вісла Пулави - Ельблаг -:-20:00ГКС Ястшембє - Котвіца Колобжег -:-
20:30Стальова Воля - Сандеція Нови С. -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
17:00Унія Сважендз - Вінета В. -:-ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
16:30Сленза Вроцлав - Зєльона Гура -:-ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
ПерерваРакув Ченстохова U19 - Ягеллонія U19 0:013:00Лех Познань U19 - Заглембє U19 -:-
13:00Сандеція U19 - Погонь Щецін U19 -:-
15:00Вісла U19 - Легія U19 -:-
16:00Полонія В. U19 - Варта П. U19 -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Taça de Portugal Women
17:00Брага Ж - Рейсінг Павер Ж -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
19:00Корвінул Хунедоара - Глорія Бузеу -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
23:15Хокоро - ФАС 1:323:30Агіла - 11 Депортіво 3:1
23:30Луїс Анхель Фірпо - Фуерте Сан-Франсіско 1:0
23:30Платенсе Мунісіпаль - Мунісіпаль Ліменьйо 1:1
02:30Санта-Текла - Драгон 3:1
03:30Метапан - ФК Альянса 0:3
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
20:45Аль-Батін - Хаджер -:-21:00Аль-Айн - Аль-Джандал -:-
21:00Аль-Оруба - Джедда -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
19:30Аргентина U16 - Кот-д’Івуар U16 -:-19:30Франція U16 - Саудівська Аравія U16 -:-
19:30Чехія U16 - Мексика U16 -:-
19:30Японія U16 - Уельс U16 -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
01:00Корінтіанс (Bra) - Лондріна (Bra) 3:031'ГІК (Fin) - ТПС (Fin) 2:0
13:00Ерн (Nor) - Асколлен (Nor) -:-
14:00Ейдсвольд (Nor) - Нотодден (Nor) -:-
15:00Арендал (Nor) - Мандалскамератене (Nor) -:-
15:00Бешикташ (Tur) - Карагюмрюк (Tur) -:-
15:00Сівасспор (Tur) - Сівас Дорт Ейлюспор (Tur) -:-
15:00Шейд (Nor) - К'єлсос (Nor) -:-
16:15Міккелі (Fin) - КуПС Акатемія (Fin) -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)
19:00Еребру Ж (Swe) - Норрчепінг Ж (Swe) -:-СЕНЕГАЛ: Ліга 1
18:30Гедіває - Мбур -:-18:30Дакар Сакр-Кер - Теунгет -:-
18:30Лінгере - Жамоно Фатік -:-
18:30Сонакос - Джараф -:-
18:30Уакам - Дженерейшн Фут -:-
18:30ЮС Горе - Каса -:-
СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
16:00Поважська Бистриця - Гуменне -:-СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
16:00Липани - Снина -:-СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
16:00Дубніца - Частковце -:-СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки)
18:00Крім Ж - ЖНК Любляна Ж -:-США: МЛС Next Pro
01:30Нью-Йорк Сіті II - Чаттануга 2:1пен03:00Реал Монархс - Міннесота Юнайтед 2 2:1
00:00ФК Цинцинатті 2 - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
США: NISA
23:00Перенес.Меріленд Бобкетс - Лос-Анджелес Форс -:-23:00Перенес.Саванна Кловерс - Аризона Монсун -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:00Ла Оркетта - Сентрал ФК 4:400:00Норт Іст Старз - Іглз ФК 2:1
00:00Пойнт Фортін - Поліс 2:3
02:10Морвант Каледонія Ютд - Дефенс Форс 1:1
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Марунс - ФК Експрес -:-18:00Кампала Сіті - Бусога -:-
УЕЛЬС: Кімру Північ
21:30Денбі - Бангор 1876 -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Динамо Самарканд - Металург Бекабад -:-УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
13:00Бухара - Хорезм Ургенч -:-УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
12:00Призупин.Пантери Умань Ж - ЕМС-Поділля Ж 0:012:00Призупин.ФК Маріуполь Ж - Верес Ж 0:0
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Призупин.Кривбас Ж - Ворскла Ж 0:0ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:30Бієло Брдо - Сесвете -:-16:30Дугополє - Дубрава -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
20:00Усті-над-Лабем B - Банік Мост-Соуш B -:-ЧЕХІЯ: Ліга U19
ПерерваМлада Болеслав U19 - Чеське Будейовіце U19 1:014:00Брно U19 - ФК Пардубіце U19 -:-
ЧИЛІ: Прімера
23:00Аудакс Італьяно - Кокімбо -:-ЧИЛІ: Сегунда
00:00Артуро Фернандес Віаль - Трасандіно -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
19:00Брайтенрайн - Парадісо -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
20:30Сьон II - Обервалліс Натер -:-21:00Веве - Пюйї -:-
21:15Гран-Саконне - Терр Сант -:-
21:15Сарраз-Еклеплен - Ешаллен -:-
21:30Ла Шо-Де-Фон - Шенуа -:-
21:30Мерен - Лозанна II -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
21:00Муттенц - Басскур -:-21:00Тун II - Мурі -:-
21:15Мюнзінген - Золотурн -:-
21:15Роткройц - Кеніц -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
21:00Тугген - Бальцерс -:-21:00Хенгг - Косово -:-
21:00ЯФ Ювентус - Госсау -:-
21:15Уцвіль - Лінт -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
17:00Шеллефтео - ІФК Естерсунд -:-18:00Кіруна - Бергнесетс АІК -:-
20:00Боденс - Готтне ІФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
20:15Венерсборг ІФ - ІФК Шевде -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
20:30Слейпнер - Нака Ілірія -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Ландветтер - Фрелунда -:-20:00Хускварна - Квідінг -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.